הכוון לעתיד

חסוי 29

New member
הכוון לעתיד

אני הבחור עם התסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה ) מההודעה מלמטה שהדייט ( או לפי רובכם ה " כאילו דייט " ) שלו נכשל. קיבלתי הודעה מפסיכיאטר שהוא דווקא תומך בסקס בתשלום, שלדעתו זה דווקא כן נורמלי. אז לדעתכם הפיתרון היחיד עבורי הוא רק סקס בתשלום ?
אני יילך עם אמא שלי בקרוב לשדכנית שמתמחה בבעלי מוגבלויות. מה קורה אם השדכנית תאבחן אותי כאחד שלא יכול לקיים זוגיות נורמטיבית ? יש לציין שהוריי מסרבים שאפגש עם נערות ליווי, אבל מסכימים לכך רק אם אגור במקום אחר. במצב שאני מאובחן כאחד שלא יכול לקיים קשר רציני אז האם אתם ממליצים לי לעזוב את בית ההורים כדי לקיים יחסי מין קבועים בתשלום ללא הפרעה ?

לא

קודם כל, אתה עלול להידבק במחלות קשות וגם להסתבך עם פושעים ואנשים מפוקפקים. אבל יותר מכל זה לא מכובד. קשר חומרי משיגים ע"י אהבה ואז יותר נהנים ממנו נפשית. כבד את הנפש שלך כאדם וצור קשרי אהבה. אני גם לא ממליץ ממש על דייטים, השתתף בחוגים ומסגרות כאלה ואולי גם באוניברסיטה ושם תמצא אנשים עם שפה משותפת וכשתמצא מתאימה זה יבוא.
&nbsp
&nbsp

חסוי 29

New member
הייתי עכשיו אצל עובדת סוציאלית ממשרד הבריאות

היא אמרה שזה בסדר ללכת לזונות, ואם שוכבים איתן עם קונדום אז לא עוברות שום מחלות. מה תגיד ?

קונדום עלול להיקרע

גם חלקית עם חור קטן וזה מספיק להעביר מחלות. אני מניח שאם תזמין אותן הביתה, ייתכן שיבואו אתן או יתקשרו אליך סרסורים ופושעים. אבל יותר מכל חשוב שזה לא מכובד, לא שווה להשפיל את עצמך בהליכה לזונות שמוכרות את גופן כשאפשר למצוא אישה מכובדת. קשר מאהבה הרבה יותר טוב.
&nbsp
&nbsp

חסוי 29

New member
גם אתה רוצה להתגרות בי סתם ?

אז קונדום עלול להקרע סוו וואט... גם עישון יכול להוביל לדברים מסוכנים אז אנשים לא מעשנים ? גם לשתות שתייה חריפה יכול להוביל לבעיה. אז אנשים לא משתכרים ?!
אני מסביר לך שיכול להיות שאף אחת בעולם חוץ מזונה לא תסכים להיות פרטנרית שלי במיטה ואתה מתעלם מזה.
ולסיום, שים את עצמך במקומי עם הגורל שלי. לא היית מתאבד ?

סאני381

New member
אז לפי התאוריה שלך

כל מי שלא מצליח למצוא בת זוג או אהבה צריך להתאבד?אין לו טעם לחיות?,תלמד להיות מאושר בזכות עצמך מבלי להיות תלותי באף אחת(וככה גם בחורות יעריכו אותך יותר),תאמין במה שיש לך להציע למרות כל הבעיות,תחייך כמה שיותר(חיוך אמיתי ולא מאולץ)ואתה תראה שבחורות ימשכו אליך יותר,לא הצלחתי לקרוא את כל השרשור כי אני קצת עייף אחרי זה אני יקרא יותר אחרי זה ואם יהיה לי מה להוסיף אני יוסיף,תשמור על עצמך ותיהיה חזק,ביי בנתיים :)

חסוי 29

New member
ההורים שלי אשמים בפעילות ההרסנית שביצעתי

בעיקר בנערת הליווי השנייה שאיתה שכבתי בלי קונדום ולקחת סיכון אדיר ! בפעם הראשונה המוגנת מבחינתי אין כל כל חשש.
אני מנתח את הבכי של אמא שלי עד עמקי נשמתה באותו יום שסיפרתי על הפגישה עם העובדת בכך שהיא מאשימה גם את עצמה.
מה הם ציפו ? שאשאר ללא XXX עד גיל 50 או אפילו אמות ללא XXX ? לא פלא שבפורום אחר אמרו לי שיש לי הורים רעים.
לדעתי הם חשבו רק על עצמם. רק על חיי המין שלהם.
מה הם חשבו ? שאני לא רציני בכוונות שלי לקיים יחסי מין עם מישהי ? שאני רוצה לשחק עם מישהי דוקים ?
נכון אני צודק שהם אשמים ?
אני מגדיל לעשות וטוען שגם, ואולי יותר מהם, אח שלי ודודה שלי ומשפחתה אשמים בכך שלא הכירו לי בת זוג, אפילו שזה קשה. בשביל זה יש אח ובני דודים, לא ?

נ.ב. : אבא שלי יודע גם להסתכל על היתרון במה שעשיתי, הוא אומר שאני מגיע עם ניסיון מיני לבת הזוג שתהייה לי.

שלום

גם הורים לא תמיד מבינים ולא תמיד מצליחים להבין וחבל, אבל הם בדרך כלל אוהבים. בכל מקרה לא רצוי לשתף אותם יותר מדי בעניינים מיניים כי בעזרת המין הם יצרו אותנו. אני משער שהם גם דואגים לשלומך ופוחדים ממה שיקרה לך בעיסוק עם זונות, וגם רוצים שתנהג בדרך מכובדת שלא תינזק נפשית. אם חסר לך קשר חומרי, אולי באמת כדאי שתפנה לסרוגייט או לשדכנית. ההורים ודאי יסכימו יותר שתיעזר בשדכן שלא מרמה.
&nbsp

חסוי 29

New member
סרוגייט כנראה לא מתאים לי ועולה עשרות אלפי שקלים

בשביל פעם אחת של יחסי מין ללא השתתפות במימון של משרד הרווחה ורק לאחר כמה חודשים של ביקורים איתה בבית קפה וכו'...ולעומת זאת משרד הרווחה משתתף במימון של השדכנית.
אין לי כוח וסבלנות כבר לחכות לדייטים, לשדכנית, לפגישה עם הסקסולוגית...
אני מודה שהם דואגים לי בכל העניינים האחרים שלי בחיים : באוכל, בלימודים באוניברסיטה, במזגן שלי בחדר ועוד... אבל אני רוצה שידאגו למיניות שלי כנושא שהכי צריך לדאוג בו אצלי ולא להפך!
בהתחלה גם חשבתי שהם לא רוצים שאכתים את שם המשפחה בכך שאני מבקר נערות ליווי, כאילו בגלל הסטיגמה החברתית של העניין, אבל אז הבנתי שהם יותר מפחדים מהסתבכות שלי אם אלך לנערות ליווי.

באמת לא שווה לשלם

עשרות אלפי שקלים בשביל משגל אחד, ובכל מקרה אם חשוב לך אני מניח שתוכל למצוא כוחות לחכות לשדכנית. בנערות ליווי באמת יש הסתבכות, גם אם תזמין אותן הביתה אולי יבוא אתן סרסור ויאיים עליך.
&nbsp

חסוי 29

New member
אשאל את זה אחרת

ראיתם מישהו שלא חווה מגע כל ימיו בגלל ביישנות יתר - ביישנות קיצונית ?

הנה למשל עכשיו ירדתי עם הכלב שלי שיעשה את צרכיו וראיתי בחורה יושבת ליד הפח השכונתי. בחורה צעירה לדעתי. רציתי להתחיל איתה ולא יכולתי. תאמינו לי, לא לשכב איתה ממש עכשיו ולא ידעתי איך. אולי גם חוסר ביטחון שהיא לא תבין מאיפה נחתתי עליה.

אתם לא רואים שאני זקוק לתיווך של מישהו או מישהי עבור בת זוג ?

חסוי 29

New member
הוספה על המקרה

ושאמא שלי לא תנסה לשגע אותי עכשיו...
סיפרתי לה ביקשתי ממנה שתירד למטה שתתחיל איתה בשבילי...
מעבר לך היא אומרת שזה לא נורא שלא התחלתי איתה. היא אפילו שאלה אותי
" מאיפה לך לדעת מה היא מו היא " כלומר שוב היא עם הפראנויות שלה לא נותנת לילד שלה לנשום. אמרתי לה שלא יכול להיות שמדוברת במחבלת פה בישוב שלי...

חסוי 29

New member
ומה עכשיו עם התאקל עם אח שלי ?

אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה , הפרעת תקשורת ). אתמול אני אמרתי לאח שלי, שהוא סכיזופרן בן 31 שאם אני יבקש ממנו לשמור סוד מאוד קשה ביניינו ולא לספר על זה להורים שלנו אז לדעתי הוא לא ישמור עליו וכן יספר להורים שלנו ( שאנחנו גרים אצלם ), גם אם אאיים להרוג אותו יספר... "... מדובר בסוד שעלול לפגוע במקומי בבית ולגרום לי לנתק עמוק ביני לבין ההורים שלי.
כנראה שמחלת הסכיזופרניה משבשת לו את החשיבה והוא חושב שאני מאיים עליו כבר עכשיו ברצח והוא אף שוקל לפנות למשטרה. אני מסביר לו שהוא לא מבין את המשפט הזה שאמרתי לו. מה לעשות ?

למעלה