לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374133,741 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'המשך מהפוסט הקודם. היא עזבה ונשאר לי חרטה עמוקה'
המשך מהפוסט הקודם. היא עזבה ונשאר לי חרטה עמוקה
07/04/2019 | 16:57
5
185
אז ככה, היה לי קשר עם מישהי 4 שנים. היא בת 26 ואני 31, לא היינו מוגדרים.
היא אהבה אותי עד אין סוף ורצתה כ"כ שנהיה ביחד,כל תקופה היא עשתה לי שיחה ואני מהתחלה אמרתי לה שאני לא פנוי רגשית (דברים שקרו לי בחיים שמנע ממני לפתח קשר אינטימי). ואני מנגד היה לי נח ממה שקיבלתי ממנה בזמן שהמשכתי לפלרטט ולהנות ולצאת הרבה
בזמן שהיא בבית נרקבת. נתנה לי הכל, ואני לא הערכתי שום דבר. היא החליטה לסגור את הברז ועכשיו אני מרגיש את החוסר. נסינו לחזור, זה החזיק לכמה ימים והיא אמרה שהיא רוצה זמן לעצמה (יש לה גם קצת תיסבוכים עם המשפחה,עבודה וכו')
עכשיו מתחיל לצוף לי כל הגועל שלא נתתי לה להיות חלק מהחיים שלי ועכשיו שהיא עוזבת אני מעריך את זה. ממש כואב לי על זה
מה לעשות?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
<< ההודעה הנוכחית
07/04/2019 | 18:22
65
אולי עדיף לקחת את הקשר יותר לאט ולפי מה שמרגישים ונהנים ביחד. חשוב להיות אמתי בביטוי רגשי. מוטב שתתחילו מידידות ותחזקו את הקשר ואת האמון בהדרגה, ואולי פעם יהפוך הקשר לחברות טובה. אם לא, תישארו בקשר ידידות רגשי ויפה.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אתה מרגיש כלפיה?'
מה אתה מרגיש כלפיה?
10/04/2019 | 12:19
2
60
עכשיו אתה פנוי ריגשית?אתה בשל לקשר?אתה מסוגל להתחייב אליה?אתה רוצה להתחייב אליה? תחשוב קודם כל אם עצמך מה אתה באמת רוצה,אם  באמת יש לך רגשות אליה ואתה לא רוצה סתם להיות איתה עוד פעם בגלל שזה נוח מאוד,אז תילחם עליה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני רוצנ לחזור אליה'
אני רוצנ לחזור אליה
10/04/2019 | 12:30
1
65
אבל מאוד התבאסתי שהיא החליטה להתנתתק ממני.
היא שולחת הודעות מאתמול
ואני מתעלם
רציתי לתת לה להרגיש בחסרוני והיא ממש משתגעת מזה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'בקיצור שנכם משחקים משחקים'
בקיצור שנכם משחקים משחקים
11/04/2019 | 00:58
71
בהתחלה היא אמרה לך  שהיא רוצה לנתק את הקשר כי היא רצתה שתלמד להעריך אותה,ועכשיו  אתה מתעלם ממנה מאותה סיבה,מציע לך להפסיק עם השטויות האלה,דרך אגב לא ענית לי לגבי מה ששאלתי אותך, על הרגשות שלך כלפיה(זה שאתה רוצה אותה זה לא אומר שאתה אוהב אותה)וגם על שאר השאלות,אתה לא חייב לענות אבל משתמע מזה שגם אם תחזרו זה לזה אתה עדיין תקח אותה כמובן מאליו ולא תוכל להתחייב אליה,אם זה מה שהולך לקרות אז אולי תרחם עליה ותשחרר אותה

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שים פלסטר'
שים פלסטר
18/05/2019 | 15:50
22
חבל שלא חשבת על זה קודם
אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

15:01 | 06.11.19 שחום נאה 41
12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ