מרגיש שפיספסתי את האחת משלי, לא מצליח להתאהב באף אחת אחרת...

סיגלית 2014

New member
מנהל
בוא נאמר שאכן התאהבת מעל לראש

ובוא נאמר שכל מה שכתבת והתיאוריות שניתחת אכן נכונות.
בעצמך כתבת: " אני לא באמת יכול לדעת מה היה קורה אם הייתי מחליט לפעול ברגע האמת. ישנם שלושה אפשרויות: אחת, זה לא היה מתפתח לשום מקום... 2 היה מתפתח לזמן קצר. שלוש, היינו מתאהבים מעל הראש, שזו האופציה שהרגשתי שיכלה לקרות על סמך הקליק והתחושות שנלוו אליו. והידיעה הבלתי מוסברת שזה פשוט זה".

אתה אדם ריאלי, נכון? אז בוא נציג שוב התוצאות ונסיק את המסקנות ממה שכתבת:
1. אין לדעת איך זה היה מתפתח!!! רק אלוהים יודע.
2. תכלס במציאות לא עשית כלום כדי שזה יתפתח. לא פעלת בזמן אמת ולא ביררת עליה בהמשך.
3. היום הרגשת הפספוס הזו הורסת לך עם בחורות אחרות ובצדק. בנית לעצמך בראש מערכת יחסים שיכלה להיות מושלמת, עם האישה שיכלה להיות האישה המושלמת. וכל זה על סמך הרגשה בלבד.

אז לאחר שהצגנו את התוצאות, נסיק את המסקנות, או נענה על השאלה: "מה אני עושה היום?"
ולשאלה הזו עולות שתי תשובות:
1. לנסות לברר עליה, אם יש אפשרות. וגם אם תוכל להיפגש איתה אף אחד לא יכול להבטיח לך שהיא עדיין פנוייה ועדיין מרגישה את אותה ההרגשה אז כשנעצה בך מבט מהפנט.
2. האפשרות היותר רציונאלית, וכמה שזה נשמע לך קשה עד בלתי אפשרי, עליך לעבוד על עצמך להשאיר את ההתאהבות הזו בעבר ולהמשיך הלאה. כל זאת מבלי להרגיש תחושת החמצה,כי כל בחורה שתפגוש תראה בעיניך כפשרה. עליך להבין שלא קרה כלום! ויכול להיות שגם אם היית ניגש ומתחיל איתה זה לא היה עולה יפה ולא חסרות לכך סיבות.
אתה תמצא אהבה!
בהצלחה

gadibar23

New member
היי סיגלית....

אילו הייתי יודע שזה מה שיקרה לי שנה אחרי, הייתי ללא ספק ניגש להתחיל איתה מבלי להניד עפעף. גם אם היא הייתה דוחה אותי, הייתי מרגיש מצוין, כי כך לפחות הייתי מגלה את האמת הנסתרת. אני יכול להעיד על עצמי שאני אשף בפירוש מסרים בלתי מילוליים וקריאת שפת גוף. כך שאני מאוד משוכנע שהבחורה הזאת סימנה לי בכול צורה אפשרית, במודע או לא במודע שהיא מעוניינת בי. מה גם שרבים יעידו ויגידו שאני נראה הרבה מעל הממוצע, מבלי להשתחצן כמובן. אני נראה טוב, כך שזה לא חדש לי שבחורות מסתכלות עליי בצורה כזאת.. מה שכן חדש לי שדווקא היא הצליחה לעורר בי רגשות עזים. מה שגורם לי לחוש תחושת פיספוס עצומה בכך שלא פעלתי, והייתי חוסך לעצמי מלא שאלות בלתי פתורות ובעיקר מעמיד את הניסיון שלי עם נשים למבחן נוסף ואף אולי מצליח לאשש את תחושותיי.

סיגלית 2014

New member
מנהל
אבל...

מה תחושת הפספוס הזו עוזרת לך היום? במה היא תורמת?

אני לא מזלזלת ביכולות שלך, בידע שלך על המין שני, או בנתונים שלך, אבל מה הקשר בינם לבין מה שאתה מרגיש? הם לא רלוונטיים.

קרא שוב את ההודעה הזו שלך, שענית לי, ושים לב במה אתה עסוק.
לעזור לך? אתה עסוק ב "מה היה קורה אילו..."
והשאלה מה אתה עושה היום.
איך אתה עוזר לעצמך היום.

gadibar23

New member
כנסי....

לא נראה לי שיש לי כול כך איך לעזור לעצמי.... כי אכן כול בת זוג פוטנציאלית שתהיה לי, תיראה לי כפשרה... ואני לא אדם שמתפשר ובטח שלא על אהבה.. אני האמת חושב שאשאר רווק לנצח, אלא אם כן אתקל בבחורה נוספת שתגרום לי להרגיש פרפרים בבטן, אך אני בספק גדול שזה יקרה שוב.

סיגלית 2014

New member
מנהל
יש לך ועוד איך!

זו החלטה שאתה עושה בראש.
בדיוק כמו שהחלטת שתשאר רווק לנצח, אלא אם תתקל בבחורה נוספת שתגרום לך להרגיש פרפרים בבטן.
בדיוק כמו שהחלטת שזה אולי לא יקרה שוב.

הכל בראש שלך!
קח את עצמך בידיים ותחליט שאתה כבר לא שם. זה לא יהיה קל אבל זה אפשרי. בינתיים אתה בוחר במה שקל לך להאמין.
איפה האופטימיות?

בהצלחה.

tal902

New member
נראה לי הוא התאהב בתחושה של להתאהב

תופעה ידוע. אפילו קרתה גם לי. :)

גילוי נאות - אני הבחורה הזאת...

אבל אתה קצת התבלבלת... נעצתי בך עיניים כי הזכרת לי באופן מצמרר מישהו שהיכרתי פעם ונהרג בתאונת דרכים... לא התאהבתי ולא נעליים, הייתי פשוט המומה מהדמיון. אגב, בלי קשר אתה ממש לא הטיפוס שלי ככה שהפנטזיה שטיפחת ממש לא רלווטית.
נ.ב. אולי לא שמת לב אבל מה שהיה לי על האצבע זאת טבעת אירוסין...

T a l 26

New member
אני חושבת שיכול לקרות מצב כזה.

היא עשתה לך את מה שאף אחת אחרת לא מצליחה לעשות לך.
אבל היא כבר לא במקום שפגשת אותה ואין לך הרבה מה לעשות.
חכה בסבלנות עד שתגיע המישהי הזאת שתעשה לך את מה שהבחורה הזאת
עשתה לך.אולי הבנות שאתה פוגש לא מספיק אטרקטביות בשבילך.
בהצלחה :)

נהורית1

New member
לא רוצה להיות פסיכולוגית בגרוש

אלא מעשית.

אתה רוצה בכל מחיר לוודא מי היא? אתה יכול לשאול, לגשש בסביבת העבודה שלך. תנסה לזכור עם מי היא דברה, עם מי נפגשה באותו מעמד. ואם אתה לא זוכר, אולי תשאל חברים או נשים במקום העבודה שלך אם הם ראו אחת כזו וכזו, אם הם יודעים מי היא, היכן עבדה. עצם התחקיר אולי קצת יסיט את תשומת לבך מהכאב שאתה שרוי בו ויתן לך תקווה כלשהי.
בצחוק הייתי אומרת שתפנה לבונה קלסטרים שיבנה קלסטר איתו תוכל לגשת לבלש. אבל זו סתם מחשבת סרק.
בהצלחה.

shirashira200

New member
וואוו הסטיאוציה שתיארת על הבחורה הזאת מזכיר לי מאוד את השיר

הזה!

שמים1

New member
תיגש למחלקת כוח אדם בעבודה

ותנסה לברר פרטים עליה ...
ויחד עם זאת לא ממש היתה מערכת יחסים בינכם , לכן נסה פשוט להמשיך הלאה .

למעלה