לאלה שחוגגים ולאלה שלא (כמוני)...

DH778

New member
לאלה שחוגגים ולאלה שלא (כמוני)...

אני אתחיל קודם לאלה שחוגגים, חג אהבה שמח לכם וזה אני אומר מכל הלב, בלי שום ציניות, אלא באמת חג אהבה שמח לכם, נפל בחלקכם מזל גדול לחגוג עם מישהו שאתם אוהבים ואוהבים אתכם בחזרה
, ועכשיו אגיע אליי, למה אני לא חוגג, מהסיבה הפשוטה - שהמזל עוד לא הגיע אליי, וזה בסדר, אני כנראה מופיע אצלו לקראת סוף הרשימה (של האנשים שהוא צריך להגיע אליהם), בנתיים עד שיגיע הזמן שלי, אשמח לקבל הצעות איך בכל זאת אפשר לחגוג (אהבה עצמית גם נחשב לא?
)

שמים1

New member
בוקר טוב לך וחג אהבה שמח

גם אני הרהרתי לעצמי אתמול מה עושים אלה שאין בחייהם אהבה כרגע ?
גם אני שייכת אליהם במובן שאין לי בן זוג , אז איך בכל זאת חוגגים ?
קמים בבוקר במצב רוח טוב , מבשלים דברים טעימים , הולכים אולי לקנות משהו חדש ומשמח , בגד , פרחים כל מה שיעשה לך טוב , ואם אין אהבה אני מקווה שחברים ומשפחה יש ואז חוגגים את האהבה איתם לא רק היום אלא בכל השנה .
אהבה להורים , לאחים , לחברים .
אני מתכננת היום ללכת להתפנק בפדיקור ומניקור , ללבוש שמלה חדשה
ולאחר מכן לחזור לבשל לשבת עם לב מלא באהבה לילדים המקסימים שלי .

שבת שלום לך ולכולם
וחג אהבה שמח

DH778

New member
היי חג אהבה שמח גם לך

אלה רעיונות טובים, רק ש..לא יודע..לי עושה טוב שאני נותן לאחר, החיוך הזה ..המבט בעיניים... מבחינתי זאת המתנה הכי טובה שאפשר לקבל.
לי אין ילדים, עוד לא הגעתי לשלב הזה..לצערי..אבל ילדים הם ידועים כנותני כוח ואהבה בלתי מוגבלת
.

דבר מעניין

בדיוק היום חזרתי לחברה ישנה, וחבר שלי נפרד בגלל מריבה מחברה שהייתה לו. לחברה החדשה אקנה פרח. צא לבלות בעיר ותיהנה.

DH778

New member
יש המלצות היכן? ואם יש חיפאים פה אז בכלל אשמח לשמוע

אפשר להציע לך משהו? בנוסף לפרח תתן לה נשיקה או חיבוק (או אפילו גם וגם) ותגיד לה כמה אתה שמח להיות איתה

לא יודע למה..אבל יש לי פשוט תחושה שהחבר שלך והחברה יחזרו, פשוט תחושה

סע לתל אביב

יש שם הרבה אפשרויות בילוי. תוכל לטייל בשנקין, לנסוע לספארי, ללכת בטיילת בערב, לבקר במוזיאונים ולבלות בדיזנגוף סנטר באוכל ובסרטים.
&nbsp

אם אתה רוצה להיטיב לאחר

קנה לחבר או לקרוב משפחה סלסלת שוקולד. אני הייתי עושה את זה פעם.
&nbsp
&nbsp

DH778

New member
סלסלת שוקולד? האמת שזה רעיון לא רע

אפשר לשאול מדוע הפסקת? הם קיבלו הרעלת שוקולד?

לא רצוי לאכול הרבה

ובמיוחד לא הרבה ממתקים. הפסקתי את המנהג גם כי לא הרגשתי צורך לתת עוד מתנות לאנשים, אולי זה יימאס עליהם. חברתי החדשה לא יכולה לאכול אוכל קשה ולכן לא אקנה לה שוקולד אלא פרח.
&nbsp

DH778

New member
לא רצוי לאכול מהכל הרבה, זה לא בריא, צריך הכל במידה

אני אישית לא פגשתי באדם שיימאס לו לקבל מתנות, אבל לך תדע.. אולי יש שם (איפשהו) באמת כאלה
...

למעלה