בליינדייט

בת מזל10

New member
בליינדייט

בליינדייט

פָּגַשְׁתִּי אִישׁ זָר
כְּתֵפַיִם כְּבֵדוֹת -
חָשַׁבְתִּי הַר סְתָרִים
לְהִתְחַבֵּא בּוֹ
כִּבְתוֹךְ מַרְתֵּף אָפֵל.

לֹא הָיְתָה רוּחַ
לֹא אֵשׁ לֹא מַיִם.

דִּרְדַּרְתִּי אֶת סוֹדוֹתַי
לִמְצוּלוֹת כּוֹס הַקָּפֶה
מַקְדִּימָה דְּמָמָה
וּמַחְנִיקָה צִוְחַת גַּעְגּוּעַ.

יפה מאד

אם כי הייתי מוותר אולי על עניין כוס הקפה. השיר מתאר יפה את חוסר מציאת ההרמוניה שבקשר וכמה סבל נגרם ממנו.
&nbsp

שמים1

New member
כתבת נפלא

אני מנהלת גם את פורום שירה ופרוזה בתפוז
ומזמינה אותך לכתוב אתנו ולהעלות גם שם את שירך המיוחד .
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/33/שירה_ופרוזה

שמים1

New member
גֶּשֶׁם

רָאִיתִי שְׁחָפִים צוֹרְחִים גֶּשֶׁם
כְּפִי שֶׁכֻּלִּי זוֹעֶקֶת אוֹתְךָ ,
כַּאֲשֶׁר טִפּוֹת זוֹלְגוֹת עַל חַלּוֹנִי
כְּמַזְכִּירוֹת מַנְגִּינָה עֲנֻגָּה .

שלום שמיים

הרעיונות התיאורים מעניינים וחזקים, והשיר מכוון למגמה ברורה, אבל יש לי תחושה שהעוצמה הרגשית מוגזמת ומרתיעה. למשל: זועקת אותך, וגם הרעיון של גשם ודמעות הוא קצת לא מתאים לשירה בדרך כלל.
&nbsp

סיפור על חברות

דני ודנה גרו ביחד והיו חברים טובים. דני שילם עליה ביציאות וקנה לה תכשיטים. הייתה לו משכורת טובה. יום אחד, סיפר לו חברו שי שראה את דנה חברתו מדברת עם המנקה ואומרת לו שהוא חתיך. דני פיטר את המנקה. נשאר לו לנקות את הבית בעצמו ופחות זמן לעבוד, והמשכורת שלו פחתה. אז פחות קנה לדנה דברים, והיא כעסה ופחות דיברו זה עם זה. יום אחד, דני זכה בפיס בפרס די רב. דני ודנה חזרו לחברות טובה. בחדשות סיפרו על מרגל שאולי חדר לארץ. דני ודנה התערבו אם יתפסו את המרגל. אם יתפסו, יעשו במיטה מה שדני ירצה. אם לא, יעשו מה שדנה תרצה. אחרי כמה ימים תפסו את המרגל ושמו אותו בכלא, ודני רצה לצרף עוד מישהי למיטה. דנה סירבה ורבו, ואחר כך צירפו עוד מישהי וזה יצר ביניהם קנאה וכעסים. בסוף אמר דני לעצמו, שהיום יציע לדנה נישואין. רגע לפני שהגיע אליה להציע לה נישואין, התפוצץ המפעל האטומי שליד ביתם, וכולם מתו.
&nbsp
&nbsp

שמים1

New member
מה אפשר ללמוד מכך ?

לדעת לחיות את הרגע
לקבל כל אחד כמו שהוא
ולא למתוח את החבל יותר מדי .

למעלה