מרגישה אבודה

לימון281

New member
מרגישה אבודה

אני בת 28 ובחיים לא התאהבתי, לא יודעת מה זו התחושה הזאת בכלל וזה כ"כ עצוב שהגעתי לגיל הזה וזה לא קרה. אני רואה זוגות ופשוט מקנאה בהם. לפעמים אני מרגישה שבחיים זה לא יקרה לי. היו לי מערכות יחסים אבל אף פעם לא הרגשתי באמת שזה זה. היום הגעתי למצב שכל החברות שהיו לי התחתנו ועכשיו אני לבד. בנוסף לכל זה המשפחה משגעת אותי שאכיר מישהו. באמת שנמאס לי כבר, אבדה לי התקווה. פוסט פריקה ועצב:(

סאני381

New member
היי לימון

קודם כל ברוכה הבאה לפורום
,אני מבין שזה פוסט פריקה ואת לא באת לפה לקבל עצות,אבל הייתי רוצה לנסות לעזור לך,יהיה טוב אם תכלי לתת קצת יותר פרטים,למשל על המערכות יחסים שהיו לך,לא היה לך שום רגש לאף אחד מהבני זוג ? האם הרגשת שמהצד שלהם הם כן אהבו אותך? כמה זמן היתה המערכת יחסים הכי ארוכה שלך? האם יכול להיות שאת פשוט מפחדת לפתח רגשות בשביל לא להיפגע ?האם נפגעת הרבה בעבר?זהו לבנתיים,שאלתי אותך הרבה שאלות,תעני רק על מה שנוח לך,ומקווה שנוכל לעזור לך בהמשך,ולגבי זה שההורים שלך לוחצים עליך להכיר מישהו,אז למרות שהכוונה שלהם טובה,על תיכנעי אף פעם ללחץ משפחתי או חברתי,זה אחד הסיבות העיקריות שיש כל כך הרבה זוגות שמתגרשים,ועל תאבדי תקווה,את עדיין צעירה ואין שום סיבה שלא תתאהבי ושלא תמצאי את הבן אדם הנכון בשבילך,זה מאוד תלוי בפתיחות שלך כלפי אנשים,וגם בבחירות שתעשי,לבנתיים תיהי חזקה

לימון281

New member
היי

נראה לי שהטילו עליי קללה...
תודה רבה!
אשמח לקבל עצות אם הן יעזרו לי...
אז לגבי המערכות יחסים, היו קצרות וארוכות. הכי ארוכה הייתה באיזור השנה וחצי...הרבה גברים התאהבו בי אבל משום מה זה לא היה הדדי. לא מבינה מה דפוק בי, אף אחד מהם לא הצליח לעורר בי התרגשות עזה.
לא יודעת לענות לך לגבי הפחד לפתח רגשות, האמת שאני בטיפול כבר כמה שנים אבל בעניין הזה משום מה הטיפולים לא עובדים אצלי. כבר התייאשתי מכל המטפלים האלו, לא מאמינה בזה כבר. לא זכור לי שנפגעתי מגברים בעבר, הייתי יותר בצד הפוגע. מקווה שחפרתי לך מספיק ואשמח לשמוע את דעתך, אולי רק אתה תוכל לעזור לי כי נראה לי שכבר המקרה אבוד...

סאני381

New member
הלוואי ואני יוכל לעזור לך

קודם כל אני רוצה לעודד אותך קצת,זה שהרבה גברים התאהבו בך אפילו שזה לא היה הדדי מצידך,זה אומר שיש לך הרבה מה להציע,וזה אומר שזה רק עיניין של זמן עד שתמצאי את האחד הנכון בשבילך,בהרבה מהמיקרים הבחורה מתאהבת אבל לא מצליחה למצוא מישהו שיהיה רציני איתה,ואצלך זה הפוך כך שאת במצב הרבה יותר טוב מאשר הרבה בחורות אחרות,יש לי חברים טובים שהתאהבו בפעם הראשונה רק אחרי גיל 30(והיום הם כבר נשואים)שום דבר לא דפוק אצלם הם פשוט לא מצאו את הבחורה הנכונה,וברגע שהם מצאו אז הם כבר ידעו שזה זה,כל הרגשות פרצו באופן טיבעי מבלי להתאמץ,מאמין שגם אצלך זה יהיה ככה,אבל חשוב שלא תבזבזי זמן על אנשים שאת לא מצליחה לפתח רגשות אלהם(איך היית שנה וחצי אם מישהו שלא אהבת?),זה הרגל גרוע,זה בזבוז זמן ואנרגיות(בזמן הזה את יכולה למצוא מישהו שכן תפתחי אליו רגשות) וזה גם לא הוגן כלפי הצד השני כמובן,קשה לי להבין את שורש הבעיה מכמה מילים פה בפורום,וגם יש שאלות שלא נעים לשאול אותך פה,אבל אני ישאל מה שאני יכול לבנתיים,אז ככה- בדרך כלל שבחורות נמשכות למישהו מסוים ויש כימיה טובה,אז גם מפתחים רגשות,אצלך זה לא ככה?האם אף פעם לא נמשכת למישהו בטירוף ופיתחת אליו רגשות? איך בעצם בחרת את הבני זוג שהיו לך עד עכשיו? התפשרת עלהם ופשוט הלכת על מה שיש ? או שהיה בהם דברים שמצאו חן בעינך? לבנתיים אני יכול להגיד לך שחשוב מאוד שלא תתפשרי ותלכי רק עם אנשים שאת באמת נמשכת אלהם,ושגם תיהיה חברות אמיתית בנכם,אם יש גם משיכה חזקה וגם חברות אמיתית,אין שום סיבה שלא תפתחי אלהם רגשות,כניראה שמשהו היה חסר בכל הגברים שהיית איתם עד עכשיו,אז תעלי את הדרישות שלך,ותתחילי לחפש גברים מסוג אחר,מחכה שתעני לי ומקווה שאני יוכל לעזור לך יותר בהמשך

לימון281

New member
אז ככה

קודם כל אני מאוד מעריכה את התגובות שלך ואת הזמן שאתה מקדיש.
דבר שני במקרה של השנה וחצי נמשכתי אליו מאוד ואז באיזשהו שלב הבנתי שאני לא אוהבת אותו. זה היה ממש מורכב ואז נפרדתי ממנו.
במקרה השני הרציני בהתחלה הייתי ממש בעננים ואז פתאום אחרי חודשיים זה עבר ושוב לא ידעתי מה לעשות כי הוא היה בחור טוב ובלה בלה בלה....לקח לי המון זמן ואומץ להיפרד ממנו כי הוא ממש אהב אותי. בכל מקרה אחרי המקרה הזה אני לא חוזרת לטעויות האלו. למדתי המון מהקשרים ועל עצמי. כמו שאתה אומר הפסקתי לבזבז את הזמן על זה ועל קשרים לא רציניים. אתה יכול לשאול גם בפרטי מה שאתה רוצה:)
נמשכתי לבחור שלא היה רציני ודווקא חוסר הרצינות הוריד לי ממנו ואז הבנתי שזה סתם וחתכתי.
לגבי בני הזוג - די התפשרתי לגבי בחינות מסויימות. על אופי לא...
הבעיה היא שאני לא יוצאת הרבה כי אין לי כ"כ חברות...יש לי חברה אחת שהיא בזוגיות ולא יוצא לנו להתראות הרבה. מכל השאר אני ניתקתי קשר - עברתי איזשהו תהליך עם עצמי והבנתי שהן לא מתאימות לי. עכשיו אני די משלמת את המחיר עבור זה...
ולאתרי הכרויות אני לא מתחברת. ניסיתי כמה וכמה פעמים.

סאני381

New member
מכל מה שתיארת עד עכשיו

אין שום דבר דפוק אצלך,ופשוט לא מצאת עדיין את את הבחור הנכון בשבילך,זה לא שאף פעם לא היה לך רגשות,בהתחלה כן היה לך אזשהו רגש ומשיכה אלהם,פשוט עם הזמן זה ירד וזה טיבעי לגמרי,וזה משהו שקורה להרבה אנשים,זה לא קל למצוא מישהו שגם תיהיה לך משיכה חזקה אליו וגם שתיהיה בנכם חברות אמיתית,אבל טוב שיש לך את התכונה הזו של לדעת מתי זה לא זה,יש לא מעט בחורות ששורפות את כל החיים שלהן על אנשים שלא מתאימים להן בכלל והן חיות באיזה בועה,אז על תקנאי באף אחת,תשמחי שיש בך את החוזק ואת החוכמה להמשיך הלאה שצריך,עד שיגיע האחד הנכון שלך,וגם אם את לא יוצאת הרבה לבלות את עדיין יכולה להכיר גברים בכל מקום,מספיק שתעשי הליכה ועל הדרך תחייכי אל מי שניראה לך מושך ממבט ראשון וזה יוכל להוביל למשהו,אני מאמין בגורל וכל עוד את לא חסומה ריגשית ואת לא מתחבאת בבית כל היום,זה רק עיניין של זמן עד שהמשיח שלך יגיע :),כדאי אבל שתעשי את הכול בצורה איטית יותר,כי יכול להיות שבגלל שהכול התחיל אצלך מהר זה גם נמאס לך די מהר,אז בפעם הבאה תנסי לראות קודם כל אם מי יש לך עסק,ואם יש שם באמת עיניין,על תחפשי זיקוקים על ההתחלה, תחפשי אמת,חום,געגועים אחד לשני,חברות אמיתית,,זה משהו שבונים ולא משהו שקורה בשבוע,תיהי סבלנית ותיראי גם אם הוא סבלני,אבל תזכרי שאין שום דבר דפוק אצלך,אלה להפך,בורכת בקסם מסוים שגורם לגברים להתאהב בך מבלי שאת מתאמצת בכלל,הלוואי על כל בחורה שיהיה לה את הדבר הזה,תאמיני בעצמך ובהחלטות שלך,,ברגע שיגיע האחד הנכון את כבר תדעי,תיהי סבלנית ואף פעם על תאבדי את האמונה

לימון281

New member
תודה על העידוד

הקשרים הארוכים שלי דווקא התחילו מאוד לאט ולקח זמן להכיר ולהבין מי עומד מולי, אני לא ממהרת כשאני מכירה מישהו אני באמת נותנת את הזמן.
קשה מאוד לא לאבד את האמונה חח במיוחד כשלא התאהבתי עדיין. בכל מקרה אזרום עם החיים ומה שיהיה יהיה.....מקווה שהגורל לא יתאכזר אליי.

תודה על הכל!

סאני381

New member
לא התאהבת עדיין

אבל כולם מאוהבים בך
אז למה שתאבדי את האמונה? תשמחי על זה שבורכת במשהו שמושך הרבה אנשים,ותתני לזמן לעשות את שלו,תעדכני אותנו בהמשך אם מצאת חתן :),ואם את צריכה משהו אנחנו תמיד פה, בהצלחה

לימון281

New member
חחח

זה שכמה התאהבו בי זה לא אומר כלום. חבל שזה לא היה הדדי.
הלוואי ואמצא...

גדעון היחידי

New member
מנהל
לימון היקרה.
זה שלא התאהבת, כנראה שרף הדרישות שלך גבוה מהממוצע ולכן את מוצאת פגם בכל אחד ולא נוצרת לך זוגיות חזקה שתוביל לחיים משותפים ולנישואין.
השתדלי להיות מעט פחות ביקורתית כלפי בני הזוג שלך.
חיים משותפים דורשים ויתורים משני הצדדים.
חפשי את הטוב בבן זוגך, התפשרי מעט והיי מאושרת.
נ.ב כדאי שתחליפי את הכנוי מלימון לדובשנית או דומה לכך.
יש לך ביקורת עצמית ופסימיות לגבי העתיד, השתדלי להפוך את היוצרות
גידי.

למעלה