מזל נאחס

crema10

New member
מזל נאחס

לפני כשבוע פרסמתי כאן על הדרך להתחיל עם בחור שעובד במזנון בקניון והחשש להתחיל איתו וחוסר הידעה באיך..
אז דחיתי את הרעיון ואני כן מתכוונת לנסות אולי

לפני כמה ימים חברה טובה שלי התכתבה ודיברה בטלפון עם בחור רוסי שלדעתה הוא לא הטעם שלה (היא לא אוהבת רוסיים).
אמרה איך הוא שיגע אותה אינספור פעמים כדי שתבוא לישיבה ואף פעם לא הכיר בחור קשה כמוהה.

מפה לשם אמרתי לה כזה אולי תכירי לי אותו ..היא אמרה מה הוא מכוער וזה..ראיתי תמונה שלו והוא נראה בסדר.
היא אמרה לו בטלפון תכירוץ הוא ראה תמונות שלי בפייסבוק לפני כשלוש שנים ואמר שאני נראית סבבה וחבל שהתמונות לא עדכניות (עליתי כ30 קילו ומאז אני לא מפרסמת תמונות שלי).
היא סיפרה לי שהייתה לו חברה רצינית ואיך דאג לה והכל..שלדעתה הוא בחור רציני וגם לה אמר שמחפש קשר רציני.
הוא היה ממש דלוק על חברה שלי ועד היום היה בקשר איתה.
כשהיא נסתה לסדר ביננו הוא פתאום אומר שהוא לא מחפש כלום כי הא במעצר בית חצי שנה (רב עם איזה מישהו ריב כסאח כי קילל את האקסית שלו שהיא שמוטה ).
הוא אומר שבמצב שהוא נמצא היום עם אזיק ברגל וצריך להיות לו משפט בקרוב הוא לא יכול להבטיח הבטחות שווא.

החלטנו להיפגש אצלו בדירה אני וחברה שלי לזמן קצר..
לה הוא אומר שהיא בלונדינית אורגינל למרות שהיא עושה גוונים ואני באתי שוב לא מאופרת .
הבחור דווקה מצא חן בעייני
בשיחה איתה בטלפון הוא אמר אחרי שישבנוט שלדעתו אני נראית טוב ולא מכוערת ורואים שאני בחורה טובה אבל רכה מדי לדעתו.
שהוא מחפש מישהי פלפלית שתדע להעמיד אותו במקום.
הוא שלח לי הודעה שלשום והציע לנו לבוא לשבת איתו אך לא היינו בבית .
מאז אני ניסיתי לשלוח לו הודעה מה קורה וזה ולא הייתה זרימה.
חברה שלי אומרת לי לא לרדוף אחריו ולספר איפה היינו וזה , שאם באמת היה מעניין אותו הוא היה מתעניין לבד..
אני קצת נעלבתי ממנו..
כי לי קשה להידלק בקלות ועד שאני מוצאת מישהו שהוא לטעמי חייב משהו להתפקשש..
הייתי רוצה שהוא יחזר אחרי כמו שהוא מחזר אחריה.
היא שמנמנה כמוני בדיוק אז המחשבות שרצות לי בראש שאני לא מספיק יפה , לא מספיק מעניינת..
וזה נכון אני טיפוס סגור באישיות.

דווקא נראה לי אחלה מזל

לא להיות זו שעבריין אלים ש"נראה בסדר" מחזר אחריה. כאילו, אם עבריין אלים ש"נראה בסדר" היה מחזר אחריי הייתי מבכה את מר גורלי ורצה למשטרה להוציא צו הרחקה.

גברת ע

New member
ראיתי את ההודעה שלך גם בפורום אחר

אני לא אכנס לנושא העבריין/לא עבריין , אני כן רוצה לגעת בנקודה ש'נעלבת' שהוא פחות מעוניין .
בחיים אנחנו פוגשים ונפגוש אנשים, אנשים שנתעניין בהם רומנטית אבל הם לא התעניינו בנו וזה בסדר, זהלא כי משהו בנו לא בסדר זה פשוט כי מבחינתם זה לא זה, יכול להיות מצב הפוך שאנשים התעניינו בנו רומנטית אבל אנחנו לא נתעניין בהם מסיבות כאלו ואחרות שלא אומרות שהם לא בסדר פשוט כי אנחנו לא מעוניינים.
אי אפשר לצפות שכל מי שנתעניין בו ונרצה , ירגיש אותו דבר, אנחנו אנשים שונים שמחפשים דברים שונים ומתחברים לדברים שונים וזה בסדר.
&nbsp
אין לך מה לקחת אישית או להעלב או להכנס לכל המחשבון של הירידה העצמית.
&nbsp
אני כן חושבת, לפחות ממה שקראתי בהודעות השונות שלך, שאת צריכה לעבוד על עצמך ועם עצמך, כדי לדעת לקבל ולאהוב את עצמך יותר ולא להיות תלויה באם בחור ירצה או לא ירצה אותך.
&nbsp
בהצלחה

crema10

New member
קראתי את תגובתך ואני מבינה..

שאנחנו תמיד נפגוש אנשים שאנחנו מעוניינם בהם והם עלולים לא להתעניין בנו בחזרה. פשוט זה קורה לי באופן תמידי מאז שאני התחלתי להתעניין בבנים.
אני תמיד ירצה את הבחור שלא מעוניין בי מספיק (יחפש ממני רק דבר אחד וללכת..) או לא יתעניין בכלל.
תמיד יש ציפייה שהנה הפעם זה יהיה הדיי ושוב מגיעה האכזבה.
יש לציין שבנוסף לכך, אני אפילו מקנאה בחברה שלי בכך שהתברכה בקישורים חברתיים, שיודעת לנהל שיחה ולהיות מצחיקה וכייפית.
למרות ששתינו מלאות אני עדה לכך שגם בתקופה שאני הייתי רזה , ורק הכרתי אותה , בחורים היו מתחילים איתה ברחוב ואפילו לידי מול העיניים שלי ועד אז שהתחלתיוהמשכתי להשמין עד שהגעתי לממדים שלה (90 קג) .
כשהיא סיפרה לי בהתחלה שהיו מתחילים איתה בתקפת הרזון לא האמנתי לה , אבל בהמשך הבנתי שטעיתי ובגדול.
כיום אני אפילו חושבת שהיא יותר יפה ממני למרות שהיופי שלה הוא לא טבעי במלואו-עדשות , תוספות שיער ואיפור תמידי שהפך לטבע השני שלה.
היא לכל מקום הולכת מתוקתקת. בנוסף לזה , יש לה יופי של רוסייה , בעוד לי יש יופי מזרחי ולא פעם חשבו שאני ערבייה

אז לא נעים לי שאיתה הוא חיזר בלהט ואילו אני הוא רק בוחן אותי.
אני יודעת בוודאות כשגם אני מתוקתקת כמוהה גם אני יפה-אם יותר או פחות זה לא שאלתי אנשים. עם האישיות שלה והתקשורת הבינאישית שלה לעומת שלי סגורה ומופנמת היא מצליחה למשוך לעצמה יותר תשומת לב -מה שגורם לי לקנאה.
פעם לא הייתי יודעת לפרגן לה , היום אני כן אפילו שאני מקנאה.
אני כן חושבת שהיא יפה והייתי רוצה גם להיות פלפלית כמוהה אבל ללא הצלחה.

הלוואי שאני ימצא את הפתרון לשינוי פנימי (זה יותר מעניין אותי).
בנתיים יש לי לספר שהיום בבוקר פנה אלי מישהו שהכרתי מעבודה הקודמת.
הוא לא עבד איתי באותה העבודה , אבל היה קשור איכשהו למקום עבודה.
הייתי רואה אותו יום יום, והיה ברור לעין שהבחור מעוניין בי .
הייתה לו אז בזמנו חברה שמנה ממני , ולמרות הכל הוא היה מפלרטט איתי.
כשפוטרתי ממקום עבודה הוא פנה אלי בפייסבוק.
כמובן שלא רציתי אותו גם כי יש לו חברה למרות שאמר שאני יפה וסקסית.
בנוסף לכך, הוא לא ממש הטעם שלי והוא צעיר ממני רק בן 24.

היום הוא פנה אלי שניפגש נכיר , שהוא מעוניין בי לקשר רציני
אני לא מעוניינת בו בכלל
הוא הציע שנעשה ישיבה כמה חבר'ה ושאני יביא כמה חברות.
סדגרנו קבוצה בווטסאפ של אנשים שיהיו בישיבה.
מכייין שאני לא מעוניינת בו, ואין לי בעייה אבל לשבת הצעתי לו להכיר מישהי אחרת שכן בעיניין שלו דווקה.,כשהוא ראה תמונה שלה הוא אמר שהוא ממש לא בעניין , ושאף אחד מחבריו לא מעוניין להכיר אותה ושאני יביא חברה אחרת במקומה.
גם אמר שהוא מתבאס כי הוא יותר בקטע שלי .
הצעתי לו להכיר את החברה הקרובה שאני מקנאה בה.
הוא אמר לי שהיא נראית אש , אבל היא גם לא בקטע שלו בכלל.
שאלתי אותו את מי הוא מעדיף הוא רושם שאותי

אז זהנה הדוגמא שתמיד יכול להיוותר מצב שהצד השני יהיה פחות מעוניין.
חברה שלי אומרת שגברים מחפשים בחורה עם ביטחון עצמי, שלא יוצאת מגדרה בשבילו, ושיודעת להיות גסה כשצריך. שהם חולים על קשות להשגה.

גברת ע

New member
רזה או שמנה

זה לא משנה.
אני חושבת שחלק ממה שגורם למישהו להתחיל איתנו או לרצות אותנו נובע גם ממה שאנחנו משדרים, את חושבת על עצמך הרבה דברים שליליים וזה גם מה שאת משדרת החוצה, גם אם לא בכוונה וזה מה שאנשים קולטים.
אני פעם הייתי הרבה יותר שמנה ממה שאת מתארת שאת ותמיד התחילו איתי ותמיד היו לי חברים ובני זוג.
את יכולה לשקול 90 ולהיות יפה ומחוזרת ואת יכולה לשקול 60 ולהיות בסדר ולא מחוזרת.
&nbsp
במדינת ישראל יש 7 מליון איש בערך? אולי אפילו יותר, לא לכולם תתחברי , לא כחברים ולא כבני זוג ולהפך וזה בסדר את צריכה להפסיק לקחת את זה אישית.
&nbsp
אני באמת חושבת שעד שלא תעבדי על עצמך ותרגישי טוב עם עצמך ותפסיקי לחפש להגדיר את עצמך או לקבל אישור באם מישהו ירצה או לא ירצה להיות איתך יהיה לך קשה למצוא מישהו או להיות בשאלות האלו.
&nbsp
יש טיפולים פסיכולוגיים, יש מאמן אישי (לא בקטע של ספורט אלא בקטע של שיפור עצמי), יש טיפולים אלטרנטיביים, קבוצות, סדנאות ועוד ועוד.
תנסי, תמצאי מה שנכון וטוב לך .
&nbsp
ולגבי מה שחבררה אומרת לך כל אחד מחפש מישהו ומשהו אחר, יש כאלו שמחפשים בנזוג עם אופי דומיננטי יותר יש כאלו שאוהבים להיות דומיננטים, אבל אם תשדרי שאת לא טוב ולא מספיקה או מה שאת משדרת (וזה כלכך מובהק באיך ומה שאת כותבת) אז איך את מצפה שהצד השני יחשוב אחרת?

שמים1

New member
אל תמעיטי בערך עצמך

את נפלאה ונהדרת
לפעמים אין זרימה בין אנשים
זה ממש לא מפחית מערכך ❤️

למעלה