חולה אספרגר שמרגיש שבוי בידי ההורים שלו

חסוי 29

New member
חולה אספרגר שמרגיש שבוי בידי ההורים שלו

רציתי לעדכן שהתחלתי טיפול מיני אצל סקסולוגית. היינו בפגישה אצלה אני וההורים שלי. הסקסולוגית אמרה לאבא שלי שגבר צריך מגע של אישה וראיתי את אבא שלי ממש מתווכח איתה על זה. היא אמרה לו שכרגע אני צריך להפגש עם נערת ליווי, כחלק מהטיפול, לפחות פעם בשבועיים. היא אף הסבירה לו שהוא זה שצריך להפגש עם נערת הליווי ולהביא אותי אליה, לבדוק אם היא נקייה יחסית, להסביר לה על לקות תסמונת האספרגר ושאני לא אהייה מסוכן אליה.
כלומר יש עוד אישה שאמרה להורים שלי בפנים שזה טוב ללכת לנערת ליווי, חוץ מהעו"ס ממשרד הרווחה שדיברתי עליה בפוסטים קודמים.
גם הסקסולוגית אמרה להורים שלי שאין שום סכנה לבריאות אם שוכבים עם נערת ליווי עם קונדום, היא אף אמרה שיש כדור שאפשר לקחת לפני פעילות מינית כזו שמחסנת את הגוף מקבלת מחלות. היא אמרה שצהבת אפשר למנוע על ידי קבלת חיסון. ההורים שלי ממש פוחדים שהקונדום ייקרע אצל נערת הליווי.
כרגע כולנו במשפחה שלי חולים אבל אני מרגיש שההורים שלי מחזיקים בי כבני ערובה, מנצלים את הרצון שלי להמשיך בקשר איתם והרצון שלי להמשיך לגור אצלם כדי שאני לא אלך לנערת ליווי. אני מרגיש שהם רק מנסים למשוך את הזמן ולשחק איתי משחקים בכל מיני תירוצים. הם גם בורחים יותר מדי לתהליך של השדכניות וגם זה לא נראה לי יפה.
אני יודע שהסיבה לכך הם שכך הם למדו בבית הוריהם ומסביהם : שלא הולכים בשום פנים ואופן לנערת ליווי. אמא שלי אמרה לי אפילו לאחר הביקור אצל הסקסולוגית שללכת לנערת ליווי זה צעד שפל ושהיא לא מוכנה לחיות עם בן אדם שהולך לדבר כזה. נראה לי שהם לא יהיו מוכנים לחרוג ממערכת הערכים שלהם.
אולי ההורים שלי כן יקחו אותי אבל הם עדיין מנסים לשכנע אותי שאוותר על חדירה מוגנת איתה אלא רק שנערת הליווי תקיים בי מין אוראלי. משום מה ההורים שלי אפילו מאפשרים לקיים בנערת הליווי מין אוראלי.
מה לעשות ? האם לעבור לדירה אחרת כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ?
גם אמרתי להורים שלי שאני לא אמור לחוש בושה, פחד ואשמה בגללם אם אלך לנערת ליווי ושהם צריכים כבר להשלים עם זה.
אז אולי תפסיקו גם אתם, חברי הפורום, להגיד שנערת ליווי זה אסון ?
בנוסף, אמרתי להם שבשלב מתקדם אני ארצה גם לקיים את היחסים עם נערת הליווי בחדר שלי בבית שלנו. האם אני אני מגזים ?

גם אני חולה אספרגר

ובכל זאת התקדמתי ואני סטודנט שנה עשירית עם תואר. אני מאמין שכל אחד יכול להתגבר ולהתקדם בעזרת כוח רצון. קשר חומרי הוא חשוב וחיוני, אבל כמו שכתבתי לך מוטב שתיצור אותו מאהבה ואז תיהנה נפשית ולא רק גופנית והנפש חשובה מהגוף.
&nbsp

חסוי 29

New member
תבין מה שהסקסולוגית אמרה

שקשר עם נערות ליווי הוא אמצעי לזוגיות נורמטיבית שלי בעתיד !

אני לא מסכים אתה

נערות ליווי הן דבר זול, מפוקפק ומשפיל וגם מסוכן. כשאוהבים אדם, הקשר מתפתח בטבעיות. אני מציע שתשתתף במסגרות כמו חוגים ולימודים, ושם תכיר אנשים שתוכל לשוחח אתם ולפתח אתם קשרים טובים.
&nbsp

אגב ההורים שלך

בוודאי דואגים לך. טבע הורים לדאוג לילדיהם ולאהוב אותם. אולי הם טועים, אבל חשוב שתשתדל לתת להם אהבה ולהבין אותם ככל שאפשר. אולי תצליח ליצור אתם תקשורת ברורה יותר, אם תעבוד על זה ותהיה עדין ונעים.
&nbsp
&nbsp

חסוי 29

New member
הסקסולוגית הזו אמרה לי שאני לא כשיר כרגע לזוגיות

וגם אל תשכח שאם אני נכנס עם מישהי לזוגיות נורמטיבית השלב שבו אנחנו נכנסים למיטה יהיה אחרי הרבה זמן יחסית...

מבחינה נפשית כולנו כשרים לכל קשר

מבחינה גופנית אפשר להיעזר בגורמים שונים, והרבה פעמים עצם ההימצאות בתוך קשר נפשי עוזרת להגיע לקשר חומרי. אביך מוזר, ברור שסטוציונרית נקייה מזונה.
&nbsp
&nbsp

שמים1

New member
פילוסוף אתה איש מדהים

אתה תמיד מגיב כאן תגובות חכמות וטובות שנובעות מניסיון החיים שלך .
אתה מאוד התקדמת ואתה דוגמא לכך שאם רק רוצים השמים הם הגבול .
חנוכה שמח איש יקר .

תודה שמיים על המחמאות הנעימות

אני באמת מאמין שכשרוצים מספיק אפשר להתגבר על הקשיים ולהתקדם. אני מקווה שגם לך יהיה חג שמח, שאגב עוד מעט נגמר.
&nbsp

שמים1

New member
אתה הוכחה נפלאה לכך

כל הכבוד לך
וכל הכבוד ותודה להשתתפותך היפה בפורום
אתה תורם לאווירה נעימה ולתגובות מעמיקות לכותבים .

שבת שלום .

חסוי 29

New member
דרך אגב אולי אבא שלי כן ייקח אותי בסוף לXXX בתשלום

כי הוא אומר שנערת ליווי יותר נקייה מסטוציונרית

חסוי 29

New member
הבהרה לחברי הפורום

נראה לי, אבל אני מקווה שאני טועה, שאתם מנסים לשכנע אותי, למרות שרוב הסיכויים עכשיו שאבא שלי דווקא כן ייקח אותי לנערת ליווי קבועה, שלא אלך לנערת ליווי כי אתם רוצים שאני לא יהנה בחיים.
אל תשכחו שגם אני תופס XXX בתשלום בכלל לא כ XXX אמיתי כי זה עם קונדום, מה שאני לא אוהב ושהסיכוי שאני יגמור ב XXX כזה נמוך מאוד. אני יעשה את זה כדי ללמוד ובלית ברירה, כי אין לי עכשיו חברה
אתם רוצים לשכנע אותי שגם זה לא בריא ומסוכן אבל להזכירכם לקחתי על עצמי סיכון ברמת עצימות גבוהה שרק מעטים לקחו וגם ייקחו בעתיד על עצמם - כששכבתי עם נערת ליווי , אומנם פעם אחת, בלי קונדום. ושאני אף מוכן לקחת את הסיכון הזה על עצמי ולעשות זאת בעתיד שוב.
אני מאמין שהסקסולוגית שייעצה לי ללכת לנערת ליווי מבינה משהו בחיים שלה עצמה.

חסוי 29

New member
וגם אני לוקח בשמחה את הסיכון שאף אחת אחר כך לא תרצה אותי

( בחורה נורמטיבית )

שמים1

New member
קראתי את כל ההודעות שאתה מפרסם כאן

לא אהבתי את הכותרת שנתת להודעה זו .
אני חושבת שהוריך תומכים בך ורוצים את הטוב עבורך
באם אתה מרגיש שאתה רוצה חיים עצמאיים , מן הראוי שתטפל בכך במסגרות הטיפוליות שאתה נמצא בהם בשיתוף עם הוריך , אינני חושבת שמגיע להוריך שתפרסם הודעות שכאלה בגינם .

חג שמח .

למעלה