בחורה "מגניבה מדי"

danlevin1

New member
בחורה "מגניבה מדי"

אז יש שיפור , אני מדבר עם בחורות בעבודות באופן יותר זורם , אני כבר פחות רועד
אבל יש בחורה שלא קשורה לעבודה שאני מדי פעם רואה בהופעות מוזיקה פסטיבלים שאני מרגיש שהיא יותר מדי מגניבה בשבילי (למרות שהיא לגמרי הטעם שלי)
הכוונה שגם אם היא תסכים לצאת איתי אני לא אעמוד בקצב שלה , יש לה מלא חברים והחיים שלה תוססים לעומת החיים שלי שהם די אפורים עבודה ומדי פעם יציאה עם חברים בודדים.

Som30ne

New member
ודוקא יש סיכוי ש

כשתהייה בחברתה, הדברים יישתנו -
גם מצדך, וגם מצידה.
יכול להיות שהחיים שלה "תוססים וחברתיים" - כי אין לה עם מי להיות רגועה.
התסיסה, והריצות ממקום למקום, מהווים סוג של מיסוך או פיצוי לריק ולחסך הזוגי,
כך שכאשר תהייה במערכת יחסים - הצורך הזה ייתמתן (לא אמרתי ייעלם - אלא ייתמתן).

מצדך לעומת זאת - כאשר תהייה בחברתה -
תכיר גם אנשים עם סגנון חיים יותר תוסס -
כך שיהיו לך, כתוצאה מכך, יותר הזדמנויות לתסוס.
אם לא תפסול את האופצייה להצטרף למועדון, ותשתתף בפעילויות יחד איתה.

שלום

השאלה האמתית אם היא נחמדה. אם אתה מחבב אותה, כדאי שתהיה אתה בקשר. טוב הלב חשוב מאד. אם היא נחמדה וטובה וגם נחמדה אליך, יכולה להתפתח חברות יפה.
&nbsp

danlevin1

New member
אז ככה

היא מאוד נחמדה , אני מאוד מחבבה אותה, היא נראית בחורה טובה.
לגבי האם היא נחמדה אליי זה קשה לדעת , השיחה האחרונה שלנו נקטעה בגלל שהיא קיבלה שיחת טלפון וכשניסיתי להמשיך את השיחה בפייסבוק היא בינתיים לא עונה.

תשובה

בדוק אם היא אומרת לך מלים יפות וזה נשמע אמתי, אם היא מתעניינת בך, תומכת בך, מקשיבה לך, נותנת לך מחמאות ודברים כאלה. לפי זה תוכל להרגיש כמה היא אוהבת אותך. בכל מקרה אם הקשר חשוב לך, כדאי שתשקיע אבל תשתדל לא להעיק.
&nbsp

danlevin1

New member
אז זהו שאין בינינו קשר

הייתי רוצה שיהיה , אבל זה רחוק משם.

אחרי שלמדתי איתה שנה נפרדו דרכינו ואז ראיתי אותה שוב וכשהתחלנו לדבר היה לה שיחת טלפון ושיחתנו נקטעה .
ניסיתי להמשיך את השיחה בפייסבוק אבל היא ראתה את ההודעה ולא מגיבה.
השאלה אם היא מראה לי בעצם אי התגובה שהיא לא מעוניינת בי.

לדעתי התשובה

היא שתשתדל לא להעיק ולהציק. אל תמהר לענות לה, תן לה קצת זמן, כשתרגיש שהמצב נוח לשניכם שתפנה אליה תוכל לנסות שוב בעדינות אבל לפנות אליה יפה ובנחמדות. השתדל גם להיות אמתי אבל לא באופן מוגזם. לפי מידת הרגש שנתת בהודעה האחרונה, ולפי אופי היחסים והזמן שעבר מהם, תוכל להרגיש כמה אתם פנויים לנסות לחדש את הקשר.
&nbsp

danlevin1

New member
בטוח

היא הגיבה לי בעבר ומדי פעם היא מעלה פוסטים.
שאלתי אותה שאלה בפייסבוק , שאלת התעניינות , לא קשורה ליציאה לדייט וכאלה
והיא פשוט לא עונה יותר

dory141

New member
כדאי שתברר עליה כמה שיותר מידע

בין אם בפייסבוק, דרך מכרים משותפים אם יש וכדומה. רק כך תוכל לדעת אם בכלל יש סיכוי, שמשהו יקרה ביניכם. אחרת, רד מזה. אין טעם שתבזבז את זמנכם על משהו שלא נועד להיות. אישית, לא הייתי יוצא עם מישהי שנשמעת כמו שאתה מתאר. אני מעדיף מישהי מעניינת, אבל יותר סולידית.

danlevin1

New member
אין לנו מכרים משותפים

אתה חושב שאני צריך לשאול חברים/ות שלה אם יש לה חבר? אם היא פנויה רגשית וכו??

מילי1991

New member
אחד הדברים היפים והנכונים בזוגיות

לדעתי, הוא לתת לשני להתפתח מכל הבחינות- שיהיה מאושר ומסופק מחייו
זאת , כל עוד זה לא גורם לבן הזוג להזניח את הזוגיות אלא להפך, זה אמור להעצים אותה
אם תנסה "לביית" אותה ולא תפרגן
מתישהו, היא תברח..או שפשוט לא יעבוד ביניכם

NSW2

New member
בנאדם חכם פעם אמר לי

לנשים לא באמת איכפת מכל הפרטים הטכניים האלה.
אכפת להן איך אתה גורם להן להרגיש.
ואם אתה לא עושה את זה אין להם ברירה אלא להחליט על פי רשימת מכולת משעממת.

FuzzyDanlop

New member
קראתי את השרשור ואת התגובות

תמיד יש טריק. תמיד יש דרך. תשיג שני כרטיסים להופעה (תקנה, תקנה) ותגיד לה - יש לי שני כרטיסים וחבר שלי לא יכול לבוא, זכרתי שראיתי אותך פעם בהופעה ונראה לי שזה יכול להתאים לך.. מה את אומרת?
יש עוד אלף טריקים לגרום לה להיפגש.

השאלה היא איך ליצור את הכר הפורה בשביל להגיע לרגע הנכון לשאול. כי סתם לשאול אותה OUT OF THE BLUE זה לא תמיד טוב. לפעמים גם את זה צריך לעשות, אבל לא תמיד.
נסה פשוט, איכשהו, בפייסבוק, או כשאתה רואה אותה, להגיע לסיטואציה של 2-3 שורות טקסט, כאילו שתתחיל שיחה, ואז תפיל את העניין הזה.
תסרב - תסרב. לפחות ניסית.
תסכים - הרווחת :)

למעלה