גיליתי שבעלי היה במועדון חשפנות

גיליתי שבעלי היה במועדון חשפנות

יש לי בעיה אשמח עם תפתרו לי אותה...
בעלי ביום שישי רצה ללכת לפאב עם חבר ואני הסכמתי שיתרענן קצת בלעדיי, השכבתי את הילדים הקטנים שלי לישון ונרדמתי, שבעלי חזר ראיתי בשעון שהשעה ארבע בלילה וזה העלה לי מנורה אדומה והתחלתי לחשוד שאלתי אותו איפה היית אמר בפאב עם חבר והיה לי הרגשה שהוא משקר לי ולא אומר את האמת שאלתי אותו היית במועדון חשפנות אמר לי לא.

אתמול אכלנו ארוחת ערב ובעלי אמר לי שהוא רוצה להתוודות במשהו אמרתי במה ואמר לי שצדקתי והוא היה במועדון חשפנות עם חבר ונגע בחשפנית!

אמרתי לו שאני כבר לא מאמינה לו ובעייני זה בגידה באשתך. האם אני צודקת, ואיך אני ממשיכה הלאה?
אני ממש מרגישה נבגדת! מה לעשות?

שלום

קודם כל זה שהוא שיקר מעיד שהוא לא אמתי אתך, אבל ייתכן גם שהתבייש בכך שהיה שם ולכן שיקר. לצפות בחשפנית זה צורך טבעי של חלק מהגברים אף שלדעתי זה מגעיל, אבל לגעת במכוון בחשפנית בגוף ועוד כשגופה חשוף, לדעתי זו בגידה לפחות חלקית. כשלב ראשון הייתי מציע שתפתרי אתו את עניין השקר וההסתרה, תפתחי אתו את הקלפים ותדברי אתו גלויות על כך שהיה במועדון חשפנות. תשאלי אותו למה עשה זאת, מה הרגיש, לאיזה צורך נגע בחשפנית ואמרי לו באופן כן מה את מרגישה בקשר לזה. כדאי גם שתשאלי אותו למה שיקר לך. חשוב לשמור על היחסים.

סליחה שאני מעירה אבל לחפור לו על "למה נגעת בחשפנית"

זה מיותר לגמרי... התשובה ברורה, הוא היה שיכור וחרמן, הוא לא חשב על שום דבר באותו רגע כי המח שלו בכלל לא עבד... זה בערך כמו לשאול קוף למה הוא אוכל בננה... בנוסף החפירה הזאת גם לא תועיל לשואלת, מה יעזור לה אם היא תדע שבעלה מתחרמן מנשים שרוקדות ערומות על במה? איך בדיוק זה ישפר את ההרגשה שלה?

להפך

הבחור התוודה, זה די מפריך את ההנחה שהוא לא אמין.
העובדה שלקח לו יום "להתאפס" ולהחליט לספר את האמת לא פוגמת לדעתי בטענה שהוא אמין. בסך הכל די טבעי שבשלב הראשון אחרי שהוא עשה את זה הוא פעל מתוך חשש או פחד או אפידו פאניקה קלה... דווקא העובדה שאחרי חשיבה הוא החליט כן לספר מעידה שהוא אמיץ ומוכן להתמודד עם ההשלכות של מה שעשה. אפילו במשטרה מקלים על מי שבא להתוודות על פשע... אפילו באחור של יום...
ועכשיו לגבי המעשה עצמו... קודם כל אתם צריכים שניכם להסכים שזה מעשה שלא יאה לזוגיות שלכם ומהווה הפרה שלה. יכול להיות שבזמן שהוא עשה את זה הוא היה קצת שיכור ובעצם לא לחלוטין ער לכך שהוא מפר כלל של הזוגיות שלכם ומפר את אמונך. אבל לפי התגובה שלו בהמשך - כלומר שהוא הסתיר ואחר כך התוודה והתגובה שלך למעשה, נראה לי שעכשיו הוא כבר מבין את זה טוב מאוד...
עכשיו, אם מקובל על שניכם שזה מעשה שלא יעשה בזוגיות שלכם, מה שנותר זה שאת תחליטי אם את מוכנה לסלוח לו על כך (כמובן תוך התחייבות שזה לא קורה שוב) או לא.
אם כן - פשוט תסלחי.
אם את לא מסוגלת לחיות עם הידיעה שהוא נגע בחשפנית, אז תקומי ותעזבי.
בכל מקרה אל תישארי באזור הלימבו שבו תוציאי לו את הנשמה, תאכלי לו את הראש, תעשי לו פרצופים עד קץ כל הימים ותזכירי לו את החשפנית בכל הזדמנות.
אני אומרת: מודה ועוזב - ירוחם

NSW2

New member
תגידי תודה שהוא סיפר לך

יש גברים נשואים שעושים מאחורי הגב דברים הרבה יותר גרועים מרק לגעת בחשפנית.
וממש לא מספרים.

oneofus

New member
מה אכפת לך?

תרדי לו מהנשמה ! פשוט כך !
תתעלמי ! זה לא מפריע לזוגיות , ואם זה מה שטוב לו - בבקשה
כי זוגיות זה מה שעושים ביחד, לא מה שכל אחד עושה לבד.

ommerl

New member
הנורה האדומה האמתית

הנורה האדומה האמתית פה היא לא זה שהוא בגד או לא בגד.
תדעי לך שנדרש ממנו אומץ אדיר לספר לך שהוא שיקר והלך למועדון חשפנות. הוא הודה בשני דברים לא נעימים: שהוא שיקר, ושהוא היה במועדון חשפנות. זה סימן שהזוגיות שלכם חשובה לו מאוד וזה מראה לדעתי שהיציאה למועדון החשפנות הייתה ממש קריאה לעזרה.
&nbsp
כשגבר או אישה בוגדים במהלך זוגיות זה בגלל שיש קושי בזוגיות. לפעמים הקושי הוא ממש על פני השטח: ריבים וכעסים.
לפעמים הקושי נסתר. לפעמים זה דברים ששומרים בבטן ולא מספרים. בדרך כלל זה קשור לחוסר שביעות רצון מיחסי המין.
&nbsp
הדבר הנכון אבל הקשה לעשות עכשיו זה לשים את האשמה בצד ולטפל בבעיה האמתית שאתם עדיין לא יודעים מה היא כנראה.
&nbsp
מקווה שתצליחו

T a l 26

New member
אני חושבת כמוך במה שכתבת על האומץ לספר

שהוא שיקר ועל מה שקרה במועדון. אבל אני לא מסכימה איתך על בגידות
רק שיש קושי בזוגיות. לפעמים זה לא קושי בזוגיות זאת בעיה באישיות של מי שבוגד,
גם אם הזוגיות טובה.

ommerl

New member
שלום טל

זה נכון שיש אנשים שיש להם דפוס קבוע של בגידות בזוגיות אבל:
א- עניתי לפותחת השרשור. לא כתבתי מאמר על בגידות. בסיפור הזה ספציפית לא נראה שיש לו דפוס קבוע של בגידות. לא מסתדר לי אדם שבאופן קבוע בוגד, אבל משקר גרוע ואחר כך מתוודה. לא מסתדר. זה נשמע כמו משהו שקרה פעם אחת והוא מאוד מביך אותו. עצם הווידוי מראה שהוא לא מרגיש בנוח עם מה שעשה ושהוא לא רוצה לעשות את זה יותר.
&nbsp
ב- זה שהדפוס חוזר על עצמו לא אומר שיש בעיה באישיות. יותר מזה- זו תפיסה מעוותת ושגויה של הנפש האנושית ומי שמחזיק בה רק מקבע את הדפוסים שהוא תופס כבעיה באישיות.
&nbsp
בתור מטפל יצא לי לפגוש הרבה אנשים שחשבו שהבעיה שלהם היא בעיה באישיות.
לא יצא לי לפגוש בן אדם אחד שגם צדק לגבי זה.

מצטער לנפץ את ההרמוניה

מה זאת אומרת "ואני הסכמתי..."
עם כל הכבוד איני חושב שבעלך (אני מניח: אדם בוגר ועצמאי),
צריך את הסכמתך לצאת לבילוי עם חבר.
מעבר לכך, כפי שנכתב, קחי בחשבון שהצורך שלו ללכת למועדון חשפנות,
הינו בבחינת צופר הזעקה למשהו שאינו תקין במערכת היחסים שלכם,
בכלל זה חסכים וחוסרים שיש לו.
כאן אני חוזר לאמירה האומללה "ואני הסכמתי...".
יש מצב שהוא מרגיש חנוק, במערכת היחסים בינייכם,
בה הוא נדרש להסכמתך לבצע פעולה כל שהיא?
ויתכן כי זו הסיבה שהוא הסתיר ממך, הוא פשוט חושש ממך!!!
ולפי פנייתך, אני מניח שעשית או תעשי לו סצינה לא קטנה בעניין.

לא

ותסלחי לי על הגסות אבל האם כשאת רואה פורנו זו בגידה? (במידה ורואה)
אז עכשיו תתארי שזה יותר מזה וכנראה בחברת חברים ואפילו אם היה לאפ דאנס (סליחה שוב) הוא לא נגע באחרת ועוד פחות מזה היה אט'צמנט רגשי.

זה רק לגבי מה ששאלת,
הוא התוודה,
הוא לא שכב עם אחרת
אין קשר רגשי.

זו לא בגידה.

נוגית123

New member
אני איתך אחותי ומבינה מאוד לליבך!! אך תדעי כמה דברים...

קודם כל, לדעתי זה באמת יפה שהוא היה חייב להודות ששיקר ולא יכל להמשיך עם השקר... זה אומר כבר שאת חשובה לו מאוד והוא לא מסוגל לשקר לך וזה מאוד יפה בעיניי (לעומת גברים שאין להם בעיה לשקר לנשים שלהם).

אני בטוחה שהרבה אנשים לא יסכימו איתי, אבל אני חושבת שמה שהוא עשה זה נטו בגידה.
אז מה אם הוא גבר? והוא חרמן? זה כאילו אמור להסביר את מה שעשה?
עצם השקר מלכתחילה זה כבר בגידה, ועוד עבור מה השקר? בשביל לראות בחורה עירומה ולגעת בה? בשבילי זה בגידה לכל דבר.
יש שיקראו לי שמרנית או חסודה, אבל אם חבר שלי היה הולך למועדון חשפנות (ועוד משקר לי!!! שזה עלבון לשמו) גם אם הייתי יודעת שהיה הולך לשם- לדעתי גבר שיש לו בת זוג לא צריך לגעת בחשפנית... גברים אתם לא קופים שלא יכולים להתאפק, אתם בחרתם להיות בזוגיות אז תכבדו. מבינה שאין פה עניין של רגש לבחורה אבל זה עניין של כבוד לא הייתי רוצה שחבר שלי יגע במישהי אחרת אפילו אם זה "צחוקים עם החבר'ה".

אז בקשר לתחושה שאת מרגישה נבגדת, אני מבינה לגמרי ואף מסכימה. השאלה היא האם את מסוגלת להמשיך הלאה ולשכוח מזה? אחרי הכל הוא התוודה שהוא שיקר משמע הוא הבין שעשה משהו לא בסדר...
אם את מסוגלת להמשיך אז הייתי מציעה לך לנסות לעבוד על זה ולא לפרק נישואין על סמך טעות אחת...

סערה בכוס מים

ראשית את צריכה להעריך את הכנות שלו למרות ששיקר לך בתחילה , והשקר נבע כנראה בגלל הלחץ שא מפעילה עליו .
אני מאמינה שגם כאשר נשואים יש צורך להעניק מרחב , והכוונה לצאת עם חברים לכל פעילות שעושה טוב גם אם זה אומר להביט בחשפנית ולגעת בה .
זו לא בגידה , זה מראה שהוא גבר נורמלי , זה גם לא אומר כמו שכתבו לך כאן שזה מעיד על בעיה כל שהיא בזוגיות שלעם , זה רק מראה שלחוץ לו והוא זקוק קצת לחופש ופרטיות , גם בנישואים יש צורך כזה מה לעשות ?
התקפה עליו רק תשיג פעולה הפוכה , לדעתי אין צורך לשוחח ולעשות סיפור .
תיהי קשובה לצרכים של שניכם , תעשי דברים שמשמחים את שניכם ומוציאים אתכם קצת מהשיגרה , מה שנקרא להוסיף מלח ופלפל לזוגיות שלכם .

גברת ע

New member
אהבתי מה שכתבת

פחדתי להגיב כי הדעה שלי שונה ממה שרוב אנשים חושבים, אם וכשאני אהיה נשואה או כשיהיה לי בנזוג, לא יפריע לי שיילך עם חברים אפילו למועדון חשפנות.
הייתי שואלת מתוך התעניינות מה עשה ולא ממקום של חקירה שאולי יביא אותו לפחד ולשקר.

שרי 55510

New member
יקירה,לאחר שהתוודע בפנייך,מגיע לו מילת הערכה על כך.

יקירה,
אני כפי קודמתי ,גם לי לא היה מזיז ,לאן שהוא היה הולך,
וחשוב שאת תאמרי לו ,שאת מעריכה את העובדה ,שהוא סיפר לך את האמת,
ושאת יודעת שאת ובני -המשפחה חשובים לו, כמו שהוא חשוב לכם,
וגם חשוב לך מאוד גילוי ליבו ,ושאת מעריכה זאת.
כך תגרמי לו שירגיש נוח תמיד להיות פתוח איתך,מבלי הצורך להסס עד למחרת,כדי לספר לך על התנהלותו,
&nbsp
&nbsp

למעלה