האמת היא...

גברת ע

New member
האמת היא...

שאני לא יודעת למה באמת אני כותבת פה הודעה...
לא יוצא לי לכתוב בפורומים הרבה, לפעמים לקרוא ואחת לכמה זמן אולי תגובה כשיש לי משהו מעניין לכתוב.

אף פעם לא הייתי המישהי הזאת שולנטיין או טו באב הפריעו לה יותר מידי.
כל המסחריות שבזה לא היו קריטיים לי, לא שאני לא רומנטית או רוצה מחוות לקבל ולעשות אבל זה לא חייב להיות דווקא בימים האלו, אבל איכשהו כשהיום הזה עבר השנה בלי כלום זה קצת דקר לי בלב, לא חיפשתי משהו ענקי מושקע או ארוחה יקרה במסעדה פלצנית ומפוצצת, סתם משהו קטן, איזושהי הכרה קטנה לזה.
אני כביכול לא אמורה לצפות למשהו כי אין באמת משהו לא משהו ברור לפחות, אבל עדין....

DH778

New member
היי, קראתי מה שכתבת ו..

אנחנו לא מכירים, אבל מה שכתבת זה משהו שאני חושב שעובר אצל לא מעט אנשים, במיוחד במצב שהם סולו (אני מניח שכן, לפי מה שרשמת, אם אני טועה תקני אותי) .
זה בסדר יהיה אם אתן לך משהו?
זה בשבילך -
, אין פה מסר סמוי למה אני עושה את זה, אלא רק בגלל שמה שרשמת מוכר לי מקרוב.. ולכל אחד מגיע להרגיש שהוא מוערך

DH778

New member
מאיזה בחינה זה לא ברור? את לא יודעת אם את לבד או לא?

ki92

New member
את בזוגיות ולא מרגישה נאהבת ומחוזרת או ש

שאינך בזוגיות כלל וכלל?

בכל מקרה, לכי אחר החלומות ורצונות שלך...
הגשימי אותם השנה... בהצלחה בהמשך הדרך!!

גברת ע

New member
זה לא ממש ברור... :-\

זה מוזר ולא ממש יודעת איך להסביר או מה לכתוב לגבי זה.
&nbsp
יש מישהו אבל זה לא ברור מה אנחנו ואם אנחנו בכלל

DH778

New member
רק אחרי ששלחתי ראיתי שכתבת אז אני עונה פה

אני חושב שעדיף שתנקטי בשיטה הישירה - תדברו, תשבו באיזה מקום שיהיה לכם נוח לדבר בחופשיות, וכך זה יתברר לך יותר איפה את נמצאת, בזוגיות או לא, או שזה פשוט משהו שיתפתח לאט ככל שהזמן יעבור

גברת ע

New member

אני יודעת אבל עם זאת באיזשהו מקום מפחדת מזה.
כל פעם אני אומרת לעצמי ועושה לעצמי הכנות (ממש כמו לילד קטן), אבל ברגע האמת נבהלת ולא עושה כלום.
אבל ככל שהזמן עובר אני יודעת שאני חייבת את זה בשביל עצמי וההתפתחות וההתקדמות האישית שלי.

DH778

New member
תתחילי בקטן,כמו ילד קטן - כל פעם צעד

וכמו שילד קטן שמפחד ליפול אחרי כל צעד שהוא עושה..ואז הוא באמת נופל... אבל הוא קם וממשיך לנסות עד שהוא מצליח

שלום

אני למדתי שלצפות מאחרים שיכבדו את הפרטים החשובים לך זו רגשנות שנידונה לכישלון. אולי הוא בכלל לא חשב על זה, עליך להזכיר לו את יום האהבה ולהציע לו שייתן לך פינוק מושקע לכבודו ואותו דבר לגבי יום הולדת ויום נישואין.
&nbsp

supersonic777

New member
ואם היו לוקחים אותך,למשל לאיזה דוכן כלשהו,זה היה בסדר...

מבחינתך...?

נהורית1

New member
אולי זה בגלל הגיל?

לא יודעת בת כמה את, אבל כשצעירים, המצבים האלה לא כל כך משחקים תפקיד, בבחינת 'אם לא הוא אז משהו אחר'. אבל שהגיל מתחיל להתדפק על הדלת, חושבים רגע ומגיעים למסקנה שהחיים עוברים על יד בלי לחוות ממנו. אין ריגוש ואין התרגשות וזה ממש מפריע. אני חושבת שאת צריכה לקחת את העיניינים לידיים ולהציב לעצמך מטרות מה בדיוק את רוצה מעצמך ומהסובב אותך. אולי כך תמצאי את התשובה. לא לתת לאפשרויות של אהבה, אושר וכד' לחמוק ממך. חבל על הזמן שעובר בלי הגשמת המטרה החשובה בחיים לאהבה ואושר.
בהצלחה.

שמים1

New member
משהו לא ברור זה משהו שנמצא בהתחלה

ועדיין ציפית ואת בהחלט צודקת , אבל לדעתי בשל חוסר הבהירות בן או בת הזוג העדיפו כנראה לא לתת דבר כי זה מחייב ומצהיר הצהרה , הרי גם את לא הענקת דבר נכון ?
אל תיקחי ללב , בעזרת ה' שנה הבאה תיהי מוצפת בפרחים ובעיקר באהבה יפה .

למעלה