אישה וכלב גדול

דנטיסט

New member
אישה וכלב גדול

הכרתי אישה נחמדה, יש הרבה דברים משותפים חוץ מאהבתה הרבה לכלב שלה. היא אישה לטעמי, אך הבנתי שהכלב מסב לה רק צער, יש לה כלב גדול שרגיל לקפוץ עליה, והיא מנשקת אותו בפה! אותי זה דוחה, אבל היא אוהבת אותו... הכלב מלכלך ספות. כשהערתי לה, היא טוענת שהכלב חשוב לה יותר ואם היא מוצאת חן בעיניי גם הכלב צריך להתקבל...אני רק לא רוצה שהיא תנשק את הכלב ושלא ילכלך ספות. לדעתי הכלב נוהג בה כעובדת שלו, והוא מאוד לא רוצה זכרים בבית שלה, והוא רצה לעשות זיווג עם רגל שלי (כלב שלה מסורס). איך עליי להתנהג איתה, מאוד חשוב לי לשמור על קשר איתה...

lihi amosi

New member
גם אני לא מתחברת לכלבים כאלה גדולים

אתה חייה להבליג אם חשוב לך הקשר איתה, תנסה שוב להסביר לה מה מפריע לך , אולי זה יעזור

yosihaviv22

New member
ואם הוא היה אינסטלטור

אינסטלטור אחרי יום עבודה ופתיחת סתימת ביוב גם לא נקי ומה אז?

yolexo2991

New member
דרושות בחורות לעבודה מהבית במצלמות סקס, העבודה היא לטווח

דרושות בחורות לעבודה מהבית במצלמות סקס, העבודה היא לטווח הרחוק ללא התחייבות, את עובדת מתי שאת רוצה, העבודה גם חוקית ומסודרת בחברה מסודרת, שכר גבוה ביותר! לא צריך לחשוף פנים בעבודה, העבודה מתאימה לרציניות בלבד! לפרטים נא לשלוח אימייל - [email protected]

שלום
ברור שצריך לשמור על קשר אתה, והיא אוהבת גם את הכלב שלה וצריך לכבד את זה. גם הכפר שלי הכרתי אנשים שמתנשקים עם הכלב בפה, זה לא אסתטי אבל הם מסתכנים בשביל אהבה ואין מה לעשות. כדי שלא ילכלך ספות, אולי כדאי שתעזור לה לשמור על ניקיון הכלב וגם תעודד אותה להפוך את זה כחלק מהטיפול שלה עצמה בו. אם קשה, אולי תביאו איש מקצוע שיעזור ויקל. כדאי גם לנסות לאלף את הכלב לשמור על הניקיון ולא לעלות על ספות, וגם שכשתראה אותו עולה על ספות תוריד אותו בעדינות.

למעלה