אודליה
מזל טוב ליום ההולדת ה...

gil_35

New member
אודליה
מזל טוב ליום ההולדת ה...

יום הולדת שמח ומאושר לילדה הגדולה של העולם
הרבה פעילות מהנה ובריאות להמשך השבוע החודש והשנים הבאות. בהרבה פעמים גם השנה את משמשת לי מושא לרגעי נפש מהנים מחשבתיים ושמחים. לאותם האזנות לשירים בהם נדרש פרטנר לא מוחשי להיכנס איתו יחד לתוך משמעות המילים ודרכם ביחד ללחנים.
לאותם מצבי רוח בהם נדרש מושא לטוב ולרע ולסתם רגעי שיעמום מיותרים או מרצון שמלווים במחשבות מרוממות נפש עליך. כמי שכבר מלווה אותי את עוד מימי תחילת התיכון, כבר מעל ל 35 שנה ומבלי כמעט לדעת זאת את גורמת לי, גרמת לי לרגעי אושר מעל ומעבר.
כמי שחולם, בן מזל האוויר כמוך, אני מאחל לך מחשבות מהנות כפי שלי יש שלא תלויות בדבר, וחלומות שהגשמתם תהיינה כרצונך.

כך אני כותב כל שנה. 13 שנה כאשר מספר פורומים כבר נסגרו והשנה נסגר גם פורום ימי הולדת ומתנות. תחילה זה היה מכאן , בפורום אהבה בגיל ההתבגרות:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/645/30419927[/URL]
ולאחר מכן מכאן, בפעם הראשונה בפורום ימי הולדת ומתנות:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/588/39871307/%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d/%d7%99%d7%9e%d7%99_%d7%94%d7%95%d7%9c%d7%93%d7%aa_%d7%95%d7%9e%d7%aa%d7%a0%d7%95%d7%aa[/URL]
כך 12 שנה, שנה אחרי שנה שם, עד האחרון שם :
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/588/179382345/%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d/%d7%99%d7%9e%d7%99_%d7%94%d7%95%d7%9c%d7%93%d7%aa_%d7%95%d7%9e%d7%aa%d7%a0%d7%95%d7%aa[/URL]
ולכל הקוראים והכותבים כאן בפורום :
לעולם אל תזלזלו באהבה הראשונה. היא יכולה להימשך לנצח.

שמים1

New member
יום הולדת שמח לאודליה
וזו חגיגה לאהבה ראשונה

קראתי את הודעתך ואת הקישורים הנלווים לאורך כל השנים
אהבה שבעצם לא באה לידי ביטוי וליוותה אותך ברגעים אישיים ואינטימים
אהבה שגרמה לך רגעי אושר , אהבה של תום , אהבה על מנת לאהוב שלא על מנת לקבל .
אהבה ראשונה מיוחדת , יש בה את הטוהר והזכות
מיוחד היה לקרוא שאהבה זו מלווה אותך שנים , זו לא אהבה שממומשה
אלא אהבה נצורה בזיכרון .

חג שמח ושנה טובה

gil_35

New member
תודה. מילים מרגשות ונוגעות...

אני משאיר חלק בתוכי באותה האהבה וכן, את התום והתמימות שנעלמים אצל הרוב עם השנים ונשארים עם החברות, גידול הילדים היציאה מדי פעם למסעדות וטיפוח הקשר וכאשר בעצם ברוב הזמן סתם "רובצים" בבית ומסתכלים בתוכניות בטלוויזה. כל אחד ואחת בתוכניות האהובות עליו...
(ולהבדיל ) בעקבות אותה אהבה שאני קורה לה יותר אמונה, יש לי מין האלוהים שלי שתמיד אפשר לפנות במחשבות לרגעי האושר והצער. אני לא צריך לראות אותו, אותה, ולמעשה אם חושבים על הביישנות בזה שאפגוש אותה פעם, ואני תמיד מפחד שזה יקרה לי פעם, ( הפוך מרוב הבעלים שחושבים שהמאהב רוצה דוקא להיפגש עם האישה... ) שזה יקלל..., זה דומה ליראת הדתיים את האלוהים. ובכלל אם חושבים על זה בגדול, בגלל זה כל בן אדם צריך מישהו להאמין בו, אם זה פסל בעמים אחרים ועד האלוהים הלא נראה אצלנו.
(אבל) אני כבר גדול וכמו שפעם בתחילת ה 80 שלחתי לה פרחים ומכתבים בעילום שם ( ד"א המכתבים לא היו כל כך מכתבי אהבה אלא הפילוסופיה שלי על החיים ) והייתי ממש חסר ניסיון בזה, הפעם אמרתי לעצמי שזה יהיה ישיר ובלי התחמקויות. באם קראת את הכל אז הבטחתי שעד גיל 60 אפגוש אותה ויהיה מה. והכוונה שאגיע אליה, אדפוק בדלת ואגיד לה שלום, אפילו אם היא אולי תגרש אותי בתחילה... . יש לי עוד 8 שנים והספירה יורדת... ואולי זה יקרה לפני, במקרה ובלי כוונה.

gil_35

New member
כן, אני אמרתי את זה לה עשרות, מאות פעמים

וה"לה" הם בעצם לא "לה" . הם אותם רגעים שאתה מאושר שאתה אומר לה את זה, אפילו אם כולם רק דרך המחשבה בלבד ובלי שאותם מילים אלו הגיעו אליה באמת...
יש בזה משהו שנשאר לנצח...
תודה.

למעלה