להראות לה שאני חי?

אור 173

New member
להראות לה שאני חי?

היי,
להעלות תמונה משותפת לפייסבוק עם מישהי(זה יכול להיות כהגדרתו "דייט אישי" או מפגש משותף אישי עם ידידה) כשאתה עדיין מצפה ומקווה שהאהבה הישנה... תשלח לך הודעה..?
מצד אחד זה צריך להראות לך שהחיים ממשיכים ובאמת צריך לדלג מעל האכזבה
ומצד שני..אם היא תראה תמונות שלי עם מישהי..היא לא תעז.וכך פספסתי את החלום שלי.
אני כן רוצה "להראות" שאני יוצא ומבלה.שאני-חי.אבל אני לא חי בלעדייה..

Nirwood

New member
למה שלא תשלח לה הודעה?

וחוצמזה, אולי אם תעלה תמונות עם אותה בחורה, אולי זה יגרום לה לקנא ולהצטער על הפרידה בינכם.

(אל תנסה להבין איך עובד המוח של הבחורות).

אור 173

New member
הלוואי וזה היה קל לבצע

אותה ידידה שימשה לי לא מזמן ריבאונד..

Nirwood

New member
תשתה קצת ויסקי, תוריד טינדר, ותתאהב במישהי אחרת...

זו התרופה הטובה ביותר.

אם סוננת ונדחית

אז היא כנראה לא רוצה אתך כל קשר כרגע, ואין מה לעשות אלא להמשיך הלאה. אולי פעם היא תרצה אבל אל תתכנן על זה.
&nbsp
&nbsp

dory141

New member
לא, זאת סתם התגרות. פשוט נתק מגע וזהו

דמיין שמערכת היחסים הקודמת היא ספר רע או סרט רע, שאתה אף פעם לא רוצה לראות שוב.

אור 173

New member
היא

היא הספר הכי טוב שידעתי לקרוא.. היא הסרט הכי טוב שאהבתי לצפות פעם אחר פעם

dory141

New member
האובססיה לא תעזור

היה לי מקרה דומה ותאמין לי- אין דרך אחרת זולת מה שהצעתי. יש עוד דגים בזמן, קח את הזמן ותתאבל קודם כמה שבועות או חודשים אם צריך. כששתצא מהבועה, תבין שיש בחוץ משהו לא פחות טוב. אתה צעיר ממני בעשור, יש לך זמן לעשות את כל הטעויות שבעולם (וכמובן ללמוד מהן).

ואם החברות מאד חשובה לך

אולי תנסה לשלוח לה הודעה שבה תסביר באופן רגשי ויפה עד כמה ולמה החברות אתה חשובה לך ותבקש ממנה לחשוב על האפשרות, כמובן בלי להטריד ולהעיק.
&nbsp
&nbsp

להראות שאתה חי ומבלה זה לא חייב להיות תמונה עם בחורה אחרת

מנסיון שלי אם האהבה היתה חזקה ונגמר סביר אין בעיה להפגש אחרי כמה זמן
כשנרגעתם או אחרי כמה שנים אפילו. היו כמה פעמים באמת שהגיעה יצירת קשר מהן
והאמת שזה תמיד היה כשהייתי מאושר עם מישהי אחרת. ובכלל לא כדי להראות לאיזו אקסית. ואז הבנות-עוולה מבינות שאתה מאושר בלעדיהן ויוצרות קשר לנסות לחרב...

מעט מאוד פעמים אחרי הרבה זמן זה כדי לנסות לבדוק אם יש מצב לחזור.

אם היאהחלום שלך, ואתה יודע איפה היא גרה או לומדת אז אתה מחכה בחוץ כמה שצריך ושואל אם אפשר לדבר, או מקסימום מתקשר. הודעה תשלח לריבאונד או ליזיזה...
או שתשים את המילים שלך איפה שהרגש שלך (אצלה בלב, אחרי שתשמע אותך), או שאתה רק עושה רוח ידידי...

T a l 26

New member
היי אור

אתה צריך לסגור את המעגל הזה עם עצמך קודם.
למה אתה לא אומר לה מה אתה מרגיש אליה עדיין, ואתה מחכה להודעה ממנה?
אחרי שתקבל ממנה תשובה יהיה לך יותר קל להמשיך הלאה ולנסות להתגבר עליה.עד מתי אתה חושב לשבת ולחכות להודעה שלה?
תפתח לפניה את מה שאתה מרגיש ותגיד לה שקשה לך בלעדיה, אבל אם זה לא הולך בינכם אתה ממשיך הלאה. כי אם היא תראה אותך עם אחרות אתה יכול לאבד אותה בקלות.היא לא תרצה להפריע לך בקשרים שלך עם בחורה אחרת אם היא זאת שסיימה את הקשר שלכם.
בהצלחה! זה לא קל המצב הזה

אור 173

New member
למה אני לא מספר לה?

כי עברה כמעט שנה מאז שראיתי אותה בפעם האחרונה.חוץ מהפייסבוק כמובן(שלפעמים אני עושה לה לייקים..רק שתראה את שמי ואולי יבוא לה מצידה..)
&nbsp
ניסיתי כמה פעמים לשלוח לה הודעה והיא לא השיבה.לכתוב לה בשורות ארוכות שאני מתגעגע אליה רק יגרום לי לעשות צחוק מעצמי.זה גם לא פייר מצידי מן "ליפול" עליה עם געגועים
&nbsp
את מכירה את הרגש הזה לכמיהה למישהו? שיש מישהי שאתה חושב שהיא מתאימה לי גם במראה,גם באופי..בהתנהגות.שאתה יודע שאתם יכולים ללמוד אחד את השניה ולהסתדר? הגעגועים אליה עזים ואני מנסה לא להפוך לאובסיסיבי עם ההמתנה שהיא רק תהפוך ל "מקליד"
&nbsp

בגלל זה אני נמנע מלפרסם תמונות עם נשים או בכלל..כדי לא לאבד אותה..או שכבר...איבדתי

T a l 26

New member
סיפור עצוב

חסרים הרבה פרטים בתוך הסיפור שלכם. אבל כמו שאתה מרגיש אחרי שנה
רגשות עזים אליה, אולי גם היא מרגישה אליך.
אתה לא צריך לכתוב לה בשורות ארוכות מה אתה מרגיש, אבל אני חושבת
שאין לך ברירה אחרת אם אתה רוצה לדעת איפה אתה עומד. מישהו שכותב למישהי מה הוא מרגיש לא עושה צחוק מעצמו ועוד אחרי שהיא הייתה הזוגית שלו.
אני לא רואה שאתה אובסיסיבי אתה עדיין מאוהב בה. ואם זה כל כך חזק ואמיתי אז זה שווה את כל המאמצים שלך. אם לא ילך אז תדע איפה אתה עומד
ותתחיל לנסות להתגבר על האהבה אליה אולי זה יעזור לך.
בהצלחה

אור 173

New member
באמת שאני מנסה להתגבר

אבל היי,אולי רק כושפתי על ידי עיניים כחולות ��
אני לא בן אדם של יציאות,אולי פעם ב..בשביל לשנות את האווירה אם יש לי חיבור עם אלו שאני יוצא איתם
אני גם לא אדם של הרבה נשים .אדם של אשה אחת.קשה לי לאהוב נשים מחדש
אני לא יודע אם זו בררנות או חוסר בטחון מספיק.קשה לי עם נטישות

קןדם כל

האהבה הזאת לא נקראת לי רצינית. להיות מכושף ע"י עיניים כחולות זאת הרגשה חולפת, שאפשר להתענג עליה אבל התמכרות אליה יכולה לסכן נפשית. אני מציע שלטובתך תשתתף במסגרות חברתיות שמעניינות אותך כמו חוגים ולימודים, ושם תכיר חברים וחברות עם שפה רגשית משותפת ותיצור אתם קשרים אמתיים.
&nbsp

אור 173

New member
כתבתי את זה בהומור..

את ענייני העיניים,אבל הסמיילי לא תפס כאן בפורום.
&nbsp
ואני אכן במסגרת לימודית שבו הכרנו.אבל משם היא פרשה לפני שנה.
להעצתך,כבר "הרחתי" בעבר שאנחנו עלולים לנתק קשר.ואמרתי לה את זה.שהיא לא יכולה להתרחק.היא הבטיחה שלא.אבל כך זה קרה.לצערי
&nbsp
אני לוקח לתשומת לבי את כל העצות שנכתבו לי מאנשים פה.תודה על העזרה.

תגובה

אם הכרתם במסגרת לימודית, אולי תשלח לה הודעה שעוסקת בענייני הלימודים שלך באותה מסקרת? זה עשוי לעניין אותה. אולי תשאל אותה אם התקדמה ללימודים במסגרת אחרת, אם היא עובדת במה שלמדה או משהו כזה.
&nbsp
&nbsp

T a l 26

New member
קשה לך עם פרידות לכולם קשה

אני לא יכולה לעודד אותך גם אני עברתי משבר של פרידה.

אני יודעת מה צריך לעשות אבל אין לי חשק לעשות כלום.

למעלה