קשר הרסני או??

קשר הרסני או??

היי לכולם,

מזה שנתיים כמעט אני יוצאת עם בחור שהייתי בחורה שהוא בחיר ליבי.
אני בחורה שמנה והוא התחיל איתי במועדון, הוא למען הסר ספק גבוה ורזה.
כמעט שנתיים יחד ומרגע שהקשר הזה החל נפרדנו מספר פעמים, באחת הפעמים גיליתי שאבא שלו העיר לו על המשקל שלי...
הוא תמיד החמיא לי, אמר שאני בדיוק הטעם שלו (ולא אני לא מחפשת רחמים אני מודעת לעצמי למרות משקלי ומאוד רוצה לשנות את הסטטוס הזה)...
העניין הוא שההערות, העקיצות והביקורות בגין המשקל לא אחרו לבוא, מפאת אהבתי אליו נשארתי איתו למרות כל המכשולים שהוא הציב בפניי.. משום מה תמיד נלחמתי על הקשר איתו.
מיותר לציין שאני כשלעצמי לא מזוכיסטית ובקשר הזה אני מאבדת את עצמי.
הוא לא מפסיק להגיד בעקיפין שזה מפריע לו והוא חושב שאני עושה מהשינוי שהוא מבקש ביג דיל כי ״הוא לא רוצה שאהיה דוגמנית אלא רק קצת״ מה שנקרא להיות הפלסטלינה שלו שייעצב אותי כרצונו בעצם...
איך אני עוזבת בלי לשבור לעצמי יותר את הלב??? אני כל כך אוהבת אותו ואני לא מסוגלת לשחרר...

שלום

אם הוא מחבב אותך, סביר שהביקורת שלו נועדה לעזור לך וייתכן שהוא לא מבין שהיא מעליבה אותך. הוא אומר שהמראה שלך מפריע לו, אבל האופי יותר חשוב ואם יש משיכה בסיסית אפשר להיות חברים. טבעי להעיר לחבר טוב על דברים שמפריעים בהופעתו כמו ריח וכולי, יותר משמנומס להעיר לאדם שפחות בקשר. הסבירי לו שזאת את ושיצטרך להחליט אם לקבל, ושאם הוא אוהב אותך עדיף שייהנה מהאופי שלך ומהאהבה שאת נותנת לו. אמנם ייתכן פשוט שהוא כבר לא נמשך אלייך, ואז תוכלו להיות רק ידידים עד שהמשיכה תחזור.

אני שואלת את עצמי אם שניכם נפלתם קורבן לבילבולי

&nbsp
מוח מצד המשפחה שלו. אני מכירה את זה כל כך טוב מגיסי.
אבל לפני 15 שנים, אח של בעלי עמד להתחתן עם אישה שמנה. הבנתי שהיתה שם אהבה גדולה, וההורים התחילו לטפטף לו, תיראה כמה היא שמנה, למה היא לא עושה דיאטה וכו'. ובסוף הוא ויתר על הקשר וביטל את החתונה. היום הוא גבר מבוגר, בודד, גלמוד, מדוכא. לא עובד ושמן מאוד, חיי אצל ההורים בבית והם מממנים אותו ומשתגעים ממנו. אני תמיד חושבת לעצמי - לא היה עדיף היה לתת לו חופש שיהיה מאושר?
&nbsp
הכל מתחיל ונגמר בגבר עצמו. אם הוא חזק עם ההחלטות שלו או מקשיב למשפחה שלו. להורים יש הרבה השפעה (לצערי הרב, גם במקרה שלי עם בעלי יש טפטופי רעל מהמשפחה). אז אולי טיפול יעזור?
אני ניסיתי טיפולים זוגיים עם בעלי וזה עזר קצת. הוא מבין היום שהם מטפטפים רעל ושהוא משתף פעולה כשהוא מקשיב להם. אבל אצלינו זה לא באמת עזר כי בעלי מאוד חלש כשזה מגיע להורים שלו. אני מאוד מקווה שאצלך זה אחרת.

&nbsp

סאני381

New member
את יכולה לפרט קצת יותר?

האם הוא גם מעלה לך את הביטחון לפעמים או שהוא רק גורם לך להרגיש רע?( הכוונה האם יש גם דברים טובים בקשר שלכם או שהכול רע?),האם את מרגישה שהוא אוהב אותך למרות הביקורות על המשקל שלך?בכל הפעמים שנפרדתם וחזרתם,האם זה היה רק ביוזמתך?או שהיו פעמים שהוא נלחם על הקשר שלכם ?האם ניסית להציב לו אולטימטום ולהגיד לו שאו שהוא מקבל אותך איך שאת או שיחפש לו מישהי יותר רזה? חוץ מזה יש עוד דברים שמפריעים לך אצלו מעבר למה שסיפרת

זה פוסט שקבלתי באופן אישי

והעלתי אותו לכאן זה לא אישי שלי.
ממה שנכתב הבנתי שזה קשר דיי הרסני עבורה,

סאני381

New member
אוקי,אז פעם הבאה

עדיף שתצייני שלא מדובר עליך,שלא נדאג לך סתם :), חוץ מזה כניראה היא ספרה לך עוד דברים כי פה חסר הרבה מידע בשביל לדעת אם זה קשר הרסני או לא

גדעון היחידי

New member
מנהל
מיוחדת
אכן, לא לחינם בחרת בכנוי מיוחדת.
כזו את.
ואם יש עלייך כמה ק"ג מיותרים מה בכך.
נשמה טובה שוכנת בקירבך, את מנסחת מילים בכנות ובכישרון והבחור
ברוכה הבאה.
נשוא הודעתך אין לו לדעתי חוט שידרה
הוא אינו מאוהב בך ולא יועילו חיזורייך אחריו ההיפך הוא הנכון
ומה שאביו לחש באוזנו הינו תפל טפשי ומעיד על גנים שליליים אצל שנייהם.
עשי טוב לעצמך. שכחי ממנו ידידה עלומה ותהיי פנוייה לאהבה חדשה.
בני אנוש בממדייך טובי לב הם וזו אחת המידות המעולות והטובות בהם ניחן האדם
זה ניכר גם בכתיבתך המעולה. בהצלחה. גידי

יקירי לא מדובר עליי שם לב לתגובתי

ואין לי כמה ק"ג מיותרים
ואם יש ספורט ותזונה נכונה יעזרו,
יש המון גברים שאוהבים נשים שמנות אגב,,יש מכל וכל.
ותודה על הברכות שמחה להכנס לכאן,

דעתי

אני חושב שאדם שיוצא עם בת זוג , צריך להיות שלם עם מה שהיא בלי לנסות לשנות אותה.
אם הבחור רזה וגבוה ולא אוהב שמנות, אז שיצא עם מי שמושכת אותו.
אם הוא החליט לצאת איתה, כניראה שהיתה משיכה בבסיס של הקשר. הבעיה שכנריאה הבחור אינו מגובש לגבי רצונותיו וייתכן שחשובות לו יותר הדיעות בחוץ של חבריו / הוריו מאשר החלטותיו הוא.
חבל. נשמע שהוא לא בוגר.

והחברה שלך צריכה להיות חזקה ולמצוא מישהו שיואהב אותה כמו שהיא. מגיע לה יותר מהרכרוכי הזה.

tal902

New member
קראתי את ההודעה הזאת איפה שהו בתפוז . ממחזרת/מעתיקה הודעות?

מה זה זה??

למעלה