אהבת נעורים שהתחדשה?

דגנית79

New member
אהבת נעורים שהתחדשה?

שלום לכולם, אני בת 37, בזוגיות, אבל לא מאוד רצינית. לפני מס' שבועות חידשתי קשר עם בחור שהיה ידיד שלי בתיכון והיה לי קראש עליו..דרכינו נפרדו, הוא היה בזוגיות ארוכה שהתפרקה לפני מס' שנים. במשך כמה שבועות הסתמסנו הרבה, בעיקר ביוזמתו. הוא ראה תמונות שלי מהשנים האחרונות והחמיא לי שאני נראית מצויין (באמת השתדרגתי מאז התיכון) ושהוא מאוד נהנה לדבר איתי. יש לנו כימיה מדהימה והיה לנו המון על מה לדבר, שוחחנו גם בטלפון כמעט תמיד ביוזמתו. בימים האחרונים הוא לא יצר קשר, בינתיים נדלקתי עליו מחדש ואני תוהה אם זה הדדי ואם כן האם ליצור קשר או לעזוב את זה..

שלום

כל זמן שיש לך חבר רומנטי, אסור לך לבגוד בו עם אחר אבל מותר לך להיות ידידה של אחר. אם במשך הידידות עם הבחור תרגישי שאתם מתאימים לחברות יותר מאשר בקשר האחר, תוכלי להחליט לעבור אליו. בינתיים היזהרי לא לקלקל מה שיש לך.
&nbsp

דגנית79

New member
תודה על התגובה ושאלה..

אין לי כוונה לבגוד בחבר, אבל השאלה אם הבחור בכלל מעוניין להמשיך בקשר אם הוא נעלם פתאום ליומיים אחרי תקשורת כל כך אינטנסיבית מצידו..

Som30ne

New member
יכול להיות הרבה דברים

יכול להיות שהוא הבין שאת לא באמת פנויה, כך שכרגע, אין לקשר ביניכם כל סיכוי להתפתחות ממשית,
ולכן הכי טוב בשבילו (וגם בשבילך) זה להתרחק.
יכול להיות שהוא טס במפתיע לחו"ל(ון) מהעבודה.
יכול להיות שהוא איבד את מספר הטלפון שלך.

ואולי זה בכלל הוא:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/30/181828733/אהבה_ויחסים/בינו_לבינה

תשובה

לא מוכרחים להיות בקשר כל הזמן, כל אדם מחליט כמה נוח לו להיפגש ואיך נוח לו לנהל את הקשר. אם הקשר יתנתק, כנראה לא התאים ולא היה צריך להיות. אם יש לך עניין להמשיך בקשר, אם סיבה לדעתי שלא תיצרי אותו כי ברור שאחד מכם צריך להיות הראשון שייצור.
&nbsp

גדעון היחידי

New member
מנהל
דגנית יקרה
אין צורך להילחץ
חשבי אופטימי ואל תנתקי קשר בגלל כמה ימים שלא קיבלת תגובה חיובית
יתכן כי הוא היה עסוק בענינים שאינם בינו לבינה.
אל תלחצי. תני קרדיט בזמן ואולי תופתעי לטובה.
אם תראי שהוא מתבושש להתקשר עוד מספר ימים, את יכולה לטלפן ובעדינות לשאול מה שלומו. בהצלחה
גידי

ציינת שהקשר מתוחזק בעיקר מיוזמתו

אולי הוא נעלם כי נמאס לו להיות היחיד שמתדלק את התקשורת בינכם?
להרבה אנשים אין ביטחון עצמי והם מצפים להרגיש שגם הצד השני מעוניין.
אני יודע מעצמי מתקופת רווקותי בעבר, לפעמים הייתי מתרחק ליום יומיים על מנת לבדוק האם הצד שני יוזם תקשורת.
זה מאוד מסתכל שרק צד אחד יוזם.
אולי את פשוט פסיבית מידי כי את סבורה שהוא הגבר צריך להית היוזם?
אני מציע להמשיך להיות בקשר בטבעיות, כאילו גם את לא היית פנויה באותם יומיים. לא לעשות סיפור ולשאול מדוע הוא נעלם. פשוט לזרום.
תקבעו פגישה ותראו לאן זה זורם.
עד שלא תחליטי מה את עושה עם הידיד הזה, לא מציע לעשות שום מהלכים עם החבר הנוכחי. אם זה לא רצניי עדיין אין שום סיבה שלא תבדקי את השטח.
בהצלחה

למעלה