אהבה רומנטית

לדעתי גג שנתיים

ואז מתפכחים
או שמתרגלים
אבל ההתאהבות עוברת ומתחילים לחפש ולמצוא דפקות...
ואחרי מספר שנים בוגדים כי רוצים את הפרפרים האלה שהיו פעם בבטן..

עצוב

big ass blue

New member
אין לזה תשובה

בעיניי, ואני לוקח דוגמא מהמערכות יחסים שלי, תמיד מחזיקה מעמד.

כשבוחרים לסיים קשר, לא תמיד הסיבה היא שהאהבה הרומנטית לא מחזיקה מעמד...
לפעמים זה, בגלל שקר, בגלל בגידה, בגלל חוסר אמון, בגלל אלימות, בגלל חוסר הבנה,

בגלל המון פרמטרים שלפעמים אינם קשורים לרומנטיקה או אהבה, אלא במשהו אחר לחלוטין...

אז לשאלה שלך, אין תשובה. ויש כל כך הרבה תשובות. זה כן ולא, זה כן כזה, וזה לא כזה... אני מציע לך לבחור בכן.

אולי

אבל בגילאים מבוגרים יותר הראייה שונה
מתחתנים עם האדם שאוהבים ואחרי 30 שנה מגלים שהשתננו והאהבה קיימת אבל במשך השנים מכירים עוד אנשים וגם אותם אוהבים
ומה זו בכלל אהבה רומנטית
והאם אפשר לאהוב כמה אנשים בצורה כזו
המון שאלות. ..

סאני381

New member
את מודעת לזה שאצל כל זוג זה שונה נכון?

אפשר לאהוב אחד את השני כל החיים(שזה די נדיר בימנו),ואפשר גם שאחרי כמה שנים לא תישאר כבר שום אהבה,זה תלוי בהמון גורמים,ואת לא צריכה לחשוב מה יהיה עוד 30 שנה את צריכה לחשוב על עכשיו,את רוצה לאהוב?את רוצה שיאהבו אותך?אז תתני אמונה באהבה ותחשבי תמיד בצורה חיובית כלפי האנשים שאת מכירה,זה הבסיס הכי חשוב אחרת לא תכלי לקבל אהבה שתמשך לאורך זמן,ולגבי מה ששאלת בסוף,אז אהבה רומנטית זה שמוכנים לעשות אחד בשביל השני כמעט הכול,שלא נותנים בחיים לשום גורם מבחוץ להרוס את מה שיש לכם,ששמים תמיד את הבן/בת זוג בסדר העדיפות העליון של החיים שלכם,,שמרגישים געגועים אחד לשנין,שמרגישים אושר ותחושת רוגע,ושיש כמובן תשוקה חזקה,זה כמובן משתנה עם השנים,אבל עדיין אם תמיד נשים אחד את השני בסדר העדיפיות העליון,אז הזוגיות תישמר,והאהבה תישאר,הכול תלוי בכמה אנחנו מעריכים את מה שיש לנו,ואם אנחנו באמת מאושרים,אישית אני בחיים לא אהבתי כמה בחורות בו זמנית,ואני מאמין שאוהבים מישהי באמת לא יכולים לתת לדבר כזה לקרות,אבל כמובן שאפשר להימשך לכמה אנשים בו זמנית,השאלה רק מה עושים עם זה(וזה כבר עיניין של אופי וכל אחד פועל בצורה אחרת,הרב בוגדים בסופו של דבר בשלב כלשהו בחיים),מצטער על הסוף הלא כל כך אופטימי,אבל החדשות הטובות שיש גם אנשים שלא בוגדים,וישנה עדיין אהבה שנמשכת לכל החיים,זה המון תלוי בנו ובאמונה שלנו

יעלה153

New member
גם יחסים הם עבודה- המלצה לתחזוק היחסים עם מחוות מנימליות

כדי שדברים יחזיקו לאורך זמן, כדי שתישמר חלק מההתרגשות הראשונית, כדי לשמור על כבוד ביניכם- זה דורש הרבה מאמץ משני הצדדים כלומר צריך להגיע למצב שרואים את ה" דפקות" אחד של השנייה ובכל זאת אוהבים.. מצריך אמון ומצריך השקעה. אני בעד: א. שמירה על מרחב אישי, לא משנה אם מדובר בחלל עבודה, בזמן לחברים, בהקשעה בתחביבים או בקריירה בנפרד לבן/בת הזוג וכו'. ב. צריך להשקיע בחיזור ( גם האישה אחרי הגבר) באופן תמידי, להשקיע בלצאת יחד גםכשכבר מגיעים לשלב של שגרה וילדים , כל הזמן לגלות דברים אחד על השנייה, להפתיע ( גם אם זה לא בא לכם באופן טבעי) וזה גם לא מצריך השקעה כספית גדולה - יש חשיבות למחווה, להתמודדות עם אתגרי השגרה, השיעמום וכו'. צאו אפילו לארוחת בוקר בחוץ לפעמים- לא צריך יותר מזה כדי לתחזק. אם גם אתם כמוני וקמצנים בהוצאות על פינוקים- אז אפילו להשתמש בשוברים של ארוחת בוקר זה טוב.
(גם אם נראה פחות רומנטי לצעירים)

שלום

יש הבדל בין אהבה ומאוהבות. המאוהבות פחות חשובה ועוברת מהר, אף שהיא נעימה וחזקה. האהבה נשארת הרבה, לפעמים כל החיים. אהבה רגש חשוב מאד, שיוצר יחסים מורכבים ומעניינים בין אנשים ומאפשר לתת דאגה ועזרה הדדיות. לפני שמתחתנים, חשוב לבדוק שאוהבים ומתאימים מספיק להישאר ביחד כל החיים, גם בזמנים הקשים שיכולות להיות מריבות.
&nbsp

rikilevin87

New member
אהבה ויחסים

אהבה יכולה להחזיק לעד, אך ביום בו בן הזוג שלנו מתחיל להיות עבורנו מובן מאליו זה היום בו אנו שוכחים את עצמנו. הזוגיות איננה דמות לה צריך לתת דין וחשבון, הצדקות או תירוצים...

מוזמן ללמוד בידיוק כמוני מהמטפלת הזוגית הטובה ביותר
סיגל ייעוץ זוגי בירושלים [URL]https://couple-counseling.co.il/[/URL]

ריקי לוין.

למעלה