חברה מלאה

ranik130

New member
חברה מלאה

היי,
אני יוצא עם חברה חצי שנה למטרת קשר רציני.
היא בחורה טובה, יש בינינו חיבור, התאמה, והרבה אלמנטים שלא היו באחרות.
אבל - נקודה שמפריעה לי....היא מלאה, אם לא שמנה.
זה לא נראה יפה.
אמנם אני לא כ"כ בררן בחיצוניות ולא מחפש דוגמניות, אבל...היות ואני מחפש קשר שיוביל לחתונה אני לוקח בחשבון ש:
1.בהריונות עולים 10-30 קילו....נתרגם ל2-3 הריונות ונעשה 1+1 אז נוסיף 40 קילו?
2.כעת היא צעירה והמטבוליזם שלה בשיא מיטבו. כשמתבגרים החילוף חומרים משתנה לרעה בהרבה...ובפרט מבחינה פסיכולוגית אחרי שמתחתנים מזניחים יותר...וידוע שכל דוגמן של פעם הופך ל"משאית" כשמגיע לגיל מתקדם יותר.
אז אני חושב שאם עכשיו המשיכה היא גבולית...מה יהיה בהמשך??
והשמנה יתרה זה גם סיכון בריאותי, שלא לדבר על ניתוחים למינהם (כרגע היא לא קרובה לשם אבל עדיין...) ....השמנה פוגעת בתפקוד, בזריזות, בבריאות הנפשית.
מה שבאתי להתייעץ כאן...זה לשמוע את דעתכם על עיקרי הדברים שכתבתי...והאם אתם חושבים שיש דרך לגרום לה לשנות את זה?
היא שאלה אותי 100 פעם אם זה מפריע לי אבל אני מנוע מלצייץ כי זאת נקודה רגישה...וגם ככה היא בוכה משטויות.

שלום

אולי תוכל להציע לה בעדינות דרכים לשמור על משקל טוב יותר, כמו ספורט אכילה נכונה ואולי שתפנה למוסדות שעוזרים לרזות ולשמור על מראה גוף טוב. אני מסכים אתך שהאופי חשוב מהיופי, אבל גם בריאות האדם חשובה מאד.
&nbsp

אתה צודק לגמרי. יש לך שכל בריא. תקשיב לו.

תגיד לה את האמת ותיפרד ממנה.

פרידות זה דבר מחשל וטוב.

ואחר כך גם יש תחושת חופש מרעננת,
וציפיה להרפתקאות חדשות והכרויות חדשות ומסעירות.

לדעתי

תלוי מה החבר מרגיש ואם הקשר טרי ובתחילתו אפשר להחליט שרוצים להחליף אותו בדברים אחרים. כמובן לא טוב להעליב, אבל אפשר להגיד שלא מתאים לנו ולמשל שלא מספיק נמשכים ולעבור הלאה, או להמשיך לנסות לפי מה שמתאים לנו.

נראה לי שאתה סולד ממלאות

אז למה התחלת קשר כזה איתה בכלל ?

אגב יש גברים שנמשכים למלאות/שמנות שחרר אותה לאחד כזה .

למעלה