משחררת אותך מליבי אהוב שלי

משחררת אותך מליבי אהוב שלי

אהוב שלי
הכרנו לפני שנה עוד מעט. הכל קרה כל כך מהר. והתאהבנו.
הבטחת לי שתישבע לי אמונים. הבטחת לי שתילחם באמא שלך. אמרת לי שאמא שלך לא תחליט בשבילך. אבל ברגע שאמרת לאמא שלך שאתה יוצא עם גרושה פלוס.
אבל כל ההבטחות שלך וכל האהבה שלך אלי לא עזרה. ועשית מה שאמא אמרה וחזרת לחברה ותוך חודשיים הקמתם חתונה.
עוד שבועיים אתה עומד תחת חופה וקידושין עם אישה אחרת. אישה שאתה אומר לי שאתה לא אוהב. ואותי אתה אוהב. אישה שתבוא תחת חופתך ותפרוש לך כנפיים אבל אני. אני נשארתי מאחורה. עצובה, כאובה מאוד. ולא מצליחה 3 חודשים להתשחרר מהאהבה אליך. כמה ניסיתי כמה יצאתי. אבל כלום.
אהוב שלי. אני משחררת אותך לאהבה שבחרת.
אין לי מושג איך אפשר לנהל חיים צבועים ללא אהבה.
אני כל כך נפגעתי ממך. כל כך נשבר לי הלב ממך. אבל אני יודעת שהלב יתגבר עליך.
אני יודעת שדבר אחד שאני אסלח לך על פגיעתך בלב שלי.
עד היום אתה בקשר ואומר לי כמה אתה אוהב אותי. אז אם אתה אוהב אותי למה אמא שלך החליטה בשבילך.

מאחלת לך חיים מאושרים אהוב שלי.

riki yot levi

New member
אוי הלב אוי הלב... אבל לא כמו עצם...

הלב גמיש... הלב מסתגל והלב יודע שהחיים ממשיכים הלאה...
שהזמן זו תרופה בדוקה... והאהבה הבאה עומדת בפתח ומחכה.
מחכה רק לך... ולו...שאת עוד לא יודעת עליו דבר...

בתי הבכורה חוזרת בתשובה. בת 18 יצאה את הבית לשרות צבאי מלא
אף סיימה קורס קצינים והכל היה לה אחלה...
שם בבסיס הכירה בחור דתי, נראה בתמונות חמוד... אמרה לי בטלפון 'את לא מבינה...' הגברת הצעירה התאהבה הרבה מעל לגובה האוזניים... עלתה מרקיע לרקיע... יושבת בבית או מספרת בנייד אודות סגולותיו וגדלתו ויכולתיו... וכמה שהוא אוהב אותה... חתונה בדרך.
אמא שלו אמרה לו ש/לא יאה לו ילד כ"כ מוצלח אשה שהיא חוזרת בתשובה... הוא הרי יכול להשיג לו כלה טובה פי כמה... שבעיקר באה מבית דתי, שבאה ממסגרות דתיות... למה להתפשר?
באה לאמא שלה כולה בוכה. ימים של בכי... אמרתי לה 'יא בינתי... אין מה לעשות, הילד אוהב את אמא שלו...' הסתכלה עלי חשבה שנפלתי על הראש... אמרתי לה 'כן... כי ילד בא לאמא ואומר לה אמא תכירי הנה אהבתי שאני הולך לממש אותה עד תום, ילד ששואל את אמא? יתחתן אם אמא או יתחתן ויתגרש'... היה בכי ועברזמן והדמעות הביאו את החיוך...והחיוך הכיר לה גבר דתי מבית דתי שלא שאל את אמא שלו אלה אמר לה 'אמא... הבאתי להראות לכם את אהבתי'... וב"ה שלוש ילדים הרביעי... בדרך וסבתא עכשיו בעננים.. סבתות... חחחחח

עוד תתאהבי... עוד תנשקי ותנושקי... ועוד יבואו רגעים קסומים... בהמון המון אהבה...
ומי שאוהב את אמא??? שיתחתן לאמא שלו...

גדעון היחידי

New member
מנהל
כן בנות יקרות
הנושא ידוע ועצוב מאד
כבר בתקופה הקדומה היה אדיפוס המלך שאמו הרסה לו את החיים ואימללה את בחירת ליבו ואותו.
בעלות נסיון יודעות שאם האמא מתערבת על כל צעד ושעל ונותנת הוראות לבנה
מה לעשות ומה לא צריך או לנתק מיד את הקשר או להיזהר שבעתיים.
מה שכן
לא בוכים על חלב שנשפך. ממשיכים לחפש אבל בזהירות מהאמא שלו...
גידי

תודה רבה. אני יודעת שזה יקרה

הוא אמר לי שיודע שמפסיד אותי. אבל לא מסוגלת לחשוב על המחשבה שמתחתן עם אישה שלא אוהב.
&nbsp

וואוו

התחלות חדשות....
עצוב שהאהוב שלך מתחתן עם אישה אחרת. מטומטם כי בית ללא אהבה יוביל אותו לפזול מחוץ למסגרת הנישואים מהר מאוד.
יש מצב עוד כמה זמן יזחול אלייך בחזרה. מה תעשי? תקבלי אותו או שבגלל הפגיעה האגו לא ייתן לך לקבל אותו חזרה..? וואו...
איזה כאב לב...
תחזיקי מעמד ואמן תמצאי גבר אחר שבסטטוס שלך שיאהב ויקבל אותך ככה כמו שאת.

תודה

אני אוהבת אותו. והוא אומר לי אותו דבר. אני רואה בתמונות כמה שהוא לא מאושר.
אבל זה כבר לא בעיה שלי.
מחר החינה שלהם. ועוד שבוע החתונה.
אני לא אוכל לקבלו בחזרה. פגועה מידי. אחרי החתונה לא אקבלו עם כל הצער והכאב שבדבר.
&nbsp
תודה רבה על החיזוקים

למעלה