שאלה

• פותח הנושא Ca1n
  • פורסם בתאריך

Ca1n

New member
שאלה

עד כמה זה מוזר שאני בן 25 ועדיין מעולם לא הייתה לי אינטראקציה אישית עם בנות ?
יש לי ידידות, חברים גם ואני לא חושב שאני נראה ממוצע אולי קצת מטה (לא שמראה זה הכל), אבל מעולם לא היה לי שום קשר אינטימי. כלום.
מעולם בחורה לא פלירטתה איתי, כך שמעולם לא יצאתי לדייט ואני כמובן לא מדבר על נשיקות או סקס... זה רק בגדר חלום רחוק.
כשחברים שלי מדברים בחבר'ה על מערכות יחסים שלהם או על סקס אני תמיד יושב בשקט ומקשיב כי אין לי מה להוסיף לשיחה.
וזה לא כזה הפריע לי בעבר, רק בזמן האחרון כשאני מסתכל סביבי אני קולט שוואלה- אני בן 25 אוטוטו 26 וחלק כל- כך אינטגרלי מלהיות אנושי לא חוויתי.
גם הורים ובני משפחה שלי לא עוזרים בזה שהם שואלים אותי כל הזמן למה אני עדיין רווק ואם אני גיי (לא שיש בזה משהו רע) וזה מתחיל להיות מתסכל .

בגלל זה אני רוצה לשאול את בנות הפורום, ואני רוצה תשובה כנה כי : האם הייתן יוצאות או שוקלות לצאת עם גבר ללא כל ניסיון מיני לחלוטין ?
אני רוצה לדעת אם בכלל כדאי לי להתאמץ או שמא כדאי להמשיך את החיים בלי זה כי סה"כ אני לא מכיר משהו אחר . אי אפשר להתגעגע למשהו שמעולם לא היה לך.

אף אחד לא אמר שהיית צריך לאבד בתולים בגיל 13

אומנם מרבית בני הנוער היום מקיימים יחסי מין בגיל צעיר, לעיתים צעיר מדי אבל
למרות שהפנת את השאלה למין הנשי אני אענה

לך תמצא מישהי תכבד אותה, תאהב אותה
רוב הבחורות לא יעניין אותם אם אתה בתול או לא ותתפלא למצוא הרבה בחורות במצב דומה לשלך

Ca1n

New member
הלוואי שזה היה כזה קל

כמו שאמרתי, עד עכשיו לא נתקלתי באף בחורה שהתעניינה בי או אפילו רמזה לזה.
איך אני אמור אז למצוא בחורה כזאת ? איך אני בכלל אדע שהיא מעוניינת ?
הרי אני לא אתחיל עם כל בחורה שאני אראה כי בחורות הן בנות אדם והן לא רוצות שכל מני בחורים מוזרים יטרידו אותן ...
יכול להיות שמצד שני אני לא מכיר את הסימנים, אבל יש דברים שיהיו ברורים גם לי (ואני לא מתכוון שבחורות יבואו אלי ויגידו "Hey, lets fuck!")

האם אתה מתחיל עם בחורות

אף אחד לא אמר לך להתחיל עם כל "חצאית" אבל בין זה לבין להתחיל עם מישהי שמוצאת חן בעיניך זה משהו אחר

אם אתה יוצא למקום ומכיר מישהי, ניסיון או שניים אפילו 3 לא יזיקו (כמובן לא הייתי מתחיל בנפרד עם 3 בחורות שהן חברות) עד שתהיה מישהי שתגיד I DO

לשוחח להרשים בנוכחות שלך, בשיחה אינטיליגנטית (לא לדבר גבוהה, או אקדמית)

Ca1n

New member
לא . אף פעם לא התחלתי

אבל זה בעיקר בגלל שלא הרגשתי שמישהי מתעניינת בי .
לא יודע למה זה, יכול להיות אני מקרין חוסר ביטחון ובחורות קולטות את זה ויכול להיות שאני גם ממש מכוער (לא נראה לי כי אני מכיר לא מעט חבר'ה שאובייקטיבית דיי "מכוערים" ויש להן חברות או היו בעבר).

אז הגיע הזמן להתחיל...

תנסה, תיצור קשר עין - תנסה ליזום מגע אם קשר העין עובר בהצלחה...

Animal Raw

New member
תקשיב טוב, אתה הולך לקבל בראש, אבל זה לטובתך

תסלח לי שאני אומר לך את זה, אבל אתה טמבל!
למה אכפת לך מה הבנות רוצות?
אתה רוצה את זה בשביל עצמך.
לך תשיג את מה שאתה רוצה.

תעשה ניסיונות להשיג את זה!
לאט לאט אתה תשיג את כל מה שתרצה, בסוף אתה תמצא אהבה, אתה תהיה במערכת יחסים, כל מה שתרצה יקרה.
רק תעשה ניסיונות, תלמד את החוקים של המשחק.
אתה הולך לסבול, אני אומר לך, כאבי לב, דחיות אין סופיות, אבל זה שווה את זה, אתה תרגיש סוף סוף שאתה גבר, כי בנתיים לא פלא שחושבים שאתה הומו.

ובקשר לעבר שלך- הוא לא מעניין, תסתיר אותו בתחילת קשר עם בחורה- כי זה מרתיע. תתרכז בהווה, תהיה גבר ותתחיל את המאבק שלך להשיג מה שאתה רוצה. אם יש לך ידידה כלשהי- אני הייתי פותח בפניה הכל ונעזר בה, אם היא בנאדם טוב היא תוכל לעזור לך להפוך מאפס לגבר.

Ca1n

New member
אוקיי

אין לי בעיות עם שיתנו לי בראש ואני מסכים איתך בחלק מהדברים אבל לא עם הקטע של הידידה ...
לא רואה באף אחת מהידידות שלי כצעצוע מין (או בנשים בכלליות) ולא מתכוון לבקש מהן כזה דבר אפילו שאני כן נמשך לחלק מהן. אבל זאת בעיה שלי וממש לא שלהן ...
חוץ מזה שזה סתם יהרוס את הידידות . מיותר .

בקשר לשאר, כן אני באמת צריך לנסות להתחיל עם בחורות אבל אני אין לי ממש את האומץ לעשות את זה . אני מאוד ביישן כשזה מגיע לבחורות שאני מעוניין בהן (Obviously) ומתחיל להתנהג כמו אידיוט.

Animal Raw

New member
לא התכוונתי שהיא תהיה צעצוע מין חחחח !!

ממש לא התכוונתי לזה, התכוונתי שתשתף אותה בבלגן שעובר עלייך בשביל שהיא תעזור לך בשיחה, בלהבין איך לצאת מהמצב ולפתור דברים, לא בלמצוץ לך הזין.
אם היא תתנדב למצוץ את הזין זאת ידידה ממש ממש טובה חחח, הרגת אותי.

ובקשר למשפט האחרון שלך:
בגלל זה אתה צריך לנסות הכל עם בחורות, אתה תצא מלא פעמים אידיוט, גם הליידיז מן הכי טוב בעולם נכשל מלא ויוצא אידיוט אין ספור פעמים. בגלל זה אני אומר שתדבר עם הידידה שלך אחרי נגיד שהתחלת עם מישהי, אחרי שהיה לך דייט וכו'... תדבר בפתיחות ותשאל שאלות כדי ללמוד לפעמים הבאות (כי אתה הולך להכשל המון בהתחלה). ואם היא בנאדם טוב (הידידה) אז היא הולכת ללמד אותך מלא.
אם לא תתחיל לנסות- אתה תחיה כל החיים בתחושה נוראית.

'טונה', 'פיתה'... מה נסגר עם הסלנג של היום?

בבקשה תתנסח בצורה יותר מכובדת, הודעות שמכילות שפה כזו להבא לא יוכלו להשאר.

קודם כל, ברוך הבא

דבר שני, כמו שאמרתי בעבר , אין לי בעיה לצאת עם בחורים עם נסיו מיני מועט, או אפילו בכלל ללא נסיון.

כבר יצאתי בעבר, וזה אפילו מושך אותי, יש בזה סוג של תמימות, אולי ביישנות או רגישות, שאלה תכונות שאני רואה כחיוביות בלבד.

כיום, ישנן הרבה מאד סיבות ללמה אנשים יוצרים אינטרקציות מיניות או זוגיות בגיל יחסית מאוחר יותר, זה נובע אפילו מחוסר בטחון בגיל צעיר,

או סתם אופי סגור או ביישן, שלפעמים משתנה רק בגיל יחסית "מבוגר".

מעולם לא הפריע לי שבן זוגי יהיה חסר נסיון, או עם פחות, זו דווקא מעלה בעיני, ואני מניחה שכמוני יש עוד הרבה, כך שאין לך מה לדאוג.

מה גם שבזוגיות יש כ"כ הרבה פרמטרים אחרים חשובים, שזה האישיו הפחות בעייתי כי מי שתהיה איתך, לא תשאל, וכשתגיעו לגשר כבר תחצו אותו,

זה אומר שאם תהיה פתוח איתה, היא תראה את זה כיתרון, ותוכלו יחד ללמוד אחד על השני, זה הרבה יותר טוב מלבוא עם נסיון ולהתחיל להשוות...

עם זאת, אני חייבת לציין שאני לא מבינה את סביבתך הקרובה....

זה שלא התנסית עדיין זה משהוה מאד אישי ופרטי, לא נחלת הכלל, אני לא מבינה את הפואנטה בלהפעיל לחץ או אפילו לתהות לגבי נטיותיך המיניות.

לא הבנתי את החלק האחרון במה שכתבת...

האם כדאי לך להתאמץ..? להתאמץ להשיג מה..? נסיון מיני בא עם הזמן, ועדיף במסגרת זוגית אמיתית.... יכול להיות שיש דברים שעליך לשנות בשביל ליצור יותר

אינטרקציות שיובילו לדייטים, או לתקשורת עם בנות המין השני, אבל זה לא אמור לגרום לך מאמץ, אלא אולי שינוי גישה.

אני גם חושבת שזה עצוב, שבגיל 26, אתה כבר חושב על לחיות את חייך 'בלי', ( מה גם שזה כלל לא משהו בר ביצוע בסופו של דבר )

אם הנושא מפריע לך, אתה לא תצליח לחיות את חייך בלי זה, ואין סיבה שתנסה גם.

למרות שאתה לא יודע למה אתה בעצם מתגעגע , באופן טבעי אתה רוצה לחוות את כל זה, אתה שואף לזה, ואין סיבה שלא תצליח.

Ca1n

New member
האנשים שמבקרים אותי על זה הם בעיקר המשפחה שלי

כשזה בא מהורים שלי ספציפית אני מבין אותם כי אני בן יחיד וכואב להם לחשוב שאני אשאר לבד.
מהשאר זה לא מפריע לי ולמען האמת לא אכפת לי... שיחשבו מה שבא להם

בקשר לחיות את חיי בלי אני לא חושב שזה עצוב כי יש אנשים כמוני אבל כן צודקת שזה מפריע לי . עובדה שלא הייתי רושם פה אם זה לא היה .
מקווה באמת שאת צודקת ואני אצליח פעם לצאת עם מישהי.

אני מבינה את דאגת ההורים, אבל לדעתי הגישה שלהם רק גורעת ולא מועילה .. הרי לא נעים להיות בסיטואציה הזו מולם.

יש המון המון בחורים ובחורות במצבך זה מאד מאד נפוץ.

אני חושבת שצריך פשוט להתחיל להכיר אנשים באופן כללי - בלי הצל הזה של "אני חייב נסיון"....

ברור שאתה תכיר, השאלה היא איך, ופה אתה תענה על זה בעצמך, האם בחייך כיום , יש לך הזדמנויות ליצור קשרים?

Ca1n

New member
יש לי מלא

אני סטודנט באונברסיטה כך שלא חסר לי הזדמנויות , אבל בכל הזמן שאני לומד (מסיים סמסטר 3) לא יצא לראות מישהי שהתעניינה בי .
ז"א, אף אחת לא מדברת איתי מרצונה וזה גורם לי די להרגיש freak, אבל זה מה יש .
זה לא שהן מתחמקות ממני אבל בד"כ אני יוזם שיחה וזה תמיד קשור ללימודים (שואל שאלות מפגרות בד"כ כדי לנסות לפתח שיחה).

מה אתה לומד?

אוניברסיטה היא אחלה מקום להכיר, אם כי זה קצת קשה, כי כן, לרוב מנסים לדחוס שיחות על המקצוע ונתקעים שם.

האם יש מישהי שעניינה אותך?

מה עם חוגים שונים? קורסים שונים? תחביבים שונים?

אפילו פה.

למעלה