נעלם לי

Daniella810

New member
נעלם לי

היי לכולם.. פעם ראשונה שלי פה ואשמח לעצות.
הכרתי בחור ממש נחמד יצאנו לדייט והיה כימיה מטורפת צחוקים אווירה טובה. בסוף הדייט הלכתי אליו ושכבנו.. הבחור התחנן שאני אשאר לישון אמר שממש כיף לו איתי והוא הרבה זמן לא הרגיש ככה.
יום למחרת וכמה ימים לאחר מכן הוא המשיך לשלוח הודעות ולהתעניין אפילו ניפגשנו שוב והיה ממש כיף
אחר כך הבחור פשוט נעלם לא שולח הודעות לא מראה סימן חיים. נסיתי ליצור קשר אבל הוא לא מראה שבא יחס כמו לפני
מישהו אולי יודע למה הוא ככה נעלם בלי לומר מילה?
אני לא מהמציקות ולא דיברתי איתו על מחויבות או משו בסגנון היה דווקא ממש זורם וכיף..
רק מעניין אותי לדעת למה ככה בבום? והאם כדי לשאול אותו למה?
תודה לכל העונים

adam33

New member
אכן

יש כאלה שמציבים לעצמם מטרה וכשזו הושגה הם כבר מאבדים עניין .
והפה יכול להוציא המון מחמאות אבל בלב הם מרגישים אחרת.
הבעיה היא שיש כאלה שלמרות שהם אבדו עניין ונתקו וסננו , לאחר תקופה בא להם "עוד" ממך ולכן הם יתרצו כל התירוצים בעולם בכדי להצדיק את המרחק והכל בכדי לכובשך בחזרה.

שלום

ייתכן שכמו שאמרו לך הוא רימה כדי להשיג את רצונו, אבל ייתכן גם שיש לו איזו בעיה והוא לא יציב בנפשו ולכן עזב אותך. האם את מרגישה שהמחמאות שלו היו אמתיות? לפעמים זה מדד.
&nbsp

באמת נשמע מוזר....

אבל קחי בחשבון שהדרך הכי טובה היא לא לרדוף אחרי גברים אלא לתת להם לבוא אליך... תחכי בסבלנות עד שהוא ייצור איתך קשר
בהצלחה

daniel3482

New member
תשובה לשאלתך

שלום דניאלה.
יכול להיות שלא היה נעים לו להגיד לך ישירות שלא מתאים לו הקשר איתך, אז הוא בחר בדרך קלה וזה לברוח בלי להגיד כלום. ככה בדרך כלל עושים אנשים חלשי אופי.
בדיוק אותו הדבר קרה לי ולא פעם אחת כשניסיתי בזמנו להכיר בחורה טובה לזוגיות. פשוט נעלמו לגמרי אחרי פגישה ראשונה או שנייה

kmiki

New member
לדעתי נעלמת מהשטח, וזה לא בסדר!!!

ענית בשבילי, זה כבר יפה

תאמיני לי שזה בסדר גמור
מתברר שביקור חצי שנתי ב"תפוז" פחות או יותר מתאים לי בהחלט

ככה זה היום

אף אחד לא חייב כלום לאף אחד
בני אדם משתמשים אחד בשני כמו בנייר טואלט וברגע ש"לא מתאים" - זורקים
הסברים וכבוד לא צריך לתת. כי מה שחשוב זה האינטרס המיידי והנמוך ביותר

כל מי שתדברי איתו יגיד לך שזכותו המלאה לעשות את זה ושמה שאת צריכה לעשות זה להמשיך הלאה ולעשות את אותו דבר לאחרים

בהצלחה

NSW2

New member
אפשר רק לנחש למה נעלם

אולי הוא רק בקטע של סטוצים. קיבל את מה שרצה ועבר הלאה.
אולי הוא יוצא עם אחרות במקביל.
אולי סתם עושה לך משחקים בשביל שתרדפי.
בקיצור מלא אפשרויות.
את יכולה ליזום ולבדוק באופן ישיר מה קורה, ואם בא לו המשך קשר בווריאציה כלשהי. או פשוט לשחרר.

King Midas

New member
הגיע הזמן

שכולם כבר יבינו שבין גברים ונשים אמור להיות רק סקס.
פשוט נפגשים, פשוט שוכבים ופשוט כל אחד לדרכו.

תומאס

New member
אני אגיד את זה בצער רב - רוב הסיכויים שהוא רק חיפש סקס.

לצערי, יש היום המון בנים שיודעים איך להגיע ללב הבחורות, להגיד את המילים הנכונות, להתנהג בהתנהגות הנכונה, הכל רק כדי לגרום לבחורה להאמין שהם באמת מחפשים קשר ולא סטוץ - וברגע שהם קיבלו את מה שחיפשו (סקס) הם נעלמים....
צריך ללמוד איך לזהות אותם ולסנן אותם. יש לזה שיטות.

Nirwood

New member
יכול להיות שהוא גילה שאת לא יודעת לכתוב עם סימני ניקוד...

RanSegev6

New member
מה עשית לו באותו ערב במיטה שהוא כל כך נבהל וברח?

אולי הפחדת אותו בהצלפות שוט?

RanSegev6

New member
תלוי את מי שואלים...

יש גם גברים עדינים שהם ממש לא בקטע של סאדו :)

RanSegev6

New member
המצחיק הוא שאנשים פה נכנסו לזה חזק ולקחו ת'תגובה שלי ברצינות

A לוןA

New member
יכולות להיות לזה מלא סיבות

יכול להיות שהוא חיפש רק סקס
יכול להיות שפשוט ירד לו ממך והוא לא יודע איך להגיד
יכול להיות שהוא יוצא עם אחרות במקביל ושומר אותך על "אש קטנה"
יכול להיות שפשוט נפלת על כמה ימים לחוצים בעבודה/לימודים
ויכול להיות שאפילו הוא לא יודע מה עניינים איתו.
&nbsp
כל התשובות יכולות להיות נכונות ואף אחת לא חייבת להיות הנכונה.
הדרך הכי טובה זה לנסות לקבוע פגישה נוספת, אם הוא מתחמק לשחרר, לתייק את החוויה הנחמדה שהיתה ככזו- ולהמשיך הלאה.
אם הוא חוזר אח"כ שוב- תשקלי אם את רוצה לתת לו צאנס נוסף או לא, בידיעה מראש שהסצנריו יכול לחזור על עצמו.
&nbsp
בהצלחה.

kmiki

New member
זה לא ממש מעניין למה הוא נעלם

זה שלו, איש מאיתנו לא יודע למה.
זה יכול להיות שהוא בא לסטוץ, ופשוט היה פחדן מכדי להודות בזה (כי ידע שסביר שתסרבי), ויכול להיות שהיה משהו באותו הערב או בערב השני שלא נעם לו, והוא פחדן מכדי לאמר לך את זה.
יכול להיות שפתאם סבתא שלו התאשפזה בבי"ח ולא היתה לו דקה אחת בשבועיים שלמים להתקשר אליך (נשבעת לך שפעם קיבלתי כזו תשובה, כשעוד היה אכפת לי מדוע גברים עושים את מה שהם עושים מתי שהם עושים את זה).
&nbsp
מה משותף לכל האופציות? שהוא ילד קטן ופחדן עם אינטליגנציה רגשית די נמוכה ואין לו יכולת לתקשר לאשה כמוך את האמת, תהא אשר תהא.
&nbsp
עכשיו עשי לעצמך טובה ענקית, פשוט המשיכי הלאה.
&nbsp
להבא, אם לא בא לך שיקרו כאלה דברים (אני אגב ממש לא נגד סטוצים, ואם זה מתאים לך ואת מסוגלת להתנהל ככה אז אני לגמרי בעד כזה מתאים), אז קודם כל תעשי תיאום ציפיות, ודבר שני אל תזדייני איתו בפגישה הראשונה, או השניה, או השלישית, אל אתבני את הקשר קודם, שתהיה איזו תחושת מחוייבות, גם אצלך וגם אצלו.
&nbsp
אם הוא ילחץ ויעשה קולות של "סקס או שאני נעלם", את יודעת מראש שהוא היה נעלם בכל מקרה גם אחרי הסקס.

למעלה