לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3367633,676 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'תחרות יום ההולדת בעיצומה'
תחרות יום ההולדת בעיצומה
23/12/2010 | 15:05
87
3
לצפיה ב-' סוחט מכם מחמאות '
סוחט מכם מחמאות
<< ההודעה הנוכחית
20/12/2010 | 12:16
83
74
השבוע, בין התאריכים 19.12-26.12, אתר תפוז חוגג 14 שנים להיווסדו ואנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחגיגות יום ההולדת!

במהלך השבוע תתקיימנה בפורומים השונים פעילויות רבות, ביניהן תחרויות מיוחדות עם פרסים שווים, הקרנות סרטים לגולשים ועוד הרבה הפתעות.

בעוד תחרויות ניתן להתעדכן בפורום מומלצים בתפוז
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כמו כולם, גם אנחנו אוהבים לקבל מחמאות, ואין הזדמנות טובה לקבל אותן מביום ההולדת.
וביום ההולדת שלנו אנחנו מתים לשמוע מכם מה גורם לכם לאהוב אותנו במיוחד...

כל שעליכם לעשות זה, מהיום ועד ה-27.12 בשעה 12:00 לספר לנו, כתגובה להודעה זו - מה אתם הכי אוהבים בתפוז?

שלושה זוכים שיבחרו על ידי הנהלת הפורומים יזכו בפרסים שווים במיוחד, מתנת Tiktak4u לפי הפירוט הבא:

פרס ראשון - אירוח סוף שבוע רומנטי בבקתת ההפתעות של Tiktak4u - צימרעץ ברמות
בקתת עץ מעוצבת באווירה כפרית, ג'קוזי, מטבח מאובזר,מיטה גדולה עם מצעים לבנים מפוארים, מקלחת/שרותים, dvd, lcd,
גינה פרטית פסטורלית, בריכה פרטית ועוד פינוקים...
במהלך האירוח הזוכים יקבלו באהבה מנת קינוח חלומית של וופל בלגי משובח מחברת שוקולאב עם תוספות של פירות, קצפת, גלידה, נטיפי שוקולד בלגי ורוטב קרמל ביתי.
והפתעה רומנטית מחברת tiktak4u שתחכה לזוג המאושר, עיצוב בלונים מקסים ומיוחד, יין, וורדים ומוזיקה רומנטית.

שווי הפרס – 2,325 ₪

פרס שני - ערב גסטרונומי, רומנטי ובלתי נשכח  בניצוחו של השף אייל נעים מבית TIKTAK4U
איל הנחשב לבעל מקצוע עם נסיון עשיר בעיצוב ארוחות גורמה במגוון סגנונות ,מביא תפיסה חדשה לעולם האירוח הגסטרונומי שלא תמצאו במקום אחר.
אירוח אקסקלוסיבי בשילוב עיצוב מתאים ותפריט מיוחד המותאם לכם אישית.
אירוח משולב בניחוח של טעמים, מצב רוח טוב והרגשה קלילה של חופש לעשות את מה שבא לכם, להתפנק ולהרגע - פשוט לחוות את הרגע כמו שהוא עם מי שאתם אוהבים.  
חוויה לכל החושים עם תפריט עשיר ויחודי  הכולל מבחר מנות מעוצבות, עיצוב שולחן והקפדה על כל הפרטים הקטנים בביתכם הפרטי, בשפת הים או תחת כיפת השמיים בטבע הערב שלכם יהיה לחוויה אמיתית.

אייל נעים , השף הפרטי שלכם
http://eyal4u.co.il/

שווי הפרס 1,800 ₪

פרס שלישי –טיסות רומנטיותFUNTISA
טיסה רומנטית בשמי הארץ עם הטייס אילן אביעוז , טייס מנוסה וותיק.
ממעוף הציפור הכל נראה שונה, קטן, מרוחק... תוכלו להתרווח, ללגום יין ולהינות מהשוקולד והיין שיוגש לכם.
הטיסה מבוצעת במטוס 4-מושבים (צסנה 172).
אז תכנסו למטוס, נתניע, נקבל אישור ונמריא לחוויה רומנטית בלתי נשכחת.
נצפה בנופים המדהימים של ארצנו ונהנה מחוויה יוצאת דופן.
http://www.funtisa.com

שווי הפרס: 650 ₪

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

אודות Tiktak4u:

Tiktak4u הנו עסק משפחתי אשר קם והתפתח במטרה לאפשר לכל המעוניין להפתיע בהפתעה אישית ומקורית את בן/בת הזוג - ובעצם להפוך את הרגעים היפים שלכם לבלתי נשכחים.

Tiktak4u פועל כצוות משפחתי, אשר מביא לידי ביטוי כשרון אישי ויכולת מוכחת לענות לכל דרישה ולבצע את ההפתעה המושלמת שלכם בדייקנות ומקצועיות וביחס אישי לאורך כל הדרך.  

ההתמחות שלנו הנה בביצוע הפתעות והפקות לכל אירוע ובכל מקום :
הצעות נישואין...ימי נישואין... ימי הולדת...ומחווה של אהבה... לרגעי רומנטיקה מפנקים או  סתם בלי סיבה.

אנו ענבל ואבי רוימי תושבי מושב רמות מציעים לכם את שרותינו וכישרוננו ואת ההבטחה שהאירוע שלכם יהיה מוצלח מכל הבחינות. המקומות אותם נבחר עבורכם , האירוח הגסטרונומי או הטיפול המפנק , כולם נבחרים בקפידה וחייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שקבענו .

נשמח לעמוד לשירותכם ולהקדיש לכם את מלוא תשומת הלב במימוש חלומכם
להפתעה רומנטית בלתי נשכחת ולא שגרתית.

בקתות ההפתעות של Tiktak4u- צימרעץ ברמות
בקתות עץ מעוצבות הנמצאות במושב רמות במעלה הכנרת, מתחם אינטימי ושקט לחופשה רומנטית רגועה ומפנקת. בכל בקתה לרשותכם עומד ג'קוזי גדול, מיטת עץ ועליה מצעים לבנים מפוארים, פינת ישיבה מול LCD גדולה ולויין, מערכת סראונד, פינת אוכל, מטבח מאובזר, מכונת קפה.
לכל בקתה מרפסת עם ערסל, בריכה פרטית מחוממת, גינה ירוקה וצבעונית
חופשה עם Tiktak4u הופכת לחופשה לא רגילה מלאה בחוויות וריגושים...

http://www.tiktak4u.co.il

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני הכי אוהבת בתפוז :)'
מה אני הכי אוהבת בתפוז :)
20/12/2010 | 15:53
2
דבר ראשון תפוז זה אתר מדהים בזכותו הכרתי המון חברות תומכות ואוהבת וכמובן את בן זוגי.
בתפוז אני הכי אוהבת את הקטע של המסרים והפורמים שאפשר לפרוק ,לספר,לשתף ממש הרגשה של משפחה אוהבת ותומכת .
האנשים בפורמים מחזירים אהבה עצומה ועוזרים בכל בעיה.
כ''כ כיף לדעת שיש אנשים כאן בשבילך, במסרים אני מכתבת עם חברות (שהכרתי מהאתר)הפכנו להיות חברות הכי טובות וכל שבוע אנחנו נפגשות והכל בזכות הפורום וכמובן שאת בן זוגי המדהים הכרתי גם דרך המסרים פשוט לא להאמין!!
אתר מדהים מספר אחת בארץ שהכל כאן זה כמו בית ומשפחה שידועים לעזור להקשיב ולתת מעצמם זה מה שאני הכי אוהבת בתפוז את המסרים,הפורמים ,והאנשים המדהימים !
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
20/12/2010 | 17:32
3
אני אוהבת להתייעץ בפורומים שונים, לשמוע תגובות וחיזוקים להודעות שרשמתי וגם לייעץ אחרים.
אני אוהבת לפטפט בצאט ולעיתים רחוקות לפתוח מצלמה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני הכי אוהבת ב ..'
מה שאני הכי אוהבת ב ..
20/12/2010 | 17:33
2
מה שאני הכי אוהבת בתפוז, זה שתפוז מלווה אותי לאורך חיי, כל דבר שאני עושה או חווה, כל דבר חדש שקורה לי או דרך חדשה שאני בוחרת בה, תפוז תמיד לצידי. פשוטו כמשמעו. מייעץ, תומך, סתם שם כשצריך לפרוק...
הכל התחיל כשעברתי לגור בעיר אחרת עקב תחילת לימודיי באוניברסיטה. נרשמתי לתפוז והתחלתי להיות פעילה בפורום סטודנטים ובפורום יוצאים מהבית. שם הייתי פעילה מאוד, עונה על שאלות וגם מתייעצת בעצמי.. במיוחד עזרו לי לעבור בפורום יוצאים מהבית שנה מהגיהנום, בא היה לי שותף פשוט מ-ז-ע-ז-ע.
לקראת סוף התואר השני, בעלי (כיום) הציע לי נישואין, וכמובן שמייד הפכתי לפעילה בפורום חתונות, שם קיבלתי המון מידע, וגם חלקתי את המידע מהנסיון שצברתי שם.
בהמשך עברתי לפורום נשואים טריים, ועד לא מזמן הייתי פעילה מאוד בפורום הריון ולידה, שם עזרו לי לעבור את ההריון, עם כל החששות, הפחדים, אך גם הכיף, כל השאלות על בדיקות, ציוד לתינוק, שמות...
וכיום, מזה 4 חודשים, אני פעילה מאוד בפורום הורים לתינוקות, פורום הנקה, ואף קומונה סגורה של נשים שילדו פחות או יותר בזמן שאני ילדתי, ומלוות אחת את השנייה, עם כל השאלות החדשות שעולות כל יום בגידול התינוק...
ואני בטוחה שזה ימשיך כך לאורך השנים, כל פעם שאגיע לשלב מסויים בחיי, אצטרף לפורום הרלוונטי, מהם אני שואבת המון תמיכה ועזרה, ואף נהנית לגלוש ולקרוא הכל.
כמובן שזה לא מונע ממני להיכנס לפורומים אחרים מידי פעם, קחת מתכונים מהפורומים הרלוונטיים, לבקש המלצות על מסעדות / חופשות, ועוד ועוד.

וזה מה שאני הכי אוהבת בתפוז, הליווי המתמיד לאורך חיי..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'האתר הכי אהוב עלי הוא תפוז'
האתר הכי אהוב עלי הוא תפוז
20/12/2010 | 17:59
2
שלום לכם, וברכות חמות ליום ההולדת 14 של תפוז.
האתר הזה הוא ללא ספק ברמה אחת (לפחות) מעל הרבה אתרים דומים. אתר שיש בו תוכן ועניין תמיד (כל אחד יכול למצוא בו עניין לטעמו האישי),עדכני מידי יום,עיצוב יפה וקל לשימוש.
מכל הלב כיף לי כל יום מחדש לגלוש באתר תפוז יותר מכל אתר אחר חברתי דומה. אתר פשוט גאוני !
להנהלת הפורום :נשאר בי הרושם שאתם פשוט מקסימים ,מאוד מקצועיים, קשובים לקהל הגולשים,מפרגנים,אוהבים,אמינים. אתם גם יודעים לפנק את כולנו (בלי יוצאים מהכלל גזע מין או דת מקטון ועד זקן) ,ומצד שני שומרים על בקרה כשצריך.
זו כנראה הסיבה שאתר תפוז קיים כבר 14 שנה וזו רק ההתחלה! אני בטוחה שישנם עוד אנשים רבים שאוהבים את האתר וחושבים כמוני.
אתר תפוז הוא "הויטמין" הכי בריא וחשוב לבריאותנו .
שיהיה בהצלחה!  
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תפוז גם אהוב עלי'
תפוז גם אהוב עלי
20/12/2010 | 18:29
1
רציתי להוסיף שאתר תפוז הוא כמו הפרי תפוז עם הצבע הכתום העשיר וחם שמקרין אלייך "קח אותי אני טעים " עסיסי בעל טעם מתקתק ומעט חמוץ
שמשאיר טעם של עוד בפה. התפוז בנוי פלחים פלחים וכל אחד יכול לנגוס בו וליהנות וביחד יש לנו תפוז עגול ומדהים.
בדיוק כך אני מדמה את האתר היפה הזה שלנו אתר תפוז!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הכי אוהבת?'
הכי אוהבת?
20/12/2010 | 18:37
2
הכל !!!
אומנם הצטרפתי רק בקיץ האחרון וכבר הספקתי להתאהב.
במתכונים המדהימים שבבלוגים השונים,למדתי להכין מטבלים משגעים,בייגלה מהמם מהבלוג של רחל,ומקסמים מתוקים -פשוט למדתי לאפות קסמים.
יש כאן חברים,עצות טובות,תחרויות,ובכמה סרטים שזכיתי....
מזל טוב תפוז
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הכי אוהבת בתפוז? אמרתם תפוז אמרתם פורומים!'
הכי אוהבת בתפוז? אמרתם תפוז אמרתם פורומים!
20/12/2010 | 20:24
1
ואיי אני ותפוז זה סיפור אהבה מתמשך
התחלתי את דרכי בפורום חתונות שם אירגנתי את חתונתי,המלצתי והמליצו לי על אולמות,שמלות כלה וכו כו
המשכתי הלאה לפורום הריון ולידה תמיכה,לא ידעתי כלום הודות ההריון ושם הדריכו אותי ,והזמן טס ומצאתי את עצמי בפורום הורים לתינוקות אמא טרייה
שאין לה מושג מה קורה איתה ובכלל מה עושים עם הדבר הקטן שצורחת לי כל הזמן... ושוב הרגיעו והדריכו אותי והזמן שוב עבר ואני בהורים לפעוטות
ובדרך עוצרת לשנייה בפורום מתכונים כי המאכל היחיד שידעתי לבשל זה חביתה וזה גם בקושי חחחחח המשכתי ונסחפתי לפורום עוגות מעוצבות למתחילים והתאהבתי
אוטוטו הגדולה שלי עולה לכיתה א' ואני בטוחה שאמצא את עצמי מקטרת גם בפורום הורים לילדים בכיתה א' ואז הורים למתבגרים וכו... יש פורום לגיל הזהב?
אין על הפורומים של תפוז
פשוט להתאהב ולהתמכר!!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מזל טוב לתפוז '
מזל טוב לתפוז
20/12/2010 | 20:56
3
האתר הכי מושקע ומוצלח שיש לדעתי במדיה בארץ.

מה אני הכי אוהבת? את היכולת המדהימה להשתנות דרכו, מאדם סגור ומלא חשש, לאדם חייכן וחברותי.

אפשר להתייעץ על כל נושא שבעולם, ותוך כדי כך גם יוצרים חברויות חדשות, אפשר להתאהב, להתפרק, סתם לכתוב שמשעמם,

לדבר עם כל אחד על כל דבר שבעולם , ולפעמים כשמרגישים הכי לבד, מוצאים נחמה שיש עוד הרבה שהם "לבד" גם כן, נושאים משותפים

שגורמים לקשרים חדשים, קשרים שלא היו נוצרים באף מסגרת אחרת.

האתר מעודכן, אינפורמטיבי, וממכר.

כיף לייעץ, ולהתייעץ, אישית עשה לי טוב על הלב לקבל מסר מאדם שייעצתי לו בעבר, בו הוא הודה לי , אמר שהלך בעקבות עצתי וכך הוא וחברתו יחד.

הידיעה שדרך כתיבה פשוטה, אפשר לשנות עולם של אדם....

יחד עם זאת, האתר חוסם גסויות, שפה נמוכה, הטרדות, הכל תחת פיקוח, שזה חשוב מאד, ולכן הופך את הגלישה למהנה .

בקיצור, תמיד יש למי לפנות, לא משנה על מה.

לעוד הרבה שנים של איכות, חברות, ואהבה -
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הכי אוהבת בתפוז'
הכי אוהבת בתפוז
20/12/2010 | 21:49
תפוז זה בית שלם ומושלם. מכיל הכל: פורומים, בלוגים מכל הסוגים והמינים. כל אחד יכול למצוא פה משהו לרוחו. תפוז זה בית יציב של 14 שנה. בית של זוגיות שלי ושלו, בית של משפחתיות שלי ושל כולנו כאן. עולם שלם של חדשות, עצות, בידור, חוויות, עולמות כמו שלי ועולמות של אחרים.
תפוז זה מקום להתפרק בו, לשאול בו, לאהוב בו.
תפוז זה לא רק תפוז, זה גם מיץ תפוזים, ועוגת תפוזים וליקר תפוזים. זה הכל בשבילי!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תמיד לפנק לפנק לפנק'
תמיד לפנק לפנק לפנק
20/12/2010 | 21:52
1
אתם תמיד מפנקים -אם זה באירועים המושקעים לבלוגרים, אם זה בתחרויות עם פרסים שווים ואם זה בפורומים ובלוגים עם רשומות מענינות
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני ה\כי אוהבת בתפוז'
מה שאני ה\כי אוהבת בתפוז
20/12/2010 | 22:29
3
בס"ד

זה שאפשר למצוא את השותפים שלך לכל חלק קטן באישיות שלך ולכל שריטה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני הכי הכי אוהבת בתפוז ש......'
אני הכי הכי אוהבת בתפוז ש......
20/12/2010 | 22:47
2
אפשר להיות מי שרוצים, מתי שרוצים ואיפה שרוצים.
אני שמחה שיש אפשרות להתחבר לנושאים שונים שמעניינים אותי, בכינויים שונים בהתאם. אוהבת את האפשרות הזו לשמור על אנונימיות ולהיעזר במומחים ולהעלות שאלות והתייעץ בכל מיני פורומים מבלי להתבייש או להזדהות.
זה אחד הדברים שאני הכי הכי הכי אוהבת בתפוז, חופש הפעולה הזה.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'את האנשים פה'
את האנשים פה
20/12/2010 | 23:01
יש אין ספור אתרים עם כוונות דומות יותר או פחות, יש המון פלטפורמות אבל אני משתמש ב למעלה מעשור ובמהלכו הכרתי ב אנשים מדהימים, חלקם התחברו לעולם הממשי, חלקם נשארו בצד הוירטואלי.

וזה עוד לפני שהתחלנו להודות על מגוון השרותים שיש לתפוז להציע

ל והמון בהמשך
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תפוז מלווים אותי מאז סוף 2002'
תפוז מלווים אותי מאז סוף 2002
20/12/2010 | 23:05
1
1
בכל רגע נתון יש אצלי לפחות 10 פורומים שנמצאים במועדפים אם לא יותר, ותמיד אני מוצאת לי פורום חדש להוסיף.
בהרבה פורומים אני מה שנקרא "גולשת סמויה".
תפוז משמשים אותי במקום גוגל. הרבה יותר נעים לי לקבל תשובות מאנשים מאשר לבצע חיפוש בגוגל ולקבל מידע ממקור שאינני יודעת מהו, ואינני יודעת עד כמה הוא מוסמך.
למשל, פורום מכוניות ליוו אותי מהרגע שהחלטתי לקנות רכב והתייעצתי בנושא, ועד היום, לאחר שכבר רכשתי רכב.
אני מרגישה שאופקיי הורחבו בעניין רכבים במידה כזו שאני מבינה יותר מבן זוגי בנושא, ובכך שרכשתי לעצמי כל מיני מושגים מעולם הרכבים, שלא היו לי אילולי הפורום הזה. אני בעיקר קוראת בו, ומרגישה מאוד בנוח להעלות שאלה כשיש לי, בבטחון מלא שאזכה להתיחסות רצינית לשאלתי. אך מעבר לכך, אני קוראת שם הרבה, גם הודעות שלא קשורות לסוג הרכב שיש ברשותי, ואני מרגישה שאני משכילה מהקריאה שם.
הצד השני של המטבע, אותו תפוז מספק לי, הוא בעצם סיפוק ממענה לגולשים אחרים, למשל בפורום "בינו לבינה". אני מאוד אוהבת לקרוא תגובות של אנשים אחרים וכן להגיב בעצמי. קודם כל זה נותן לי פרספקטיבה "מה קורה אצל אחרים" ושנית כל זה מאפשר לי להביע את הדעות שלי, בפורום כלומר, במסגרת שבה לא היה ניתן להביע אותם בצורה אחרת, כי אתם לא באמת מכירים סיטואציה שבה יושבים כמה חברה ומתחילים לספר על מערכות היחסים שלהם, לשאול, להתייעץ, ולהגיד שלא טוב להם, כי פשוט לא עושים את זה. תפוז הוא מקום הרבה פחות שיפוטי מהעולם האמיתי, (בתפוז יש גולשים שיפוטיים, אך הם כאין וכאפס לעומת מה שהיינו נתקלים בו בעולם האמיתי מול אנשים שמכירים אחד את השני) ולכן הוא מאפשר לקיים דיונים אמיתיים בלי התייפיפויות ובעיני זה נהדר.

אז אם נסכם את חשיבותו של תפוז בעיני ואת הדבר הכי טוב באתר הזה עבורי, שכן השימוש העיקרי שלי מתרכז בפורומים הוא, שמצד אחד אני רוכשת ידע על דברים שמעניינים אותי באמצעות הפורומים השונים (לא רק מכוניות) ומצד שני אני יכולה לחלוק את הדעות שלי, ולהחשף לעולמות שלעולם לא הייתי יכולה להחשף בהם בחיים האמיתיים, מפני שהשילוב של האנונימיות והרשת האינטרנטית מאפשרת פתיחות הרבה יותר גדולה מזו שקיימת בעולם האמיתי, הן מבחינת החשיפה, כלומר מפגש עם סיפורים, עולמות וגולשים מכל מיני קצוות ומכל מיני קשתות, מקטן ועד גדול, מאילת ועד החרמון מה שיוצר את תפוז למקום שמספק הרבה מאוד אמיתיות, אמיתיות שלא מתקיימת בחיים האמיתיים בגלל נורמות חברתיות שלא מאפשרות פתיחות כה גדולה כפי שתפוז מעניק.
אם לא היה את תפוז, אז 90% מהזמן שאני מבלה ברשת לא היה מתקיים. אני לא נמצאת בפייסבוק כמו שאני מבלה בתפוז, הן מבחינת רכישת ידע, והן מבחינת העברת ידע. מבחינתי הרשת הייתה משעממת ללא תפוז. אני מבלה עם האתר כבר כמעט 8 שנים, ואני מקווה שאמשיך לבלות עם תפוז עוד שנים רבות. אין תחום שתפוז לא מכסה, אין רעיון שאחשוב עליו ולא אמצא בתפוז. תמיד יש מאיפה לרכוש ידע בתחום שמעניין אותי, את מי לשתף, ולמי לסייע בתחומים שאני חשה בהם הזדהות עם גולשים אחרים.

אז מה אני אוהבת בתפוז? בשתי מילים, את הפתיחות והאמיתיות שתפוז יצרו עבור הגולשים שכאן. זה מוביל לכל שאר הדברים שכתבתי, שאני כ"כ אוהבת בתפוז, ושבגינם אני מבלה הרבה מאוד מזמני העיקרי בגלישה באינטרנט בתפוז ולא בפורומים אחרים, שלא נותנים אפילו את קצה התחושה הנעימה שיש כאן.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני אוהבת בתפוז'
מה אני אוהבת בתפוז
21/12/2010 | 14:11
2
אתר תפוז מבחינתי הוא כמו התפוז הנקטף בפרדס, בעל צבע כתום עז, בעל ריח של התחדשות, משהו טרי המשאיר בפה טעם מתקתק.
הכרותי עם תפוז החלה לפני מספר שנים כאשר קיבלתי המלצה מחברים, נכנסתי להציץ בפורומים הרבים ולהתרשם, התאהבתי והחלטתי להרשם אך עדיין בתור גולשת סמויה, ולכן נבחר הכינוי הרואה שאינה נראית. בהרבה פורומים אני עדיין יכולה להגדיר את עצמי כגולשת סמויה, אך בפורומים מסוימים גולשת מהמניין.
היום אני יכולה להגדיר את עצמי בפה מלא כמכורה לתפוז ולא רק לתפוז מהעץ, יותר כייף לי לקבל מענה מחברים בפורומים השונים אשר מנוסים כבר באותו נושא ולכן התשובה טובה יותר אמינה יותר מבחינתי.
תפוז מאפשרת לי להביע את הדעות שלי, לקבל גם דעות מאחרים, נותן לי להחליף חוויות עם אנשים אחרים, להתייעץ, לחשוף את עצמי בכתב אך לא במציאות וזה מה שגורם לי להפתח לאנשים שכאן, כי איזה כייף לחשוף את עצמך כאשר אנשים לא מכירים אותך, ואז גם אפשר לקבל את התשובה האמיתית הנכונה ללא כל צביעות.
תפוז אפשרה לי להכיר אנשים וירטואליים ולהיות החברה האמיתית שלהם, וכמובן גם בזכות תפוז פגשתי אנשים שהפכו להיות החברים הכי טובים שלי, אפילו בזכות תפוז זכיתי לאהבה רק שלצערי היא הסתיימה לא מזמן.
אז חשיבותו של אתר תפוז בליבי הוא הדבר הכי טוב שרק אפשר לבקש.האפשרות להתחבר לאנשים מכל העדות,מכל הסוגים ומכל המינים ללא שום בעיית מרחק, היכולת להחשף אך לא לחשוף, היכולת לזכות לחברי אמת.
תודה על הזכות שניתנת לי להיות גולשת בתארכם ואני מאחלת לכם עוד הרבה ימי הולדת יחד.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-''
21/12/2010 | 10:10
5
אני הכי אוהבת בתפוז:
אפשר לכעוס - מותר ורצוי לשתף בפורומים השונים בכל מצב נתון ותמיד יהיה מי שיהיה לצידך...
אפשר לשאול שאלות שאתה לא מצליח למצוא להן תשובות- ותמיד יהיה האדם הזה, בעל הניסיון, שיידע לתת את התשובה המדוייקת והנכונה..
אפשר לשחק.. בכל משחק מילולי שעולה לראש! ובדרך כלל - שיתוף הפעולה מגיע מהר מאוד! במיוחד כשתפוז מקדם את זה לדף הראשי
כמישהי שאוהבת מוזיקה מאוד - ושומעת רדיו לעיתים ותמיד נתקלת באיזה שהוא שיר שאני לא יודעת איך קוראים לו... הפורומים בנושא המוזיקה מיד יעזרו לי! אבל ממש מיד...
כיף להיות בפורומים בכל יום! בימי שמש, בימי חורף, וגם באלה שהם באמצע... תמיד יש מה לקרוא ודברים חדשים ללמוד!
אחד היתרונות הבולטים הוא שאפשר תמיד להיות כמו דג! לקרוא, לגבש דעה, ולבחור שלא להגיב כי אין כח....
בכל מקום ובכל פורום אפשר למצוא המלצות למתכונים! הרי כולנו מבשלים, ותפוז עוזר לי בשנים האחרונות ללמוד יותר ויותר דרכים לגוון באוכל ולהשתפר בבישול עם כל מיני טיפים נחמדים..

בקיצור - תפוז בשבילי זו משפחה אחת גדולה,
עם סבתא בעלת ניסיון החיים שיודעת להגיד תמיד את הדבר הנכון
עם סבא שיודע את כל הטיפים הטכניים
עם אמא שיודעת לבשל, ונותנת טיפים חמודים
עם אבא שמקשיב ויודע להיות חבר טוב - ובעיקר - לא מגיב..
עם אחות קטנה - שמשחקים איתה ומלמדים אותה משחקים חדשים שיעבירו את הזמן..
עם אח קטן - שתמיד מעצבנות אותך התגובות שלו!
עם חברה טובה - שמכירה את כל השירים ברדיו ועוזרת תמיד לפצח תעלומות שירים...

וביחד אנחנו אוהבים לטייל, בימי שמש וגם בימים שהם לא..

תפוזבשבילי זו משפחה שלמה!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'@_@'
@_@
21/12/2010 | 11:21
1
2
כבר שנים שאני משתמשת במערכת תפוז,מאוד מרוצה מהפורומים המגוונים,היכולת להתבטא ,לשאול ולקבל תשובות עבור שאלות דחופות יותר ופחות.שמחה על הקיום שלכם,התחרויות,הפרסים והעניין האקטואלי במגוון הנושאים
ישר כוחכם והמשיכו בדרך צלחה זו.כל הכבוד על היוזמה הברוכה

שלכם,ציפור האגמים .
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כל כך פשוט,כל כך נכון..ישר כוח לתפוז!'
כל כך פשוט,כל כך נכון..ישר כוח לתפוז!
22/12/2010 | 19:32
5
לצפיה ב-'מה שאני הכי ב'
מה שאני הכי ב
21/12/2010 | 11:31
3
פורומים בכל נושא שבעולם עם דגש על עזרה הדדית - אנשים עם לב זהב יש בתפוח הזהב
מבצעים רבים שתודות להם אני מבלה ובחינם!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני הכי אוהבת...'
מה שאני הכי אוהבת...
21/12/2010 | 13:24
3
זה שכל פעם שיש לי שאלה/סוגייה/טענה אני יודעת אוטומטית להיכנס לפורומים של תפוז ולשאוב מהם את כל המידע הדרוש לי...ולהביע את דעותיי

חוץ מזה גם אני מאוד אוהבת לקרוא את הבלוגים של הכותבים, רכילויות וכו'...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'למה אני אוהבת אתכם? זה קל.....'
למה אני אוהבת אתכם? זה קל.....
21/12/2010 | 14:06
3
אני נמצאת בתפוז מאז 2004. כשהגעתי לפורום מקפליי. חיפשתי פורום ללהקה הכי אהובה עליי והנה פה זה היה, יחד עם עוד פורומים שהתעניינתי בהם.

פה בתפוז מצאתי חברות טובות, שעד היום אני שומרת איתן על קשר גם אם הן לא בפורום עצמו.
מצאתי פה גם אהבה, אפילט שהיא נגמרה עדיין זה היה מיוחד, מין סיפור לא יאומן שכזה. באחד הפורומים, סוף סוף למצוא מישהו עם אותם סוגי עניין שכמותי. משהו ששנינו אוהבים.
תפוז נותן לי אפשרות לבטא את עצמי יותר מאשר אני יכולה לבטא את עצמי בכל מקום אחר. נותן לי להיות יותר עצמי בעוד שבחוץ אני ביישנית ולא פתוחה ואוהבת לדבר
כמו שפה, פה אני אוהבת להגיב לכל דבר ודבר שיש לי בו עניין ואני יודעת שיגיבו לי וכך תתפתח שיחה מעניינת מאוד שאני אוהבת להיגרר אליהם פה.
תפוז זה התמכרות. אין יום שאני לא נכנסת. יום? שעה? אפילו שאני יודעת שאין חדש עדיין אני מרעננת ומחכה.... מחכה לפרסום משהו חדש כדי שאוכל להגיב ולבטא את עצמי
עוד ועוד. להביע את דעתי על עניינים בדברים שלפעמים אנשים רוצים להשתיק אותי. בחיים האמיתיים. להעלות סוגיות שונות ולראות שלאנשים יש את אותה דעה כמו שלי.

תודה על העזרה ועל השינוי שאתם גורמים לנו לעשות. השתנתי נורא מאז שאני בפורומים של תפוז, התבגרתי ועם זאת גם הדעות שלי שמתקבלות בשמחה בפורומים השונים.
תודה על המתנות ועל הידע שאתם נותנים פה בכך שיוצרים פה כל כך הרבה פורומים ונושאים לשוחח עליהם.

תודה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני הכי אוהבת בתפוז '
מה שאני הכי אוהבת בתפוז
21/12/2010 | 15:18
2

תפוז מלווה אותך לאורך כל הדרך, בכל בעיה, בכל שאלה.

קרוב ל10 שנים שאני נעזרת בפורומים להכל!

פורום בנות - בגיל ההתבגרות
פרוום זוגיות - כשכבר התחיל משהו רציני.
פורום אהבה ורומנטיקה/בינו לבינה - לחשוב בכל דרך לטפח את האהבה
פורום זוגיות במשבר - כשנהיה קצת רע
פורום יוצאים מהבית - כשכבר ארוצים להיות גדולים
פורום הכרויות - כשמחפשים משהו חדש
פורום חתונות - כשעולים שלב אחד
פורום נישואים טריים - כדי לעשות כיף חיים
פורום לקראת הריון - כשרוצים ללמוד על התהליך..

וזהו בינתיים, זה מה שאני אישית עברתי ב10 שנים האילו.
כמובן שיש עוד המון פורומים אחרים.
אבל אילו שציינתי, ממש ליוו אותי לאורך הדרך.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני אוהבת בתפוז..'
מה שאני אוהבת בתפוז..
21/12/2010 | 15:20
3
אני זוכרת את הימים הראשונים בהם הורים שלי עשו לי סוף סוף אינטרנט... הייתי בכיתה ו' או ז' והדבר הראשון שעשיתי וזהו הרגע שלו חיכיתי הכי הרבה זה להכנס לצ'ט של תפוז! אני זוכרת איך בבית ספר חברות שלי תמיד היו מספרות לי שהן מתכתבות ועובדות על אנשים בצ'ט.. אז ברגע שאבא שלי בישר לי שיש אינטרנט ישר נכנסתי לצ'ט כתבתי את הכינוי שעליו חשבתי שבועות רבים עוד לפני שהיה לי אינטרנט - "פצצה ירוקה" כי אני אוהדת מכבי חיפה! זהו זכרון שישאר חקוק במוחי עוד הרבה שנים..
אז בהתחלה הכל התחיל באמת בתור ילדה קטנה ובשביל הצחוקים אבל עם הזמן התברר לי שאני נמשכת לבנות.. אני באה ממקום נורא קטן ושומרני.. ולא ידעתי מה לעשות עם ההרגשות האלו שלי.. הרגשתי שזה אסור ומוטעה ונורא פחדתי ובעיקר הרגשתי לבד.. המפלט שלי היה שוב הצ'ט ועם הזמן גם הפורום (כשגילתי שקיים כזה דבר).. דרך הפורום והצ'ט הכרתי בנות ובכלל אנשים שעזרו לי להבין שאני לא חריגה.. שאני צריכה לקבל את עצמי וכך גם הסובבים אותי. נפגשתי עם בנות, הכרתי חברים לחיים וכך גם הכרתי את בת הזוג הנוכחית שלי (שאנחנו יחד כבר שנה) וכל זאת מתמונה שהיא פרסמה בשרשור שבועי בפורום לסביות גאווה נשית.. פשוט שלחתי מסר קטן ומשם הכל התגלגל למה שהוא היום.
אז בעקרון.. הדבר הכי טוב שיש לי בחיים הוא כתוצאה מאתר האינטרנט שלכם!

אז תודה! והמון מזל טוב :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הכי אוהבת ש..'
הכי אוהבת ש..
21/12/2010 | 15:32
2
הגעתי לראשונה לתפוז כשהייתי בת 14 בערך,
מצאתי את פורום ימי הולדת ומתנות (המקסים) ומשם לאט לאט נכנסתי לפורומים נוספים וגיליתי עולם מרתק בכל אחד מהם!

אפשר למצוא פה מקום לדבר על כל נושא שבעולם, מהרציני ביותר ועד הכי הכי שטותי, לכל שאלה אפשר למצוא מענה.

ואיך אפשר שלא לשבח את התחרויות (פעם ראשונה בחיי שאני זוכה במשהו!)
וההתנסויות במוצרים שונים ומפנקים שמגיעים עד לפתח הבית.

תודה תפוז!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני כל כך אוהבת בתפוז'
מה אני כל כך אוהבת בתפוז
21/12/2010 | 17:09
תפוז אתר שאני כל כך שמחה שנרשמתי אליו ואני כותבת בלוגים ומשתתפת בתחרויות המקסימות שלכם ובפרסים הנהדרים שאתם מחלקים. תתפלאו שאתר תפוז הוא כמו בית שני שלי.
בית שאני אוהבת לבקר בו יום יום.  לקשט אותו בסיפורים שלי - בלוגים.
ולהשתתף בתחרויות שלכם.
והוא גם צבוע בצבע כתום. צבע הכי יפה  .
מי חוגג 14 שנים , בדרך כלל חוגגים 13 שנים לילד.
14 זה מאד מיוחד. רק תפוז מסוגל לחגוג יום הולדת ולחלק פרסים נהדרים.
יושבים שם אנשים נחמדים מאד.
אני אישית יצא לי לפגוש את מיטל - בחורה מקסימה.
גם במפגשים המיוחדים שלכם כמו סוויפר ופנטן וכמובן בסרטים היפים והנישנושים שאתם נותנים.
הכל מכל הלב.
כי אין עליכם תפוז.
יום הולדת שמח.
תמשיכו להיות מיוחדים
ואני ימשיך להיות חלק מכם.
וכמובן להיות מכורה אליכם.
אין כמוכם ת פ ו ז.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני כל כך אוהבת בתפוז'
מה אני כל כך אוהבת בתפוז
21/12/2010 | 17:09
3
תפוז אתר שאני כל כך שמחה שנרשמתי אליו ואני כותבת בלוגים ומשתתפת בתחרויות המקסימות שלכם ובפרסים הנהדרים שאתם מחלקים. תתפלאו שאתר תפוז הוא כמו בית שני שלי.
בית שאני אוהבת לבקר בו יום יום.  לקשט אותו בסיפורים שלי - בלוגים.
ולהשתתף בתחרויות שלכם.
והוא גם צבוע בצבע כתום. צבע הכי יפה  .
מי חוגג 14 שנים , בדרך כלל חוגגים 13 שנים לילד.
14 זה מאד מיוחד. רק תפוז מסוגל לחגוג יום הולדת ולחלק פרסים נהדרים.
יושבים שם אנשים נחמדים מאד.
אני אישית יצא לי לפגוש את מיטל - בחורה מקסימה.
גם במפגשים המיוחדים שלכם כמו סוויפר ופנטן וכמובן בסרטים היפים והנישנושים שאתם נותנים.
הכל מכל הלב.
כי אין עליכם תפוז.
יום הולדת שמח.
תמשיכו להיות מיוחדים
ואני ימשיך להיות חלק מכם.
וכמובן להיות מכורה אליכם.
אין כמוכם ת פ ו ז.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/12/2010 | 19:04
אני הכי אוהב בתפוז לייעץ בפורומים הנפשיים: תמיכה נפשית למבוגרים, בינו לבינה ואהבה ורומנטיקה. לפעמים קוטלים אותי פה ולפעמים אוהבים אותי. אני משתדל לעזור לכולם.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ORANGE~'
ORANGE~
21/12/2010 | 20:16
4
1
אני חושבת שאפשר להמשיל את תפוז לאינטרנט כולו. יש כאן המון הזדמנויות להגשים חלומות,לקבל תשובות על שאלות בצורה אנונימית,זה גורם לאדם הפשוט להתקדם לאן שהוא מבלי להתבייש,רק הוא ומסך המחשב...הגולשים פתוחים ומקבלים את כולם. יש כאן תן וקח,יד רוחצת ד בצורה שלא נתקלתי באתרים אחרים . אני באופן אישי נהנת מאוד כאן,נעזרת בהרבה פורומים,קוראת כתבות,מחפשת עבודה לעיתים,וסתם מתעניינת על מה שקורה לאנשים אחרים בחיים.

שיהיה שבוע מקסים,ותפוז המשיכו בדרככם עד 120 שנה.
מזל טוב,
שיר..זהב..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'קשה להמשיל את תפוז לאינטרנט'
קשה להמשיל את תפוז לאינטרנט
23/12/2010 | 19:17
3
2
כי האינטרנט גם מלמד דברים על העולם ומוסיף ידע והשכלה, ותפוז רק יוצרת קשרים בין אנשים.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהשאלות נשאלות מחוסר ידע'
אני חושבת שהשאלות נשאלות מחוסר ידע
23/12/2010 | 19:53
2
1
אצל חלקנו גם בערות בנושאים מסויימים. התשובות שאתה ואני מקבלים כאן מהחלט מוסיפות (לפחות לי) לידע. ההשכלה היא מונח רחב יחסית כך שקשה להתייחס כאן אבל לטעמי לאלו המשקיעים גם בקריאת בלוגים,מאמרים בפורום והפניות לספרים- אכן מרחיבים גם את השכלתם. לחלוטין לא חכימא ברמיזא ;)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כן אבל'
כן אבל
23/12/2010 | 20:20
1
2
באינרטנט אפשר להקליד נושא מסוים וללמוד עליו ישירות מהויקיפדיה. האם גם בתפוז יש דבר כזה?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לצורך העניין'
לצורך העניין
24/12/2010 | 12:26
1
וויקי היא אינציקלופדיה של האספסוף,היא מורכבת מנסיונם של אנשים בכל מיני דרגות ידע (גם גבוהות וגם נמוכות) לתאר מונחים,מצבים ומושגים.בהמשך אנשים שונים מנסים לתקן את הערך על מנת שיהיה מדויק יותר לטעמי מזמן ההקמה של ויקי עד היום לא תוקנו כל הערכים בצורה מיטבית כמו אינציקלופדיות רגילות שנכתבו בידי חוקרים ובעלי השכלה גבוהה. אולי עוד שנתיים שלוש מהיום אחרי חידודים רבים של עוד מסה גדולה של אנשים יהיה אפשר להתייחס לזה.
בתפוז יש בפורומים רבים מומחים מייעצים כמנהלי פורום שוודאי יודעים את עבודתם נאמנה. חוץ מזה חולקים בידע המון מרצים ובעלי רקע אקדמי שעונים על שאלות ושאולים כאחד. אמנם השאלה הספציפית מקבלת מענה ספציפי ולווא דווקא רחב היקף עם שנים ותמונות כמו בוויקי אז אם על החוסר הזה אתה מדבר,ניחא.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התפוזים התפוזים שווים באלף אחוזים...'
התפוזים התפוזים שווים באלף אחוזים...
21/12/2010 | 21:26
4
11

תפוז הוא סיפור האהבה שלי שלא נגמר...
הכל התחיל לפני בערך 5 שנים.. הייתי בבית של אחי עושה בייביסטר לקטנים. כמה ימים לפני כן התחלתי קשר חדש,
ואיתו הגיעו גם הלבטים..
האם הוא רציני? האם זה שהוא היה איתה 5 שנים ונפרד ממנה לפני שבועיים ייפגע בי? האם האם...
מה עושים עם הלבטים?

החלטתי לחפש פורום אהבה מתאים.

וואלה? וואלה לא מתאים...
נענע? טעים בתה.. אבל זה לא זה....
וככה טיילתי לי ברשת,
עד שנלכדתי ברשת.
תפוז...!!! זה הפתרון לכל הבעיות.!! טרי. טעים. ופותר את כל הבעיות שבלב יותר מכל חברה טובה.
שפכתי את אשר על ליבי וקיבלתי ים של עצות בתוך זמן קצר...
ואין. !!!
על המקום התאהבתי!! אהבה ממבט ראשון.

כמו בכל קשר טוב, יש את האדרנלין של ההתחלה, הפרפרים בבטן...הלכתוב בלי הפסקה בפורום...שעות על גבי שעות.. שחור על גבי תפוז. לבזבז שעות שינה. לכתוב עד 5 לפנות בוקר בלי לשים . להגיב, לחכות לתגובה, ממש כמו כל קשר אהבה.
ואומנם יש את ההפסקות. ויש את ה"הרגל".. אבל כמובן שמשהו טוב לא נגמר אף פעם..
מאז שנת 2005 היו לי שלושה משתמשים שונים כל פעם פתחתי. כל פעם התמכרתי מחדש.

יש את הלייעץ.. ויש כ"כ הרבה דברים שאי אפשר להכיל אותם בכתיבה אחת..

פוגשים אנשים. מכירים הרבה הרבה תפוזים... כל אחד והסיפור שלו, וזה פשוט כייף לקרוא את כל הלבטים והשיתופים של אנשים.. אני מרגישה שאדם בא ומשתף אותי בדברים שלא בטוח שהוא שיתף את האדם הכי קרוב לו..
אנשים שבאים עם בעיות אמיתיות. מציאות חיים בצד השני של המסך. אנשים שכנראה לא הייתי מכירה לעולם במציאות.
מרחוק. מקרוב. בשעות שלא נמצאות במחוגים שלי. ואפילו מיבשת אחרת. אי שם...
ואותם אני מצליחה לפגוש ולהכיר כל-כך טוב. ואנשים מסויימים אפילו לאהוב.!

וכל זה בזכות התפוז.
התפוז הזה שאני כ"כ אוהבת.!!!

חלפו פה הרבה מאוד אנשים בפורום. אני מכירה אנשים חדשים. ותיקים. עוברי-אורח

בפורום הזה גדלתי אפשר לומר ב5 שנים האחרונות...
היו לי אהבות רבות ששיתפתי בפורום, אבל את האהבה הזו לא החלפתי ולא אחליף לעולם...
אז אולי הפרפרים חלפו, אבל במקומם הגיע משהו טוב פי כמה. אהבה אמיתית לתפוז.

אהבה שאי אפשר לתאר במילים...
אהבה לתפוז אנשים.!!!

נטע
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אחד מהפרופילים שלי..'
אחד מהפרופילים שלי..
21/12/2010 | 22:06
1
3
http://www.tapuz.co.il/olamot/users/%D7%A0%20%D7%98%20%D7%A2%206%208%209%201
השאר לא זוכרת...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ועוד אחד...'
ועוד אחד...
21/12/2010 | 22:34
3
http://www.tapuz.co.il/olamot/UserProfile.aspx?profileID=1684547

חיפשתי את ההודעה הראשונה שלי בפורום אהבה ורומנטיקה אך טרם מצאתי =)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'יש לי גם'
יש לי גם
22/12/2010 | 01:04
1
שירי19
איך אני מוצאת את ההודעה הראשונה ששלחתי??..
ממש רוצה להיזכר...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-''
28/12/2010 | 02:14
2
לצפיה ב-'מה אני אוהבת בתפוז'
מה אני אוהבת בתפוז
21/12/2010 | 22:06
התוודעתי לתפוז לפני אולי שמונה שנים. הפסיכולוג של אחותי  המליץ לה  להיכנס לאתר.  שכחתי מההמלצה.  לפני כמה שנים פתאום הייתי בעלת טונות של זמן פנוי ותוך כדי שיטוט התחלתי להכיר את תפוז.. ובחלוף הזמן זה  התחלתי גם להשתתף בכל מיני תחרויות (חידונים  סיפורים  וכו'..וזה הוביל לתגמול לא רק מוראלי אלא גם תגמול חומרי.כל מה שהבנאדם צריך. אז יישר כוח אתר תפוז ותמשיכו כך.|4|
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'נגעתי בתפוז והתאהבתי לאלתר'
נגעתי בתפוז והתאהבתי לאלתר
21/12/2010 | 23:09
2
נגעתי בבוץ - התלכלכתי, נגעתי בקוץ - נדקרתי , נקעתי באש - נשרפתי, נגעתי בתפוז - התאהבתי לאלתר-בקיצור תפוז הוא השילוב האולטימטיבי בלחשוב טרי, לחשוב בריא, ולחשוב רענן...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הבית שלי אונליין '
הבית שלי אונליין
22/12/2010 | 00:08
1
אני פה כבר מספר שנים טובות
הכל התחיל כשרציתי לדעת משהו ולא ידעתי איפה לחפש.
הפורומים שלכם הם מעל ומעבר- יותר מכל אתר אחר, בכל העולם (בדקתי, לא הכי יעילים)
בתפוז, יש מגוון כל כך רחב של פורומים, לכל נושא שרק חשבתי על לשאול שם משהו, או להתייעץ, יש פורום
בתפוז, אנשים עונים מהר להודעות שלך, מנסים לעזור, ובכלל לא מחוייבים לכך
בתפוז, יש תמיכה אדירה בכל נושא שאפשר להעלות על הדעת, קיבלתי פה תמיכה עצומה יותר מכל מקום אחר אליו פניתי
בתפוז, גם הנהלת הפורומים מתייחסת אליך כשווה ולא כמטרד
בתפוז, דרך בלוגים, קומונות ופורומים אני מתעדכנת הכי מהר במה שמעניין אותי וגם מה שלא, העמוד הראשי של האתר וגם העמודים הראשיים של התתי קטגוריות מתחלפים בתדירות גבוהה ומעודכנת

זאת לא התחנפות כמו שזאת תודה ענקית, בלעדיכם, לא הייתי יודעת אם להוסיף שם בת.ז עולה כסף, מה אני עושה כאשר הכרטיס זיכרון במצלמה נעול, מה כדאי להביא ולקנות כשעוברים לגור בחו"ל.. ועוד ועוד, זה לא נגמר

אז תודה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני אוהבת בתפוז?'
מה אני אוהבת בתפוז?
22/12/2010 | 11:15
1
מה לא,בעצם?

אני כאן מגיל 12, ואין ספק שהתבגרתי עם תפוז...
ואפשר לראות את זה בכל הפורומים שביקרתי בהם במהלך השנים...

המורדים - אין מה לעשות, כמו כל נערה מתבגרת.
סימס וסימס סיטי- שמעו, זה אחלה משחק מחשב!
אהבה בגיל ההתבגרות- כי לכולנו נשבר הלב מתישהו!
נוער בחו"ל- כי ההורים שלי גררו אותי לשליחות
שאלה קטנה- כי הסקרנות אף פעם לא נגמרת!
זיהוי שירים- כי אין כמו להרדם עם שיר טוב....
בנות- כי יש דברים שבנים פשוט לא מבינים!
מחול- כי בלט היה הכל בשבילי...
יופי וטיפוח אישי- כי אין מה לעשות, אני מהממת
ריטוש תמונות- טוב, כי בעצם אני לא כ-ז-ה מהממת....
אומנות הצילום- תחביב עדיין לא מוממש!מזילה ריר על דפי הפורום...
חתונות- כי גם אני חולמות על היום שלי!

בסופו של דבר,
בכיתי, צחקתי, התאהבתי, שרתי, צרחתי, השתעממתי, התעניינתי, הכרתי, חוויתי, הבנתי, כעסתי, נרדמתי, שאלתי...
התגברתי
על דפי הפורום תפוז,
כי בסופו של דבר-מה שהופך את תפוז לכזה, זה אנחנו.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' אוהבת הכל בתפוז מא' ועד ת''
אוהבת הכל בתפוז מא' ועד ת'
22/12/2010 | 12:44
2
א- אוהבת להיות מעודכנת דרכו בתחומים השונים                                        
ב- בזכותו הכרתי הרבה חברים חדשים
ג- גדלתי איתו למעלה מעשור והוא עוד ילווה אותי שנים ארוכות
ד- דרך מעולה לחוות דעה אישית ולהיחשף לדעותיהם של אחרים
ה- ההתמכרות הכי טובה ובריאה שלי
ו- ואי אפשר להשוות אותו לאף טרנד חולף של רשת חברתית
ז- זה אתר הבית שלי ואין לו תחליף
ח- חידונים, מבצעים, הגרלות והמון מתנות שוות
ט- טכנולוגי ומתפתח משנה לשנה
י- יצירתי וחדשני, שובר שיגרה ומפתיע כל פעם מחדש
כ-כיף גדול והנאה רבה בשעות הפנאי
ל- לא נגמר ברשת אלא גם בפעילויות ומפגשים מדהימים
מ- מוציא ממני רק טוב, עזרה הדדית וכנה לאחרים
נ- ניתן להיכנס אליו גם ממקומות רחוקים בעולם ולהרגיש בבית
ס-סיוע מקצועי שחוסך הרבה טירחה, טירטורים וכסף
ע-עזרה מאנשים בלב שלם ללא אינטרסים
פ-פורקן רגשי גם בתקופות קשות
צ-צבעוני, אסתטי ומושך את העין
ק-קל להתמצאות גם לא למבינים גדולים במחשבים
ר-רמה גבוהה, איכות וצנזורה על אופי התכנים
ש-שומר על אנונימיות כשצריך
ת- תמיד יהיה שם בשבילי ובשביל כולם 24/7 ותודה גדולה על כך!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הכי אוהבת בתפוז'
הכי אוהבת בתפוז
22/12/2010 | 14:10
3
יש שני דברים:
1. אחלה אנשים שתמיד עוזרים בכל מיני שאלות בנושאים רבים ומגוונים.
2. תחרויות מגניבות

אין עלייכם!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להיות עצמי מבלי לפחד'
להיות עצמי מבלי לפחד
22/12/2010 | 19:49
1
דבר ראשון בתפוז לכל אחד יש לפחות מישהו אחד שדומה לו, ואף פעם לא מרגישים לבד.
אני יכולה להיות אני בלי לפחד, אפילו שאני מפרסמת את שמי ואת מקום המגורים שלי, עדיין ההרגשה היא שונה מבמציאות ואיכשהוא פה אני נפתחת יותר.. מספרת לאנשים שאני בקושי מכירה על כל הבעיות הכי גדולות שלי, והאמת היא שהעזרה פה היא הרבה יותר גדולה מהעזרה במציאות.

במציאות אני כרגע כמעט לבד (יש לי חבר, אבל כל החברות שלי בצבא) ופה בעצם מתחילים (ונגמרים, כרגע בשלב זה של חיי) חיי החברה שלי..
אני מקבלת תשובות לכל כך הרבה שאלות פה, מכירה אנשים (גם את החבר שלי, ואנחנו כבר שנה ביחד בזכות )

בתפוז אני אמיתית, כולם מקבלים פה את כולם (חוץ מהיוצאים מן הכלל), הכי כיף פה, הכי מעניין פה.
הלוואי שהחיים האמיתיים היו קלים כמו פה.

תפוז שלי, ושל כולנו, המון מזל טוב! אני לא אאחל עד 120 כי אני רוצה שתשאר פה לעד!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני הכי אוהבת בתפוז ..'
מה אני הכי אוהבת בתפוז ..
22/12/2010 | 20:01
2
שזה אתר עם ממשקים נוחים, הפורומים והקומונות נוחים לתפעול,
ה-flix מדליק ביותר,
יש באתר המון בלוגים מגניבים ומעניינים,
ודף הבית לא מפסיק להתעדכן!
בנוסף, החלונות הקטנים בתחתית דף הבית, שמאפשרים לי לראות את הודעותיי האחרונות והתגובות האחרונות להודעותיי בפורומים השונים, גם הוא נוח במיוחד ומקל על הגלישה.

אבל מעבר לכל, אני אוהבת את תפוז כי בזכותו נכנסו לחיי כמה חברי אמת,
חברים טובים שיהיו לצדי בטוב וברע, באש ובמים, ואמלמלא תפוז לא הייתי מוצאת אותם.
בנוסף, דרך תפוז מצאתי את הכלבה המדהימה שלי סאן, שאלמלא פורום "כלבים" של תפוז, ספק אם הייתי מגיעה אליה.
אתר תפוז מרכז בתוכו מספר פורומים מדהימים העוסקים בבעלי חיים, אימוצים והתנדבות, ודרכם בעלי חיים רבים מוצאים בתים חמים - שזה הפלוס הכי גדול של אתר תפוז בעיניי!

וכמובן, אין עוד אתרים עם כל כך הרבה תחרויות שוות כמו בתפוז!

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הכרנו דרך פורום בתפוז.'
הכרנו דרך פורום בתפוז.
22/12/2010 | 20:39
2
היום אנחנו + 2.
מה יכול להיות יותר מזה?
תודה!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התפוז שלי'
התפוז שלי
22/12/2010 | 22:56
1
אתר תפוז כמו תפוז נפתח לפני
פלח אחר פלח אני עובר בין דפי האתר
נהנה מכל טעם מתוק מכל פלח מושלם
מכל פורום ומכל קומונה או אפילו חדשות
תפוז שנותן לי לקרוא כל מאמר מעניין בכל זמן שמזדמן
תודה על הטעם המיוחד שלך תפוז
איתך כיף לגדול ולהתפתח
כולם אוהבים אותך תפוז
אין כאן על טעם ועל ריח
תודה גדולה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הילדים שלי התאומים בזכות תפוז'
הילדים שלי התאומים בזכות תפוז
22/12/2010 | 23:12
1
2
בפורום תרומת ביצית קיבלתי אומץ אחרי יותר מ 20 IVF ללא הצלחה ובגיל צעיר חשבתי שלא אהיה עוד אמא לעולם
ובזכות תפוז נפתחו עיני לשמוע על עוד אופציות להעזר בבנות במידע   ולבחור מסלול והכל רק על פי הפורום בתפוז
כמו כן בהמשך פגשתי  את הבנות לראות את התינוקות ולקבל החלטה שעושים זאת
אני מסתכלת על הקטנים בן ובת מלאכים ויודעת שלתפוז יש חלק ענק ביצירה הזו!!!

לאחר הלידה אני בפורום תאומים ושלישיות ש"הכל נעשה כדברו" - ייעוץ אין סופי ותמיכה ריגשית לכל הקושי בגידול תאומים
הכרתי חברות חדשות מפורום תרומת הביצית ומפורום התאומים
פגשתי בנות במיפגש שנעשה בפורום נשים לאחר לידה - תמיכה בבית של נטע בתל אביב
קיבלתי דברים לתינוקות שבנות פרסמו בתפוז
מסרתי דברים שפירסמתי בפורומים של תפוז

זכיתי לשמוע הרצאה עם ארוחת בוקר ניפלאה בקיסריה לגבי המזרן של ביבי סייפ ולקבל בחינם מזרן יקר שכזה
זכיתי בחבילת חיתולים חינם

בחיי עד השאלה הזו שלכם לא הערכתי ולא קלטתי עד כמה הכל בזכותם!!!
אז נשיקות ממני ומהמלאכים שלי
שיהיה עוד המון ימי הולדת שנזכה לחגוג לכם
ומאחורי ה"תפוז" עומדים אנשים ניפלאים ומרגשים שאכפת להם מאיתנו
והכל בזכותכם

תודה תודה תודה
ויום הולדת שמח

שתזכו לשנה הבאה   ועד 120 ....

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אגב נטשתי את YNET מנסים להורות אליכם....'
אגב נטשתי את YNET מנסים להורות אליכם....
22/12/2010 | 23:16
1
לצפיה ב-'" תפוז על השולחן'
" תפוז על השולחן
22/12/2010 | 23:24
1
1
שמלתך על השטיח ואת במיטתי..."

מילים קסומות, קולעות, מפעימות... למעשה אין לי מילים לתאר את השיר הנפלא הזה של ז'אק פרוור,
שיר שהמילה הראשונה שבו היא השם שלכם תפוז והמהות שהוא מכיל בעיני היא מה שאתם מביאים לחיי- אינטימיות.

העולם של הרשת הוא עולם מנוכר מטבעו. יושבים מול מסך, תמונות רצות מול העיניים, האצבעות על המקלדת או העכבר והכל וירטואלי ונטול חום אנושי. תפוז נותנת לי את האפשרות לגעת, להרגיש, לחוש, להכיר... האנשים מאחורי המילים הופכים מוחשיים.
מילונים מגדירים אינטימיות בין השאר בתחושת קרבה ומשפחתיות. זה תפוז. אתר מלא וגדוש כל טוב שנוצר באינטרנט והצליח להפוך את עצמו למשפחה מורחבת עם זרועות פתוחות ואוהבות. לא בכדי חוגגים לילד הגדול יום הולדת. זה קורה רק במשפחות טובות !

על מנת להגיע ללב ולחיק החם של המשפחה הכתומה, אותה אימצתי בהתלהבות כבר בתחילת 2004 עם המעבר מגלישה אנלוגית לגלישה במהירות 0.75 מגה ביט, יש להכנס למערכת הפורומים שלה. המיץ העסיסי והמתוק של התפוז ניגר לתוך שפע קהילות כמעט בכל נושא משמעותי בחיים. מהתחלה, נכנסתי לפורומים שנתנו לי ליווי בנושאים אינטימיים, שלא היה לי מקום אחר בעולם לשאול ,להתייעץ ולקבל תמיכה רבה ובד בבד לפורומים שעזרו לי בנושאים פחות אישיים דוגמת "מתכונים". אחד היתרונות התפוזיים הוא האפשרות להשתמש בניק אנונימי שמאפשר לי לחשוף את עצמי. אני יכולה גם להחליף תלבושת ולהתרענן בניק חדיש ומחודש, שנותן לי תחושה של התחלה חדשה. בפורומים השונים ישנם אמא ואבא בעלי מדים כחולים, עליהם אני יודעת שאפשר לסמוך בעיניים עצומות והם גם דואגים להשליט סדר.

אני כל הזמן בתהליך דינמי של התפתחות,שינוי וגילוי פלחים חדשים בתפוז המיוחד, מה שהופך את העסק למעניין ומרתק. היתה תקופה שנכנסתי לצ'אט, שוחחתי עם אנשים, נפגשתי פה ושם, התחריתי בטריוויה. תקופה אחרת בעקבות מפגש עם אדם מהצ'אט הגעתי לקומונה, הכרתי אנשים חדשים בעולם ה"אמיתי", היו מפגשים עד השעות הקטנות של הלילה, היו חיבוקים ומצבי "כפית" למכביר. דרכו של עולם, שנוצרו הרבה זוגות והקומונה הלכה וגוועה... היתה תקופה ששיחקתי עם מתחרים ב"שאפו".

בשנה האחרונה אני משתתפת הרבה בתחרויות כתיבה. זה נותן לי אפשרות להביע את עצמי מבחינה מילולית ויחד עם זאת, העונג של קבלת פרסים פיזיים בעולם הממשי. מפה התחלתי לגלות את הצד המפנק של משפחת תפוח הזהב. לאחרונה השתתפתי באירוע של סוויפר, השפע ניתך בכל המובנים, קיבלתי את הסדרה החדשה של פנטן להתנסות. התחלתי להכיר, להתכתב, לתקשר עם אנשים מהצוות למלעלה- מיטל, מיכל, שי, בצלאל ואחרים... שבוע הבא צפוי אירוע של סרט, אליו אני מצפה בהתרגשות ומן הסתם הקשר המשפחתי יתחזק גם בעולם הלא וירטואלי ועוד היד נטויה.

התפוז על כך עשיר וגדוש, אז איך אפשר בלי להזכיר על קצה המזלג ניקים מבדחים של אנשים, מערכת מסרים פנימית, בה ניתן להתכתב בחשאי, שפה מיוחדת של ... לפעמים, אני מוצאת את עצמי מנסחת משהו מחוץ לתפוז ורוצה להוסיף איזה אייקון עסיסי.  ועוד לא הזכרתי את הדודים הנחמדים הלבושים באדום בפורומים, בלוגים מרגשים בקשת רחבה של נושאים. כמה נחמד להכנס לפורום שהוא חדש לגבי ופתאום לגלות שם ניקים מוכרים. ממש כמו לגלות חברים ומשפחה

עוד עלי לציין, שאת המחשב הנוכחי הרכבתי וקניתי לפני שנתיים בעקבות ייעוץ בפורומים הקשורים לנושא בתפוז. תפוז כל כך נכנס לי לחיים, שאפילו באמצע הקניות בסופר, כשאני חושבת על רכישת אביזר למטבח, פתאום אני מוצאת את עצמי חושבת, אתייעץ בתפוז. טוב, תמיד הרי כדאי לשאול בני משפחה...

מזל טוב תפוז יום הולדת שמח !
תודה רבה על הכל מקרב לב
בסופו של דבר מי שיוצר את האתר והמשפחה החמה זה אנשים מקסימים,
אתם ואנחנו.

השארתם לי בפה, בלב ובנשמה הרבה טעם של עוד...

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף שהפייסבוק'
שכחתי להוסיף שהפייסבוק
23/12/2010 | 20:58
5
זוכה להצלחה כי גם הוא נשען על עקרון האינטימיות, רשת חברים,
רק ששם, בניגוד לתפוז,
כולם מדברים אל הקירות :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לא סתם האתר ממותג כ"תפוז-אנשים"'
לא סתם האתר ממותג כ"תפוז-אנשים"
23/12/2010 | 02:05
1
מה הדבר הכי חשוב ומסקרן ביקום שלנו? אנשים .
אנשים חיים בכל מקום בכל זמן ובכל מצב סביבינו - השאלה איך אנחנו יוצרים אתם קשר או מגע או אפילו שיחה ....
לכל אחד עד עידן המחשב, הצ'טים, הפורומים והתפוז - היו רק את האנשים שמסביבו - והיה ניתן לרכוש חברים חדשים רק במסגרות כמו בית ספר, צבא, עבודה וחברים משותפים/בילויים....אבל מה עם אלטרנטיבה ?
איפה "מוצאים" את ה---אנשים ?
וזה בדיוק מה שאהוב על ידי בתפוז - האנשים! האנשים יוצרים תוכן מרתק, סוחף, קריא. כל אחד מוצא בדיוק מה מעניין אותו ואפילו בכמה תחומים - ולעתים זה בהחלט לא רק זה  : אפשר גם לדבר בלייב או אפילו לראות במצלמה מי אתך באותו ראש וזה יכול להגיע עד קשר לחיים ועל כך אספר בקצרה:
קניתי לי ולחבר זוג כרטיסים להופעה של מוריסי שהייתה בארץ - ולצערי החבר הבריז - ולא מצאתי חברים ש"משוגעים" לתופעה - לכן פרסמתי מודעה בפורום שנות השמונים והודאות שמישהו ירצה כרטיס הייתה 100 % וצדקתי!
כמובן שלקחתי אותו מחיר - ואפילו דברתי קצת את הבחורה המסתורית שהחליטה לקנות ממני כרטיס ברגע האחרון.
לקראת ההועפה מסתבר ש"נפלתי" על אישיות עם קסם ןחן רב - וחיכיתי למפגש עמה באותה התרגשות שחיכיתי למוריסי ...
ואכן לא התאכזבתי:ההועפה הייתה מדהימה כמובן אבל המפגש היה מדהים עוד יותר!!!!
אחרי ההופעה הלכתנו לשבת בפארק הירקון עד 6 בבוקר!ומאז.....היא איתי באש ובמים ואפילו כרגע כשאני כותב שורות אלה... היא אומרת לי לשים את דיסק של מוריסי כדי לסגור מעגל.
מזל טוב לתפוז ול...אנשים!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-',תפוז כל יום כבר 7 שנים'
,תפוז כל יום כבר 7 שנים
23/12/2010 | 10:15
5
הכרותי עם תפוז היתה לפני 7 שנים .
קצת ארוך אבל .......
יומיים אחרי שהפכנו למשפחה אומנת לילדה מתוקה בת 5 היא התאשפזה ונותחה.
בשיטוטי ברשת חיפשתי נואשות ליצן רפואי שיגיע לבית החולים ויעזור לנו לתקשר עם הילדה המתוקה שרק הכרנו לעבור את הטיפולים אחרי הניתוח.
וככה בפעם הראשונה הגעתי לפורום  תפוז למען הקהילה שם כתבתי על המצב וביקשתי עזרה במציאת ליצן רפואי.
ההענות היתה מדהימה ומרגשת  התנדבה  ליצנית חמודה שהגיעה, אנשים שלחו לילדה בלונים, עוגה מעוצבת ומתנות.
פנינה מנהלת הפורום דאז הגיעה לבקר ואחרי שהילדה החלימה הפיקה עבורה מסיבה בשיתוף המון אנשים מחברי הפורום .
הילדה וגם אנחנו כל -כך התחזקנו  מאד מכל האהבה שעטפה אותנו מאנשים זרים וטובים. שבאמת עזרו לנו מאד לעבור את התקופה המשברית הזו שהיתה מאד לא פשוטה.

מאז הצטרפתי והפכתי לפעילה בפורום , אין יום שאני לא גולשת בפורום . דרכו הכרתי המון אנשים שחלקם הפכו לחברים של ממש.
עזרתי והובלתי פרויקטים של עזרה לזולת בפורום.בזכות הפורום למדתי המון על חשיבות הנתינה והעזרה שאימצתי כדרך חיים.
אין לי ספק שללא כל זה לא היה קורה.
אז המון המון תודה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אוהו יש כלכך הרבה דברים...'
אוהו יש כלכך הרבה דברים...
23/12/2010 | 12:03
2
אבל הדבר הראשון שקפץ לי לראש היה; במהלך ה7 שנים שאני רשומה וגולשת בתפוז הייתי בהרבה משברים נפשיים בחיים שלי.
הרגשתי וחשבתי על דברים שבמציאות שלי לא יכולתי לשתף את החברים והמשפחה.
אז האתר הזה נהפך להיות תרתי משמע דף הבית שלי - הבית השני שלי.
רשמתי פה דברים שבמציאות לא הייתי יכולה לבטא את זה מול אף בנאדם שהוא.
וכאן רשמתי בחופשיות מבלי לפחד וקיבלתי המון המון המון תמיכה. וזה כלכך נעים וכיף לדעת שיש מקום שאפשר לחזור אליו שוב ושוב עם כל מיני צרות שמשתנות ומתחלפות אבל תמיד לקבל את המקום שלך, שיש מי שקורא אותך ורוצה לעזור לך ומנסה גם לעזור. אפילו שזה וירטואלי זה בהחלט עוזר.

באמת שהאתר הזה מאוד מיוחד וסימבולי עבורי. וככה זה יישאר לתמיד.
ה השני שלי.
והרבה פעמים הוא גם הרבה יותר תומך מבמציאות. כן כן זו האמת.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אז מה אני אוהבת בתפוז.'
אז מה אני אוהבת בתפוז.
23/12/2010 | 19:08
1
שאני חושבת על זה תפוז זה משהו שהולך בכל מצב, אין כמו עוף בתפוזים, יחד עם וודקה תפוז ולקינוח מוס שוקולד תפוז.
את החסרים הכי טובים שלי הכרתי כאן, כנערה צעירה חשבתי שאני היחידה שאוהבת אירוויזיונים, ופתאום ביום בהיר אחד לפני 3 וחצי שנים, במקרה או שאולי לא, הגעתי לפורום אירוויזיון כאן בתפוז, ומיד התאהבתי.
לא בתחרות חובבת הקיטש והנוסטלגיה אלה באנשים שאיכלסו את הפורום.
אנשים שסביר להניח שאילולא תפוז לא היינו נפגשים, לא ההינו מכרים, אנשים מכל הקשת הפוליטית, מכל המינים, מכל הסוגים.
אנשים שהם כ"כ שונים ממני אבל יחד עם זאת כ"כ דומים.
כאן בתפוז התאהבתי, ונפגעתי, התרגשתי,ודמעתי, טעמתי את טעם האהבה, את טעם התשוקה, את טעם האכזבה.
באתי לתפוז בשביל ללמוד עוד קצת על תחרות האירוויזיון, ומצאתי את עצמי בעיקר לומדת המון על עצמי.
אז כמו התפוזים שהולכים עם כל דבר, גם כאן תפוז מלווה אותי בכל צד שאני עושה , תומך,מחבק,נוזף אבל תמיד נוכח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מתקנת '
מתקנת
24/12/2010 | 11:32
3
   שאני חושבת על זה תפוז זה משהו שהולך בכל מצב, אין כמו עוף בתפוזים, יחד עם וודקה תפוז ולקינוח מוס שוקולד תפוז.
את החברים הכי טובים שלי הכרתי כאן, כנערה צעירה חשבתי שאני היחידה שאוהבת אירוויזיונים, ופתאום ביום בהיר אחד לפני 3 וחצי שנים, במקרה או שאולי לא, הגעתי לפורום אירוויזיון כאן בתפוז, ומיד התאהבתי.
לא בתחרות חובבת הקיטש והנוסטלגיה אלה באנשים שאיכלסו את הפורום.
אנשים שסביר להניח שאילולא תפוז לא היינו נפגשים, לא היינו מכירים, אנשים מכל הקשת הפוליטית, מכל המינים, מכל הסוגים.
אנשים שהם כ"כ שונים ממני אבל יחד עם זאת כ"כ דומים.
כאן בתפוז התאהבתי, ונפגעתי, התרגשתי,ודמעתי, טעמתי את טעם האהבה, את טעם התשוקה, את טעם האכזבה.
באתי לתפוז בשביל ללמוד עוד קצת על תחרות האירוויזיון, ומצאתי את עצמי בעיקר לומדת המון על עצמי.
אז כמו התפוזים שהולכים עם כל דבר, גם כאן תפוז מלווה אותי בכל צד שאני עושה , תומך,מחבק,נוזף אבל תמיד נוכח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'בניתי לי משפחה בתפוז '
בניתי לי משפחה בתפוז
23/12/2010 | 21:07
2
אמי הלכה לה לבית האבות וידיד סידר לי את המודם שאשלח אליו מייל ולא אעיר אותו במהלך הלילה
וערב אחד אחת הקטעים הביא אותי לצט של התפוז , מאחר והשם שלי היה תפוס בחרתי בשם נסיכה של סבא
זה היה קסום לדבר אל תוך הלילה עם אנשים סמקום לטפס על קירות , נוצרו הכירות עם אנשים
העולם הפרטי שלי התווספו המון אנשים , אחרי 3 שנים בהם הייתי עסוקה בטיפול של 24 שעות ביממה
התפוז פתח לי אופקים ללהכיר אנשים ונשים מענינים ומגוון האנשים ונשים הוא עצום
ואני פרוסה בפרדס של התפוז , התחלתי בצט עברתי לפורמים של יצירה כתבתי שירים וסיפורים
ומשם צמחתי לפורמים של התמיכה , ושם עשיתי את מה שאני יודעת ויש לזה פירות נאים
ואז התחלתי לאגור את היצירות שלי בבלוג משלי , הכל מצוי בתפוז רק הכנסי פנימה ותצרי קשר עם אנשים ונשים
יצרתי קשרים שלא הצלחתי לצור מעולם , הם הוציאו את העדינות שבי לאור, אני כיום באמת נסיכה אמיתית
מוקפת בהמון אנשים מבלי לצאת מהבית , המוסיקה בצט המתקדם ממלאת את הבית שלי בצלילים כל היום
וקבלתי תמיכה של חברים כמו משפחה כבר שנים רבות מ5/2002 מלווים אותי אנשים שהקשרים התחילו בפרדס של התפוז
פה חוגגים יום הולדת , פה ביליתי את הלילות של השבעה על אמא כדי לא להשתגע לבד,בבית בדממה של השבעה
ומפה הגיעו אנשים שתמכו בי אחרי הצינטור אל תוך חדר טיפול נמרץ אחרי הצינטור הראשון והשני
וגם הגיעו אלי באישפוזי החירום שאליהם פונתי בגלל מצבי הרפואי  ה"טוב" , לא באו לבקר אותי אבל הטלפון לא נדם
הייתי עטופה בגולשים בצט ובכותבים בפורמים , שמי נסיכת הכוכב הפך לשם עט , יכולת היצירה שלי פרחה פה
פה יצאה לאור יכולת הכתיבה שלי ויכולת שלי לתמוך באנשים , פה יש לי משפחה במקום המשפחה הטבעית
םה אני ללא מסיכות וללא הגנה חשופה בפני כולם וגם הכתיבה שלי מוגנת בזכויות היוצרים
אחד הכותבים אמר לי איך אשה שלא מוציאה את אף מהבית מלאה בחיי חברה , את זה אני לא מבין
וזה רק בזכות המסגרות מהגוונות הקימות בפרדס , צט וגם בפורמים השונים וגם בבלוג הפרטי שלי
ושם אנשים מגלים את הנפש של הנסיכה של סבא שהיא נסיכת הכוכב משנת 2003 ,
ובעזרת גוגול באים לקרוא אותי בתפוז בכל התחומים השונים בהם אני כותבת , את הרשימות השונות שלי
ואז באים לחפש אותי בצט, לדבר איתי בזמן אמת ולשאול שאלות לעומק הנושא שבו כתבתי

פה אני מישמת את הידע שצברתי כל השנים בתחומים השונים , וזוכה לקבל ים של חיבוקים ואהבה
פה אני עושה לי חברים בפורמים בקומונות בבלוג הפרטי וגם בחדרי הצט השונים של התפוז , הכל באתר אחד כתום
שהביא מביא ויביא המון שמחה ועיסוק לחיי , שנמצאת בפנסיה בגלל מחלה אבל פה אני שווה בין שווים
אני חיה בפרדס 24 שעות ביממה ,ילד לא ילדתי משפחה לא הקמתי אבל אניבטוחה ויודעת שפה יש לי משפחה אוהבת
שהשארתי חותם בעולם של התפוז גם שאני כבר לא איה בעולם הזה ,הרשימות שלי ימשיכו להתקיים בפרדס לעד
וזה נותם קצת נחמה , לדעת שמבלי לממן הוצאה לאור, אין לי מזומנים לצורך הזה, הרשימות שלי ישארו פה לעד

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'נסיכת הכוכב'
נסיכת הכוכב
24/12/2010 | 20:05
1
3
כל כך אהבתי את הסיפור שלך.
האם את לבד באמת . בלי משפחה.
אשמח אם תכתבי לי אימל שלך אם תרצי כמובן.
יש לי כמה דברים להחליף איתך.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שבת שלום '
שבת שלום
24/12/2010 | 21:00
3
המייל שלי מופיע בתפוז , פתוח לכל מי שרוצה לפנות אלי במייל
יש משפחה מורחבת אבל הקשר רופף מאד הם לא יודעים מה עובר עלי
יש שתי אלחיות של אמי שמשמשות לי כלווי שצריך מלווים לטיפול רפואי
אבל חגים וערבי חגים לוקחת אותי חברה שאימצה אותי להורים שלה

יש לי אח נשוי +4 ילדים שאני טובה לשבת איתו שהוא מתאשפז או ללוות אותו לכימותרפיה
אבל אני לא רצויה בבית שלו ולא עונים לשיחות הטלפון שלי , מפחדים מהאמא  שלהם
ותביני אני דודה יחידה , לאשתו של אחי אין משפחה ואין סבא או סבתא לשני הצדדים

כי יוצא שתמיכה חברתית כמו משפחה יש לי מ2 פורמים בהם כותבת אלמנים ואלמנות וסרטן לא לבד
שם אני תומכת יותר מנתמכת אבל הם ה"משפחה" שיודעים מה איתי , ואם לא כתבתי מתקשרים ושואלים מה איתי
את הכתובת של המייל שלי תמצאי בכרטיס תוכלי לפנות אלי , מתי שבא לך תוכלי לכתוב
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'בלי לחפור יותר מדיי'
בלי לחפור יותר מדיי
23/12/2010 | 21:13
1
תפוז הוא פורטל הפורומים, הקהילות והבלוגים המוצלח ביותר שקיים בעברית לפי דעתי, וזאת בזכות דרך הניהול החכמה שלו - הכל ברור, הכל פשוט ומובן למשתמש, ונוצר על ידי המשתמש.
הוא נותן במה לכל קהילה שצריכה במה, והפך לדעתי למקום הראשון אליו פונים אנשים שחושבים שהם צריכים תשובה על משהו שלא קיבלו בויקיפדיה, כאילו פשוט ברור שאם יש משהו שמעניין אותי - כנראה יהיה על זה מידע עדכני בתפוז.
ואני נמצאת פה יותר משאני נמצאת בפייסבוק, זה כבר אומר הכל :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תפוז אהבה ...'
תפוז אהבה ...
24/12/2010 | 11:26
1
האהבה לתפוז היא - אהבה של כולנו כי כל אחד מוצא ב-ד-י-ו-ק את מה שהוא רוצה..!
בא לך לקרוא תוכן מעניין על אקטואליה או לחפש מתכון.בבקשה !יש פורומים!
בא לך להביע ולשפוך את דעתך על ענייני היום והשעה ? יש בלוגים ופורומים ותגובות!
בא לך להשתעשע עם מישהו/מישהי במצלמה אפילו בלי לחשוף את עצמך?בבקשה !יש צ'ט ויכולת מצלמות
ואם כבר מצלמות - צלימת סרט קורע ואתה רוצה לשתף את כל החבר'ה?מי צריך את יוטיוב כשיש פליקס?
פספסת פרק בסדרה או רוצה לראות מה שכולם מדברים עליו ?נכון...פליקסססססס.
בא לך להיות חלק מקולקטיב - מעריץ מישהו או מישהי ? יש קומונה או פורום מיוחד!
בא לך לשחק ? יש משחקים .
בא לך להתפרע במסע קניות וירטואלי מגניב ומשתלם? יש קטגוריה מיוחדת!
בא לך סתם לחפש ידידים חברים או אפילו אהבת חיים ? חפש בכל האתר :)))) יש המון דרכים.
בא לך ללכת לסרט חינם?בא לך ארוחה זוגית חינם?בא לך לטוס לחו"ל ?!??!?!?!??!?!!?הפעילות בפורומים לא פוסקת ומביאה עמה אלפי פרסים שעושים את החיים יותר נעימים .

ועכשיו כשקוראים את כל הדברים האלו - אין משהו שלא התנסתי בו פה באתר וזה אומר הרררררבה ~!כל אחד והתפוז האישי שלו - כל אחד והקולקטיב שלו כל אחד והאהבות שלו
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני הכי ב דרך משל קצר שחיברתי'
מה אני הכי ב דרך משל קצר שחיברתי
25/12/2010 | 12:15
28
בקרב פירות העצים הוחלט לערוך בחירות ולמנות להם לנציג את הפרי המתאים ביותר לתפקיד. לבחירות הגישו את מועמדותם שני מועמדים בולטים. הראשון היה האפרסק אשר טען כי הוא פרי יפה ומתוק ולפיכך הוא אהוד על כולם. כמו כן הוא רגיש ולכן הוא יוכל לתת מענה ליתר הפירות בנושאים השונים ולמלא בהצלחה את התפקיד. המתמודד השני היה הלימון, שטען כי הוא השימושי ביותר מכל הפירות ושאי אפשר בלי נציגותו. הוא גרס שצריך מישהו חזק ועמיד, עם קליפה עבה שיוכל לעמוד בנטל ולהתגבר על הקשיים הכרוכים בתפקיד. היריבות בין השניים החריפה והגיעה למימדים גדולים במיוחד כאשר הלימון הכפיש את האפרסק וטען כי מדובר במועמד חלש ופגיע שירקב בטרם עת. בתגובה, האפרסק לא נשאר חייב וטען שהלימון הוא פרי מגעיל וחמוץ שאינו מתאים לשרת את קהילת עצי הפרי. לאור התלקחות הדברים, החליט הועד הממונה על הבחירות להסיר את מועמדותם הבלעדית של השניים, לאפשר לכל אחד ואחד מן הבוחרים לבחור את העץ המתאים ביותר בעיניו ולנמק את בחירתו. ברוב קולות מכריע נבחר התפוז לנציג המתאים ביותר כפרי העממי והייצוגי מכולם. הוסכם פה אחד כי התפוז הוא אסרטיבי ועמיד כלפי חוץ ועם זאת רגיש, איכפתי וטוב לב מבפנים. נקבע כי מדובר בפרי איכותי ברמה גבוהה אשר שומר על ענווה ומפגין אנושיות ולכן הוא הפרי המנצח. כך בדיוק אני רואה את תפוז וזו הסיבה שאני אוהבת אותו כ"כ. בשבילי הוא מקום ייחודי ואמיתי, קשוב ואמפתי שנותן לי ולרבים נוספים מענה בכל עניין ותחום. תפוז מוצא ביטוי בדרכים רבות ומגוונות ובכל פעם מפתיע ומחדש, דיסקרטי ואדיב, שומר על רמה מקצועית גבוהה ומנומסת וניתן לבטוח בו ולשתף אותו בהכל, בקיצור אמיתי!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תפוזים מן הפרדס'
תפוזים מן הפרדס
26/12/2010 | 08:25
את המיץ, את הטעם ואת ריח ההדרים

אבל בעיקר,
את הנוחות של ממשקים, על האייקונים שמצליחים להעביר כל מיני תחושות שיושבות בבטן (אני אפילו חולמת עליהם בלילה לפעמים), ואת כל החברות הנפלאות שהכרתי כאן בפרדס
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אין כמו תפוז בטעם של פעם'
אין כמו תפוז בטעם של פעם
26/12/2010 | 10:36
מעניין, מתוק, חמוץ, לפעמים קצת מריר
שילוב של טעמים ואנשים מכל מיני פרדסים,
פרדסיה, פרדס חנה ועד פרדס כץ.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני ב '
מה אני ב
26/12/2010 | 13:28
ה הכי חם ברשת - בכל תקופה בחיי היה פורום שליווה אותי, אי שם בשנת 2004 התחלתי את דרכי בתפוז בפורום חתונות, אח"כ נשואים טריים,לקראת,הריון ולידה,לידה פעילה,הנקה,הורי לתינוקות...
בין לבין ביקרתי בפורום מתכונים,כלבים אומנויות שונות
ותמיד אבל תמיד הרגשתי בבית! וזה אולי מה שהכי מוזר - איך במקום שאתה לא מכיר את רוב הגולשים ( סמויים ומוכרים) אתה מרגיש הכי בבית.
וכשרוצים משפחה יותר קטנה - נכנסים לקומונה
מה עוד?
חברות וירטואליות - שהפכו לאמיתיות, את החברות הכי טובות שלי הכרתי דרך הפורומים השונים, כל כך כיף כשהמציאות מתחברת לוירטואלי!
שעות של כיף, למידה והנאה בבלוגיה.
והכי הכי אני אוהבת בתפוז - |אייקונים| עד כדי כך שגם בפייס אני רושמת ככה|אייקונים|
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' אתר תפוז הביא לי את אהבת חיי '
אתר תפוז הביא לי את אהבת חיי
26/12/2010 | 14:00
1
בשבילי אתר תפוז הוא עולם ומלואו!
הכתבות הכי מעניינות,אתר עשיר במידע, במבצעים, בפורומים הכי שווים...
בזכותכם קיבלתי ייעוץ שווה לגביי שפוץ הבית שלנו, קיבלנו ייעוץ לגביי שדרוג הגינה שלנו,, קיבלנו כ"כ הרבה טיפים מעולים לגידול ילדנו...
פרקתי את העצב, הדאגות שלי והשמחה שלי בפורומים שלכם, וקיבלתי הרבה תמיכה...
והכי חשוב:
הכרתי את בן זוגי לחיים מארץ רחוקה דרך הפורום שלכם "זוגות מעורבים"...
אז תודה רבה ענקית לאתר תפוז!!!!
בבקשה בבקשה...תנו לנו את הפרס סוף שבוע זוגי....הסיפור שלי אמיתי!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תפוז בשביל כולנו'
תפוז בשביל כולנו
26/12/2010 | 16:03
פשוט מאוד
תפוז בשביל כולנו זה:
ת--תוכן   פ--פורומים וז-וזהב של אתר!
אין מה להוסיף:)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני אוהב באתר?'
מה אני אוהב באתר?
26/12/2010 | 16:14
1
ממש כלום!!!
חרא של אתר!!!
סתם ביזבוז זמן מיותר שלי ושל כלל הציבור....
Sorry אבל זה מה שאני חושב!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני הכי אוהבת בתפוז?'
מה אני הכי אוהבת בתפוז?
26/12/2010 | 16:35
שהוא עסיסי כמו תפוז
מלא ריחות וצבעים בדמות של תכנים ואנשים
מבחוץ יש לו קליפה קשה אבל ניתנת לקילוף ואז................ מגיע התוכן העסיסי

אין מילים לתאר: כיף, קליל, רציני, מצחיק, אנשים, עזרה, תמיכה, פרסום, צחוק, תחרויות, תמונות, כתבות, וידאו
בקיצור שפריץ כתום...........

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני אוהב בתפוז?????'
מה אני אוהב בתפוז?????
26/12/2010 | 16:46
יש כל כך הרבה מה לאהוב שאני פשוט לא אדע מאיפה להתחיל....

דבר אחד אני יודע בוודאות ,אני לא יכול בלי
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני הכי אוהב בתפוז?'
מה אני הכי אוהב בתפוז?
26/12/2010 | 18:08
1

ובכן, אני הכי אוהב את זה שהוא שיפר את חיי משמעותית, עד לרמה שאני לא יכול לדמיין אותם אחרת. הוא הפגיש אותי עם שתי בנות שכיום הן חברותיי הטובות, ובזכות זה גם מצאתי שידוך לחבר הטוב ביותר שלי (שכעת מאורס לאותה בחורה). בתפוז גיליתי שאני מסוגל לכתוב, דבר שאני מאד אוהב לעשות ומקווה להתפרנס ממנו יום אחד. בו התחלתי לכתוב גם ביקורות ספרים, דבר ששינה את האופן שבו אני קורא. בנוסף, כניסה לתפוז היא אחת מהפעילויות היום-יומיות שלי. אז תודה, ומזל טוב
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הרומן שלי עם תפוז החל כבר לפני מספר שני'
הרומן שלי עם תפוז החל כבר לפני מספר שני
26/12/2010 | 18:21
1
כאשר הייתי עוד בניק הקודם הצועניה היחידה. גיגול אקראי בפורום כדי לבדוק אם יש משהו בארץ בנושא סריגה העלה את פורום סריגה בתפוז ואני פשוט נשביתי בקסמיו.הצצתי והתמכרתי. בעקבות הסקרנות הגדולה שלי גיליתי שתפוז הוא עולם מרתק של שלל פורומים, בלוגים בנושאים שונים והוא מציע עוד ועוד אופציות שונות ומשונות בכל תחום שרק אפשר לדמיין. כמו כן אתם תמיד מתחדשים ומחדשים מה שיוצר חוסר שעמום טוטאלי בפרדס וחוסר רצון טוטאלי לבדוק שדות של אחרים.
פתחתי את הבלוג הראשון שלי. ובזכותו ובזכות פורום סריגה ופורומים אחרים התוודעתי לאנשים מקסימים שחלקם הפכו לחברים טובים  ולצוות המופלא שמנהל את תפוז בכלל ואת הבלוגיה בפרט. בתקופות קשות שלי קיבלתי הצעות לעזרה אפילו בלי שביקשתי מהחברים שרכשתי בפרדס, ומהצוות תמיד קיבלתי מילים חמות וטובות ואף עידוד להתבטא יותר ממה שאני עושה בפועל. ואני משום מה תמיד חשבתי שאני מדברת יותר מידי .
הערכתי ואהבתי אליכם הלכה ותפחה כאשר החלו האירועים של תפוז כי אז יכולתי לגלות את האנשים מאחרי הניקים והרגשתי יותר שייכות לגוף הזה שנקרא תפוז ואף פיתחתי גאוות יחידה. באירועים האלה יש תמיד תחושה של הגעה לאירוע משפחתי וזה בהחלט בזכותכם הצוות המוביל, כלומר בזכות מי שאתם.
והכי חשוב ולזה חיבוק ענק, תמיד חשוב לכם מה השטח חושב ואתם משתדלים במידת האפשר להתחשב ברצונות העולים מהשטח. יש מקום לכולם לכל דעה ונושא ולכל צבע דת ומין, כמובן במסגרת תרבות דיבור נאותה שזה דבר חשוב בפני עצמו אבל מעולם אני לפחות לא חשתי בסתימת פיות.
כך שביום חגכם אני שולחת לכם לכל אחד ואחת מכם חיבוק ענק, וים של נשיקות וירטואליות רטובות ומאחלת לכם מכל הלב שהתפוז הזה ימשיך לפרוח ולהצליח ולהשתנות רק לחיוב.
גאה להיות חלק מהכותבים פה....
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
26/12/2010 | 18:39
טוב קודם כל תפוז הפך עם השנים לאתר חזק מאד הרצון להתקדם ולהתחדש מעורר גאווה אצל הגולשים להיות חלק מהתהליך תפוז הפך להיות אתר שמלווה נשים גברים נערים נערות אמהות ואבות בכל צעד בחייהם האפשרות לשאול להתייעץ לקבל עידוד בכל שעה שצריך נותן הרבה ביטחון  בשבילי תפוז קיים משנת 2005 שילדתי לראשונה ומאז אני מתיעצת ושואלת וגם עוזרת ועונה להמון אנשים יש את ההרגשה שכולם שווים  ולכם צוות תפוז כל הכבוד על העבודה הקשה שאתם עושים על מנת שאנחנו הגולשים נרגיש כל כך בנוח תודה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך תפוז ניצח את החיזבאללה'
איך תפוז ניצח את החיזבאללה
26/12/2010 | 20:44
1
1
בוקר יום שבת חורפית של סוף שנות ה-90, מוצב בגבול הצפון. ש.ג.
קור אימים. גשם לפרקים. אני מנסה לחמם מעט את קצה האף שלי עם כפות הידיים החשופות. לעזאזל, הייתי צריך להקשיב לאבא שאמר לי לקחת את כובע הגרב ואת הכפפות. "גיבור" רציתי להרגיש. אני הרי כבר חייל בצבא ההגנה לישראל, אני עצמאי ויודע לדאוג לעצמי. כפפות? לא צריך אני גיבור ישראל!
והאצבעות שלי עכשיו ממש קופאות מקור. מעניין כמה זמן צריך לעבור עד שהן ינשרו...
מזל שאף רכב צבאי לא מגיע, למה נגיעה אחת עם היד בשער והאצבעות שלי נשארות עליו.
הלוואי שהייתי עכשיו בבית. בטח המזגן שם דולק על פול עוצמה. עאלק "הצבא יהפוך אותך לגבר","הצבא יחסן אותך". הדבר היחיד שבא ל"גבר" הזה לעשות עכשיו זה לרוץ מתחת לשמיכת פוך הנוצות שלו, ולהתכווץ כמו מרבה רגליים שפוגש חבורת ילדים שלא נראה כאילו חזרו הרגע מ"תנו לחיות לחיות".
מעניין כמה זמן נשאר לשמירה הזאת..שעון.
עוד שעתיים וחצי???? חתיכת שקרן ראובן המורה לפיזיקה הזה. הוא אמר שהזמן עוצר מלכת רק אם נטוס במהירות האור. הדבר הכי מהיר שעשיתי בחצי שעה האחרונה היה לבדוק מדי פעם את מצב הסנסוריקה בקצה האף שלי, וגם את זה עשיתי באיטיות שלא הייתה מביישת את מתן וילנאי.
טוב די. לא קר. חם,  תחשוב חם. תחשוב אוסטרליה. כי באוסטרליה תמיד חם. חופים קיציים עם עצי קוקוס..תלמד לגלוש על הגלים כמו שרצית.. תשכב על החוף בבטלה מוחלטת.. תסתכל בקנגורו הזה שקופץ עכשיו על החוף..מה קשור קנגורו על החוף? לא..תשכח מקנגורו.. תסתכל על השקיעה המדהימה.. לאט לאט השמש נעלמת בקו האופק..הכוכבים זוהרים יותר... חשכת הלילה עולה... ורגע, נהיה קצת קריר... רגע... אני קופא כאן! אני גם רעב. אוכל אולי היה קצת מחמם אותי. הוא היה מחמם את הקיבה זה בטוח, והרי החום מקרין לכל הגוף, לא? הצבא הזה לא מתחשב. שומרים ארבע שמונה והם לא קולטים שבכל שאר ה-8 אנחנו ישנים. אז מתי נאכל?? ממש שכל..הצבא שומר בש.ג. על קיבתו. הריקה.
מה זה, איזה רכב צבאי מעז להגיע עכשיו?? אני אראה לו מה זה!! הוא יקום בעצמו לפתוח את השער!! בעצם, זה נראה כמו רכב של קצין בכיר, אז לא כדאי להתעסק.. דייהטסו צבאי? בחיים לא ראיתי אחד כזה, מעניין מיהם הקצינים שמגיעי...
אמא!!!!!!!!!!
אבא!!!!!!!!!!
יפתחוש הקטן!!!!!
רגע, אני חולם. העיניים שלך פקוחות? פקוחות. אתה יכול לעוף? לא, אז כנראה שזה על אמת העניין הזה.

אבא ואמא מה אתם עושים פה?????
אבא נונשלנט כמו תמיד. כאילו הוא לא נסע הרגע מאות קילומטרים.
"רצינו לעשות לך הפתעה, אז הזמנו סופ"ש במלון נהר הירדן בטבריה. רצינו לקפוץ אליך להפתיע אותך. אתה חושב שסתם שאלתי אותך מתי אתה בש.ג.?"
יווו אתם משוגעים!! איך באתם במזג האוויר הזה זה מסוכן!!
אמא, דומה כי שתי דמעות עומדות לה בזוויות העיניים (אחת בכל עין), "באנו במיוחד בגלל זה".
"קח" אומר לי אבא ומושיט לי את הכפפות ואת כובע הגרב. אין.. הוא האבא הכי טוב בעולם.
"בוא רגע לאוטו". אני הולך אחרי אמא והיא מוציאה שקית וצידנית שבתוכה תבנית. "אמא את משוגעת, לא הולכים לפתוח פה פיקניק עכשיו!". "תירגע, קח את אלה איתך ותן גם לחבר'ה שלך".
"מה יש בתבנית?".  
"יש כאן עוגת תפוזים שניסיתי לראשונה. אם תהיה טעימה, תחלק. אם לא, שים בפח בשקט ואל תרעיל אף אחד מהחברים".

והיא הייתה טעימה. כל כך טעימה.
וזו הסיבה שאני כל כך כל כך אוהב תפוזים.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אין חגיגה בלי עוגה ולכן'
אין חגיגה בלי עוגה ולכן
26/12/2010 | 20:48
2
הרי המתכון כפי שהוכתב לי על ידי אמי היקרה:
(מתנצל על השפה ה"לא מטבחית")

מצרכים:

5 ביצים
כוס מיץ תפוזים
3/4 כוס שמן
כוס וחצי סוכר
1 אבקת אפיה
1 סוכר וניל
3 כוסות קמח
(אופציונלי וטעים – קליפות תפוז מגורדות)

אופן ההכנה:
במיקסר מקציפים את החלבונים, ומוסיפים בהדרגה סוכר (רגיל).
בקערה נפרדת, בוחשים חלמונים יחד עם שמן, מיץ תפוזים, אבקת אפיה וסוכר וניל. כאשר התערובת תגיע למרקם אחיד ורך, מוסיפים אותה לקצף שנמצא בקערת המיקסר.
תוך כדי ערבול, מוסיפים בהדרגה את הקמח עד לקבלת בצק אחיד.
(לתערובת אפשר להוסיף קליפות תפוז מגורדות).
משמנים תבנית בחמאה או שמן. ומסדרים את הבצק בתבנית.
מכניסים לתנור מחומם מראש ל-180 מעלות למשך 40 דקות (לא נותנים לבצק לתפוח!)
(טיפ של אמא – העוגה מוכנה כאשר מכניסים קיסם לעוגה והוא יוצא יבש).

בתיאבון :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני הכי אוהב בתפוז'
מה שאני הכי אוהב בתפוז
26/12/2010 | 22:21
1
הוא תפוז סלולר, הגירסה הסלולרית של תפוז אנשים. אודה ואתוודה, מעולם לא נכנסתי לתפוז דרך המחשב, אני חי ונושם אותו דרך המכשיר הסלולרי שלי כל יום במשך שנים. אני פותח את היום שלי עם כוס קפה, סיגריה ותפוז, מעביר את הנסיעות היומיות הארוכות שלי עם מוזיקה ותפוז, ונרדם מתחת לפוך עם תפוז. ההתוודעות הראשונה שלי לתפוז וליתר דיוק עם צ`אט תפוז היתה לפני 7 שנים על צג קטן של מכשיר נוקיה מיושן של חבר. אני יכול לומר שאותו רגע של התנסות ראשונית בצ`אט היה סוג של ציון דרך חשוב בשבילי בחיים. באותה תקופה למדתי בישיבה חרדית - הייתי נטול השכלה בסיסית, וחי בתוך הבועה הסגורה של החברה החרדית. תפוז פתח לי פתח לעולם הגדול. בהתחלה הייתי מכור לצ`אט - הייתי מבלה בו ימים ולילות. והכל דרך מסך קטן של מכשיר מיושן. הייתי אוכל ומצ`וטט, מדבר עם חברים ומצ`וטט. עד שלאחר תקופה ארוכה הרגשתי שאני מאבד את העולם האמיתי וחי בעולם וירטואלי משלי והרפיתי קצת. זמן קצר לאחר מכן גיליתי את העולם של הפורומים והקומונות והרגשתי ששם הוא מקומי. בהתחלה הייתי מדפדף בפורומים ובקומונות במשך שעות וקורא. עד שאזרתי אומץ והתחלתי גם לכתוב ולקחת חלק פעיל בקהילות. הפורומים עזרו לי גם להתנסח בצורה ראוייה ודקדוקית יותר בשלבים של ניסוי ותעייה. בהתחלה הייתי כותב עם שגיאות כתיב ושגיאות דקדוקיות מחרידות ובמשך הזמן למדתי לכתוב ולהתנסח נכון. התכתבתי בתפוז עם אנשים מכל גווני הקשת, ויצא לי גם להיפגש עם כמה אנשים נפלאים מה שעזר לי כפועל יוצא גם להתגבר על הביישנות הטבעית שלי וחוסר בטחוני העצמי ולהיפתח אל העולם הגדול, העולם שמעבר לעולם החרדי הסגור. עקבתי גם אחר ההתפתחות המדהימה של תפוז בסלולרי. מהשלבים החלוציים וקשיי הלידה של תפוז סלולר, ועד לצורה שבה הוא נראה היום. שנה וחצי לאחר שנכנסתי לתפוז סולקתי מהישיבה לאחר שנתפסתי כשברשותי המכשיר הסלולרי ה"טמא". צעד שעליו אני מברך עד היום - יצאתי מעולם הישיבות, השלמתי בגרויות במכינה קדם אקדמית וכיום אני משרת בצה"ל בחיל האויר. וכל זה בזכותכם, `תפוז אנשים`. תודה לכם!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אומרים על עפולה'
אומרים על עפולה
26/12/2010 | 23:04
1
שהיא החור שבקצה ( כביש ) הסרגל...

ובכן, אני גרה בפינה של הקצה של המגירה שבה מונח הסרגל הזה.

ככה היה וכך הרגשתי כמה שנים, עד שפתאום נפתחה המגירה ונשטפתי באור כתום: תפוז.

השייכות לפורום הוציאה אותי מחושך לאור. נשים נפלאות ושפה משותפת.

לפעמים אני מנסה לשער מי היא אותה הנהלת פורומים עלומה. יש לי חשד שאתם צעירים הרבה ממני, ובכל זאת, המדיה הזו

מאפשרת לנו ולכם לתקשר בגובה שווה, בלי השפעות זרות של דת, מין, גיל וצבע...

מצדיעה לכם, צעירים (?!) ואומרת תודה + יומולדת שמח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אחח תפוז...'
אחח תפוז...
27/12/2010 | 02:04
1
כמה נוסטלגיה!
אני נזכרת בימי הראשונים בתפוז, כשעוד הייתי נערה בת 13 וגיליתי את נפלאותיו התפוזיות.
הפרדס שלנו הוא משהו מיוחד, ללא ספק. רכשתי כאן כמה מחברי הטובים ביותר. את החברה הכי טובה שלי הכרתי כאן ממש, בגיל 13, נפגשנו גם במציאות ואנחנו חברות טובות עד היום (כבר 5 שנים!)
אני אוהבת בתפוז את העובדה שאפשר להכיר אנשים מעבר למראה חיצוני - אני מדברת עם אדם כלשהו בצד השני של המסך, וממש לא משנה לי איך הוא נראה כי אני מכירה רק את האני הפנימי שלו.
תפוז מאפשר לי גישה למאגרי מידע עצומים! מאמרים בפורומים הם עזרה של ממש, ואין לתאר כמה פעמים שאלתי שאלות בפורומים של מומחים כאן ונעניתי באיכפתיות ואהבה גדולה.

אני גולשת הרבה מאד בתפוז, אני אוהבת את העובדה שיש מגוון עצום של פורומים בכל הנושאים שבעולם ואני יכולה לטייל בפורום אופנה ומשם לקפוץ לפורום מתגייסים ותמיד נחמד לבקר בכל פורום.
אני אוהבת את התחרויות שתמיד מארגנים כאן בפרדס, כמו זו, שנותנת לכל אחד את האפשרות להתחרות ולעשות את הטוב ביותר שלו ולזכות בפרס שתמיד עושה טוב על הלב

גם אם לא אזכה בפרס, ארצה לציין שקהילת הפורומים של תפוז היא חלק מאד גדול וחשוב בחיי והעברתי כאן הרבה מאד שעות של צחוק וסתם פטפוט עם אנשים נחמדים.
שיהיה לתפוז שלנו המון מזל טוב, ועוד הרבה שנים של פעילות נמרצת שכזו!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ואני אוהבת בתפוז...'
ואני אוהבת בתפוז...
27/12/2010 | 05:59
את ההתמכרות... :)
התמכרות שהיא לא מזיקה, לא משמינה, מוסיפה ידע (שהוא כוח!) ולפעמים אפשר לעשות אותה מהעבודה...
התמכרות לכתיבה הקולחת של האנשים, שלפי הסיגנון כתיבה והאייקונים אפשר ל"זהות" אותם אחרי תקופה גם בלי לקרוא את הכינוי בצד...
שאפשר לספר על דייט, על יום טוב/רע בעבודה, וסתם לשאול מה קורה באמצע הלילה או להגיד בוקר טוב כי התעוררתי מוקדם..
וכשחוזרים מחופש מספיק להגיד את המילה "חזרתי" וכבר יגידו לי שהם התגעגעו ויפציצו בשאלות של איפה הייתי, עם מי ואם נהנתי...
וכן, גם אני התגעגעתי אחרי 3 ימים נטולי תפוז..
שיהיה מזל טוב לכולנו ושנזכה לעוד (לפחות) 14 שנים של עשייה!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שביל קליפות התפוזים'
שביל קליפות התפוזים
27/12/2010 | 09:04
               ת=תמיד נעים לפגוש בתכנים עניינים.
               פ=פה המקום להביע דעה ולשתף.
               ו=והופ הופ טרללה אתר תפוז גדל בשנה.
               ז= זה הזמן נגילה ונשמחה לכבוד יום ההולדת שנחגג.
כשמו כן הוא לעיתים עגול יותר לעיתים פחות, לעיתים חמוץ ולעיתים מתוק, לעיתים מרובה בגרעינים ולעיתים גם אם נחפש בנרות לא נמצא אלא מיץ עם ויטמין C. אז בסופה של ברכה אני לכם האנשים שמניעים וסוחטים את ה"תפוז" המון בעלויים חיוכים וכיופים, זכרו מתפוז ניתן לעשות מגוון דברים אז אני כבר ממתינה להפתעה הבאה. הרי גם משתתפי יום הולדת מקבלים שקית הפתעה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה אני אוהב באתר תפוז'
מה אני אוהב באתר תפוז
27/12/2010 | 10:55
נתחיל בשם המוצלח תפוז פרי עץ הדר הפרי הכי ישראלי  כמו הפרי גם האתר תפוז הוא הכי ישראלי יש בו הכל אני כגולש ותיק באתר משנת 2004 יכול להעיד על השינויים הגדולים שהאתר הזה עבר מאתר שולי וקטן לאתר בסדר גודל בינלאומי והוא ממשיך לגדול כל הזמן תודות לעבודה הניפלאה שנעשית על ידי מנהלי הפורומים בלוגרים, קומונות צאטים קניות  ועוד בהשוואה לאתרים ישראלים אחרים שישנם ברשת אין מה להשוות הפשאות הקשר הישיר עם הנהלת הפורומים הפידבק המהיר הפירגון, כנס הבלוגרים האחרון שבו השתתפתי בקולנוע לב בתל אביב היה מרשים איכותי מיקצועי והכי הכי  משפחתי אין זו קלישאה אתר תפוז נותן לך תחושה של משפחתיות לא בכדי בכנס כולם הכירו את כלם כמעט והצילומים שצולמו מעידים בעד עצמם. אז מה עוד אפשר לאמר על אתר כה מוצלח שגדל וגדל והופך להיות בינלאומי יעידו על כך מניות תפוז שנסחרות בבורסה באחד העם כיצד הם עלו השנה במאות אחוזים תודות לפוטנציאל הטמון באתר תפוז
אז לסיכום כל אחד ימצא משהו שקרוב אליו באתר אני מצאתי את האפשרות להתעדכן מידי יום בפורומים להשתתף בתחרויות  נושאות פרסים  להיות בקשר עם מנהלי האתר  טלמרות שהאתר מוגדר כאתר וירטואלי הקשר הוא משפחתי ורחוק מוירטאלי.
יישר כח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מתי ואיפה מפרסמים מי זכה????'
מתי ואיפה מפרסמים מי זכה????
27/12/2010 | 14:24
1
לצפיה ב-'מה מקבל האיש בעל הבית הכתום?'
מה מקבל האיש בעל הבית הכתום?
26/12/2010 | 13:15
1
6
לצפיה ב-'יום הולדת לאתר '
יום הולדת לאתר
26/12/2010 | 16:12
1
לאתר תפוז זר איחולים
מפה ועד מאה ועשרים
אתר המספק מגוון
פורומים, צ'אטים וקומונות
לכל אדם נותן פתרונות.

חתולים, כלבים וציפורים  
בלוגים, הריון ולימודים  
שידוכים, טיולים וזוגיות  
ילדים, נשואין וחמות.
תזונה, דייאטות ובריאות
שלא נדע אלמנים ואלמנות
וכן גם גרושים וגרושות
אך דואג שוב להיכרויות
תמשכנה ליצור שורשים
בפורום המוקדש להורים.

בלוגים לכולם מאפשרים
לספר תמצית חיים
אירועים עצובים ומשמחים
ומשם להיכנס לריקודים.

עוד פלח ועוד פלח התפוז מתקלף
מאפשר לנבור בו - בתוכו הכל יש:
תפוז מעצבים בשבילך
תפוז תומכים בך
תפוז משוב לך
ותפוז כקהילה למענך.

רצית פילוסופיה - קיבלת
חפצת פוליטיקה - התווכחת
בנחת רוח חשקת
עם סבים וסבתות השתתפת.

להיות אנומימי - להסתתר
בעזרת כינוי - להתחבר
לכתוב כל העולה על רוחך
אין אפשרות לטעון נגדך.

ועוד פורומים בכל הנושאים
דגל תפוז נושאים,
והחשוב מכל - צוות העובדים
העושים מלאכתם נאמנה
בזכותם מעניקים לנו עונג והנאה
בעת שיטוטינו בין המילים
להם מכל ה- מודים.

אפי 7

אנשים בתפוז הם כמו תפוז אשר מפשיטים אותו מקליפתו ואוכלים כל פלח ופלח כך אנשים מפשיטים נוברים בעצמם ומגלים פלח אחר פלח מסיפורי חייהם.
שירה ופרוזה דיאטות
טכנולוגיה הומור היכרויות הריון הורות
תזונה זוגיות לימודים
יצירתיות בלוגים ימי הולדת קומונות פורומים
צרכנות מספרי סיפורים ניהול בית קידום אתרים
תוכניות טלוויזיה ריקודים רפואה שורשים טיולים מוזיקה
אופנה

תפוז מעצבים עבורך
תפוז מחפשים בשבילך
תפוז משוב
תפוז למען הקהילה

צ'אטים כל אחד יכול להתחבא בצורה אנומימית ולשוחח עם אנשים מולו כמו שלא יכול לעשות זאת במציאות
גמלאים גרושים גרושות אלמנים אלמנות נשואים נשואות
סבים וסבתות עיצוב פנים פוליטיקה פילוסופיה
צילום

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני הכי אוהבת בתפוז'
אני הכי אוהבת בתפוז
26/12/2010 | 21:54
1) יכולת לבטא עצמי בצורה חופשייה על כל נושא בעולם,להכיר כל מיני
     אנשים וחוויות של הייתי יכולה לדעת על קיומן בלי תפוז

2) לדעת שיש מגוון קומנות,פורומים של דברים שמעניינים אותי ולהעמיק
    ידע בהם

3) התחברתי לדת יותר בזכות תפוז למדתי להכיר אנשים דתיים מפורום
     דתיים בתפוז,והם קיבלו אותי באהבה וזרועות פתוחות,לא שופטים
     אותי ואני לומדת דברים על הדת ומתחברת מאהבה לא בכוח.

4) ואת כל האייטקמונים והפרצופים שאפשר להוסיף להודעות חחחח

5) והכי חשוב שזה פשוט ולא מסובך,ויש מגוון דברים פה ומתחדשים כל
    הזמן אז ככה שרכשתי פה גם הרבה תכנים חדשים וחברים חדשים מי
    צריך יותר?
אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע
17:03 | 17.04.19 הסייר הנודד 1
10:23 | 16.04.19 Nn1985

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ