שלוש פעמים התרגשתי הבוקר...

riki yot levi

New member
שלוש פעמים התרגשתי הבוקר...

התרגשות מס' 1 - לאחר 70 בראיון מיוחד לנציג בית ספר שדה כפר עציון סיפרה מי שהיתה חברתו של דני מס שהנ"ל הציע לה נשואים לפני שיצאו לדרך ממנה לא שבו... שיירת הל"ה בפיקודו של דני מס... וטוב תמיד להזכיר שהלוחמים האלה נפלו בדרכם אל גוש עציון הנצור ועל גבם, תרופות וחבישה, מזון ותחמושת... בגלל שריחמו על רועה עיזים זקן שפגשו בדרך... וזה מיד רץ לכפר והסוף היה בלתי נמנע.
התרגשות 2 - סיפור לא ידוע, אבל בעיר בית שמש ישנו רחוב העונה לשם 'המשלט'. ואיש מבני הרחוב (כמעט) שלא להגיד בני העיר... ובני הארץ יודעים למה ומדוע 'סתם' רחוב בעיר הזו נקרא כך... ובכן - היה במקום משלט, אלה שהיה זה משלט יוצרא דופןמאחר וחלקו הצפוני של המשלט היה נתון בידי צה"ל 194, וחלקו הדרומי מצרי... והיתה איבה גדולה בין הצדדים שיגעו שיבוא יום והם יהרגו זה את זה. אלה שהיום שהגיע לוחמי צה"ל הבריחו את המצרים וכך למעשה נכבש כל אזור בית שמש... הוסכם ע"י עירית בית שמש להקים אנדרטה מכובדת לזכר הנופלים ולזכר הקרב ב'משלט' שברחוב 'המשלט'.
התרגשות שלישית לבוקר - פתחתי גם כאן וגם במקומות אחרים את מסכת חיי... אני חושבת שהיו לכך כמה סיבות טובות - לי. לא תמיד הקפדתי לדייק בפרטים אישיים פיזיים עלי... כי באמת מעולם לא חשבתי שיש לכך חשיבות מיוחדת... ואם תארתי טוב ואם לא אז טוב בדיוק אותו הדבר... ולמה אני מתיחסת לעובדה...
כי היו זמנים ששאלתי... והיו זמנים שתהיתי... מדוע גבר שבגברים... יפב תואר... שיער ראשו כיום ארוך מעט ומאפיר אבל אז? שיערו ארוך חום, איש שרירי... מאותם גברים שרק... ובנות תקפוצנה... ותצאנה... ומה לא... חלום של כל אם לכל נערה באשר היא - בעולם...
ואני.
גבוה מעט מידי...
מלאה מעט מידי...
אצלי כל פולקה זה פולקה...
מהתחת שלי אפשר לחלק לשלוש ארבע בנות...
והוא... החתיך הזה... זה שאפילו כשהוא בן 60..
היה יכול להיות playboy ...אמיתי בחר בכמוני? אהה
אז הנה מחקר דש מצה ולא בפעם הראשונה אבל הפעם זהו...
אנחנו ה'מלאות'... ה'שמנמנות'... אנחנו הן הפייבוריטיות של הגברים... גבר חולם אותי ולא שום דוגמנית על או דוגמנית לא על...
ובתמונה - זו לא אני...

גדעון היחידי

New member
מנהל
ריקי יקרה
כל מה שכתבת תואם את השקפתם של רוב הגברים.
אשה יכולה להיות סקסית אפילו אם מידותיה אינם 90-60-90
חשוב איך היא מדברת, עייניה מרצדות כגחלים לוהטות
האם היא קשובה לגבר שלה ולא מפלטרטת רק על עצמה ועל בגדים ובשמים
ועוד כמה תכונות נשיות ששמתי לב בכתבייך שיש לך בגנים הבריאים שלך
אל תתפלאי שבחרו בך. מגיע לך הטוב ביותר
שבוע טוב
גידי

למעלה