אהבה מהעבר...

noam9971

New member
אהבה מהעבר...

אני השתדלתי לקצר כמה שיותר.... מקווה שלא הגזמתי אשמח אם תקראו.

אז הכל התחיל בעצם לפני שנתיים
בטיול בהודו המדהימה, אני מטיילת עם חברה כבר כמה חודשים...
וממש כמו בסרטים עובר על פניי בחור שמביט בי בצורה מאוד מוזרה... וזה עשה לי משהו.
יום למחרת אותה הסיטואציה וגם מחרתיים לאחר מכן...
עד שיום אחד ישבתי עם עוד תיירת שהצטרפה אליי לצ'אי בהודו וכך גם הוא הצטרף... כבר הרגשתי שאני מכירה אותו מכל המבטים שחלפו להם בינינו בימים הקודמים.

ישבנו אני הבחור האיטלקי, והתיירת מספרד והיה ממש נחמד...
יום למחרת נפגשנו שוב ומפה לשם התגלגל לו סיפור אהבה הכי קלישאתי מהסרטים שהעלה לי חיוך של ילדה מאוהבת בת 16.

אני בת 25, והפער גילאים לא ייחס לי חשיבות (15 שנה), גם זה שהוא רווק.
התכנון אחרי הודו היה להמשיך ליעד אחר(כבר היה כרטיס טיסה) אז החליט שהוא יצטרף אליי ולחברתי לעוד חודש ביחד.
את הטיול המשכנו אני והוא מאחר והתפצלתי עם חברתי (הכל נעשה בהבנה מלאה).

אם מישהו מכיר את השיר של עלמה זוהר - זה בדיוק מה שעבר עליי.
"אהבה שאפשרית רק בארץ רחוקה"
היה לנו מושלם ביחד, לא רציתי שייגמר.
הציע לי ורצה שאצטרף אליו לאיטליה אחרי או שהוא יבוא לבקר.

אחרי חודשיים אינטנסיביים ביחד בו כל יום היינו ביחד- הכל נגמר. כל אחד חזר לארצו, כמובן שהיה קשר טלפוני, אבל הלב נשבר לרסיסים.
ידעתי ואמרתי לעצמי שאין סיכוי שהדבר הזה יכול להימשך, בתוך תוכי ידעתי שיכול להיות שלא יהיה לי עתיד איתו אני מצד אחד חייבת לחזור למציאות ולצאת מהבועה שהייתי בה ולהתחיל לעבוד בשביל להרוויח כסף ומצד שני הגוף והלב רוצה להיות איתו.

עברו שנתיים מאז, אנחנו עדיין בקשר לסירוגין, הייתי עם גברים אחרים מאז אבל עדיין ממשיכה לחשוב עליו.
עכשיו יש לי הזדמנות ללכת לבקר אותו,בעיקר כי גם דיברנו לאחרונה וגם פתאום תקפו אותי געגועים עזים, אולי בגלל שאני נמצאת עם מישהו אחר וההשוואות מתחילות.

רציתי לפרוק את שעל ליבי... האם מישהו/י היה במצב כזה או דומה?

איך אפשר להמשיך הלאה כשעדיין חושבים על אהוב מתקופה דיי רחוקה ובמקרה שלי גם מארץ רחוקה....

adam33

New member
כשהמחשבות

כשהמחשבות נמצאות בכיוון אחד אז תמיד המטרה הנסתרת והלא מודעת תמשיך בנתיב בכדי להתממש והמימוש הוא בחזרה לעבר איתו.
אבל כשמשהו אחר ימלא את ליבך ויאפיל על העבר אז העתיד יחביא ( לא יעלים) וייתן לך להמשיך בחייך.
או במילים אחרות את לא צריכה להיות עם גברים אחרים את צריכה לאהוב.
השאר יגיע מאיליו.

dory141

New member
שלום הדר,

זו סיטואציה מאוד מורכבת, ולי היה משהו יותר קצר עם מישהי ישראלית שרוב הזמן לא חיה בארץ. יש לך 2 אופציות:
1. לחפש אחרים ולנסות להתנתק מאותו בחור. אם הקשר נידון לכישלון, אין כל סיבה לחיות בעבר אלא לחפש משהו חדש. תחשבי קדימה, אם תרצי ילדים הוא יהיה אבא די מבוגר. וגם אם לא, תמיד קיים סיכון שתרצי לבדוק בו כי הוא כבר יהיה "סחורה משומשת".
2. אם למרות הכל בוער לך לממש את האהבה, תגידי לו בבירור שאת רוצה שתהיו ביחד. תצטרכו להחליט במשותף איפה אתם רוצים לגור, לפחות בהתחלה. כי בשלט הרחוק, מנסיוני האישי, זה נגמר לא טוב.
בהצלחה.

למעלה