רק בקשתי תשומת לב. בחזרה

רק בקשתי תשומת לב. בחזרה

שוחחתי עם האקס שלי לפני חודשיים. אמרתי לו שחסרה לי תשומת הלב מהצד שלו.

בשאלות היומיומיות. בזכרון שלו לפרטים. במחמאות רב גוניות. בסקס מגוון. כל זה חסר לי במערכת.

אולי הצגתי את זה יותר כאולטימטום. אולי בקשתי משהו מעבר למה שהוא יכול להעניק או לחילופין העניק בדרכים שאני לא קולט. אולי אני עם האופי שלי דואג לתת ולשאול יותר- בלי לתת ספייס לשני להעניק מעצמו בחזרה.

מה שלא יהיה כמה שהפרידה הייתה לי הכרחית בזמנו. אחרי חודש נפרדנו. וכעת חודש אחרי הפרידה. עולות בי ספקות. האם אמצא משהו חדש. האם הוא יהיה פשרה וריבאונד? האם הייתי צריך להציף מה שהציק לי בדרך שהצפתי. רגשות של חרטה ושכחה של מה שהציק לי. או לפחות הקטנה שלו.

אני מבין שאין מה לדוש בעבר. ואם היה רוצה היה נלחם להשאר.
אבל הגעוגעים מטשטשים את הזכרון.

קשה לי. מתגעגע.

שלום

כמו שכתבת יפה, עשיית טוב בחברות אמורה להיות טבעית, בגלל חיבה ואהבה ורצון לשמח את האחר. אם יטיב לך באופן מלאכותי כדי לשמור על החברות, זה יכול להזיק. החבר יתנהג בדרכו הטבעית לפי מה שירגיש, ואת תנהגי בדרכך הטבעית לפי מה שתרגישי, ומזה תתפתח בהדרגה ובעדינות החברות. ההתייחסות חלק מזה, וחשוב שתטפחי את החברות מצידך בעזרת הטבה כנה ואז יהיה יותר קל לאחר להביע אהבה ולהתייחס אלייך יותר. העיקר שתיהנו מהחברות בגלל אהבה לאופי האמתי של האדם, ובגלל מציאות תכונות אופי יפות זה בזה.

למעלה