מה קורה כשאחד מבני הזוג רוצה לגוון??

מה קורה כשאחד מבני הזוג רוצה לגוון??

יש הרבה מצבים במערכות יחסים ואחד מהם לפעמים הצורך לגוון בגבר או אישה נוספת,,מה דעתכם?

לא רצוי

אני ניסיתי את זה וסבלתי. בחברות אינטימית צריך לשמור על הנאמנות והמחויבות ולא לבגוד. שכל צד יהיה האדם הכי חשוב ומיוחד לצד האחר.
&nbsp

סיפור אמיתי

חבר קרוב ואשתו, צעירים בני פחות מ-40, נשואים כ-15 שנה עם ילד אחד, הגיעו למשבר שעלול להוביל לפרידה.
בהתייעצות עם יועצת הנישואין שלהם החליטו לנסות לפתוח את הנישואין.
על ההתחלה, כמובן שהאשה מצאה בני זוג בקלות, ניפגשה, שכבה והבעל התבאס שהוא לבד.
בשלב מסויים האשה פיתחה רגשות לאחד הבחורים והבעל אמר לה "זה לא מה שקבענו, דיברנו על סקס חופשי. נא נתקי עם הבחור קשר ותמשיכי עם מה שקבענו".

אחרי כחצי שנה, הבעל התחיל גם לצאת. הוא ואשתו היו מאושרים מאוד, הקשר בינהם כבני זוג התחזק מאוד והמשיכה התעצמה כי כל אחד מהם הבין שבן / בת הזוג שלו לא מובנים מאליהם. יש עוד אנשים שרוצים אותם.
אבל
היום, שנה אחרי ההחלטה, הבעל נקשר למשהי בצורה רצינית, מאוהב בה קשות והם נפגשים סופי שבוע שלמים, יוצאים לבד לקמפינגים.
אשתו שוויתרה בעבר על קשר שהתדרדר לפסים רומנטים נאלצת לבלוע את הצפרדע ולהיות האשה השנייה בצורה מוצהרת (בעלה יושב עם הוואטאפ ליד אשתו ומתכתב חופשי עם המאהבת, הרי הם החליטו שלא מסתירים כלום אחד מהשני) האשה , בצדק, מרגישה שהבעל שלה לא לגמרי שלה.
היא פוחדת לעשות אולטימטום כי אולי בעלה ייגיד לה , אם אני צריך לבחור, אני מעדיף אותה. (המאהבת גרושה בלי ילדים) אפשר להתחרות בפרפרי אהבה מול נישואין משעממים של 15 שנה?
מצד שני היא ממשיכה לעמוד בהסכם וניפגשת רק למטרות מין.

עכשיו תראי את הסיפור הזה לבעלך ותשאלי אותו האם הוא רוצה להכנס לזה.
בהצלחה

אני תמיד שואלת שאלות לא קונבנציונאליות

ואנני אישה נשואה זו הייתה שאלה לחברי הפורום ולכל מי שרוצה לענות.
שנית..יש מצבים כאלו ואחרים והכל יכול לקרות גם לגבר וגם לאישה.
אני התייחסתי גם למסיבות לחילופי זוגות שם אתם יחד וחוזרים יחד,לא התייחסתי למערכת יחסים של נשואים פתוחים זה שונה לגמריי.ובהחלט דברים קורים.
אתה תסכים איתי או שלא שגם כשנשואים תמיד יש את הפיתוי שקיים?

ברור שיש פיתויים, אחרי עשרים שנה עם אותו אדם?

זו שאלה רטורית.
כל אחד לוקח את הסיכון הזה לאן שהוא רוצה.
יש כאלה שבוגדים.
יש כאלה שפותחים את הנישואין, אם בשיטה שסיפרתי או בשיטה שאת מתארת.
יש כאלה שנשארים במערכת בלי לנסות כלום ומתבאסים מההרגל
יש כאלה שטוב להם במערכת המשפחתית והיא מפצה על חוסר התשוקה וההרגל של חיים במערכת מונוגמית עשרות שנים.
הזוגות החכמים יוצרים לעצמם שינויים והתרגשויות ומימוש פנטזיות יחד על ידי משחקי תפקידים, תחפושות, אביזרים וסרטי סקס.
אבל בכללי, לא סתם אנשים בני 40+ מתחילים לעסוק בספורט באובססיה. זה מפצה על משהו אחר. (גם אכילה כמובן)

אגב, אם כבר מדברים על חילופי זוגות. עוד סיפור אמיתי,
בעבר הרחוק, לפני שהכרתי את אשתי יצאתי עם מישהי מספר חודשים והתחברתי מאוד למשפחה שלה.
אחרי שנפרדנו, התברר שאחותה ובעלה מנהלים מועדון סווינג כזה בתל אביב שמטרתו היא טיפולית.
הם הופיעו בתוכנית אירוח של דן שילון הצהירו שמגיעים לשם זוגות במשבר נישואין והמטרה היא להכניס כל אחד להלם כשיראה את בן / בת זוגו ניכנסים לחדר עם מישהו אחר.
הם טענו שהם תיקנו מערכות יחסים.
היתי בהלם כשצפיתי בתוכנית, כי הם עשו עלי רושם של אנשים ממש חנונים.

תזהר מהחנונים

ואני לא רואה בזה שום דבר רע כל עוד זה לא פוגע באחר.
עולם כמנהגו נוהג וכך לגבי זוגות שזה מאים להם,
אנני נשואה ואנני יודעת כיצד היה מרגיש לי אחרי 20 שנות נישואים אבל לבטח היה לי מאד קשה לבגוד כי אני מאד טוטאלית בקשר ולויאלית.

שבת מהנה,
תעשה ספורט

קח את אשתך לצימר רומנטי ויאאלה,,,,,

החכמים...? ומה השאר טיפשים על שחשבו שישאר 20 שנה כמו השנה

הראשונה? תשוקה היא סוג של היפוך לשגרה. לא חייבים את כל הדברים שפירטת
אבל לגוון בכלליות בחיים עם אותה הבת זוג ולבד זה מה שמשאיר את המשיכה.
זה יחד עם חופש (לא, לא לבגידות) וקצת לבד בשביל געגוע. והכי חשוב לאלו
שרוצים להיות הזקנים האלו שחמודים ביחד, זה לישון בנפרד מדי פעם למשך
שבועיים (באותו בית). לגוון בסקס זה גם הרגל שכדאי להכניס מההתחלה, אחרת...
יש הרבה בחורות שאומרות ככה אני גומרת וזהו, תעשה ככה כל פעם ונכנסות לתלם
אפילו אותן תנוחות באותו סדר ולא שמות לב.

אני בעד

אם זה בא מתוך אהבה עמוקה ומתוך החלטה משותפת ובונה אז זה יכול לשמור על הקיים בלי לפרק מסגרות
כשאוהבים יודעים מתי גם לשחרר...

גדעון היחידי

New member
מנהל
אני נגד
חברים יקרים . אתם מכירים מטבע לשון שאומר:
"הכל בסדר עד שדבר מה משתבש"
כשלשני הצדדים יש זוגיות פושרת ומחליטים הדדית על חלופי זוגות
או לקחת כ"א בן/בת זוג לגוון. יתכן כי בתחילה זה קסם של להינות מכל העולמות.
ומה אם יש ילדים רכים ? או שאחד מבני הזוג מתחרט ורוצה להפסיק ולשני יש אהבה חזקה מהצד ?
במקום זאת, אפשר וכדאי להשקיע בזוגיות הראשונה. גידי

למעלה