הייתם הולכים לבד להופעה רומנטית?

תומאס

New member
הייתם הולכים לבד להופעה רומנטית?

בשנה האחרונה הלכתי לבד לשתי הופעות (לא מצאתי מישהו שיבוא איתי), אבל הפעם בגלל סוג ההופעה זאת "עליית מדרגה" מבחינתי.
מצד אחד - יש לי כרטיסים וחבל לי לפספס.
מצד שני - אני בטוח שרוב הקהל יהיו זוגות אוהבים ולא כל כך נעים להיות לבד ביניהם.....
ממש מתלבט מה לעשות.

שלום

אם ההופעה טובה, יפה ומעניינת, כדאי שתלך אליה ותיהנה ממנה. אחר כך תוכל לשוחח עם אנשים על מה שראית בה.
&nbsp

תומאס

New member
אני בטוח שההופעה תהיה טובה. אבל נראה לי פאדיחה קצת ללכת לבד

Som30ne

New member
בדיוק בגלל שכולם שם יהיו זוגות - אף אחד לא יסתכל עליך

לא ייתייחס אליך, ולא יכיר בקיומך באופן כללי.
כך תוכל להנות בלב שלם.

אולי תלך עם ידידה?

רק לא עם חבר כי זה ייראה הומואי. עם ידידה יכול להיות נחמד, לא ידעו שאתם לא חברים ותיהנו ביחד מהאווירה ומההופעה.
&nbsp

תומאס

New member
זאת הייתה המטרה הראשונית. ללכת עם ידידה טובה שלי.

קניתי את הכרטיסים לפני כשלושה חודשים.
אבל לפני שבוע היא אמרה לי שהיא לא יכולה לבוא בגלל התחייבויות אחרות.
בכל מקרה, ההופעה הייתה אתמול.
אמרתי לעצמי שאם לא אצליח למכור את הכרטיסים אז אלך לבד. אבל ברגע האחרון מכרתי אז ויתרתי על ההופעה (בלב כבד).
לגבי מה שכתבת בנוגע ללכת עם חבר - אני מסכים איתך מאוד.
אם כי יש לי סיפור מעניין על זה - לפני כמה שנים, אותה להקה הופיעה פה בישראל (לא הייתי בהופעה) וכתבו בעיתון במדור רכילות על מישהו מאוד מפורסם (כתבו מי אבל אני לא אכתוב פה את שמו) שמאוד רצה ללכת ואשתו לא רצתה, והוא הלך להופעה עם הגיס שלו. וכבר אז חשבתי לעצמי שני דברים:
1. הוא צעיר ומפורסם - אין לו ידידות שהוא יכול ללכת איתן?
2. איזה אומץ יש לו ללכת להופעה כזאת עם עוד גבר. סחתיין עליו. בטח כשהוא מפורסם והרבה אנשים ינעצו בו עיניים.

גברת ע

New member
לשתי חברות מותר ללכת ביחד?

זה יראה לסבי או שזה בסדר כי הן בנות.?
&nbsp
&nbsp
אנימצטערת אבל אני מאוד לא מבינה את ה"יראה הומואי" ששניכם התיחסתם אליו.... זאת גישה די 'הומופובית', אתה לא חושב?
בין אם אתה הומו ובין אם לא, מה זה משנה איך זה יראה? אתה חייב דין וחשבון למישהו?
למי אכפת מה הזוג בשורה השלישית משמאל חושב שאתה?
אתה הולך להופעה להנות עם חבר טוב וזה מה שמעניין.
&nbsp
&nbsp

גברת ע

New member
זה ייראה הומואי?

א. למי אכפת איך זה יראה?
ב. אם יש לו חבר שאוהב את ההופעה הזאת הוא לא יכול ללכת איתו בגלל איך שזה אולי יראה?
&nbsp

עלול להיות לא נעים

כיוון שזו הופעה רומנטית וכולם באים לשם עם בני זוג, אם מישהו יבוא עם חבר יכולים להתחיל לחשוב אולי הם הומואים.
&nbsp

גברת ע

New member
קצת תגובה 'הומופובית' לא?

מה אכפת לך מה זוג מסויים שאתה לא מכיר ויושב לידך חושב עליך?
ואם הוא יילך עם ידידה שלו שאין להם שום ענין רומנטי אחד בשני, גם אז יכולים לחשוב שהם זוג לא? או שזה בסדר כי זה בחור ובחורה אז זה מותר?
&nbsp
&nbsp

זה לא הומופובי

כיון שהם סטרייטים, עלול להיות להם לא נעים לדעת שאנשים אחרים לידם חושבים אותם להומואים. אם ילך עם ידידה, פחות נורא כי יוכלו לחשוב או לפחות להגיש כאילו הם זוג ויהיה להם יותר נוח.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גברת ע

New member
לדעתי זה לגמרי כן, גם מה שכתבת עכשיו מוסיף על זה...

אם אתה בטוח במי ומה שאתה, מה זה משנה לך מה הסובבים אותך, על אחת כמה וכמה שהם לא אנשים שאתה מכיר או תראה אותם אי פעם, חושבים?
&nbsp
אם אתה כסטרייט מפחד שיחשבו שאתה הומו או שיש לך בנזוג זה לא סוג של הומופוביה?
&nbsp

לא

כי באופן טבעי סטרייטים נדחים מהומואים בגלל השוני בנטייה ולא רוצים להיראות כמוהם ואין בזה שום הומופוביות, זה לא אומר שיש משהו רע בהומואים או בסטרייטים. גם הומואים לא ירצו שיחשבו שהם סטרייטים. מה שאנשים חושבים עליך משפיע באותו רגע ולפעמים גם בהמשך על התחושה שלך, יכול להיווצר מצב לא נעים.
&nbsp

למעלה