שאלה

• פותח הנושא Ca1n
  • פורסם בתאריך

Ca1n

New member
אני לומד הנדסת חשמל

בטכניון כך שאני מניח שאני נכנס חזק בסטירוטיפ של סטודנט בטכניון :p
גם העומס של הלימודים לאורך הסמסטר די מונע ממני לעשות כל דבר שהוא לא עבודה או לימודים.

חח לא, בכלל לא אמרת כלום

"רק" הנדסת חשמל במקום הכי קשה בארץ.. !!

חח קודם כל, הרשה לי להצדיע על כך שבכלל יש לך רצון למצוא

זמן לזוגיות או הכרויות, בעומס המטורף שיש לך בטח כמו שאמרת.

לעומתך, יש אנשים שמראש פוסלים כל סיכוי, בגלל שאין להם זמן או

יכולת להעניק מעצמם לשום דבר מלבד הלימודים.

לאן אתה יוצא בדרך כלל? פאבים?

האם ניסית אתרי הכרויות?

Ca1n

New member
חח תודה

אני בד"כ יוצא לפאבים ולעתים מאוד נדירות לאיזו מסיבה (בטכניון עצמו למשל) וגם שם לרוב אני עם חברים שלי .
אתרי הכרויות ניסיתי כבר קרוב לשנה ולא יוצא לי מזה שום דבר. לצערי השטחיות חוגגת שם ואין לי ממש תמונות טובות להציג (אין לי איזו תמונת שרירים בלי חולצה ..) כך שאי אפשר למצוא שם כלום. גם אם קראתי על תחומי עניין משותפים בד"כ בחורות שם מסננות לפי תמונות .

מסכימה שקשה דרך אתרים..

למרות שאם יודעים להסתדר שם, זו דרך כמו כל דרך אחרת בשביל להכיר

ממ.. יש מסיבות בטכניון...?

סתם, סתם.. אל תוותר על אף דרך, אצלך בכיתת לימוד עצמה יש בנות?
( אני למדתי אלקטרוניקה, היינו 3 בנות בכיתה של 30 בנים...)
אתה באופן כללי מצליח לנהל שיחה רגילה קלילה עם בנות?

Ca1n

New member
יש לי בנות בתרגולים ובהרצאות

לרוב אני לא מדבר איתן כי אני לא רוצה להטריד אותן.
אני באופן כללי מסוגל לנהל שיחה רגילה עם בנות ואפילו מצליח להצחיק אותן אבל אני תמיד מדבר איתן כאילו הן בחורים .
ז"א, אני אף פעם לא מנסה לדחוף רמיזה מינית או פלירט ואם יוצא לי משהו שהוא אולי יכול להתפרש כאחד אני ישר חוזר בי (כאילו מגחיך את זה).

Animal Raw

New member
תשמע אני יכול להגיד לך שבתור סטודנט בטכניון

קודם כל- אל תהיה כזה נואש למצוא זוגיות.
זה יעשה לך רע ללימודים כי תצתרך להשקיע הרבה זמן ותאכל הרבה סרטים על הבחורה בגלל שאין לך ניסיון.

במקום זה- תחפש קשר לא רציני עם בחורה.
תחפש לצאת עם מישהי וליהנות איתה.
אל תקשר לאף אחת כרגע רגשית.
תזכור טוב את מה שאני אומר לך.
אתה רוצה להתמקד בלימודים עכשיו, לא ללכת לאיבוד באהבה.

תצא עם בחורות, תהנה, תעשה סקס כשזה יגיע (וזה יכול להגיע ממש מהר אם תכוון לשם).
ברגע שתבוא מישהי שתתפוס אותך- אתה כבר תכנס לתוך קשר אם תרצה או לא תרצה, זה פשוט יהיה חזק ממך

אבל תזכור- שזה לא יבוא ממך הרצון בזוגיות ולרצינות בשלב הזה.

יהיו פה אולי בנות שיחלקו עליי, אבל אני אומר לך: אם אתה בחור לא מנוסה שנראה נואש לקשר- אתה הולך להרוס כל קשר שיהיה לך מהר מאוד. במקום זה תתמקד בפשוט ליהנות מהרגע ומהחוויה.

זה לא 'בנות'..

שיחלקו עליך, זה גם גברים - כל אחד יודע מה הוא רוצה , מסוגל לו
ושואף להשיג.

אתה לא יכול להחליט עבורו אם קשרים קצרים מיניים או מזדמנים, הם מה שנכון עבורו, או משהו שהוא בכלל רוצה .
יש הרבה מאד סטודנטים שיפה מאד יודעים לשלב את הלימודים עם פרמטרים אחרים, עד כמה שזה קשה..

לא תמיד מה שנכון עבור אדם אחד, יהיה רלוונטי לאדם אחר.
אם הוא בשנתו השלישית, והוא שואף להכיר, אני מניחה שהוא יודע מה זה מצריך, וזה לא בהכרח יפגע בו.

Animal Raw

New member
בשבילי זה עובד בסדר

אני פשוט מרחם על הבחור החדש במשחק- שהוא הולך להתאהב עכשיו במישהי הראשונה שהוא הולך לצאת איתה ושישבר לו הלב באמצע תקופת מבחנים.

ואולי ...

זה יהיה כמו אצל ההורים שלי..
שהם נשואים 34 שנים, כשאני נולדתי, אבא שלי למד בטכניון + היה נשוי + היה אב לילדה + עבד.

קל? לא היה, אבל וואלה, מצליחים .
לא תמיד מה שנכון לך, נכון לאחרים

אני מכירה עוד 2 זוגות של חברים של ההורים שלי,
שהכירו כשהיו סטודנטים בטכניון גם הם , יצאו, נישאו
והם יחד עד היום ( כבר סבים לנכדים! חח )

מעניין מה היה קורה אם כולם היו חושבים כמוך, העולם היה
מקום מאד בודד .

זה נטו עניין של אופי ורצון, אולי הוא יכיר את אהבת חייו?
אולי הוא יתחתן איתה?

Animal Raw

New member
תשאלי את הגברים מהזוגות שציינת

אם כשהם הכירו הם חיפשו להקים משפחה וילדים או שהוא סתם הכירו במטרה להכיר ולראות מה יהיה?

ותשאלי אותם גם אם היה להם ניסיונות קודמים לפני זה.

מהכרותי איתם, הם לא חיפשו משהו סתמי..

אולי לא חיפשו בכלל, פשוט לא חסמו את עצמם לאופציה של זוגיות רצינית מראש, שזה מה שאתה הצעת לבחור

גם הגברים וגם הנשים מהזוגות האלה היו סטודנטים מהטכניון, כך שזה לחלוטין אפשרי.

Animal Raw

New member
ואת באמת נשמעת בנאדם מקסים וטוב בהודעות שלך

הבעיה שגם בחורה מקסימה וטובה כמוך לא הייתה עושה הנחות לטירון החביב פה.

תודה...

אבל אתה באמת לא מכיר אותי, כשיש פוטנציאל לקשר, אני הולכת אחרי הרגש בצורה לחלוטין עיוורת , עד כמה שזה גם לא הכי טוב.
מי שרציני, לא ישים מגבלות.

חוץ מזה שהבחור המדובר נשמע חכם ורציני, אין לי ספק שגם זמנו יגיע.

שלום

בתור גבר, אשמח להיות בקשר עם כל אדם שאוהב את אופיו, אלא אם יהיה מסוכן לי וגם אז אני מניח שאחפש דרכים להתגבר על זה. כמות נסיון מיני אינה סבה להרתע, לא צריך להתערב בחיים הפרטיים של האדם והעקר שיהיה אדם טוב. מי שתאהב אותך תשמח להיות אתך. השתתף בעוד מסגרות שמעניינות אותך, הכר שם אנשים חדשים וצור קשרים רגשיים. לאט תמצא חברה.

איניטמיות מאוחרת

אין שום סיבה להתיאש ולחשוב שתחיה את חייך לבד.
יש כאלה שפורחים קצת יותר מאוחר. קוראים לזה באנגלית:latr bloomer
.דווקא הרגישים והיותר משובחים מביננו...
מציעה בנוסף להיעזר (טיפול קצר (בעזרה מקצועית שתעזור לחזק ביטחון ותאפשר לך תמיכה ועידוד בלהפתח לקירבה.
מנסיוני המקצועי זה מאד עוזר.
בהצלחה
שרי רפאל טיפול פסיכולוגי ברשת
http:sherryrefael.com

קרקלה

New member
אל תרגיש רע כל כך, יש עוד המון במצב שלך

ולעתים גם בגילאים מאוחרים יותר. זה משום מה נושא שלא מדברים עליו, אבל כן, יש אנשים שהם ביישנים יותר, והתפקיד החברתי של הבחור היוזם מכביד עליהם מאד - אבל זה ממש לא אומר שאבוד להם. אגב, יש גם הרבה מאד בחורות במצבים דומים, ועל זה עוד יותר לא מדברים. אני שמחה מאד לראות שהדבר לא גורם לך לתסכול עד כדי כך שמעודד אותך להתיחס לנשים כאל חפצים (אני חושבת כאן על "אמני פיתוי" למניהם).

על פניו, אתה נשמע בחור אינטליגנטי וסביר. אין סיבה שלא תמצא בת זוג. פנה לבחורות בצורה מכבדת, ונסה שחוסר הנסיון הזה לא יגרום לך להתחפר בחוסר בטחון. נסיון אמנם גורם לך להתנהל בצורה יותר קז'ואלית עם בחורה, אבל זה לאו דווקא ערובה לסקס טוב יותר
.

למרות שאני קצת סותרת את ההתיחסות המכבדת שציינתי כחשובה מקודם, אבל אני אישית בכל זאת הייתי מנסה לשמור על איזושהי עמימות בקשר לנסיון המיני שלי בהתחלה, כי לא כולן אמפתיות כמוני לאנשים עם חרדה חברתית. בכל אופן, זה רק מכשול של התחלות, זה באמת לא אמור להיות המרכז, או מה שאתה מבסס את ההערכה העצמית שלך עליו.

למעלה