עשר שנים זהההה המון זמן...

riki yot levi

New member
עשר שנים זהההה המון זמן...

עשר שנים זה 120 חודשים...
520שבועות... זה אומר 520 שבת... 520 שישי בערב...
3,640 ימים...
wow
87,360שעות...

יוצאת למסע של ברור... באמת.
איך...

כי בין שנת 2007 או נכון יותר יולי באותה שנה... לבין יולי 2017...
87,360 שעות כ"כ יפות...
לפני עשר שנים יעני לפני כ- 88,000 שעות...הייתי כגרושה שלא התגרשה כי מעולם לא עמדה מתחת לחופה... אמא לשתי בנות מקסיטמות ושני גברים... גברים שבגברים...
לפני 88,000 שעות נהגתי בשלוש מכוניות שהיו ברשותי.. היתה לי טויוטה וג'יפ טיוטה... ומרצדס ספורט... גרתי בבית ענק קומה רביעית שתי דירות מחוברות... ומעלית שמגיע אל פנים הדירה... היה לי ג'קוזי ענק בחדר הג'קוזי וסאונה מובנת...
מטבח ענק... ורשימת מסעדות שאצלהם פתחתי חשבון בעיקר בעבור הילדים...
היה לי זמן לפעם בשבועיים בערך... ספא... היתה לי מסאג'סטית... שהיתה תמיד שם עבורי... וגבר שפינק ליאת כפות הרגליים... כי מי לא מפנק אשה שמשאירה טיפים שמנים... שמנים מאוד...
87,360 של להיות לבד בימים ובערבים ש כ ו ל ם... ביחד... ערבי שבת???
כל הערביי שבת... והשבתות... אז היו הילדים שלנו - אצלו... ערבי חג... חג ומועד..וכל קיץ כל הקיץ...
זה הסבל שנופך כל שעה ל-60 דקות... 87,360 שעות הם 5,241,600 דקות... שכל דקה שווה לנצח... נצח נצחים - בכבודו ובעצמו.
ערב פסח... לספר למישהו איך נראה ליל סדר אחר ליל סדר שלי... בעקבות ליל סדר ש...
11 לילות סדר... מדינה... ארץ... כמעט עולם כולם בדרכים... בגדים יפים מתרגשים... חבורות שעושים יחד פקקי תנועה בדרך לכנרת...
ורכב אחד של אשה אחת שאין לה מקום... לא נמצא לה כסא - לעשות ליל סדר...
נוסעת... רמת גן... תל אביב... תל אביב נתניה... חוף ים של ערב חג... חדרה... 'כביש ישן' חוף דור סגור... כרמל... חיפה... עכו... נהריה שלומי יגור... נהלל עפולה... בית שאן.
לבד.
די היה בלילות הסדר... ומה על ערבי ראש השנה? וסוכות בסוכה???
כמה אומללות בכל דקה????
ואגו.
רק ש- מאז... יותר מ-88,000 שעות של אושר צרוף...
היו חששות. איך עושים את זה???
ישנם 'עניינים' שלמעטי מעט יש את הנסיון... איך ומה וכמה...
הרי ונחזור ונמדוד 87,360 שעות שלא נגעת בו... לא נגע בך...
כל שעה כמו נצח... כל שעה.
רת זוכרת את הפעם האחרונה שלכם???
לפני 87,360 שעות??? ודאי שלא... הרי כל החלק ה'לא יפה'...
ולמה להגדירו כ'לא יפה?'
בעבור לא יפה נפרדים לעשרות אלפי שעות נצח???
תגידי 'ימי הגועל'

שעור מס' 1 - אחרי 87,360 שעות את שוכחת את הרע... ואת הרוע... ואת
כל הגועל נפש... שהיה. פסק זמן מספיק ארוך בחיי מח האדם... להזניח.

אז האם הזניח המח את הרע ושמר על הטוב??? או ש...

הפער שנוצר בין לבין - באופטימיות של בני האדם באשר הם בני אדם... כי
אנחנו אוהבים להיזכר ביפה שבחיים... רוצים לזכור את תחילתה של האהבה... ולא בקץ החיים ביחד...

פרק מס' 2... - אחרי 87,360 שעות ... לפי דעתי אפילו אחרי 56,291 שעות... ופחות מזה... אל תצפי ל
של החיים שלך... איבדת את זה... והוא? הוא משוכנע שהוא זוכר את מה שאת הכי... הכי אוהבת... חחחחחח זה אפילו לא בתת מודע שלו... רק בפנטזיה... הוא לא זוכר אותך... אבל הגוף והנפש מתעוררים ואת כבר לא ילדה... את אשה בוגרת... יודעת להוביל? תובילי... הוא שם גם אם היה אצל אשה אחרת אתמול...
אז לעבוד... פשוט לעבוד...
חחח... נכנסנו לחדר ביום רבעיע לפנות בוקר... יצאנו לאכול ביום שישי בבוקר...

מאחר והילדים יודעים שתם לא משדחקים דומינו... תחשבו שאתםמשדרים להם שאתם ממש... ממש במשחק מסעיר של דוק...
ילדים לא עוסקים ב
של ההורים שלהם...

פרק ג' - לא מבטיחים לאף אחד דבר... אמא שלך ואמא שלו... מחכות לטלפון... תנו להן לחכות קצת... חיכו 87,360 שעות???

למעלה