בחור התחיל איתי בגלל הגוף שלי

לדעתי

ברור שצריך משיכה בסיסית לחברות רומנטית, אבל לא צריך משיכה חזקה והאהבה חשובה יותר. לא תמיד מתחילים רק בגלל הגוף ומשיכה, אלא עדיף ליצור קשרים במסגרות כמו חוגים ולימודים וכאלה ואז מכירים את האדם ורואים את התנהגותו וכך לומדים לאהוב אותו.
&nbsp

Ruth232

New member
בחור התחיל איתי בגלל הגוף שלי

אז ככה,
אני מתאמנת במכון כושר,ואני מאלו שלובשות חזיית ספורט ולא מתביישות להראות את הבטן שלהן , כי פשוט יותר נוח להתאמן ככה

בכל מקרה לפני שבוע וחצי מישהו התחיל איתי במכון,הוא החמיא מאוד לגוף שלי כבר על ההתחלה,קבענו והיינו כבר ב2 דייטים
הוא בחור נחמד,נשמע על הכיפאק,משכיל ולומד, אני לא יודעת עדיין אם לתת לו צ'אנס,הוא רצה שנהיה זוג וניסה לנשק אותי אבל דחיתי אותו בטענה שאני צריכה קצת זמן לעצמי.
בכל מקרה מפריע לי מאוד העובדה הזאת, אני חייבת להגיד שהוא מנסה להתחיל איתי בכוח , זאת אומרת שהוא יותר מדבר,הוא יותר להוט לקשר.מה שמפריע לי זאת העובדה שהוא בעצם התחיל איתי כי הוא ראה אותי בחזיית ספורט,הוא מחמיא לי המון לגוף שלי גם במהלך דייטים ובכלל זה לדעתי שטחי בעיני וזה מאוד מוריד לי,זה מביא לי הרגשה לא נעימה

אני קצת בדילמה.בסופו של דבר אני יכולה להבין שמשיכה זה דבר מאוד חיוני לקשר,ושאם אני אתן לו צ'אנס ואתחיל במערכת יחסים אני אגלה בו צדדים אחרים שאני אוהב , מצד שני כל הקשר הזה לפחות כרגע נראה לי מאולץ,הוא בחור נחמד אבל אני לא מרגישה שאני מאוהבת בו וכל הקטע הזה שהוא מחמיא לגוף שלי,אני מוצאת את זה מאוד שטחי

Som30ne

New member
אם רוב העניין שהוא מביע עוסק

בגוף שלך - זה בעייתי (או שלא - אם יש לך רצון בקשר מיני בעיקרו),
כדי לפתח מערכת יחסים, צריך שיהיה עניין משותף בכל מיני תחומים, ורצון להכיר את הצד השני.

מצד שני - זכרים הם יצורים ויזואליים בעיקרם, כך שהעניין הראשוני, כאשר לא מדובר על היכרות ארוכה בלימודים/עבודה/קבוצה חברתית אחרת,
נוצר בעיקר בגלל שהמראה מצא חן בעיניהם.

שלום

אני מסכים אתך שיצירת קשר בגלל מראה גופני רדודה ולא רצינית. אם את מחבבת את הבחור, נסי לשמור על קשר שמתאים לרגשותיכם ההדדיים, אפילו ידידות פשוטה בינתיים. אולי בהמשך תגלו שאתם מתאימים ויתפתח קשר טוב.
&nbsp

בדיחה:

פריץ אמר ליהודי: בתי - כולם מסתכלים על הכסף שלה ולא על אופייה הפנימי והטוב. כמה הייתה נותנת כדי שיסתכלו על מעלותיה ולא רק על כספה. שאל היהודי: כמה?
&nbsp

tal902

New member
בדייטים שהיו

הראה יותר ענייניות בך ובמה שאת עושה ובמה שאת חושבת או יותר "חתר למגע" והתמקד בעניינים פיזיים? את היית שם ואת אמרוה לדעת.
&nbsp
תחושת בטן שלי: לא. כי מן הסתם אז לא היית עם הספקות ולא שואלת אלא היית יודעת/מרגישה שהוא לא רק איתך בגלל המראה.
&nbsp
ואם כן הראה התעניינות בדייטים אז לא מבין מה את שואלת. או שפשוט את כמו כל בחורה - חופרת.... :)

יש משהו להחמיא לך עליו מעבר לגוף שלך?

כאילו, יש בך משהו מעניין מעבר לחולצות בטן שהוא יכול להחמיא עליו?
משהו מעניין אותך בו?
ובכלל, חוץ מפורומים ומקומות וירטואליים - בכל מקום שיתחילו איתך זה על רקע איך שאת נראית ולא על סמך האופי או השכל שלך. ואני מתאר לעצמי שמחוץ לחדר כושר את לא שמה עלייך שקים שיסתירו את הגוף.
חוצמזה, מה רע שהוא התחיל איתך בגלל הגוף שלך? מה זה משנה בכלל?
מה שמשנה זה מה בא אחרי זה. האם יש איזה תוכן שמחבר ביניכם. איזה ענין.
אתם אחרי שני דייטים ולא כתבת שומדבר מעבר לדברים כלליים (נחמד ועל הכיפאק) וטכניים (משכיל ולומד. וואו).
ואני לא נכנס לזה שלדבר על להרגיש מאוהבת אחרי שני דייטים זה ציפיות קצת מוגזמות.

Ron W

New member
רק נדמה לך.. אנחנו לא מפרידים גוף לחוד, רק מוצאים בו חיזוקים

המשיכה היא מכלול. לדעתך החיצוניות שלך משכה אותו אבל
ללא כימיה מורכבת יותר, לא היה מתחיל ומגלה רצון לנשק למשל..
אפשר להתרשם שלא התיחסת במופגן לחיצוניות שלו מעבר לנחמד
ומחפשת בו צדדים אחרים, לכן זה נראה מאולץ?
וברשותך נאמר המצב היה הפוך והיית נמשכת לחיצוניות שלו..
איך הייתי רומזת לו אם לא היה יוזם לבד?

h a j b i

New member
אז אם אני מבין נכון

מפריע לך שהוא התחיל בגלל נתון גנטי כמו מראה חיצוני כי את מעדיפה שהוא יתחיל איתך בגלל נתון גנטי כמו אינטילגנציה?

rain31

New member

מקריאת הפוסט שלך זה נראה שאת לא מרגישה בנוח עם הבחור - והרי התשובה שלך בגוף השאלה. וכן, מה שאת מתארת שהוא מחמיא תדיר לגוף שלך... זה באמת נשמע קצת אובר. מחמאה אחת או שתיים על ההתחלה זה סבבה אבל להתמקד בזה זה כבר מוגזם. מה גם שיותר נעים לשמוע כמה יפות העיניים שלך או החיוך שלך...
לסיכום, "על הנייר" יש בו פוטנציאל לזוגיות אבל מה לעשות שכימיה וההרגשה שלך חשובות אף יותר מהנייר ולכן - אני אומרת - תעברי הלאה.

AnarchistPhilosopher

Well-known member

הבחורה מוצאת את זה שהבחור מתעניין רק בגוף שלה שטחי, אבל היא מתלבשת בצורה כזו שטחית.
&nbsp
רק אני מוצא את זה אירוני...
&nbsp
נשים מפגרות...

&nbsp

גברת ע

New member
הדבר הראשון שאנחנו רואים

זה המראה החיצוני של הבנאדם שמולנו, יכול להיות שהוא התחיל איתך כי הוא ראה מישהי שמוצאת חן בעיניו, נכון שזה אולי קצת רדוד אבל זה לא שהוא הכיר אותך לפני כן ויכל היה להחמיא על משהו אחר, אז הוא החמיא ודיבר איתך על מה שהוא בנתיים יודע.
אחרי 2 דייטים לא ממש אפשר להכיר את הבנאדם שמולך כלכך, במיוחד אם כמו שאת כותבת את קצת עוצרת את עצמך.
&nbsp
אני לא אומרת שאת צריכה לאלץ את עצמך לצאת עם מישהו שאת לא מעוניינת בו, אני כן חושבת שנהיה לנו נורא קל לשפוט אנשים ולשלול אותם לפני שבאמת הכרנו אותם ונתנו להם צאנס אמיתי.

נשמע שהוא צעיר ולא מבין שהוא שיטחי

לוקח להם זמן להתבגר. אני בחום ממליצה לך למצוא מישהו מבוגר יותר או לפחות בוגר יותר בנפשו. לא משנה כמה ההוא לומד ועובד ונשמע טוב - קודם כל צריך לחבר את הנפש שלך לגבר שחולק איתך את אותם ערכים. על השאר חשוב מאוד (עובד לומד, חושב על העתיד).
אבל אם הוא שיטחי מדי אז חבל על הזמן שלך.

למעלה