לפני המון שנים...

riki yot levi

New member
לפני המון שנים...

בימים האפלים האלה שלא היו טלפונים ניידים,
שודאי לא ההיתה מצלמה באיזסה טלפון... מי העלה בדעתו
הקודחת לערבב מין שאינו ממינו...
טלפון ומצלמה. חחחחחחחחחחחח
היינו צעירים... וכל צעיר באשר הוא - יפה...אז היינו צעירים ויפים...
ואני?
אני מאוהבת עד מעל האוזניים בבחור שלי... זה שעוטף אותי...
שמחבק אותי... שמדגדג אותי... באהבה...
אבל בעזרתו ובתווכו של זה מתאהבת יותר ויותר בעיר ירושלים...
ירושלים כולה.
יש בי סוג של סינדרום ירושלים... מאותם ימים רחוקים ועד עצם היום הזה...
בעבורי???
עליה לירושלים זה כמעט טקס... והמון המון התרגשות... התרגשות שמציפה את הנשמה ושאר חלקי פנים של הגוף... התעלות.
ובתוך ירושלים על שכונותיה? הצנטרום... כמובן - העתיקה.
ובתוך העתיקה? הכותל המערבי...
וכשיבוא היום ויהיה לי את האומץ??? בינתיים אני לא מעזה. לא מעזה והאיש שלי... עולה ומצלם ויורד ומראה לי שאין שם שדים חס ושלום... אבל הרגליים... הרגליים פשוט מסרבות...

האמת תאמר שלא היה לנו כזוג יונים את הזמן לחיזורים... וחיזורים הרי דורשים זמן... שכך את לומדת אותו ואת סדר העדיפיות שלו... והוא לומד אותך... ובעיקר רוצה שתבכי כדי שיוכל לנחם אותך ולהצחיק אותך... שתצחקי... שתתגלגלי מצחוק...
שבזמן החיזור... את מאוהבת... ואת בעולמות עליונים מטסץ בהנאה... אבל את גם נורא רוצה להראות את אהבתך לעולם - לא?
וכך אני זוכרת וכך אני בטוחה שהיה... כשזוג חרדים הלכו ברובע הארמני אל הרובע היהודי... חובקים.
צעירים... ודאי נשואים שהבחורה חבשה פאה נוכרית לראשה... היא שדחפה יד אל מתחת למקטורן והיא מניח ידו על צוארה... והם הולכים כמרקדים איזה ריקוד מוכר לשניהם... ממש כך, כשידי האחת מחבקת את מותניו... והוא את ידו מניח על צוארי... ומפעם לפעם מגניב נשיקה... ואנחנו לא מרקדים אבל...
אחר כך ראינו את הזוג הזה במדרגות הרובע אל הכותל - נוהגים בדרך שנוהגים הם... מרחק וללא נגיעה. ושלי? חיבק... ועוד איך.

ופעם ראיתי... זוג מבוגרים מהלכים להם ברחוב מחובקים... והאשה כך נמוכה ואישה גבוה והיא מניחה את ידה והוא את ידו... ומגניב לה מפעם לפעם נשיקה... וביני לביני החלטנו שזה לא ילדותי ולא... זה יפה וזה נחמד... והלוואי עלי...

יום חמישי היום... נסענו ביחד לשוק... הוא הניח את ידו על צוארי... הנחתי את ידי על מותניו... ומפעם לפעם הגניב... הגנבתי... נשיקה...
וחשבתי והרהרתי... ולא הפנתי ראש לאחור...

גדעון היחידי

New member
מנהל
ריקי היקרה
מעולם לא גרתי בירושליים
חוץ מטיולים מעטים ועבודות ביסוס יסודות לבנינים גדולים שבצעתי בכל הארץ וגם בירושלים, לא הכרתי אותה היטב אך תמיד היה לה עבורי כח משיכה בלתי נשלט
לראות את המקומות הקדושים לנו את הסימטאות בדרך לכותל ואת ההוואי המיוחד
הנוסך אווירת קדושה והילה העוטפת את העיר הנפלאה הזו.
כמוה, גם הפוסט שלך, כל כך מתאים מבחינתי לאווירה שלה
התרגשתי לקרוא ושבתי וקראתי שוב ושוב ונהנתי מאד

גידי .

כל כולך

New member
נו ריקי...

אני קוראת הכל... מנסה לחבר קצוות.. יאללה... שחררי עוד פרק

למעלה