מתייעצת

love145

New member
מתייעצת

מוצאת עצמי בדילמה לאחר שגיליתי שחברה שלי מתחילה עם כל גבר שמעניין אותי. קרה לי כמה פעמים שהכרתי מישהו ולאחר ששיתפתי אותה היא שלחה לו הצעת חברות בפייסבוק. ברגע שהיו בקשר אני התרחקתי. הסטטוס של שתינו שונה. אני בעולם האסור.... ופחות זמינה לקשר.
אשמח להצעות לגבי הקשר איתה, בבקשה ללא שיפוטיות.

שלום

עקרונית, אדם צריך להיות בקשר עם כל מי שהוא אוהב. אם היא מתחברת לאנשים האלה מתוך רגשות חיבה ואהבה כנים, והיא נחמדה וטובה אליהם, זה בסדר. אם היא מתחילה איתם באופן מלאכותי, יש סיבה לחשוד שהיא מנסה למנוע ממך למצוא את הגברים שאת רוצה. במקרה כזה, הייתי מציע לאיים על החברה שעד שתפסיק לגנוב את החברים שלך לא תהיי אתה בקשר. אם זה חוזר על עצמו, בהחלט יש סיבה לחשוד.

love145

New member
רק אחרי שהיא שומעת ממני עליהם

היא יוצרת איתם קשר ובגלל הסטטוס שלה הקשר ביניהם פורח. ברגע שהם איתה.... אני כבר לא בעניין שלהם.

כל כולך

New member
מוכר הנושא

יש לי שתי חברות אחת גרושה אחת אלמנה, כשהאלמנה רק מספרת בחיוך שמישהו הסתכל עליה או דיבר איתה או שמצא חן בעיניה, הגרושה מתעסקת איתו והולכת לאלמנה ומספרת לה איך הוא היה.

איך הן נשארו שנים חברות אני לא מבינה

אני חוזר בי

היא גונבת לך את החברים ומתערבת בקשרים שלך. זה לא יפה מצידה. כדאי שתשבו ותדונו בנושא, ותסבירי לה שזה מזיק לרגשותייך ותבקשי שתפסיק. תשאלי אותה למה היא עושה את זה. אם היא תסרב, אולי תביני שאין סיבה טובה לשמור על הקשר הזה ותיקחי מרחק ממנה.
&nbsp
&nbsp

Pixxie Dust

New member
תלוי

עד כמה זה מעצבן אותך והאם את מוכנה להשלים עם הפאק הזה כי שאר הקשר ביניכן טוב לך.
כמו בנישואין.

את יכולה להפסיק לשתף אותה בעניין הזה, לא לספר לה מי מוצא חן בעינייך, או לתת לה אינפורמציה לא נכונה :)

למעלה