שוקלת לצאת איתו לדייט..

crema61

New member
שקלתי להיפגש איתו..

אבל אני רואה שהוא מחובר בפייס ולא שולח לי שום הודעה..
ולא בא לי להיות זאת שפונה אליו.
כשאנחנו מדברים, השיחה הופכת להיות מעיקה כזאת כי הוא בטח ידבר על להיפגש כמה שיותר מהר אפילו היום או בימים הקרובים. כרגע לא בא לי אולי עוד שבוע שבועיים עד שאני ישלים עם הרעיון ..

אותה הבחורה שחיזר אחריה אמר לי שהוא לא 100 אחוז לדעתה . שאלתי למה היא אמרה לא יודעת ונתנה לי דוגמא על השיחה שלי איתו.
מצד אחד הוא מדבר איתי על רצונו לעבור לאילת לעבוד שם, ומצד שני יש לו אותי כאן-ועוד לא נפגשנו . לדעתה הוא מוזר.
הוא רשם לי אתמול לפני שהתחיל את הצום (ואני רואה שהוא הפסיק באמצע כי מהלילה הוא כבר הוא מחובר) שהוא מת שאחרי כיפור ניפגש לאכול משהו ושיביא לי חיבוקי. אמרה לי שהוא מדבר ככה ואנחנו עוד לא מכירים.
אמרה לי שאני לא יתאכזב או משהו כזה, אבל לדעתה הוא ככה מתנהג עם כולן..
עובדה מאתמול מאז ששלחתי לו הודעה שאנחנו צריכים להיפגש כדי לראות אם בכלל אנחנו מתאימים כי הוא דיבר איתי על לגור איתו באילת... הוא פשוט לא נכנס להודעה למרות שמחובר . זה מראה לי על חוסר רצינות מצידו. מיום שבת עד אתמול הציף אותי בהודעות, ופתאום תופס מרחק..בטח עסוק בלחפור לבנות אחרות..
בקיצור אחרי ההתנהגות שלו פעם מציף בהודעות ופעם נעלם מראה לי שהוא לא באמת בחור רציני..
נראה לי הוא רצה להשיג זיון לפני שעובר לאילת , ורואה שאני קשה איתו אז ויתר.

crema61

New member
אני מחפשת קשר רציני בלבד

אבל לא לוחצת על חתונה.
זה לא נכון שנדלקתי על התחת שלו. אני ממש לא חרמנית.
זה לא יפה לשפוט אותי ככה..
אני בחורה רגישה , מחפשת אהבה אמיתית.
להפך אני נמנעת מדייטים כי אני מפחדת להיפגע..
זה למה שהוא הציע לי להיפגש נלחצתי

גברים בני 35 ממש לא עושים לי את זה.
פעם שהייתי צעירה יותר בתחילת שנות ה-20 ועד ככה עד גיל 27 נמשכתי לגברים 30 פלוס. מאז שיצא לי להתאהב במישהו שצעיר ממני העדפות שלי השתנו.

אני ממש לא מחפשת סקס ושעשועים..אני כבר יעדיף להיות לבד בלי כלום.
אני בן אדם שנקשר ולא בא לי להיפגע.

היום התכתבנו. הוא סיפר שמחר בלילה בחוצות הוא נוסע לאילת.
לא יודעת למה אבל הסכמתי להיפגש איתו לסרט בקולנוע. יכול להיות שאני עוד יתחרט. הוא אמר ממה את בלחץ זה כולה סרט , ואז אמר שהוא אוהב את זה שאני קשה איתו.
אמרתי לעצמי מה יש לי להפסיד . הוא לא יקבל ממני לא נשיקה ולא זיון זה בטוח.
ואולי הוא בחור טוב? ויכול להיות שהוא רציני..
כבר מהמחשבה שאני אולי אפגש איתו לסרט, קצת מלחיצה אותי. אני אתבייש בטוח ואהיה שקטה.
כל עולם הדייטים הזה..
נראה כמו פרוייקט בשבילי

סאני381

New member
לא מבין

,למה הוא אמר שהוא אוהב את זה שאת קשה איתו,הוא מחפש אתגרים?לי הוא נישמע כמו חרטטן,אבל לפחות הוא היה כנה איתך בזה שהוא עובר לאילת מחר,לא מבין איך בכל זאת הסכמת הסכמת להיפגש איתו,אבל זה שיקולים שלך

tal902

New member
את מוזרה....

קודם כל זאת לא בושה להיות חרמנית, או להידלק עם מישהו. זה בסדר גמור. שנית נראה לי באמת הוא מחרטט אותך. כן נוסע לאילת לא נוסע, לא נוסע בגללך (למה מי את סליחה שבגללך ושעוד לא פגש אותך לא ייסע לאילת או לא? אם באמת הוא הולך לעבוד שם המעסיק יחכה עד שכבודו יגיע?
&nbsp
בכל מקרה לא ברור למה בכלל את רוצה לצאת או חושבת סכלל לצאת עם מישהו שבמקום אחר לגמרי בחיים ממך.

crema61

New member
שוקלת לצאת איתו לדייט..

לפני חודש ומשהו יצאתי להפסקה יחד עם עוד חברה לעבודה. שתינו עברנו לקנות משהו בעבודה. פתאום נעמד לידינו בתור בחור רוסי. נראה טוב דווקה וחמוד.
פתאום אני קולטת את החברה לעבודה שואלת אותו למה כבר לא עובד אצלינו. בדרך כלל אני לא מתערבת בשיחה, אבל הוא משך לי את העין.
שאלתי אותו מתי בדיוק עבד אצלינו, שלא זכור לי שנתקלתי בו אי פעם..מסתבר שהוא עבד כשומר כמה ימים ועזב.
ראיתי שהם מדברים בינהם . הבנתי שיש בינהם קשר כלשהו.
כמה דקות מאוחר יותר התיישבנו שתינו בחדר אוכל.
דיברתי איתה עליו.
שאלתי אותה מי זה הבחור החמוד הזה שטוען שעבד אצלינו.
היא אמרה שעבד כמה ימים, ובימים האלה התחיל איתה.
הלך איתה בסוף המשמרת עד לאוטובוס. היה שולח לה הודעות. מציע בלי סוף להיפגש. משהו בו לא נראה לה , והוא גם לא הטעם שלה בכלל..
אמרתי לה הוא נראה טוב. היא אמרה שאם אני מעוניינת בו, שאני ישלח לו הודעה בפייסבוק. אמרתי לה מה פתאום אין מצב. גבר אמור לחזר..
מפה לשם שלחתי לו בקשת חברות. הוא אישר ונעלמו עקבותיו.
נורא התבאסתי שאני לא לטעמו, ולא רציתי ליזום שיחה.
אמרתי לעצמי בלב שאם הייתי הטעם שלו, היה מפתח איתי שיחה מיידית.
לאחר שבועיים ומשהו בחרתי למחוק אותו.

פתאום אני רואה שבשבת קיבלתי הודעה ממנו.
התחלנו להתכתב. לא יודעת אם הוא שיחק אותה או לא.
הוא טען שלא זכר שהכרנו בעבודה , ואני זאת שהזכרתי לו..
התחיל את השיחה במה שלומי ואיך עברה השבת.
שאל אם אני צמה.
דיברנו על מזלות ותאריכי לידה . רשם לי שנחמד יהיה לו להכיר אותי.
שאל אם אני רוצה לאכול איתו.
דיברנו על גילאים ביננו. אני בת 30 והוא בן 23
רשם שתמיד נופל על מבוגרות
סיפר לי שהציעו לו לעבוד כמאבטח באילת עם תנאים טוהים, שהוא שוקל להתחיל לעבוד שם..שהוא לא סגור על עצמו למרות שיש שם תנאים טובים כי זה התחייבות לשנה.
שאל אם אני רוצה להיפגש. רשמתי לו שאני לא ממהרת להיפגש . שאלתי מה הוא מחפש..ענה לי תלוי בבחורה ואיזה קשר היא מחפשת..
רשמתי לו שאני מחפשת אך ורק רציני . הוא ענה שלעולם לא אדע מאיפה יבוא לי הקשר רציני ושאהיה אופטימית בחיים.
רשם שעד היום לא מצא רצינית שכולן מחפשות סטוצים והוא כבר עבר את זה . שאין לו כח לזה ושהוא רוצה להתקדם לקשר רציני ארוך טווח.
זלזלתי בו. אמרתי לו שהוא מספר לי בדיחה . שמה שהוא מספר זה הפוך במציאות.
הוא אמר שאם אני יכיר אותו אני יבין שהוא לא צוחק עליי
הציע לי להיפגש כדי לבדוק אותו.
שאלתי מה מספר ושוב חזר על התוכניות לשבוע הקרוב להכין את כל הדברים לאילת.
אמר שאם אני יחליט שאני רוצה להיפגש, אז הוא ידחה הכל.
צחק איתי שישלח לי תמונות שיגיע לאילת.
.אמר שגם פה יש לו מלא אןפציות וגם שם . אין לו בעייה להישאר ושניצא לקולנוע או לסנוקר מה שאבחר..
שאל איזה סרטים אני אוהבת.
דיבר על התוניות שלו לגור לבד וללמוד טבחות.

לתת לו צאנס?
אני מתלבטת

crema61

New member
לא נפגשיתי איתו בסוף היום..

הציעו לי לעבוד שעות נוספות והסכמתי..שלחתי לו הודעה שזה לא יסתדר לנו להיפגש.
הוא רשם לא נורא , ושכרגע הוא לא עובר לאילת כרגע אלא אחרי סוכות כי גם הוא רוצה לראות אותי..
אני לא בונה עליו כרגע.
עובדה שבחרתי בעבודה , והייתי היחידה שהסכימה להישאר. הייתי יכולה לסרב , אבל לא סרבתי ודווקה 5 שעות נוספות עברו נורא מהר..

crema61

New member
למה מוזרה..אשמח להין למה חושבת ככה

אני יודעת שהוא לא נוסע לאילת בגללי
אני נפגשתי איתו אתמול הוא חמוד , אבל לא בזווית שתפסתי ממנו בהתחלה.
אני לא מרגישה משיכה כלשהי. גם אין לנו כל כך על מה לדבר.
שמתי לב שהוא גם היה קצת ביישן בהתחלה.
הוא טוען שממש נהנה איתי אתמול. באמת היה סרט טוב..וגם הוא בסדר
אמר לי שאני מאוד יפה, לא ניסה לגעת. בדיוק עמו שאני אוהבת..
אבל מצד שני לחץ עליי עוד היום ללכת לים וכל היום מציף אותי בהודעות.
הוא מציע לי לעבור לגור איתו באילת, בעוד אני מנסה בכלל לחשוב אם אני מעוניינת בו מעבר לכך שכייף לי לצאת ולא להסתגר בבית משעמום.
אני חושבת שבסופו של דבר אני פשוט יודיע לו שלא מתאים לי הקשר.
אני לא יכולה לדמיין את העתיד שלי איתו , ואני לא מתלהבת ממנו.
אני ממש לא דלוקה עליו ולא חרמנית עליו..
מצידי להגיד לו שלא מתאים לי הקשר
בנתיים נהנת בחברתו, אחרי שמלא זמן לא יצאתי .
הסרט אתמול היה ממש כייפי..ככה לא הייתי מוציאה את עצמי מהבית רק בשביל לראות סרט. הייתי הולכת לישון אחרי עבודה.

סאני381

New member
אני מציע לך

לצאת עם אנשים יותר יציבים ויותר בוגרים,שיהיה בהצלחה מותק

שמים1

New member
בשרשור הזה נמחקו הודעות בוטות שלא מכבדות את הכותב

ולא את בעלת השרשור .
אפשר לכתוב הכל בדרך ארץ וכבוד , לא חייבים להתחבר למה שנכתב ובוודאי שלא חייבים להגיב , אבל לא אסכים בשום פנים ואופן שיבזו כותב בפורום !

חג שמח .

למעלה