שרשור ימי הולדת

Megie

New member
שרשור ימי הולדת

אני יודעת שפתחנו שרשורים דומים בעבר..אבל חברי הפורום התחלפו-אז אני מודיעה בזאת שרשור ימי הולדת
כל אחד מוזמן לרשום את תאריך הלידה שלו+מזל+היום הולדת הכי מפתיע/כיפי/מצחיק (או כל דבר שיעלה לכם) שהיה לו..

כמובן מזל טוב לכל אלו שחגגו/יחגגו החודש

שיהיה לנו שבוע מדהים

מגי

Megie

New member

תאריך לידה: 8.9.89
מזל בתולה

יום הולדת מדהים היה כשחגגתי לראשונה במערכת יחסים והאקס רשם במהלך כל התקופה שלנו יחד-מה בדיוק אני רוצה, לא החסיר אף פרט.. וביום ההולדת הוא פשוט הביא לי את זה במהלך כל הערב-לפי תקופות זמן שבעצם העלתי את אותם הדברים במהלך הקשר.. זה היה בהחלט מרגש ובלתי נשכח-ביחוד כי זאת הייתה הפעם הראשונה שאני חוגגת יום הולדת בתוך זוגיות

Mr Blue Sky1

New member
יום הולדת :)

תאריך לידה :7.1.92
מזל :גדי
יום ההולדת הכי כיפי :היו הרבה, אבל האחרון היה המהנה מבין כולם :)
קודם כל, זו פעם ראשונה שחגגתי יום הולדת עם בת זוג, שהכינה לי מתנה מקסימה :ספרון עם שירים שאנחנו אוהבים לשיר ותמונות שלנו ביחד, כולל שיר שחיברתי במיוחד בשבילה :)
בנוסף, בילינו יחד בסופרלנד עם אבא שלי ואחי, וכשחזרנו חגגנו לי בבית (גם חבר שלי היה).בערב יצאתי עם חברים לסרט "הסופ"ש שלי עם מרילין" ונהנינו מאוד !
כן ירבו ימי הולדת כאלו :)

Megie

New member
אנשים?!

איפה נעלמתם לי.. אני רוצה את כולכם-חדשים, ותיקים, סמויים וכאלו שקופצים מדי פעם

Megie

New member
מזל טוווב!!!

איזה קטע..מזל שלא התפספס

המון בריאות, אושר ועושר..וכמובן אהבה בדיוק כמו שמגיע לך וכמו שאתה חולם..עם נתינה הדדית וחברות לתמיד.

תודה על הנתינה בפורום!

אז איך אתה חוגג?

היה אמש
אני
והיום זה כבר מזל טלה

ידעתי שתסתכלי גם בתוך השטויות שאני כותב

אמש עבדתי עד מאוד מאוחר, אח"כ ביליתי עם החתולים והלכתי לישון כי עבדתי היום מוקדם (גם סיימתי מוקדם).
הערב אבלה בסופ"ש בילוי אחר (לנפש ולרוח) ויש כבר כרטיסים ל♥

תודה ומאחל לכולנו את אותם הברכות ולכל אלו שלא בזוגיות כמוני מאחל זוגיות בריאה מוצלחת ויציבה עם הדדיות מלאה והמון אהבה

Megie

New member

מקסים שכמותך!!
לאן אתה טס?..

וברור שאני מסתכלת במה שאתה כותב-ולא, זה ממש לא שטויות! :-\

לגבי החתולים..גם אני הפכתי לאימא גאה לשני גורים מטריפים.. אז מבינה את כוונתך בנושא

ואני אוהבת בני מזל דגים, עם כמה שאני לא לגמרי מאמינה במזלות

(במקרה גם החבר שלי דגים, אבל זה בכלל לא קשור
)

LightMyWay

New member
גם אני

יום הולדת - 22.12.86
מזל - גדי כמובן :)

היום הולדת הכי מפתיע שלי היה עם אחד מהאקסים שלי.
זה היה כשעוד הייתי בצבא. חזרתי הביתה ומצאתי אותו מחכה לי בחדר כשעל המיטה הוא פיזר עלי ורדים בצורה של לב והוסיף עוד כמה מתנות קטנות וחמודות.
האמתי שהוא תמיד אהב להפתיע אותי וזה אחד הדברים שהכי אהבתי בו. לאורך כל השנים שהיינו ביחד הוא תמיד חיפש הזדמנות לשמח אותי. הוא חיכה לחיוך שלי.
זה היה אחד הדברים המקסימים בו.
קשה למצוא את התכונה הזאת היום בבחורים.

nata86

New member
כן עוד מעט, אבל עדיין לא חשבתי:(. יש לי עדיין

מועדי ב' בלימודים.

Megie

New member
אוי אל תזכירי

אומנם עברתי את כל מועדי הא', אבל יש מבחן אחד שפספסתי (עזבי, יצאתי
) מה שמשאיר לי רק מועד אחד מאותו מקצוע, ואני גם ככה שונא את הנושא (סטטיסטיקה) אוף..
יש לך הרבה?

יאללה שיהיה המון בהצלחה!!

nata86

New member
שיהיה בהצלחה לנו:)

יש לי עוד 3 מועדי ב', אחד נגשת כי נכשלתי(היה מאוד צפוי כי ניגשתי למקצוע זה ולמדתי רק חצי מחומר) ו 2 מקצועות לשפר.

מאוד מבינה אותך גם אני שנאתי מאוד מאוד מאוד את סטטיסטיקה, זה או שמתחברים לזה או ששונאים את זה. לצערי אנחנו בצד לא כל כך טוב:(, אבל בקטנה זה עוד מבחן אחד מבין הרבה מבחנים שיש בחיים שלנו, כל מבחנים עברנו ואני מאמינה שתעברי גם את מבחן זה ופשוט אחרי זה תשכחי מזה:).

Megie

New member

זה מקסים! באמת נדיר למצוא..אבל אני בטוחה שלכל אחד יש איפשהו תכונות שמתעלות על תכונות אחרות שאולי קצת חסרות..לא סתם הבחור שלך הפך לאקס

שיהיה יום מדהים!

למעלה