איזה הודעות הייתם ממליצים

אסתר 18

New member
איזה הודעות הייתם ממליצים

לשלוח לגבר כדי לגרום לו להשתגע קצת... ( להחתרמן קצת )

סאני381

New member
תמונה אחת שווה אלף מילים :)

את יכולה לשלוח לו תמונות סקסיות שלך,זה כבר יעשה את העבודה(במידה ואת סקסית :))

סאני381

New member
מה לגבי סרטונים? חח

סתם אני צוחק
,אבל מה בעצם את מנסה להשיג מכל זה?המטרה היא לפתות מישהו שכרגע לא כל כך מעוניין כל כך או מה?(מקווה רק שאין לו חברה)כבר נפגשתם?הוא יודע איך את ניראת?אם הוא נימשך אליך אז את לא צריכה לעבוד קשה בשביל לשגע אותו,מספיק שתגידי לו שיצאת כרגע מהמקלחת ואת לבד בבית והוא כבר יטוס אליך :) ,אבל תחשבי מה את מנסה להשיג מכל בזה בסופו של דבר,קשר רציני?סטוץ?ותזכרי שבדרך כלל מה שבא בקלות הולך בקלות,אז אם את רוצה משהו רציני, רצוי שתתני לו להכיר אותך באמת קודם ושתדעי עם מי יש לך עסק,לשיקולך,שיהיה בהצלחה,תעשי חיים :)

אסתר 18

New member
ממש לא

אני נמצאת עם הבן אדם בזוגיות כבר חצי שנה ב"ה.. פשוט סתם לפעמים בא לי לשלוח לו הודעות נחמדות כאלה שיטריפו אותו קצת כשאני לא לידו :)

סאני381

New member
וואו

אם ככה זה קצת מוזר האמת שאת שואלת שאלה כזו בפורום,את אמורה להכיר את הראש שלו אחרי חצי שנה שאתם ביחד ולדעת מה הוא אוהב,לא ככה?:) יש דברים שלא נעים כל כך לרשום בפורום בגלל זה הצעתי לך בהתחלה לשלוח לו פשוט תמונות סקסיות שלך,גם בלי התמונה את יכולה לתאר לו מה את לובשת,ומה את חושבת עליו באותו רגע,ולספר לו כמה שאת מתגעגעת אליו וכו וכו,תחשבי כבר על משהו,זה לא איזה פרויקט רציני לגרום לגבר להיות חרמן חח,תהנו מהזוגיות שלכם,שיהיה בהצלחה

למעלה