לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3381133,811 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'תהייה '
תהייה
17/04/2011 | 00:37
13
5
אחרי התגובות של חברי הפורום להתלבטות שלי, ותגובות נוספות שקראתי כאן  (ובכלל 'עצות' בנושא שקיבלתי מחבריי...) - עלתה בי התהייה,
האם אתם חושבים שהדרך היחידה (או לפחות העיקרית...) להתגבר על אהבה נכזבת היא במציאת אהבה חדשה?
והאם אתם באמת חושבים שאפשר להחליף אהבה באהבה, כלומר - שאתם לא רואים באהבה 'רומנטית' כדבר חד פעמי, אלא שאפשר לאהוב ולשכוח, עד שמוצאים את האחד שאיתו זה הדדי?

מקווה שהייתי ברורה...

רציתי לפתוח את התהייה הזו לדיון, ומעניין אותי לדעת מה אתם חושבים...

ת'כלס למרות גילי (25) אני בעלת ניסיון די אפסי בתחום הרומנטי (למען האמת כי היה טוב לי ככה, עד שפגשתי את מר בחור שהרס לי את כל הכיף... חוצפן חחח) אז אשמח לשמוע דעות של אנשים עם יותר ניסיון בתחום (וגם של כאלה שלא כמובן )

שבוע טוב לכולם
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תרצי - תשכחי.'
תרצי - תשכחי.
17/04/2011 | 01:02
לא תרצי - לא תשכחי.

מי שמעדיפים לזכור את העבר כאילו הוא ההווה, יישארו תקועים בנוסטלגיה תמידית.
מי שירצו להמשיך הלאה - ימשיכו הלאה.
הכל תלוי באיך אנו רוצים לחיות את חיינו.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'רומנטיות היא אופי.. '
רומנטיות היא אופי..
17/04/2011 | 01:28
היא לא דבר חד פעמי שחווים עם אדם רק.
אהבה חדשה היא אכן הדבר היחיד שממש ממש משכיח אהבה ישנה, ורומנטיקה היא דרך חיים , מי שיש בו את זה , זה ילווה אותו בכל קשר בו הוא יהיה..
אני יודעת שרומנטיקה היתה חלק בלתי נפרד ממני בכל קשר זוגי בו הייתי, אני לא מכירה דרך אחרת לאהוב, וזה יהיה איתי תמיד.
אהבה רומנטית היא התאהבות , וזה למזלנו דבר שקורה יותר מפעם אחת.

אפשר וטוב שכך, להחליף אהבה אחת באחרת , אם לא היה ניתן, היה העולם מקום ממש עצוב שמאכלס רק את שבורי הלב  

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אהבה ורומנטיקה זה מוגבל לסוג האינטרקציה'
אהבה ורומנטיקה זה מוגבל לסוג האינטרקציה
17/04/2011 | 03:40
החלפת זוגיות בזוגיות זה יצירת תלות

התגברות על רגשות צריכה להעשות במקום מוגן

אהבה ורומנטיקה אלו ערכים מוחלטים ולא מוגדרים

אי אפשר לסמוך על זה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אין חוקים באהבה'
אין חוקים באהבה
17/04/2011 | 09:59
והשאלה שלך כאילו מנסה למצוא איזה חוק, עשה ואל תעשה. ואין דבר כזה.
כל מקרה לגופו, אנחנו כל כל שונים וכל קשר הוא משהו אחר וגם הנפשות הפועלות הן אחרות.
אין נוסחאות לדעתי.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'..'
..
17/04/2011 | 12:49
2
חשבתי רבות אם להגיב לך נמסיון העבר בו רשמתי משהו ולימור לקחה זאת למקום אחר משהתכוונתי ואת המשכת לכיוון דומה, בחרתי לענות לך כי אני מאוד מאוד מבין את המקום שאת נמצאת ואולי כחלק משכר הלימוד שהקשר עם פרודתי תרם לזאת.

זה מאוד תלוי.
אם לשניכם יש עדיין אהבה ורגשות הדדים תפיסת העולם שלי שיש לעשות כל ניסיון לתקן.
מאז שנפרדנו אקסיות שמעו בדרך לא דרך ולכולן עניתי שהקשר תמיד הסתיים לאחר שנעשו ניסיונות, נעשה תאום ציפיות שלא צלח ולכן מה שהיה הסתיים נכון.
היתה אחת שברור מקולה שעדיין אוהבת אותי למרות שנמצאת בזוגיות משפחתית אבל לאחר הפרידה ממנה עברתי ממשך תהליך של אבל והבראתי ואחריה היו לי מערכות עם אהבה גדולה אפילו יותר.

אם האהבה ביניכם לא היתה עמוקה אז בד"כ אהבה חדשה היא התרופה
http://www.youtube.com/watch?v=inV_hNXaAyA

אם הוא לא מרגיש כלפייך דבר אני מציע דבר ראשון לבדוק בעצמך היכן הבעיה ורק לאחר מכן להמשיך הלאה, קראתי היום על בחורה שבדייט כמעט פלטה את השם של האקס, בבלוג קראתי על אחת שבמיטה פלטה את שם האקס וכל הדברים הללו מראים שהקשר לא הסתיים כמו שצריך = בצורה נכונה:
אם היה מדובר על תהליך הדרגתי שנעשה בצורה משותפת והיו ניסיונות לתקן שלא צלחו הקשר יסתיים נכון ואז שני בני הזוג יהיו מוכנים ופנויים לקשר הבא.

אם צד אחד איבד הרגשות לצד השני  ולא שיתף את הצד השני הצד הזה ניצל את הקשר לצרכיו - אם את שם אין לך לחשוב יותר על האקס.

כתבת שאותו מר בחור הרס לך את כל הכיף
זה עצוב מאוד, את צריכה להיות במקום שאף אחד ושום דבר לא יהרסו לך את הכיף, את הכיף את יוצרת לעצמך ובזוגיות שני הצדדים תורמים גם לכיף וגם לכאב ולצער.
זוגיות היא לא 24/7 של כיף אלא 24/7 של השקעה הדדית ושמירה על מה שיש ופיתוח לעתיד.

כל תקופה יש את הקשיים שלה, נולדנו עם יכולת להתגבר על כל מה שמתרחש לנו וליקרינו.

אהבי עצמך והכירי עצמך כך תדעי טוב יותר מה מתאים לך כבן זוג וכך תהיי מוכנה טוב יותר לבן הזוג.

אל תסיקי מכך מה שלא התכוונתי, אין טעם להתקע בעבר ולחפור בו כל הזמן, חשוב לא לפתח ציפיות במיוחד בהכרויות חדשות ולבנות קשרים אט אט, לשמוח ולהודות על מה שיש בהווה לא לפחד מהעתיד אלא לעשות טוב ולהתפלל שלכולנו יהיה טוב בעתיד.
אפשרי לעצמך לצאת לחירות מטעויות העבר, אם יש בכוחך לתקן חלק אחלה אם לא אז המשיכי הלאה עד אז חג פסח שמח וכשר
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'..'
..
17/04/2011 | 12:50
מקווה שלא חפרתי יותר מדי, מקווה שהפעם לא יהיו אי הבנות..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
17/04/2011 | 23:09
1
היה חשוב לי לענות לך באופן ספציפי בגלל השרשור הקודם, פשוט הרגשתי שאתה קצת מגרש אותי מהפורום בגלל איזשהי מסקנה שלא ממש היה ברור לי כיצד הגעת אליה, מעבר לכך הערכתי את תשומת הלב וההשקעה שבתגובה, אבל זה באמת לא היה לי נעים...

כמו שאמרתי, פה עניין אותי הראייה הכללית של אנשים שונים לנושא... לא באופן ספציפי אליי...

אני חושבת שבמקרה שלי יותר מכל אני מבכה ומתאבלת על אובדן בנאדם שבטחתי בו וראיתי בו ידיד קרוב מאוד, כך שאפילו הדיון הזה לא בדיוק מתאים לסיפור שלי...
והכיף שהוא הרס לי נאמר בצחוק, מאחר שלמרות היותי בנאדם עם המון המון אהבה, אהבה רומנטית ורצון לזוגיות לה היה קיים בי עד שהיכרתי אותו, וגם בנתיים לא התעוררו בי הרגשוץ האלו כלפי אף אחד אחר... אני בטוחה שהזמן יעשה את שלו בנושא הזה ודווקא הוא הכניס סוג חדש של כיף לחיי, ובזמן שהיינו בקשר (לא משנה באיזה 'גלגול' ובאיזו הגדרה) הוא הכניס המון אושר לחיי וגרם לי להרגיש אפילו עלפי עצמי כפי שמעולם לא חשבתי שאהיה מסוגלת להרגיש...

וממש לא חפרת, אני מאוד מעריכה את ההשקעה ותשומת הלב שלך ושל שאר המגיבים

חג שמח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לא'
לא
<< ההודעה הנוכחית
17/04/2011 | 13:08
2
כיצורים חברתיים נאהב הרבה אנשים ביחד, בדרכים שונות ובמידות שונות. אהבה חדשה לא פותרת אהבה נכזבת. לדעתי, הדרך להתמודד עם אהבה נכזבת היא לעסוק הרבה בדברים שאוהבים לעשות, ודרך זה לאהוב יותר את עצמנו. ככל שנאהב את עצמנו, יקל לנו להתמודד עם חוסר אהבה מאחרים.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים '
תודה לכל המגיבים
17/04/2011 | 22:57
1
למען האמת העליתי את התהייה הזו שלי, לא בגלל הסיפור שלי, אלא באופן כללי....

אני לא מחפשת איזשהי חוקיות או משהו כזה, אלא סתם עניין אותי לשמוע נקודות מבט שונות על הנושא...

אז שוב פעם תודה לכם וחג שמייח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'..'
..
20/04/2011 | 14:22
לעיתים התשובה מסתתרת בדרך בה שואלים את השאלה.
שיהיו חגי פסח שמחים יותר
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ממ..'
ממ..
18/04/2011 | 12:16
2
וואו..כן ולא.
אם מצליחים להתאהב ישר אחרי האהבה הנכזבת..אז התשובה בגוף השאלה..כן!

אבל הבעיה היא שזה לא קל כמו שזה נשמע.. לרוב יש לנו נטייה להשוות, לחפש נק' דימיון, לחפש את האדם שאהבנו באדם החדש..והרי לא נמצא אותו שם..מה שיעקב את ההתאהבות..

אני מאמינה שהדבר היחיד שבאמת באמת יצליח להשכיח לנו אהבה -זה הזמן.

גברים שיבואו מיד אחריו,לרוב יהוו לנו ריבאונד-תרופה זמנית.. יעזרו לנו לשכוח מהאקס בצורה חלקית..
אז כן..באיזשהו מקום זה יקל.

יש מזליסטים שמצאו  מיד אחרי מישהו חדש-והתאהבו...
אומרים שאנחנו לא מתאהבים בדמות.. אלא בתכונות שעושות לנו משהו מבפנים, זה שילוב של הרבה..ובכלל כל האהבה הזאת היא משהו שקשה להבין.. אבל אם נמצא מיד אחר"כ מישהו שירעיד אותנו..הרגש באופן טבעי יעבור אליו.

מאחלת לך מישהו שיעשה לך משהו שאף אחד אחר לא הצליח.. שיואהב אותך כמו שמגיע לך ושזה ילך ויתגבר עם הזמן.. ולעולם לא ייגמר.
המון המון המון אהבה!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/04/2011 | 14:57
1
1
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/04/2011 | 14:51
כשמוצאים אדם מתאים לנו, אוהבים אותו בזכות מעלותיו ורוצים להיות אתו בקשר. אהבה חשובה ולא התאהבות. מציאת אהבה חדשה לא פותרת אהבה ישנה, כי כיצורים חברתיים אוהבים הרבה אנשים ביחד. לדעתי, הפתרון הוא לעסוק הרבה בדברים שאנחנו אוהבים ולאהוב את עצמנו.
אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

23:11 | 10.02.20 pazpaz1111
10:34 | 06.02.20 liron2016
16:09 | 29.01.20 liron2016
10:20 | 21.01.20 tomart74
14:05 | 20.01.20 ng3b43
19:49 | 13.01.20 פילוסוף רוחני333
09:39 | 08.01.20 Shiriishere
08:56 | 02.01.20 tomart74
07:17 | 28.12.19 אריה170
12:05 | 18.12.19 פילוסוף רוחני333

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ