תרופות נוגדות דכאון יעזרו לאהבה נכזבת?

תרופות נוגדות דכאון יעזרו לאהבה נכזבת?

למעשה, הגוף לא רוצה. לא בטוח שתרופה תעזור.
נושא נדוש. מדובר בכל שיר. נרשם בכל ספר.
ובכל זאת - עד שזה לא קרה לי - לא הבנתי כמה הוא קשה.
אחרי 2 פרידות מאותו בן זוג. הוא מצא בן זוג חדש.
ואני ממוטט מזה.
לא נכנס לפרטי הפרידה. אלא לריקושטים שלה. אני מסתכל מהצד ולא מאמין שהיא התרחשה סופית. הזוי לי שלפני שנה הכל היה אחרת.
אנשים אומרים לי לשחרר. אני יוצא מלא. אבל לא מסוגל להרגע.
לחץ בחזה. סחרחורת מדי פעם כשחושב על הזוגיות החדשה שלו או שמישהו מספר לי משהו עליהם.
הוא היה ועודנו כל עולמי. ואני בשוק שאני צריך להתאפק מלדבר עליו או בכלל על לחשוב מתי אוכל לסמס לו חג שמח.
כבר אמרתי לו כמה אני אוהב וכמה הייתי רוצה שנחזור.
הייתה לנו אהבה גדולה יותר מהכל. תקשורת בלתי מילולית ככ מדויקת.
אני מלא חרטה. כעס. הלקאה עצמית.
אבל יותר מהכל- פיסית הגוף שלי מתעורר כל בוקר מוקדם. וישר חושב עליו. נכנס לדופק מואץ שאין לי אותו. אני חושש כל לילה מפני הקימה המוקדמת עם מחשבות טורדניות.
אני מתעסק בקשר באובסיביות. רק מת לספר לאנשים כמה אני מתגעגע. כמה הגוף שלו היה לי מדויק.
אנשים לא מבינים שאני לא מצליח להתקדם לא מבחירה. אלא כי כל אחד אחר מרגיש לי פשרה.
אני יודע שלכל אחד יש כמה מכסים. ואהבה שניה היא בצורה אחרת. הוא היה האהבה הראשונה שלי. ואני ככ מצטער שלא פעלתֿי אחרת כדי לשמור עליה אפילו תוך כדי ביטול עצמי.
חשבתי ללכת לפסיכאטר לקבל כדורים נוגדי דיכאון.
אבל אני לא בטוח שזה יעזור. אני רץ הרבה. מטייל. עובד.
היו לי תקופות של דיכאון רציני שלא רציתי לצאת מהמיטה בסופש ויצאתי בכח.
אבל באמצש אני מתפקד.
כדורים נוגדי דכאון יעזרו באיזה אופן?
ישחררו את המחשבה החוזרת?
כי הרי לא יקהוו את הרגש. לא יגרמו לי לא להשוות. לא ישכיחו את האהבה שהייתה.
נכון?
אשמח לשמוע אם מישהו חווה משהו דומה.
כי כל מה שמרגיע אותי כרגע זה מחשבה שאיש לא יודע מה יהיה במובן של אולי הם יפרדו ויהיה לי שוב סיכוי בעתיד.

היינו שנתיים וחצי עם הפסקה של 4 חודשים. נפרדנו לפני שנה. הוא מצא בחור חדש אחרי 3 חודשים.

בבקשה אל תגידו שהזמן ירפא. אני רק רוצה לראות אותו יותר בכל יום שעובר

שלום

אני מאמין שתרופות לבעיות גופניות, ושיחות לבעיות נפשיות. אהבה אינה מחלה כמו שחשבו, אלא רגש טבעי ויפה שנשאר טבוע באדם ומשאיר בו רשמים חזקים. חשוב על מה שהקשר תרם לך ולו, אהוב את עצמך ואת הדברים שאתה עושה ואוהב, תן אהבה ודאגה לאנשים שחשובים לך. אני מאמין שככל שתאהב את עצמך ותעסוק בדברים שאתה אוהב, יקל לך להתגבר על חוסר אהבה מאנשים אחרים.
&nbsp

קשה להתגבר על אהבה

לא על אובססיביות. אם אתה אובססיבי, תעסיק את עצמך בדברים חשובים ואז תשכח. אהבה היא רגש אמתי וחשוב, אם אתה אוהב אדם טבעי שתמשיך לחשוב עליו דברים טובים והדרך להתגבר על זה לפחות חלקית היא לדעתי להבין יותר את האהבה לעצמך. אני אוהב מאד כבר הרבה שנים אישה שטיפלה בי פעם והיא אהבת חיי והיא לא רוצה אותי ואני מרגיש שלעולם לא אוכל להתגבר לגמרי על רגשותיי החזקים אליה, אבל אני חי עם זה היטב.
&nbsp
&nbsp

דברים חשובים

טסתי לחול לחודש. אני עושה הרבה ספורט. שוקע בעבודה. רואה סרטים.
קורא ספרים. מסיבות.
&nbsp
אבל כל מה שאני עושה הוא נמצא בראש איתי. עם הצחוק והקול שלו. והפנים. והמגע.
&nbsp
להיפך, אני מרחם על עצמי שככל שאני עושה יותר דברים - הוא חסר לי כדי לשתף אותו.

אני כל הזמן מוצא אהבות חדשות

אבל אותה אני הכי אוהב. נסה לחשוב על הדברים היפים בקשר שלך אתו, מה שתרם לכם, נסה ליהנות מזה.
&nbsp

הנסיון שלך מלמד שאין תחליף לאותה אהבה. אז אולי לוותר?

הקשר היה מדהים. אם אחשוב על הדברים הטובים- מה שאני עושה כרגע- זה רק מעציב.
&nbsp
אני לא זוכר את הדברים הלא טובים וגם הם נראים לי עכשיו פתירים בדיעבד

מצטער לדעת

אבל זה לא עניין של לוותר. היא קיימת בי ומשפיעה עליי, אני לא יכול למנוע את זה. היא האישה הכי חשובה לי בחיים. כבר הרבה שנים אני אוהב אותה מאד.

שמים1

New member
אני חושבת שאתה בהחלט זקוק להכוונה ולעזרה

אינני בטוחה שכדורים נגד דיכאון הם התשובה
אבל יכול להיות שיעזרו לך נגד מחשבות טורדניות .
לכן חשוב שתתייעץ עם גורמים מקצועיים שבקיאים יותר במה שאתה עובר שיוכלו לתת לך את העצה הטובה והנכונה לך .
וגם אם אינך רוצה לשמוע זאת , החיים חזקים יותר מהכל , דיכאון הוא לא מצב טבעי לגוף , והנפש רוצה לשמוח ולחיות .
לכן , עשה כל מה שעשית עד כה , צא , תכיר אנשים חדשים , תעשה ספורט , תשתדל לא להיות לבד , ולאט לאט תראה שהזמן פותח פתח לדף חדש .

בהצלחה וחנוכה שמח .

למעלה