הוא בקטע שלי או שאני סתם הוזה?

crema61

New member
הוא בקטע שלי או שאני סתם הוזה?

אני מאוהבת עד היום במישהו שעבד איתי במקום עבודה. כל כך רציתי אותו וזה לא הצליח לנו. גרם לי להרבה כאב הקשר איתו.
רק עכשיו אני מצליחה אחרי שחצי שנה עברה מאז שהוא התפטר שאולי הגיע לשחרר את הבן אדם..עם כל האהבה שאני מרגישה כליו. כבר אין כמעט שום תקווה שהוא יצור איתי קשר..ואם אני יצור איתו קשר , אני עלולה לחוות שוב את הדחייה הכואבת הזאת.
הבחור הזה היה בשבילי הבחור המושלם. בחור צעיר בן 26 עם קסם אישי וחמוד שאני מרגישה כבויה.

לפני בערך שבועיים התחלתי לקלוט סימנים מבחור אחר בעבודה , אבל הוא נראה לי מבוגר ממני לפחות ב5 שנים קרוב יותר לגיל ה-40
הוא יודע להתלבש יפה והוא נראה לי בן אדם מקסים.
לפני חודש שהייתי בחדר אוכל התיישבתי במקום אחד ואז עברתי שולחן כדי לשבת עם בנות אחרות ממקום עבודה וגם הוא עבר לאותו שולחן.
כיום מדי יום הוא נוהג להגיד לי שלום ולחייך אבל עדיין אולי אני חיה בסרט וכל יחס נחמד אני מפרשת לא נכון. אולי..
היה איזה קטע שדיברנו העובדים לגבי טיסה לחו"ל אז הוא זרק שאני יטוס איתו ואני ישר צחקתי אמרתי אין מצב לחו"ל אני טסה רק עם חברה.
מפה לשם היה איזה מבט או שניים שקיבלתי ממנו וגרמו לי להרגיש שאולי הוא מסתכל עליי מעבר לסתם..
היום כזה הוא היה קרוב אלי והרגשתי חוסר נוחות, מין לחץ כזה בנוכחות שלו. שוב הוא הסתכל אלי ואני השפלתי מבט

עם הבחור שאני מאוהבת בו כל כך הייתי מאוהבת בו שלא טרחתי להתיר זאת וכל העבודה ידעה מכך והסתלבטה.
אני לא רוצה שככה יהיה איתו ולכן אפילו לחברה הכי טוןבה שלי לא אספר מי זה. סיפרתי לה רק שיש איזה "לקוח" קבוע שמגיע ושאני רק מתביישת כשהוא בסביבה.
כי אין לי כח שוב למבטים לצחקוקים, וגם לחוסר הוודאות..
ואני אחת שאני לא אשת שיחה בכללי עם בנות אני מתקשה לשוחח ועם הבנים פי כמה וכמה..
בכל מקרה כרגע אני נייטרלית אבל עדיין קשה לי עם זה שאני משפילה מבט ואולי משדרת לו שאני זאת שדלוקה עליו??
יש לציין שאני לא נמשכת אליו . הוא לא בחור שלדעתי נראה ממש טוב אבל יש בו את הקטע הזה שהוא מחייך ונחמד כזה לכולם מה שאני לא..אני ההפך ממנו וזה משהו שמושך אותי בגברים

למה כל פעם שמופיע גבר חדש בתמונה אני נכנסת ללחץ ולא יודעת איך להתנהג. מה להגיד?

למעלה