לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3179631,796 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
<< ההודעה הנוכחית
18/03/2017 | 16:01
10
790
ידיד טוב שלי אוהב אותי כבר הרבה זמן (מסתבר). כולם אומרים שאנחנו צריכים להיות ביחד, שאנחנו ממש מתאימים (שנינו אנשים לא כל כך קונבנציונליים), שאנחנו נתחתן, אבל אין לי מושג אם אני אוהבת אותו או לא. מצד אחד הוא חכם מאוד, מתחשב, חמוד ותמיד עוזר לי, אבל מצד שני הוא מאוד ביישן ולפעמים מביך. לפעמים כיף לי לדבר איתו, אבל לפעמים זה מעיק ואין לנו הרבה על מה לדבר. לפעמים אני חושבת שהוא יותר מדי משעמם. הוא אוהב אותי יותר מדי ולא מסתיר את זה, וזה מפחיד אותי. אני מרגישה שהוא יותר מדי נצמד אלי ולא מספיק מדבר עם אנשים אחרים, הוא די דכאוני ואין לו כל כך תחביבים. הוא בקושי ישן בלילה לאחרונה, ולדעתי זה כי הוא חושב עליי כל הזמן. אני לא יודעת אם אני פוחדת מקשר או ממחוייבות או שאני פשוט לא אוהבת אותו. הוא כל כך אוהב אותי שזה מרגיש לי שאני בכל מקרה אשבור לו את הלב. אני כל הזמן משנה את דעתי לגביו. בבירור הוא לא יודע שאסור לו להראות עד כמה הוא אוהב אותי, אין לו הרבה ניסיון בתחום. מצד אחד זה חמוד, מצד שני זה מפחיד. מה לעשות?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/03/2017 | 18:52
177
חשוב להראות מה שמרגישים, ואדם יכול וצריך להבין את רגשות עצמו. כדאי לזרום עם מה שמרגישים, ליהנות מהקשר וממה שהם תורם, להשקיע בו באהבה ולתת לו להתפתח לאט למה שצריך. יש להיות טבעי ואמתי. אם את נהנית מקשר רגשי אתו, סימן שאת אוהבת או מחבבת אותו במידה שיכולה לפתח קשר טוב ואולי אף טוב יותר ממה שעכשיו. הראי לו מה את מרגישה אליו, במעשים טובים וכנים ובמלים טובות וכנות, בעיקר דאגה והתעניינות רגשית. יכול להחמיא לך שהוא מראה לך שהוא אוהב אותך, אדם אוהב שאוהבים אותו.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט'
זה מאוד פשוט
18/03/2017 | 22:20
2
235
לפי התיאור שכתבת כאן -
מה שחסר זו בעצם משיכה.
אם היתה משיכה, חלק לא מבולט ממה שציינת כאן היה הרבה פחות "נורא"/"מפחיד".

(אז - נכון, משיכה היא לא בסיס לבנות עליו קשר כגורם יחיד, אבל - בלעדיה, הכל הרבה יותר בעייתי -
או כמו  שאומרים - סקס במערכת יחסים הוא לא בעייה, עד שהוא לא קיים, או לא מספק (עבור אחד הצדדים))

מה לעשות ?
לעזור לו להמשיך הלאה.
לצמצם, או לנתק קשר.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'למתלבטת'
למתלבטת
19/03/2017 | 00:00
177
לדעתי לא כל כך פשוט.
לפי התיאור שלך הבחור נחמד מוכשר ולעתים גם מעניין
נראה שחסר לו קצת ביטחון עצמי שבזה את יכולה לעזור לו.
אולי הוא חסר אונים כי אינו יודע בוודאות מה את חשה כלפיו.
אם חבל לך להפסיד אותו ולהצטער אח"כ, שדרי לו שדר חיובי.עודדי אותו
ושימי לב לתגובתו. נראה לי מנסיוני האישי שזה ישפר את בטחונו ויזרים דם חיובי בעורקיו. אם לא, הדבר יקל לך על פרידה ממנו שכן תוכלי לאמר לעצמך...
לפחות ניסיתי.בהצלחה .
גידי.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'נשמע קשר מסוג של'
נשמע קשר מסוג של
22/03/2017 | 22:28
35
להכניס ראש בריא למיטה חולה.
שהבחור יטפל בעצמו קודם כל.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הדילמה לא ברורה. את לא אוהבת אותו ובוודאי'
הדילמה לא ברורה. את לא אוהבת אותו ובוודאי
19/03/2017 | 11:45
188
שלא מאוהבת בו, ואין שום סיבה שתהיו ביחד. אולי עם הזמן תתאהבי בו, ואז כן תהיה סיבה - אבל זה שאחרים חושבים שאתם מתאימים או שהוא אוהב אותך - אלה ממש לא סיבות להיכנס לקשר. אני מודה שמעולם לא הצלחתי להתאהב במישהו שהיה ברור שהוא אוהב אותי לפני שאני התחלתי להימשך אליו / להתאהב בו. האמת שאצלי אם ברגע הראשון הוא לא נראה חמוד / אטרקטיבי - לא משנה מה יקרה הלאה. אבל אני לא יודעת אם אצל כולם/ן זה המצב.
אי פעם התאהבת? את נשמעת ממש חסרת ניסיון - לא יודעת בת כמה את - אבל לא מחליטים אם אוהבים מישהו בגלל שיקולים כאלה ואחרים - זו תחושה שמרגישים, שיכולה להתפתח עם הזמן, אבל בלעדיה אין כלום.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לדעתי התשובה שלך מול עינייך'
לדעתי התשובה שלך מול עינייך
19/03/2017 | 18:38
160
תראי, אם היית רואה בו כאובייקט לזוגיות והיה לך כימיה והיית נמשכת אליו פיזית ברור לי שהיית יודעת מהר מאוד את זה ולא הייתם נשארים ידידים. העובדה הפשוטה היא שכנראה אין לך משיכה מינית אליו ולכן נשארתם ידידים ומניסיון אישי כימיה מינית זה לא משהו שאפשר לפתח לעצמך או שיש לך או שאין לך משיכה מינית כלפי מישהו נקודה. אם את צריכה לחשוב על זה ולקחת שיקולים קלאסיים קרים ולוגיים האם כדאי לך להכנס איתו לקשר ואם בכלל את רוצה סימן שאת פשוט לא שם...לכן נראה לי שוותרי עליו גם כידיד כי להיות בפריינד זון כשאתה רוצה יותר זה סתם מסבך ועושה כאבי לב..גם זה מניסיון..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה לא קשור ל"אהבה". אהבה מתהווה עם הקשר.'
זה לא קשור ל"אהבה". אהבה מתהווה עם הקשר.
19/03/2017 | 18:45
146
נשמע מדבריך שאת מאוד ביקורתית כלפיו,
ובאופן הכי פשוט: חושבת שאת יכולה להשיג מישהו יותר טוב.
כנראה שיש לו תחביבים - רק שהם לא מעניינים אותך.
יש לו חסרונות - ואת רואה אותם כעולים על היתרונות.

כנראה שזה באמת אומר שזה יגמר באסון - כי אם את כל הזמן חושבת ככה,
כל הזמן תישארי לא מרוצה,
חושבת שתוכלי להשיג מישהו טוב יותר.
אז את עלולה להיתקל במישהו כזה בהמשך (כשתהיו זוג או נשואים) ולשבור אותו לגמרי.

הוא מצידו יודע מה הוא רוצה - ולא פוחד להבהיר לך איך הוא מרגיש ומה הוא רוצה,
אם יש לך תסביכים, מפחדת מהבעת רגשות גלויה,
זאת לא בעיה בו.

אם את לא מסוגלת לזנוח את התחושה שהוא לא מספיק טוב,
הקשר שלכם נועד לכישלון.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תעשי לו ולעצמך טובה'
תעשי לו ולעצמך טובה
20/03/2017 | 12:17
68
ותתנתקי ממנו. אין לך מה לחפש איתו.
תחושות הבטן שלך נכונות, ואת לא רוצה מישהו שיהיה כל כך תלותי ודיכאוני לצידך.
כל עוד את איתו אז הוא ימשיך לפתח תקוות שווא שאולי יצא איתך משהו והוא לא ימשיך בחייו.
ויכול להיות שברגע שתתנתקי ממנו והוא יהיה חסר לך אז גם הרגשות שלך ישתנו.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
21/03/2017 | 09:08
43
 היי בוקר טוב    מה שאת מתארת  זה לא  משהו  שיחבר  בינכם  הבחור אבססיבי ומסוכן עבורך ועבור  היחסים  שלכם   ממליץ לך   א . להמעיט  במפגשים  בינכם         ב . החושים  שלך  בריאים  והם מזהירים  אותך   מלעשות שגיאות    ג .  חפשי לך  אהבה  אמיתית  ורגועה  שלא יבלבלו אותך

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אם את לא מרגישה שאת מעוניינת בו, לא בכוח '
אם את לא מרגישה שאת מעוניינת בו, לא בכוח
21/03/2017 | 14:59
52
גם אם על הנייר הוא נראה בול בשבילך לדעת אחרים -זה לא אומר שזה בהכרח נכון.
אני חושבת שזה לא פייר כלפיו שהוא נשאר על אש קטנה ואת חייבת לומר לו שאת לא מעוניינת בקשר כי נראה שהוא מפתח רגשות אלייך, אם לא פיתח כבר.
אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

19:44 | 20.08.17 שחום נאה37
20:57 | 19.08.17 גדעון היחידי
15:57 | 16.08.17 Motiisraeli
23:41 | 14.08.17 אורחים בפורום
23:42 | 07.08.17 מוטי ריקלין
17:01 | 05.08.17 גדעון היחידי
10:05 | 02.08.17 אורחים בפורום
22:45 | 31.07.17 גדעון היחידי
14:15 | 25.07.17 אורחים בפורום
14:09 | 22.07.17 גדעון היחידי
10:23 | 22.07.17 זו שרוצה להבין

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ