"מול צג המחשב" פוסט לראש השנה.

גדעון היחידי

New member
מנהל
"מול צג המחשב" פוסט לראש השנה.

מול צג המחשב לערב ראה"ש תשע"ח.

שישי, מעט לפני חצות. פחות משבוע לראש השנה. לבד מול צג המחשב.
והמחשבות בתוכי סוערות.
על מה הכי חשוב לכתוב... שלילי או חיובי ?
החלטתי על גם וגם.
על המצב במדינה. על חקירות השחיתות בצמרת,
על מנהיגי המדינה שאינם מסתפקים במשכורת מכובדת...
על הרעות החולות במדינה. קיפוח הנכים, הקשישים והעניים ,
שאין להם לתרופות ולמזון.
על מפרנסים העובדים בשליש משרה ומשתכרים, רק שכר מינימום.
זוגות צעירים שאינם יכולים להגיע לדירה משלהם, ועוד ועוד...

אכתוב גם דברים חיוביים, על אנשים פשוטים.
השכנים, מכרים וגם זרים תמיד בת צחוק מעט נבוכה ואמיתית,
על שפתייהם ומילה טובה : בסוף יהייה טוב וככה.
אכתוב גם על המתנדבים. במגן דוד, בעמותות העושות עבודת קודש
ואספקת מצרכים לשכבות החלשות, אנשים העושים לילות כימים בעזרה,
בבתי חולים, בבתי אבות, במכבי האש, בפעילות צבורית התנדבותית
ובכלל, לכל אחד ואחת העוסקים במלאכת קודש של עזרה לזולת
אאחל מכל הלב, היו ברוכים בפועלכם הקדוש.
ולצבא ההגנה לישראל.אתם חוד החנית אל תראו. חזקו ואמצו .
לסיום, אאחל לכל עם ישראל ולכל יהודי באשר הוא.
שנה של אהבה בין אדם לרעהו.
תכלה שנה וקללותיה,
תחל שנה וברכותייה.
גידי

riki yot levi

New member
בין העולם הישן לעולם החדש...
ואני פותחת שמאז שאני זוכרת את עצמי אני 'ליכוד'...
נולדתי למחל... ועד הפעם האחרונה הצבעתי רק מחל...
מצביע בכל פריימריז... אני המכשפה שמרימה את מירי רגב עד לטופ...
אני המפלצת שמרחיקה מעלינו את בני בגין מרידור ועוד...

ואני רוצה לספר על פרשן בערוץ 10... שמשך חודשיים לפחות לא זוכרת
הסביר לנו מעל מסכי הטי וי... שלטראמפ אין שמץ של סיכוי להיבחר לנשיאות
ארה"ב. באותות ובמופתים הוכיח הבחור ערב ערב ...
חיוכי הנצחון של העתונאים והמנחים על נצחונה המובטח הגברת (מי?) עשו עלי רושם אדיר... חלמתי חלומות רעים... בכיתי במקומות מסתור.. ויותר מכך...
אני רואה את בני מסתובב בבית בתחתון בלבד... בחור שרירי גבר שבגברים... ואני שיודעת שהוא איש ליכוד מצביע מחל... דור שלישי... אז מה לכל השדים והרוחות... פניתי אליו... 'ניצחנו' הוא הכריז מתכוון שטראמפ ניצח... ואני אומרת לו והוא אומר לי 'הפרשן שלך לא מבין מהחיים שלו'...
נו טוב... פרשן בערוץ 10 מול הבן שלי... חחחחח
אחרי הבחירות שאלתי את הבן שלי... הכיצד... אמר לי
'אני מקבל את כל האינפורמציה שלי על העולם... רק לו מהטלביזיה... ובטח שאני לא זקוק לפרשנים'...
הלכתי לבדוק... בכל חדר בביתי טי וי... אחד מהם בשימוש... זו הגדולה שבסלון הבית... שם אבי ילדי ומי מילדי יושבים לראות כדורגל בשידור ישיר... בעיקר ושדורי ספורט באופן כללי... מנמיכים את עוצמת קול המקרן... בדיוק מאותה הסיבה שהם לא זקוקים בפרשונתם של ה'מומחים'... מכל הערוצים כמובן...
חוסר האמון בכלי התקשורת מבני העם היושב בציון הגיע לכדי 12% צפיה בחדשות ערוץ 2... ויש רושם שערוץ 11 רואים חדשות רק עובדי הערוץ... וגם זה בכפיה...

אז מה יודעת התקשורת לעשות? היא יודעת לבלבל את המח... אין לך יכולת יותר מכך... היא יכולה להגדי שמדינת ישראל מדינה מושחתת למרות שאין כתב אישום אחד וירחק היום אם יהיה...
עניין הצוללות מתחיל להתמסמס לא בגלל שלמשטרה אין חומר... אלה שהתברר שבין שוחד או שחיתות לבין ראש הממשלה שלנו אין קשר. נקי וצח יצא, למרות שהמובילים בתקשורת כבר שפטו...

כאשר מספרים סיפורים על הגברת נתניהו (שאותה אני מכבדת ולו בגלל שהיא אשה אמיצה ברמות על...)ומספרים לנו שהיא המחליטה כאן ולא באופן דמוקרטי... ועיתונאי קטן ולא חכם למרות ותק... מקבל מבית המשפט 100,000 ש"ח לשלם לגברת... ועכשיו רוצים שימוע על חמגשיות... אני יכולה לגחך... כשמישהו מסביר לי בפייס באיזו מדינה אני חיה...

ואני חושב שזו מדינה נהדרת למרות שההוא... איך קוראים לו אמר לה 'לכי תזדייני...' חחחחחח אז מה כתבתי כאן שרמת הזמרים כרמת ג'וקים???\
זה מה שיש...

ואני שמחה לקראת ראש השנה...

אולי כי אני ליכודניקית מבטן ומלידה... וגנבתי למישו כאן את המדינה???

גדעון היחידי

New member
מנהל
ריקי יקרה
ראש ממשלתינו בעבר זצ"ל שהיה כמו אבא שלי ושל כל תושבי המדינה, היה אדם צנוע שרק טובת עם ישראל הייתה חשובה בעיניו.
אגב, ישנם קשישים שמצביעים עדיין ליכוד מכיוון שהם סוברים שהוא עדיין ראש הממשלה.
אני אישית איני מפלגתי. אני אוהד ותומך בכל איש ציבור ישר דרך שעושה למען עם ישראל ובמיוחד למען החלשים שבינינו שאין להם פה .
דרך אגב כשטרמפ נבחר שתו בימין לחיים והתכוננו לספח מיד את יהודה ושומרון.
עכשיו מתברר שהוא עושה מה שטוב לאמריקה ומתכוון ללחוץ עלינו לויתורים מפליגים ללא תמורה מצד הפלסטינים.
האימרה אם אין אני לי מי לי ? נכונה כאן מאד
כוחנו באחדותינו,
עלינו לשאוף לשלום בינינו היהודים ימין ושמאל כאחד,
כולנו אוהבים את ארצנו הנפלאה
שנה טובה .
גידי.

riki yot levi

New member
אני יודעת שיש כאלה שמתגעגים למה שהיה...
אני מכירה את התחושה הזו - ובזה לתחושה הזו...
אני בזה כי היה לחלק מבני האדם מעולה בשנות השישים והשבעים ואפילו הלאה...
קבלני קולות של מפלגת העבודה - הם היו המסודרים מבין העניים...
זה החל בהלוואות לרכישת יחידת דיור צמודה, מקומות עבודה טובים בשכר נאה...
המון כבוד כמובן...
מאחר והיו שלוש מערכות בחירות - כנסת, עיריה והסתדרות... למי שידע והכיר את המפלגה חי כמו מלך... אמנם מלך בשכונה... אחרת איך??
אני זוכרת היטב היטב איך רשת מרכולים אחת (היפרשוק) התחרו ברשת מרכולים אחרת (צרכן) שניהם של ההסתדרות כמובן...

להגיד חביבי שישנם זקנים שחושבים שמנחם בגין בשלטון זו שטות מוחלטת... ואני חושבת שהגיע הזמן לכבד את המצביעים למפלגה הגדולה בישראל... אנחנו אולי מעט שחורים יותר בממוצע ממצביעי השמאל, אולי אני יותר ויותר בפריפריה ופחות פחות תל אביבים בממוצע... אבל אנחנו רב גדול מבין היהודים בארץ הזו ולא פלות חכמים מהאחרים - אולי יותר.
לגבי טראמפ... כן שמחנו מאוד שנבחר, בעיקר מול מי שעמדה מולו... להגיד שהוא יעשה כך וכך??? מנין לתקשורת הישראלית לדעת? יש לכתבים המריקים קשר למוחו הקודח של האיש???
עובדה מס' 1 - שגריר ארה"ב בישראל יהודי שומר מצוות ימני בדעותיו הישראליות...
עובדה מס' 2 - חתנו ומי שמוביל בממשל האמריקאי מקורב לחב"ד 0יהודי כמובן)...
עובדה מס' 3 - סגן נשיא ארה"ב הוא רפובלקני קיצוני (כוס התה)... שרואה בנו כמעשה דתי לכל עניין...
אבל מי שהעדיף אחרת? העדיף...
אבל הכל בסדר... באמת!!! ב"ה שנתניהו בשלטון... וב"ה שטראמפ שם ולא הלרי...

גדעון היחידי

New member
מנהל
ריקי יקרה
תודה על הפוסט המעניין.
בענין טראמפ והילרי
מסכים איתך ב 100%. בבית הלבן יש ידיד לישראל והוכח בנאום האחרון של טראמפ באו"מ ערב ראש השנה.
גם לנתניהו (שאיני נמנה עם מעריציו) היה נאום מעולה באו"מ שהעלה את קרנה של ארצנו כמה מדרגות מעלה
גידי

רחליקה האחת

Member
מנהל
שנה של אהבה בין איש לרעהו - ולך גידי
מגיעה אהבה במנות גדושות.

תודה על השיתוף,

רחל

למעלה