פגישת מחזור... של הבעל...

riki yot levi

New member
פגישת מחזור... של הבעל...

הם בני 61... והם נפגשים בכל עשור פעם אחת...
היו מפגשים יותר גדולים והיו כאלה של מעט פחות...
הפעם?
הפעם הרבה מאוד לקחו את המפגש הזה לתשומת ליבם כי...
כי הם בני 61 והמחזור הבא יהיו בני 70...
אז זה כמעט עכשיו ועוד פעם או לעולם לא... דרך הטבע באדם...
בני 61.

הם באו למפגש מכל הארץ כולה... ממדינות שונות באירופה, גם מארה"ב וממדינות דרום אמריקה...! לא יאומן.

המארגנים ביקשו שהמוזמנים... נולדי אותה שנה... יבואו איש בגפו... אשה בגפה...
הרב המוחלט עמד בדרישה אלה שאנחנו... חחחח תרגמנו את הבקשה מעט אחרת (הופס - לא קרה שום דבר רע...) כי בהזמנה כתבו במפורש סך ליחיד... סך לזוג והכוונה היתה זוג... ששני בני הזוג הם בני אותו שכבת גיל... ויש להם כמה וכמה ויותר זוגות שכאלה... להוציא זוג אחד כל אותם הזוגות הגיעו... לא יאמן.
את ה(פדיחה) הבאנו בכניסה לשטח הכינוס... שם גם אמרתי לו 'הרם עוגן ושוט'... באמת שיחררתי אותו להיפגש, להתחבק ולנשק... להתנשק והכלללל בכייף שלו /שלהם/שלהן...
זמן איכות לטעום את המאכלים שהוגשו על שולחנות ערוכים בטוב טעם... ומעט 'לקוחות' שהרי הזמן קצר והרשימה ארוכה... והם מתחבקים ומנשקים ומתנשקים... מספרים כמה מילים שואלים וממשיכים... לוגמים מכוסיות היין שהוגש צונן... וכך כמו מרחפים בזמן שאול אל ילדותם/נערותם/בגרותם...

כך אני עומדת לי בין אשכולות ענבים ללבנה חמצמצה וקרקרים שומשום עליהם... ניגש אלי בן 61 מהכנס ושואל אותי לשמי. עניתי בטבעיות 'ריקי'... מיד הבנתי את הטעות... והוספתי 'אני נספחת... לא שייכת'... לגם מכוס היין הניח בידי כוס מילא ביין נהדר ושאל 'אז...' אמרתי לו שאני רעייתו... צחק לרגע ואמר 'אבל הוא היה נשוי לרותי...'
'לא' עניתי
'מה אני אגיד לך...' המתיק עימי סוד בן המחזור...
'הם אידו יחד את הבתולים שלהם בגיל מאוד מאוד צעיר...'
ושתק... שמה? מה? מה לו לגבר לספר את החוויות המיניות של בעל לאשתו... ואץ 'לספר לחבר'ה'
רותי הגיע לכנס מיונייטד סטייט אוף אמריקה... אמרה לי וגם קרצה לי שהיא 'מאוד מאוד מתגעגעת לארץ'... ובכלל 'אני ישראלית באמריקה' צילמנו סלפי... מזכרת מכנס מחזור שלא הייתי אמורה להשתתף...היה טעים.

גדעון היחידי

New member
מנהל
ריקי היקרה
היה טעים ?
ונעים גם, הבנתי.
הועלו זיכרונות מלפני יובל כמעט.
מפגש נחמד .
הרי את ואישך נשואים כמעט אותה תקופה שאת ממש חלק ממנה
ספרי עוד חוויות מהשנים ההם.
כאלה שנעים להיזכר.
גידי

https://www.youtube.com/watch?v=XJGWd6NfaQ0

שרונת XD

New member
באמת לא נעים

זה עניין שלכם אם אתם רוצים לדבר על העבר שלכם.
בכל מקרה, את כותבת מאוד יפה!

למעלה