להתחיל עם בחורה בפייסבוק

danlevin1

New member
להתחיל עם בחורה בפייסבוק

אחרי שהבחורה שסיפרתי עליה אמרה לי שהיא בקשר מאוד רציני כבר זמן ארוך
רציתי לשאול שאלה נוספת
לפני שנה ומשהו למדתי שנה קורס במוזיקה , כל הקורס דיברתי איתה
רק אולי פעמיים שלוש והצעתי לה חברות רק בפייסבוק
כשדיברתי איתה בקורס , אני זוכר שהגוף שלי רעד בטירוף ולא יכלתי כמעט להוציא מילה
מדי פעם היא מעלה פוסטים בפייסבוק ואני נזכר כמה חיבבתי אותה וכמה היא התאימה לי , גם הייתה בגילי , גם אוהבת מוזיקה שזה פלוס גדול מאוד
השאלה אם להתחיל בפייסבוק עם בחורה ועוד עם מישהי שהכרתי בעבר זה צעד נכון ?

שלום

אפשר ורצוי לדבר עם מי שרוצים. פייסבוק הוא דרך תקשורת, ואפשר להשתמש בה כדי לשוחח עם אנשים. אתה לא מוכרח להתחיל. תתחיל משיחות ידידות ותראה לאן זה יימשך.
&nbsp

danlevin1

New member
קיוויתי

לטיפים איך לפנות אליה , הרי הכרתי אותה בעבר , זה לא כמו להתחיל שיחה עם בחורה חדשה

עצה:

צריך לדבר עם אדם על המסגרת או המקום המשותף שבו מכירים ויוצרים את הקשר. כיוון שהכרתם בלימודי מוזיקה, הגיוני שתשאל אותה אם היא עדיין עוסקת איכשהו במוזיקה ותספר אותו דבר על עצמך. בהמשך לדיבור על מוזיקה תוכל לשאול אם היא יוצרת דברים מסוגים אחרים של אמנות. בנוסף אולי כדאי שתדבר אתה על דברים כמו: במה אתם עובדים, באלו חוגים, לימודים ומסגרת אתם נמצאים ומה אתם עושים שם, ובהמשך מה התחביבים שלכם.

ועוד משהו

אם אתם מדברים בפייסבוק, תוכל לשאול אותה על השתתפותה בפייסבוק למשל כמה זמן יש לה פייסבוק ואולי כמה חברים יש לה בפייסבוק וכולי.

danlevin1

New member
תודה

אבל נראה שהבחורה למרות שהיא בפייסבוק לא מסתכלת להודעות בכלל
למרות שאני מופיע כחבר שלה בפייסבוק

לא נורא

לאט לאט, אולי תשיג אותה עם הזמן. לכל היותר אם היא ממש חשובה לך תוכל למצוא אותה באיזושהי דרך.
&nbsp
&nbsp

danlevin1

New member
חשובה

יש דרכים למצוא אותה בטח , אבלאני לא רוצה שהיא תחשוב שאני איזה סטוקר
שב"מקרה" פגש אותה

אז העיקר

כמו שכתבתי לך, שתהיה נחמד אליה. הראה לה במעשים שהיא חשובה לך, תן לה רגשות, התעניין בה והיה טוב ונחמד אליה ואז היא תעריך את הניסיונות שלך ליצור אתה קשר.
&nbsp

וגם

תזכיר לה באיזו מסגרת הכרת אותה ומי אתה, שלמדתם ביחד בחוג נגינה, ואז יהיה לכם נושא משותף.
&nbsp

danlevin1

New member
אני פשוט לא מצליח להבין

בחורות
אז אחרי שכבר העזרה פה בפורום נתנה את אודותיה והיא ענתה לי בפייסבוק והיא אהבה את הכנות שלי והשיחה זרמה היא פתאום כבר כמה ימים לא עונה לי
אולי פתאום לא מצא חן בעיניי מה שכתבתי .
בדיוק כשחשבתי שהיא מגלה בי עניין אז היא נעלמה

עניין של אנשים

הוא דבר רגיש ומשתנה. את הקשר צריך לפתח לאט. אל תעיק עליה, אלא תן לה חופש ויחד עם זה נסה לשפר את נושאי העניין ביניכם. כמו שאמרתי לך, דבר אתה על המסגרות המשותפות לכם כמו שיעור המוזיקה. היה עדין וטוב אליה באופן אמתי.
&nbsp

danlevin1

New member
אחי

אתה צודק ,הדבר האחרון שאני רוצה זה להעיק אליה.
וכן דיברתי איתה על המסגרת המשותפת וזה מה שגרם להמשך השיחה שנקטעה פתאום.
וכמו שכתבתי , עד אז היא כן אהבה את הכנות ואת זה שאני אמיתי איתה.

אז או שיש לזה סיבה

או שפשוט העניין שלה אבד. בכל מקרה, כדי לברר את הסיבה עליך להיות עדין אתה ואולי אז העניין שלה גם יחזור.
&nbsp

וכמו שכתבו לך

פייסבוק וירטואלי אולי אינו הדרך הנכונה, אולי עדיף שתדבר אתה בטלפון או תקבע אתה להיפגש.
&nbsp

עדן512

New member
שלום לך דן לוין, לדעתי - להתחיל איתה ברור, בפייסבוק? לא בטוח

עדיף שתתקשר אליה ותציע לה להיפגש, אך ברור שלפני שתציע לה, תתחיל לשוחח איתה על הא ודא, וכשתראה לאן הרוח נושבת, תדע אם כדאי להציע לה להיפגש איתך.
תוכל להתחיל בכך שמזמן לא התראיתם, ושהיה לך ממש כיף ללמוד איתה בקורס מוזיקה ששניכם אוהבים, ותן לשיחה לזרום.
מה שחשוב, שתדבר איתה בבטחון ובצורה רגועה, תוכל להציע לה ללכת יחד להופעה מוסיקלית ששניכם אוהבים.
בהצלחה!

למעלה