לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374133,741 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'התחרות הזו תרפא לכם\ן את הלב השבור'
התחרות הזו תרפא לכם\ן את הלב השבור
<< ההודעה הנוכחית
15/06/2010 | 22:29
86
94
לקפוץ ישר לריבאונד לשרוף תחתונים ישנים שלו להתחיל עם החברה הכי טובה שלה
בהנהלת הקהילות של   מתים לדעת את התשובה לשאלה הכאובה ביותר בתחום האהבה: איך מתגברים על לב שבור בצורה הכי מהירה ויעילה

אנחנו מזמינים אתכם לקבל כרטיס זוגי פתוח לסרט החדש שובר הלבבות", בקולנוע דיזינגוף.

כדי לקבל כרטיס, תנו לנו בתגובה להודעה טיפים ורעיונות לאיך להתגבר על לב שבור.

כדאי שהטיפ שלכם יהיה מקורי במיוחד, כי מתוך מציעי הטיפים נבחר 25 גולשים, שיזכו בכרטיס זוגי לסרט

בנוסף להעלאת ההודעה בפורום, שלחו מסר בכותרת "תחרות טיפים ללב שבור" לשם המשתמש "הנהלת הפורומים" עם פרטיכם האישיים (שם מלא, כתובת למשלוח דואר, מספר הטלפון הנייד, מספר ת.ז והתחייבות כי קראתם את התקנון ואתם מאשרים אותו).
גולש שלא ישלח את הפרטים המלאים במסר עד ל-21.06.10 בשעה 15:00 לא יוכל לזכות!

לאחר סיום התחרות נודיע על הזוכים בפורום ובמסר אישי.

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

מחכים לטיפים שלכם...

על הסרט:
בתך היחידה מאוהבת נואשות בטמבל מדופלם, אחותך הרגע התארסה עם בריון גס רוח? חברתך הטובה ביותר יוצאת עם אידיוט?

יש רק אדם אחד שיכול להציל את המצב: אלכס ליפי, מפריד זוגות מקצועי. השיטה: אומנות הפיתוי.
בתמורה לשכר הולם אלכס מתחייב, שתוך מספר שבועות הוא הופך כל בעל, ארוס ובן זוג לאקס. מעקבים, האזנות טלפוניות, החלפת זהויות, חיוכים כובשים – כל האמצעים כשרים כדי לעמוד בהתחייבויות.
אך לאלכס יש כלל זהב אחד: הוא מפריד אך ורק זוגות בהן האישה אינה מאושרת במערכת היחסים שלה. מטרתו החדשה הינה ג'ולייט, יורשת צעירה, משוחררת ועצמאית. בעוד עשרה ימים היא צפויה להתחתן עם מי שהיא אוהבת יותר מכל - גבר צעיר וכובש בשם ג'ונתן. נותרו עשרה ימים למשימת פיתוי בלתי אפשרית ורבת-אירועים שבמהלכה שובר הלבבות שלנו עלול לגלות על בשרו שבאהבה התוכנית המושלמת אינה באמת אפשרית.

תאריך היציאה של הסרט 17.6.10
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני הראשונה??... איזה כייף.!!'
אני הראשונה??... איזה כייף.!!
15/06/2010 | 22:35
5
43
קודם כל רעיון נפלא.!!!
דבר שני: ההצעה

1- רשימת מה את שונאת בו, בגלל מה נפרדתם. אילו ריבים תמיד חזרו על עצמם ואת ממש לא מתגעגעת אליהם.
אם בכל זאת יש כמה תכונות טובות אפשר לרשום אותן בצד השני של הדף. ד"א געגוע הוא לא תכונה.!!

2- הדברים הבנאליים של ספורט. חברות. אוכל(גלידה והרבה!!) סרטים. מוזיקה. מכון כושר. ספרים

3- והכי מקורי שחשבתי עליו זה לתפור בובה שהיא מסמלת את הבחור(אם הוא היה ממש לא טוב אלייך) ואת הקשר (אם זה פשוט לא הסתדר בניכם)ולצור ממנה בובת וודו. וכל פעם שאת נזכרת בתכונה לא חיובית שלו או במשהו רע שהיה בקשר שלכם את מוזמנת לדקור את "בובת הקשר" לא צריך שהיא תהיה יפה(כי גם הקשר לא היה יפה) אבל צריך שיהיו בה מספיק מקום למחטים. גם אם אין לך מושג בזה וגם אם יש לך. בובת הוודו הזו תוכל להוציא ממך את כל התיסכולים. את מוזמנת לאפר אותה או לשט אותה או לשים לה עגילים(ואם את לא ממש אוהבת לתפור אפשר לקנות בובת בד למטרה זו)
אחרי שהבובה תהיה מלאה במספיק מחטים לא יהיה לך ספק למה נפרדתם.
אם תיתקשי להיזכר את מוזמנת להוסיף לבובה רשימה שבה תרשמי מה ציינה כל מחט על הבובה.

בהצלחה בובה!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'רעיון נקמני משהו את לא חושבת?'
רעיון נקמני משהו את לא חושבת?
18/06/2010 | 22:55
4
14
לצפיה ב-'איפה יש פה נקמה?'
איפה יש פה נקמה?
21/06/2010 | 11:53
3
19
הכל בינה לבין עצמה, וזו אחת הסיבות שאני אוהבת את הטיפים האלה. לחכות שהצד השני יעזור באיחוי הלב השבור זו ציפיה שלרוב היא לא ריאלית.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הרעיון עם הבובה והמחטים נשמע לי קצת מוגזם'
הרעיון עם הבובה והמחטים נשמע לי קצת מוגזם
21/06/2010 | 18:16
2
13
לא משהו שהייתי עושה בעצמי. כי בשבילי זה מסמל העברת אנרגיה שלילית למישהו. אבל כל אחת והדרכים המקוריות שלה. מעניין אותי עם נטע באמת עשתה את זה פעם, או שזה סתם רעיון שהגיע פתאום כהברקה ריגעית?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה מה שחמוד נראה לי'
זה מה שחמוד נראה לי
23/06/2010 | 23:35
1
13

*היי זו נטע1986 פשוט יש לי בעיה במשתמש והוא לא מתחבר לי משום מה*

ציינתי שאם הבחור לא היה טוב אלינו אפשר לדמות את הבובה לבחור. ואם הקשר לא היה טוב. אפשר לדמות את ה*קשר* לבובה.
הרי בסופו של דבר צריך דרך למחוק את הקשר מהזכרונות ולא שיהיה מנת חלקנו ושאנחנו תקועים בו ולא מצליחים להתגבר..עם הדמעות הבלתי פוסקות והעיסוק האובססבי במשהו שנגמר וייתכן ולא היה שם אף פעם.
האנרגיה השלילית אכן עוברת.. היא עוברת לבובה. להוציא את האנרגיה השלילית על אביזר/חפץ עדיפה על פני להוציא אותה על בני אדם שחיים איתנו ביום-יום.. הרי בסופו של דבר התיסכול יגיע לאנשהו. עדיף שזה יהיה לחפץ שיסמל את זה שהקשר פשוט לא בריא לנו. צריך להתגבר ולמצוא קשר בריא.
ולשאלתך- לא עשיתי את זה. אבל אם בעתיד אחווה פרידה כואבת אני בהחלט אעשה את זה(ועוד כמה טיפים ממה שנכתב פה)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'חוותי פרידה כואבת'
חוותי פרידה כואבת
23/06/2010 | 23:42
18
זה היה לפני חמש שנים. ולצערי לא ידעתי איך לנהוג בה.. התנהגתי באופן ילדותי/אובססיבי מולו ו"טחנתי" את הקשר עד דק עם חברות(שנאלצו לשמוע את הסיפור שוב ושוב ושוב...) התעסקות שבדיעבד היתה מאוד לא נכונה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מנסה את מזלי... '
מנסה את מזלי...
16/06/2010 | 01:07
23
בתור מישהי שמנסה להתגבר עכשיו על קשר של שלוש שנים [במשך חצי שנה כבר] אתן לך כמה טיפים שמחזיקים אותי וגורמים לי לרצות להביט הלאה ולא לחפור בעבר...
אז איך באמת מתגברים? הנה  הטיפים:

1. איסוף תמונות- דבר ראשון לוקחים את כל התמונות שלכם ומרכזים בתיקייה שכוחת אל, תמיד טוב להנציח רגעים אך אין צורך להביט עליהם כל דקה מחייכם אם אתם כבר לא יחד. אני נגד מחיקת תמונות כי בכל מקרה חשוב לזכור את הקשר [במידה והוא מהותי כמו שהיה לי] ותמיד כיף אחרי כמה זמן להסתכל ולהזכר ברגעים הטובים. מורידים את התמונות שלכם מהפלאפון ומהמחשב, שלא יהיה לכם ברקע תמונה שלכם יחד קשה להתחיל בתהליך כשהעיניים רואות כל הזמן תמונות משותפות - ממש לזרוע מלח על הפצעים ולא ניתן ככה להמשיך הלאה.

2. רשימה שחורה- נפרדתם? בטוח יש סיבות . חשוב נורא לזכור את הסיבות, ברגע של משבר שקשה ומרגישים שחייבים חיבוק , הדרך האולטימטיבית היא לצעוד אחורה בזמן ולחזור לזרועות הבטוחות של הבן זוג [במידה ויש אופציה כזאת] . כולנו יודעים כמה קל לשבת בחדר עם מוזיקה ולהזכר בכל המעלות החיוביות שלו ולהגיד דברים כמו : "אם הוא היה כאן בטוח הוא היה יודע מה להגיע/לעשות/ היה עוזר".... לכן חשוב שהרשימה תהיה פתק קטן [במקרה שלי בפלאפון] שתוכלו בכל זמן אפשרי לשלוף ולהזכיר לעצמכם את הסיבה מדוע אתם כרגע לא נמצאים יחד וכשיש לכם רשימה יחסית ארוכה זה משפר את ההרגשה ועוזר מאוד. אופציית יעול נוספת [חידוש מתוחכם] היא לעשות רשימה קטנה של כל הדברים החיוביים שקיימים בכם [ויש הרבה כאלו!! אני בטוחה] ואז תוכלו לקרוא את הרשימה הרעה של בן/ בת הזוג ולאחר מכן את הרשימה החיובית שלכם ואז תבינו כמה שאתם מוצלחים וטובים ממנו ותוכלו להסביר לעצמכם כמה מגיע לכם יותר טוב ממנו!!

3.לצאת עם אחרים- אני לא מאמינה גדולה בריבאונדים ומאמינה שרוב האנשים שמכירים ויוצאים איתם לדייטים זכאים להתמודד על משבצת חדשה ללא השוואות לאקס מיתולוגי. למרות זאת אני עדיין [  כמו כולם בערך] בכל זאת יוצא לי להיות בדייטים מזדמנים זוהי עוד דרך מעניינת לראות את הסחורה שיש בחוץ ולדעת שיש הרבה מתמודדים שישמחו לחזר אחרייך והרבה מהם בחורים מוצלחים לא פחות מחברך הקודם. זוהי דרך שאולי דרכה תמצאי גם את האהבה החדשה שלך וגם אם לא , לפחות פותחים את העיניים והאהבה מפסיקה להיות עיוורת...

4. לחיילים משוחררים שביניכם או אולי אפילו לאלו שפשוט לא נסגרו על עצמם טיסה מרעננת לחו"ל אופציה טובה לשכוח ולרפאות את הלב. כמו שאומרים "רחוק מן העין רחוק מן הלב"....

מקווה שעזרתי ולו בטיפה....  מצטערת הייתי חושבת על עוד דרכים אבל מחר צבא- עד מתי?!
                                                                                                                         ליטל
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך להתגב על לב שבור '
איך להתגב על לב שבור
16/06/2010 | 07:09
1
30
דבר ראשון, אל תהיו לבד אפילו לשנייה. זה ייראה לכם כאילו הדבר שאתם הכי רוצים הוא פרטיות. תבליעו את הדחף הזה. הוא די הרסני.
אל תיפגשו עם האקס או האקסית. זה יגרום רק לדברים רעים.
תכינו רשימת דברים שדווקא אהבתם באקס או האקסית. למה? כי אז תגלו שרוב הדברים שרשמתם לא מתייחסים אליו או אליה באופן פרטי אלא אל מה שאתם אוהבים בבני זוג באופן כללי. כבר התחלה טובה למציאת בן זוג חדש!
  ==>  
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'*להתגבר'
*להתגבר
16/06/2010 | 07:10
11
לצפיה ב-'להתגבר על לב שבור'
להתגבר על לב שבור
16/06/2010 | 07:42
21
מומלץ לא להישאר לבד ולנצל כל הזדמנות אפשרית לבילוי עם החברים, או המשפחה, לפחות בשלבים הראשונים לאחר הפרידה.. זה מקל במעט את הכאב העצום ואת החלל שנותר...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התגברות על לב שבור'
התגברות על לב שבור
16/06/2010 | 08:13
29
כדי להקל על הכאב, קחו חופשה מהעולם, מעכשיו לעכשיו (מאלו שמזמינים באינטרנט בזול) וטוסו לאיזה מקום ששונה לגמרי מהנוף הפיזי והתרבותי המוכר לנו... השינוי במיקום עושה פלאים... מומלץ לתפוס איזה חבר או חברה כפרטנרים לטיסה... כי תמיד עדיף להיות עם עוד מישהו שאפשר לשתף אותו בחוויות.. ההתרחקות הזו מכל המוכר והשיגרתי זו פשוט תרופת פלאים...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'וכך אני התגברתי על ... (סיפור אמיתי)'
וכך אני התגברתי על ... (סיפור אמיתי)
16/06/2010 | 09:17
35
כשהחתיך השטאני תכול העיניים זרק אותי לאנחות (ולא מהסוג הטוב) הכרזתי על פרוייקט פדואל"ית ותאמינו לי - זה רק נשמע דתי... שהרי פדוא"לית זה ראשי תיבות של פרוייקט דייט וזהו, אויש לך יש תור

לקחתי לי תקופה קצרה עם מנטרה פשוטה - לצאת כל יום לדייט שונה עם מישהו אחר.

אמרתי לעצמי - למה להתבעס בבית לבד כשאפשר להנות כל יום ביחד?

יום אחד מסעדה איטלקית
למחרת בלאק בורגר בר
אח"כ קפה ועוגה

הטלפון צילצל כל יום כל ה-יום. את הימים ביליתי עם חברות. את הלילות בדייטים או מסיבות.
ליטופי האגו לא איחרו לבוא ומפלס מצב הרוח עלה חיש קל

הרעיון היה - לא תהיה פגישה שנייה. אין שכל אין דאגות. ככה, לא חיכיתי לאסאמאסים או לשיחות שלמחרת,
ואם הם הגיעו - פשוט סיננתי

ואז הכרתי אותו. בחור מדהים שאין מילים, משקיען ורומנטיקן אמיתי. ומאז הייתה פגישה שנייה, שלישית,רביעית,חמישית, ועוד ועוד ועוד.... והשבוע הכרתי את המשפחה שלו..והיום בלילה נחגוג לי את היומולדת ... כרטיס זוגי לסרט יהיה אחלה מתנה מ...

אז זה הפיתרון שלי ל: צאו, תבלו, תכירו, תפלרטטו, תתפנקו...אחד מאותם אנשים שתכירו עשוי להיות זה שישלים לכם את ה

עדי

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כדי להתגבר על לב שבור'
כדי להתגבר על לב שבור
16/06/2010 | 12:09
36
הולכים למכון כושר ומוצאים שק איגרוף. מוציאים עליו את מה שיש..
אחרי זה ג'קוזי חמים ונעים.. קצת זמן איכות עם העצמי שלי, שממלא את עצמנו במחשבות. לי זה עוזר כי זה מגיע לשלב שבו אני אומרת לעצמי שאני יותר טובה מזה ולבד זה לא בהכרח רע.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תחרות'
תחרות
16/06/2010 | 12:12
12
הכי טוב זה לצאת לארוחה וסרט טוב עם החברות הכי טובות שתמיד גורמות לך לחייך :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'השיטה הבדוקה והספורטיבית... גם לחטב גם להתגבר'
השיטה הבדוקה והספורטיבית... גם לחטב גם להתגבר
16/06/2010 | 13:05
1
23
אז ככה,

בתור מאמן ספינינג, ובתור מי שחווה פעם שברון לב, מצאתי שהדרך הטובה ביותר (בשבילי לפחות) להתגבר על זה היא להעסיק את עצמי בדברים אחרים, ומה יותר טוב מלהעסיק את עצמך בחיטוב הגוף שלך? העלאת הביטחון העצמי ? היכרות עם ציבור שעוסק בספורט ונראה טוב לרוב, או לפחות בדרך להראות טוב ?

אין תחליף לספורט, מבחינה רפואית גופנו מפריש חומרים (אנדרופינים) בעת מאמץ גופני שיש להם השפעה חיובית על מוחנו ומעניק לנו תחושה של "היי" (בדומה לאלכוהול למשל.....), וכל זה בדרך הטבע! אם בא לכם "סאטלה טבעית"..

בנוסף, אפשר לעסוק בספורט שמוציא ממך אגרסיות, לפרוק את כל המתח באימון ואולי אפילו לדמיין את מי ששבר לך את הלב על שק האיגרוף בקיק בוקס...

המלצה - צאו מהבית, עשו ספורט, גם אם זה לרוץ בים, ללכת עם חבר\ה, חדר כושר, אירובי, לרכב על אופניים.. או כל דבר אחר!

הספורט יעשה לכם טוב מבחינה נפשית, גופנית וחברתית

בהצלחה!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אתה מלך,אני לוקח את הטיפ שלך'
אתה מלך,אני לוקח את הטיפ שלך
17/06/2010 | 22:32
12
לצפיה ב-'ריפוי הלב השבור...'
ריפוי הלב השבור...
16/06/2010 | 13:06
25
פרידה היא תמיד חוויה עצובה ולא קלה, אבל במקום לשבת כל היום בבית ולבזבז כסף על אין סוף טישו, גלידה ועוד מאכלים עתירי קלוריות עדיף לנסות ולהתעודד.
למה לבכות ולבזבז דמעות על זה שעזב? הוא זה שצריך לבכות על שאיבד אותך...כנראה שהיית יותר מידי טובה בשבילו, ולך מגיע מישהו יותר טוב ממנו.
צריך לחשוב בצורה חיובית ולראות את חצי הכוס המלאה. סביר מאוד להניח שאותו בחור הוא לא הבחור המיועד ולא החצי השני שלך.
הדבר הנכון הוא להשאיר את העבר מאחור ולהביט רק קדימה! בחשיבה כזאת חיובית סביר להניח שיותר מהר ממה שציפית יגיע האחד שישאר בליבך לעד.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איחוי לב שבור'
איחוי לב שבור
16/06/2010 | 13:32
2
42
כדי לרפא, אפילו במעט, את התופעה האכזרית שקרויה, "לב שבור", ממליץ בחום לצאת במשך חודשיים, חמישה לילות בשבוע, כל יום לדייט אחר... זה מסיט בקצת את המחשבות הבלתי-פוסקות מהאקס/אקסית, למחשבות קצת יותר פוזיטיביות... וגם אולי תבוא האחת שתתפוס לכם פינה חדשה וחמה בלב... ותאחה את הלב, השבור והדואב שלכם... גם ערבי כדורגל עם חברים במונדיאל, שנמשך כחודש ימים, כל לילה אצל חבר אחר עם בירות ופיצוחים ומסך גדול, משפרים פלאים את מצב הרוח...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'השאלה'
השאלה
19/06/2010 | 08:51
1
18
וזו שאלה אמיתית...אני מכיר הרבה אנשים שיוצאים כל ערב לדייט.
ואני תוהה - איך גבר אמור לעמוד כלכלית בזה.
תמיד מזמינים את הבחורה. כל ערב.

זה לא יוצא מלא כסף ?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אולי הגיע הזמן לצאת עם בחורות שמאמינות'
אולי הגיע הזמן לצאת עם בחורות שמאמינות
21/06/2010 | 11:54
14
בשוויון?

וחוץ מזה, דייט ראשון לא חייב להיות ארוחה עם 3 מנות.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להתגבר על לב שבור'
להתגבר על לב שבור
16/06/2010 | 14:17
25
לקחת את כל מה שהיא השאירה אצלך בדירה ולמחזר אותם לחפצים אחרים. למשל: שמלה יכולה להפוך למפה/ וילון/ או לונגי לים. דיסקים שלה יכולים בכיף להפוך לתחתיות לכוסות קפה וחזיות שלה יכולות בכיף להפוך לרוגטקה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי'
הטיפ שלי
16/06/2010 | 14:35
18
תקשיבו לשיר i will survive - Gloria Gaynor
בזמן שאתם שורפים את התמונות של האקס...

תחילה חששתי
הייתי מאובן/ת מִפַּחַד.
סברתי שלא אוכל לחיות
בלעדיך לצידי.
אבל אז בזבזתי לילות רבים כל כך
במחשבות איך גרמת לי נזק
ואני התחזקתי
ולמדתי איך להסתדר...
אני אשרוד
הו, כל עוד אני יודעת לאהוב
אני יודעת שאני אשאר בחיים
יש לי את כל החיים שלי כדי לחיות
יש לי את כל האהבה שלי לתת
ואני אשרוד
אני אשרוד
אני אשרוד ...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'טיפים ורעיונות לאיך להתגבר על לב שבור.'
טיפים ורעיונות לאיך להתגבר על לב שבור.
16/06/2010 | 16:13
22
לקחת את כל התמונות המשותפות שהאקס מופיע בהן ולחתוך אותן ולשרוף אח"כ במקום מבודד ולפזר את האפר. וכול מתנה שקיבלת שמזכירה לך אותו להעביר גורל דומה; ואח"כ לעשות מרתון עם כול החברות הטובות של קיל ביל 1+2 ולהרים שוטים בכול פעם שהכלה נוקמת!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'>'
>
16/06/2010 | 16:31
1
9
לשלוח לבן\בת הזוג לשעבר תמונות בדואר בהן אנו מקיימים יחסי מין עם מישהו אחר. אין דרך טובה יותר מלאחות לב שבור באמצעות שבירת לב אחר :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-''
16/06/2010 | 16:51
4
לצפיה ב-'מרק עוף '
מרק עוף
16/06/2010 | 19:29
1
14
כידוע לכל, מרק עוף הוא תרופה בדוקה לכל חולי ודווי
ולדאבוננו, אהבה נכזבת היא אחת המחלות הקשות בעולם   !.
עניינים הקשורים לרגש ולנפש כואבים פי כמה מכל הקשור לגוף הפיזי.

מרק עוף שלי, מהביל, מלא ירקות טריים וכל טוב יחליק דרך הוושט, יעבור בדרך ליד הלב השבור   ויחמם אותו והלאה לקיבה. משפט ידוע ומפורסם הוא שהדרך ללב עוברת דרך הקיבה. כלומר, מן הקיבה בבומרנג חוזר, המרק הנפלא שלי יעשה איחויים ללב, יחבר את מה שצריך לחבר וה יתחיל לפעום באחדות.

אפשר גם בתוספת שקדי מרק( ככה לפצפץ במקום פופקורן, לפצות את הלב הנכזב), כשרואים סרט כדי להסיח את הדעת מענייני הלב , למשל, את הסרט " שובר הלבבות".

מרק עוף הוא ששמר על האחדות והציביון של העם היהודי בגולה לאורך פוגרומים והתנכלויות ושלא יספרו לכם אחרת  .
ואם זה טוב לעם ברמה הלאומית/קולקטיבית לאורך שנים, על אחת כמה וכמה שזה יעיל לאינדיבידום במשבר רגשי שאמור להיות חולף.

אחחחח אמחייה . לבריאות !

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה היה הטיפ המרכזי והחשוב'
זה היה הטיפ המרכזי והחשוב
16/06/2010 | 20:09
10
מעבר לכך,
יש לי כמה קשקושים תפלים שממש מבקשים ממני שאכתוב אותם,
אז נכנעת לגחמותיי.

זמן! יש לזכור שזמן הוא הרופא הטוב ביותר. כשלוקחים זאת בחשבון, אפשר להכיר בעובדה שההרגשה המזופתת של היום תלך ותדעך וכל יום שעובר משפר את המצב. יש בכך משום נחמה וגם זאת הסתכלות גלובלית יותר על המערך, מעבר לרגע הנתון והתייחסות לתמונה ופרספקטיבה רחבים יותר.

להסכים לשחרר!
אנו נאחזים בעולם הזה בחפצים, בהרגלים וגם באנשים. זה נדמה כאילו אין לנו שליטה על המצב, אבל, במובנים רבים אנו אדונים לחיינו ואנחנו יכולים פשוט להחליט להרפות מהאדם האהוב. כן, כן, החלטה שכלית, בראש! לא תמיד אנו רוצים לעשות זאת מתוך דחפי ההאחזות. אנו קשורים למוכר. לכן קשה לנו לשחרר גם הרגלים מעיקים ומיותרים. לכן רבים לא ממהרים לזרוק חפצים, שאין בהם כבר שום צורך.

תהליך אבל יעיל יציאה מקשר רגשי דורשת תהליך נורמלי של אבל. ככל שהקשר היה יותר ממושך וחזק, האבל יותר קשה. אמנם ביקשתם תפוז התגברות מהירה, אך תהליך מהיר מדי אינו מומלץ !
בתהליך האבל עלינו לקחת חזרה את החומרים שלנו שהשקענו באדם האהוב.
יש לזכור שהכל שלנו. שלנו. שלנו. כל התכונות הנפלאות שאנו רואים בבן זוג לשעבר, הם השלכות של תכונות בנו.
האדם האהוב פשוט היווה מראה להשליך עליה את הטוב שבנו
האחד לא רואה את עצמו ולכן הוא זקוק לזולת לשם מראה. למעשה בהתחלה היה רק אחד והוא התפצל לרבים ולמראות רבות כדי להתבונן בעצמו.
בתהליך מהיר מדי לא יהיה עיבוד טוב של התכנים הפנימיים, מתרחשת הדחקה שלוקחת אנרגיה רבה ולכן לתהליך יש את הזמן שלו וכדאי שיהיה לא יותר מדי ולא פחות מדי.

אין צורך לברוח ואין לאן!
יש אנשים שחושבים, שאם הם יסעו לארץ רחוקה רחוקה, ההרגשה המעיקה תשתחרר. לא כך הדבר ! אנו לוקחים איתנו את עולם הרגשות לאן שלא נלך. זה אצלינו בפנים. לכן, כדאי פשוט לחוות את הכאב ולא לנסות להמלט ממנו. להיות בתוך.

אהבה עצמית! לזכור שקודם כל לגבי עצמנו, אנחנו החשובים. מי שאהבנו אינו איתנו ונשארנו אנחנו עם אותה אהבה עצומה, שקודם הענקנו לאחר, ועכשיו אנחנו יכולים להעניק אותה לנו. לכן גם כדאי לעסוק בפעילויות שעושות לנו טוב. כדאי לטפח את עצמינו ולקנות בגדים ודברים יפים.

לנתח איפה טעינו ומה יש לנו ללמוד! כל בן אדם שאנו פוגשים אותו בחיינו בא ללמד אותנו דברים. על מנת לא לחזור על אותן טעויות בבן זוג הבא שנכיר, כדאי לנתח מה למדנו. מה כדאי לשפר. מה השיעורים שלנו.

כפי שאתם רואים, אני יכולה להמשיך ולהמשיך... אנו כל הזמן צומחים ומתפתחים. מה שנראה רע, יתגלה כטוב...דלת נסגרת, דלת נפתחת...באה אפשרות שיכנסו דברים טובים יותר לחיים שלנו... אך אסתפק במה שכבר כתבתי.
לסיום אצטט את רבי נחמן מברסלב שאמר-
" אין דבר שלם יותר מלב שבור"
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' להתגבר על לב שבור'
להתגבר על לב שבור
16/06/2010 | 19:44
20
לחשוב על התכונות החיוביות שהיו בו. להיזכר בכל מגרעותיו.
לחשוב גם על עצמך, מה היה לא בסדר בך, שנפרדתם.
איכשהו ליישב את המחלוקת, כמו לדוגמא שהתווכחתם,
צריך לחשוב על מה היית מוותרת בישבילו, כדי לחזור אליו.

אם הוא עבר לפסים אלימים, כאן כבר כדאי להיפרד ממנו,
כי שום דבר חיובי לא ייצא ממנו, כי בהתחלה הרבה אנשים,
מראים שהם אנשים נחמדים, טובים, ג'נטלמנים.
אבל בסוף מתגלה שהוא עוקב אחרייך לכל מקום,
מתעניין מי הבחור שדיברת איתו, אולי זה המאהב שלך.
ובקיצור הוא מתחיל גם להשתמש באלימות ודיבורים בגסות.

אבל כשנפרדים, לחשוב, מחשבות חיוביות על העתיד,
שהבחור הבא יהיה נחמד,טוב לב ג'נטלמן.
שתגלי גם שהוא לא מקנא בך, לא אלים, מתחשב בך.
מוכן לוותר על העקרונות שלו למענך, ועוד...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כשראיתי אותו רוקד עם חברה טובה שלי,'
כשראיתי אותו רוקד עם חברה טובה שלי,
16/06/2010 | 20:11
13
קפצתי על חבר טוב שלו. ותוך כמה ימים הלב השבור כבר היה מאוחה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להיות עם חברים ולראות שיש אנשים שאוהבים אותך'
להיות עם חברים ולראות שיש אנשים שאוהבים אותך
16/06/2010 | 21:58
4
9
דוד שמשון
גבעתי 7 בת ים
dugi56@gmail.com
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'את הפרטים יש לשלוח במסר אל'
את הפרטים יש לשלוח במסר אל
17/06/2010 | 10:43
3
6
"הנהלת הקהילות".
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה??'
מה??
17/06/2010 | 17:33
1
7
לא להנהלת הפורומים.?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'סליחה, בהחלט אל הנהלת הפורומים.'
סליחה, בהחלט אל הנהלת הפורומים.
21/06/2010 | 11:55
3
לצפיה ב-'הכתובת של התקנון שגויה'
הכתובת של התקנון שגויה
18/06/2010 | 23:41
3
לצפיה ב-'לב שבור.. '
לב שבור..
16/06/2010 | 22:01
3
20
אני מאד מאד נגד ריבאונדים למיניהם, או לצאת כנקמה עם חבר\ חברה טובה של האקס\ית מהסיבה הפשוטה שלא רק שזה לא עוזר בכלל להרגשה
זה עושה יותר גרוע, מפני שאנחנו משתמשים באנשים אחרים ואולי גם פוגעים בהם בדרך, רק לשם סיפוק האגו הרגעי, לי אישית זה עושה רק אשמה מיותרת והרגשה גרועה
יותר.

אני לא חושבת שיש תרופות פלא ללב שבור, שהוא באמת אחד הדברים האכזריים שכל אחד מאיתנו מתישהו נאלץ לעבור,
אבל יש משפט שאומר שבדרך למציאת הדבר הנכון, עוברים הרבה דברים שגויים בדרך, ואלא הלקחים שאנחנו נושאים איתנו, חלק מהחיים .

אז אני מאלה שממש ממש לא מסוגלים לצאת לדייטים אחרי פרידה טריה, לא מסוגלים לנקום, ולא מסוגלים להתחיל עם אנשים קרובים אל האקסים,

אני מעדיפה את הלבד שלי, לפחות ממש בהתחלה, אני לא אוהבת משפטים שנאמרים רק לטובה, אך הם בנאליים להחריד, לא אוהבת מסיבות רועשות,
שגם אם אהיה בהן עם מיליון איש, אתכנס בעצמי ואהיה שקטה כדג, לא אוהבת סביבי אנשים ברגעים הקשים האלה.

אני מעדיפה את הים.... המקום המרגיע ביותר שיש, הולכת לבד לחוף הים, מסתובבת סופגת את האווירה, את האנשים, את השקיעה, נושמת עמוק.
ולי זה ה שעוזר , השקט, הלבד.. לפחות בהתמודדות של כמה ימים ראשונים, לאחריהם, אני יותר מאופסת, ומוכנה לקבל את תגובות ודעות האנשים שסביבי, שאכן עוזרות לי.
אבל זה בשלב מאוחר יותר. כך שאני, אולי בניגוד לרוב... כן מעדיפה את הלבד שלי, התמודדות עצמית כדבר ראשון.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מסכימה עם רוב הדברים ולגבי ריבאונד'
מסכימה עם רוב הדברים ולגבי ריבאונד
16/06/2010 | 23:10
2
7
יואב ברנזון כותב-

וטיפ לסיום: ריבאונד היא בחירה זוגית המבוססת על פגיעות. אהבה היא בחירה זוגית המבוססת על בריאות.
אהבה ורומנטיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שוב קישור'
שוב קישור
16/06/2010 | 23:11
3
אהבה ורומנטיקה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
17/06/2010 | 06:52
5
ואגב, מפגיעות ניתן להתקדם לבריאות.
אני בקשר הכי בריא שהיה לי אי פעם, והוא התחיל כ'ריבאונד'. החיים דינאמיים, הרגשות גם.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להתגבר..'
להתגבר..
16/06/2010 | 23:15
10
ההצעה שלי היא פשוט לבלות עם האנשים שהכי עושים לך טוב(חברים,חברות,משפחה), לצאת ולבלות, וכך בעצם עם הזמן גם הגוף וגם הנפש מבינים שזה נגמר ושחייבים להמשיך הלאה ..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'סיפור אמיתי על לב שבור'
סיפור אמיתי על לב שבור
17/06/2010 | 02:01
3
19
כשהייתי חיילת היה לי מורה פרטי להשלים את הבגרות, סטודנט צעיר באוניברסיטה, שהיה בא אליי הביתה. היה לו שיער בלונדיני ארוך ומתולתל, עיניים כחולות ונשמה טובה. ילד של הטבע. יחף וחופשי. ואני, נערה חולמנית שגרה עם ההורים, כמובן שהתאהבתי בו, ובכל ליבי. חלמתי רק עליו, מרגע שהלך חיכיתי שרק יחזור. וגם הוא, לא רצה ללכת והיה נשאר בביתנו אחרי השיעורים. נרדם שרוע לאורך הספה בסלון כשראינו טלוויזיה, נשאר לארוחות ערב. כשסיימתי את הבגרות נהיינו חברים. הערב הראשון שבו נפגשנו כי רצינו ולא כי היינו צריכים ללמוד, היה מרגש ביותר. זו הייתה הוכחה בשבילי, חסרת הביטחון, שהוא באמת אוהב אותי ואני לא סתם מדמיינת. היינו חברים כמה חודשים, והוא כל הזמן דיבר על מישהי שלומדת איתו שמוצאת חן בעיניו. שהיא עדינה וביישנית. ואני אמרתי לו שהוא צריך להתחיל איתה וכך להוציא אותה מהראש ואז לחזור אליי שקט ורגוע בלי להרגיש שהוא מפסיד משהו. והוא ענה לי - אבל אני איתך, לא איתה, מה את רוצה. אבל היא לא יצאה לו מהראש, ואמרתי לו שאני לא רוצה שירגיש שהוא מפסיד משהו בגללי, ושכנעתי אותו לצאת איתה. בסוף הוא השתכנע, ונפרדנו. ואז חטפתי בום לפנים. לא יכולתי לחיות יותר. לא יכולתי לנשום. לא אכלתי. לא ישנתי. רק בכיתי. בכיתי ביום, בכיתי בלילה, בכיתי בצבא ובכיתי בבית. וכולם אמרו לי - די, תפסיקי לבכות, הוא לא שווה אותך, תמצאי מישהו יותר טוב ממנו. ועניתי בבכי - הוא כן שווה אותי, אני בחיים לא אמצא מישהו כמוהו. ונסעתי אליו הביתה ובכיתי, עד שנמאס לו ואמר שהוא הולך לקנות סיגריות. הוא הלך ברגל לכיכר רבין, ואני נסעתי אחריו עם המכונית של הוריי. הוא חצה אי תנועה בנוי, ואני אחריו מנסה לעלות על אי התנועה ולחצות אותו. בוכה. נתקעתי עם האוטו על המדרכה של אי התנועה בין שני נתיבים, והולכי רגל ומכוניות שעברו שם הסתכלו עליי כאילו נפלתי מהירח ולא הבינו מה עובר עליי. צעקו לי כל מיני דברים, אבל כמו בסרט לא שמעתי אותם, ראיתי רק את הפרצופים בלי סאונד. הייתי מרוכזת רק בו ולא ראיתי שום דבר אחר. ואז הוא הסתכל אחורה אליי, הסתובב בחזרה והמשיך ללכת. לא הבין עם איזו משוגעת הסתבך. באותו רגע ראיתי את עצמי כאילו מהצד. בוכה, בתוך מכונית שתקועה על אי תנועה, ובחור שאדיש אליי מתרחק ממני. אז פתאום נפל לי האסימון. נסעתי רוורס, ניגבתי את הדמעות, חזרתי הביתה והלכתי לישון. יותר לא בכיתי. ואז היכרתי מישהו יותר שווה ממנו.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-''
17/06/2010 | 16:51
1
לצפיה ב-'הנמשל, לקחת רוורס כשמגיעים לאין מוצא. זה הטיפ'
הנמשל, לקחת רוורס כשמגיעים לאין מוצא. זה הטיפ
18/06/2010 | 01:10
13
כשאהובך מתרחק לבדו אל האופק תני גז, אל תתקעי באי תנועה. יש הרבה טרמפיסטים נהדרים בדרך, ואחד מהם, המתאים לך, ימשיך לנסוע איתך ביחד כל החיים.
ומה עם הבחורה ההיא שבגללה נפרדנו? צדקתי. הוא יצא איתה פעם אחת והיא לא רצתה אותו בכלל. אחרי זמן קצר הוא הכיר מישהי אחרת והם התחתנו. פגשתי אותו במקרה ברחוב כעבור כמה שנים, ובקושי זכרתי איך קוראים לו. הוא ניגש אליי מחייך, סיפר לי שהתחתן ושאשתו בהריון, והייתי אדישה לגמרי. הוא לא מצא חן בעיניי בכלל ולא הבנתי ממה התרגשתי ועל מה הייתה המהומה. כנראה שמחלת האהבה היא עניין של הורמונים, והם חולפים
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-''
18/06/2010 | 00:42
2
לצפיה ב-' לעבור לצד השני'
לעבור לצד השני
17/06/2010 | 09:25
7
לצפיה ב-'לי זה עזר, אולי גם לאחרות.. :)'
לי זה עזר, אולי גם לאחרות.. :)
17/06/2010 | 12:31
12
לפני שנה וכמה חודשים עברתי פרידה מאד לא קלה. היה לי ברור שאתגבר על זה, אבל בהתחלה פשוט לא הצלחתי להבין איך.
לא ממש בכוונה, יותר כתוצאה מהזמן הפנוי שפתאום היה לי, התחלתי לעשות את כל אותם דברים שתמיד רציתי ולא הספקתי - לרוץ בפארק, לרכב על אופניים, לפגוש חברים שלא ראיתי מלא זמן, לכתוב, לקרוא.. אחרי כמה שבועות הבנתי פתאום שאני ממש מרוצה מהחיים שלי ושאני מאד נהנית מכל מה שאני עושה.
בשורה התחתונה, הבנתי שאם לא היינו נפרדים לא הייתי מגיעה למצב הזה.
אז הטיפ שלי הוא לחשוב על כל הדברים האלו, שאף פעם לא הגעתם/ן ללעשות, ופשוט לעשות אותם.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להקשיב לשיר'
להקשיב לשיר
17/06/2010 | 13:03
1
7
לשנן את המילים ולשיר בקול רם, בכוונה רבה:
I Will Survive
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'למה להעתיק?זה הרעיון שלי'
למה להעתיק?זה הרעיון שלי
17/06/2010 | 14:39
2
לצפיה ב-'טיפים שלי'
טיפים שלי
17/06/2010 | 15:47
12
לחשוב מה יהיה בעוד כמה חודשים-בטוח נצחק על עצמנו.
לדבר על זה עם כל העולם כל הזמן עד שזה יצא מכל החורים ולא תוכלו לשמוע/לדבר/לחשוב על זה יותר.
לשקול ברצינות לפנות לעורך הספר "שיאי גינס" ולהמליץ על "טימטום השנה"...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מאוד פשוט...'
מאוד פשוט...
17/06/2010 | 16:03
8
פיצה עם המון גבינה

עוגה עם המון שוקולד

מוזיקה טובה

וכמו קסם הלב קצת פחות כואב...

(לפחות עד למחרת בבוקר)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להיות עסוקה ולהיפתח לאהבה חדשה '
להיות עסוקה ולהיפתח לאהבה חדשה
17/06/2010 | 16:55
16

לא להגיע למצב של חוסר מעש שיגרום למחשבות לנדוד...

לדאוג לעיסוקים מגוונים במהלך היום ו "לפתוח עיניים" - אולי יש מישהו שווה בסביבה?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך להירפא מלב שבור'
איך להירפא מלב שבור
17/06/2010 | 19:53
29
א. לזרוק את כל התמונות והזיכרונות של האקס או לפחות להחביא אותם
ב. לשים גומיה על היד וכל פעם שאנחנו חושבים על האקס למתוח את הגומיה שתכאב לנו ולשחרר.כך אנו מרגילים את המוח לשכוח בכלל מהאקס.
ג. לא ללכת למסיבות או מקומות שהוא נמצא.
ד. לקחת כדורי שינה טבעיים לא כדורים עם מרשם כדי להצליח לישון טוב או לפחות להרגיע את הגעגועים
ה. יש לזכור שזה תהליך של גמילה וכמו גמילה מאלכוהול וסיגריות ישנם שלבים לפחות החודשיים הראשוניים הם הקריטיים.
ו. למצוא עיסוק חדש אשר יעסיק אותנו רוב הזמן או לפחות בזמן הפנוי.
ז.להיות עסוקים עסוקים עסוקים כדי שלא נחשוב עליו או עליה.
ח. לנסוע למדינה אחרת לחופש ארוך
ט. לעבור לעיר אחרת.
י.לעשות רשימה של כל הדברים הרעים שהוא או היא עשתה לנו או לפחות למצוא מגרעות ולתלות על הקיר כדי שנראה וכל פעם שנתגעגע נקרא את הרשימה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך להתגבר על קשר ?'
איך להתגבר על קשר ?
17/06/2010 | 21:44
21
לזרוק את כל התמונות המשותפות ופשוט לעשות DELETE על התקופה שלכם יחד. לצאת הרבה עפ חברים וחברות, אפילו למועדונים ופיראפ ברים.. אהבה חדשה תמיד מבריחה אהבה ישנה..זו דעתי :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה שאני חושבת...'
מה שאני חושבת...
18/06/2010 | 00:09
1
17
חפשי במחשב תמונה שלו לבד, אחת כזו שהוא נראה בה ממש טוב, שזה מעצבן...
שמרי אותה- את כל השאר מחקי!!! זרקי, שרפי- שלא תשאר אף אחת!
לחצי על הדפס, ואז- תעיפי גם אותה מהמחשב- איי איי אחורה פנה-לא לשכוח לרוקן סל מיחזור!
עכשיו עצבי את התמונה על פי רצונך-שימי נצנים, תוסיפי לו "שפם היטלר" ,חד גבה, שן שחורה וכל מה שעולה על דעתך...
לאחר שהוא יתחיל להזכיר  את יאסר ערפאת גזרי את התמונה במסגרת עגולה, וציירי כמה עיגולים-כן כמו מטרה .
תלי על הקיר, הכיני כמה חיצים מעפרונות- אפשר גם "טפו טפו", והתחילי להטיח את זעמך!
מלבד התמונה הזו- שרפי את כל השאר- מי צריך זכרונות מגועל נפש?
הוראות מיוחדות: בכל פעם שתזכרי באיזה יום מקסים שהיה לכם, תסתכלי על המטרה החדשה שלך, לא לא על התמנונה שלו שיצרת- אלא על השביבון שראית אתמול
בהצלחה!

וזכרי שכל יום חדש, מביא הזדמנויות חדשות...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי! קלעת בול למטרה.!'
אהבתי! קלעת בול למטרה.!
18/06/2010 | 00:21
3
לצפיה ב-'הטיפ שלי'
הטיפ שלי
18/06/2010 | 03:37
8
להתמודד עם הכאב
לא לנסות לברוח - זה בסדר לבכות,
זה בסדר לכעוס, זה בסדר לכאוב,
לנתח מה שקרה, ללמוד מהטעויות.
כל הרגשות הם בסדר -
ברגע שכל הכאב יסיים לעלות על פני השטח -
כשהשיעור ייסתיים -
תצאו מחוזקים.
היום אם אני פגשת אקס שלי - זה לא עושה לי כלום!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך להתגבר על לב שבור'
איך להתגבר על לב שבור
18/06/2010 | 14:57
17
לא מזמן נפרדתי מחבר שיצאתי איתו כמה שנים, אהבנו אחד את השני בטירוף , אבל מה לעשות לא הסתדר לנו ונפרדנו.   הפרידה היתה קשה מאד, הייתי רגילה כל יום להתראות איתו, לצאת איתו למסעדות, סרטים הצגות ,פאבים ועוד. ידעתי שעם אני שוקעת בדיכאון , קשה יהיה לי לצאת ממנו. לכן הסתגרתי כמה ימים בבית עם הטלוויזיה וחוסר התיאבון והבכי שפרץ בלי סיבה. אבל ידעתי שאני חייבת לצאת מזה, כמה שיותר מהר אחרת  אשתגע מרוב געגוע אליו. לכן החלטתי, פשוט לצאת עם חברות. כי עדיין ליבי היה שייך רק לו ולא יכולתי לצאת עם מישהוא אחר. יצאתי איתן לכל מה שעשה לי טוב. סרט יפה , מתח לא רומנטיקה - שלא תזכיר לי אותו בכלל. לים - להתרחץ במים , להסתכל במים ולחשוב מחשבות טובות על החיים הטובים ולנסות לא להיזכר רק בו. חברותי מאד עזרו לי בזה. כל יום אחרי העבודה, וגם לפעמים עשיתי שעות נוספות כדי להשקיע כמה שיותר בעבודה ולא להיזכר בכלום. היה קשה אבל לאט לאט עם הזמן  הבנתי שליבי עדיין פצוע אבל הוא רוצה לא להיפגע, לצאת סתם לקניון לעשות שופינג, עם בגדים יפים, תיקים שאהבתי קניתי, נכון, עלה לי יותר כסף, אבל זה היה שווה כי הבנתי שאני חייבת את זה לעצמי.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'להתגבר ולהתבגר'
להתגבר ולהתבגר
18/06/2010 | 18:48
12
זה קשה להתגבר על פרידות, אך ככל שמתבגרים החוזקה הנפשית גדולה יותר. הטיפ שלי, להעסיק את עצמך כמה שיותר, אם זה בפעילות ספורטיבית, לפתח תחביב חדש, או סתם לבלות מסביב לשעון עם חברות.
ובסוף היום כשאת חוזרת הביתה, תעשי טובה ואל לתכי לישון בוכה... הכרית לא אוהבת את כל הרטיבות הזו...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אין דרך מהירה להתגבר על לב שבור'
אין דרך מהירה להתגבר על לב שבור
18/06/2010 | 20:35
1
36
הדרכים המהירות הן לזמן קצר בלבד, תהליך הוא לטווח הארוך והרבה יותר יעיל.
כשמערכת יחסים מסתיימת זו ההזדמנות לפנות זמן לדברים שאף פעם לא היה לנו מספיק זמן או סבלנות או תעוזה בשבילם, בין אם זה להשקיע בתחביבים יותר מהרגיל ולעשות את כל מה שאמרנו שנעשה בזמן האחרון ואף פעם לא יצא שעשינו, טיסה לחו"ל תמיד עוזרת לנקות את הראש ומוכיחה לנו כל פעם מחדש שהעולם גדול יותר ממה שזכרנו, ויש עוד הרבה בני זוג פוטנציאלים שיכולים להיות בכל מקום, זה הזמן להיות עם חברים תומכים כמה שיותר, להעסיק את עצמנו כל הזמן, לעשות את כל הדברים שאנחנו הכי אוהבים לעשות, אפילו לקרוא ספרים/לראות סרטים/להאזין למוזיקה שמדברים על אותו הנושא של פרידה שתמיד מעלים תחושת הזדהות.
לאלה מבינינו שרוצים להשתעשע קצת לשם שינוי - יכולים לצאת ולהכיר אנשים חדשים ולהתנסות בדברים קלילים יותר או אחרים לשם שינוי, ולאלה מאיתנו שצריכים את השלווה ואת הזמן להשלים עם הפרידה, ישקיעו בעצמם יותר מאי פעם ויעשו את כל מה שהם רצו ואף פעם לא יצא להם.

מקווה שמעבר ל"תחרות" זה באמת עזר למישהו
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני בטוחה שזה עזר ויעזור.'
אני בטוחה שזה עזר ויעזור.
21/06/2010 | 11:57
3
השירשור עלה להודעות הנבחרות.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אף אחד לא יכול לברוח מעצמו'
אף אחד לא יכול לברוח מעצמו
18/06/2010 | 22:08
7
מי שחווה אהבה, צריך להודות על כך שליבו מרגיש, עדין, פגיע.
לחוות אהבה זה הפלא הכי גדול שיש.
הכאב הוא חלק מהעניין. גם אותו צריך לקבל באהבה. להיות סלחניים וסבלניים אליו.
מי שעושה דברים מרוע, נקמה או בריחה...זה יחזור אליו, כי אלו הזרעים שהוא זורע.
לב אוהב וכואב לא מתגבר באמצעות בריחה או החלפה. מי שזה עובד אצלו, מכור לאותו רגש של התאהבות. מסופקני אם מדובר באהבה.
מי שלומד להדחיק, הלב הכואב ידבר בשנתו. גם על החלומות לא ניתן לשלוט ולהשפיע.
ולכן כל שנותר זה לתת לו מקום. לכאוב. לכאוב על החלומות שהתנפצו, על החיבוק והמגע המוכר שכבר לא..., לכאוב על חבר קרוב שככה פתאום נעלם. לכאוב.
הדרך המהירה ביותר היא הדרך האיטית.
בסיום התהליך יהיה מקום לקרן אור חדשה להפציע.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אם היה אפשר באמת להתגב על לב שבור, '
אם היה אפשר באמת להתגב על לב שבור,
19/06/2010 | 00:35
2
21
אולי היום הייתי עם מזג יותר נוח.

לב שבור אי אפשר לתקן לגמרי! תמיד תישאר צלקת!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'צודק כמעט בלתי אפשרי '
צודק כמעט בלתי אפשרי
21/06/2010 | 00:30
1
10
להתגבר על לב שבור
תמיד תישאר צלקת (אם האהבה היתה אמיתית)
משום מה נראה שהצלקת לא מגלידה  אולי היא מראה מעת לעת סימני הגלדה אבל תמיד היא ניפתחת מחדש

מזדהה איתך בנקודה נוספת "אם באמת היה אפשר להתגבר על לב שבור היום הייתי כנראהעם מזג יותר נוח" היה לי יותר קל להיכנס לקשרים בלי חחשות ובלי חומות
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה נכון!'
זה נכון!
21/06/2010 | 06:31
3
כי תמיד אותה צלקת מנסה לאחות את עצמה מנסה לתקן את עצמה
ואז ברגעים השקטים ששוכבים במיטה לפני השינה המחשבות מתחילות
לחלחל ולטפטף למוח כגג דולף ואז הצלקת נקרעת ונפתחת שוב. ולפעמים
גם מתחילה לדמם.

הלוואי ותבוא האישה שתצליח לפרוץ אצלי את המחסומים ולהיכנס לתוך
גם בלי שאפגע מזה מזה בסופו של דבר. ברור שאיפה שהו אני כן רוצה
להעניק אהבה לאישה. אבל לא יכול! שוב. הלב שלי פיתח מנגנוני הגנה
ושדות מוקשים שאני לפעמים מרגיש כמו בונקר מבוצר היטב! גם אצלי יש
את החששות האלו. אני כבר קיבלתי את הכוויה שלי. ולא רוצה להכוות שוב
הלב שלי הפך למתכת קרה. אבל עדיין איפה שהו כן רוצה לתת אהבה
וכן רוצה לחבק למרות הצלקות והכוויה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך להתגבר על לב שבור'
איך להתגבר על לב שבור
19/06/2010 | 14:41
18
האמת שזה משהו שאני חווה עכשיו, הלב שלי נשבר ואני לא מצליחה להתגבר.
ניסיתי להיעזר בשיטות המעולות שמעליי,
אבל רובן מדברות על לב שבור שנוצר מבן זוג שכרגע חשים שינאה כלפיו.
אני לא שונאת את מי ששבר לי את הלב, אני אוהבת אותו.
הוא עוזב, ואני לא אראה אותו יותר, ובגלל זה נשבר לי הלב.
אבל הוא הבן אדם הכי מעניין שהכרתי, הבנאדם שנכנס לי הכי חזק לחיים.
לכן אני לא מסוגלת ליצור בובת וודו שלו, לשרוף את התמונות היפות שלו, או לצאת לבלות ולשכוח ממנו.
אז עם כמה שלחלקינו זה לא כיף, אני מציעה לכם פשוט לבכות.
לשכב במיטה, לחרוש את כל הPLAYLIST שבנגן, ופשוט לבכות,ולבכות.
אני בוכה כבר אולי שבועיים מעצם הידיעה שהימים מתקרבים לרגע בו הוא יעזוב.
אתמול, שעשו לי אינפוזיה בבית החולים, וחיכיתי לתוצאות בדיקת הדם,
שכבתי במיטה הירוקה ולא הפסקתי לבכות.
הורים של מטופלים עברו ליד מיטתי ושאלו למה אני בוכה, והסבירו שהכל יהיה בסדר.
ואני כמו טיפשה ידעתי בתוכי שאני בוכה בגללו.
אחר כך בלילה, התעוררתי לשיחת טלפון ממנו, רצתי מהחדר אל מסדרון בית החולים,
חיפשתי פינה שקטה, ודיברתי איתו 12 דקות שלמות.
חזרתי למיטה, בחזרה לישון, והדמעות לא הפסיקו.
אז אני פשוט מציעה לכם, ברגעי שפל, רגעים של אושר, או שיברון לב,
תבכו, אל תסתירו את הדמעות ואל תתביישו ברגשות שלכם.
תבכו הכל החוצה, כי זה עוזר.
וגם אם הסרט שתיזכו לראות ירגש אותכם, או אפילו קצת יכאב כי יזכיר את האהוב, אל תהססו לבכות.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לעמוד מול המראה בקומה זקופה ולשנן'
לעמוד מול המראה בקומה זקופה ולשנן
19/06/2010 | 23:05
11
מנטרה: מי שלא רוצה אותי לא שווה אותי,
ומייד אח"כ להחזיר טלפון לבחור/ה השווה שחיזר/ה אחרייך ולא הייתם פנויים אליו
להזמין אותו לדייט סוער של ריקודים וכיף פלרטטני שבסופו לילה סוער וחושני, כן כן עד הסוף!
למחרת בבוקר לשכוח גם משובר הלבבות וגם ממרפא הלבבות ולהמשיך הלאה (תאמינו לי זה עובד!!!)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לב שבור לעולם לא מתאחה'
לב שבור לעולם לא מתאחה
19/06/2010 | 23:40
30
ליצור לב שלם מבפנים,לב חדש שפנוי לאהבה ולאכול הרבה שוקולד שמנחם ובונה את הלב החדש
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לעשות ספורט בחוץ'
לעשות ספורט בחוץ
20/06/2010 | 00:22
5
לרוץ ריצות ארוכות בחוץלחזור הביתה עייף מת להתקלח ולצפות בומדיה פרועה.
ןאם זה לא מספיק לקחת בלוק כתיבה ןלכתוב מכתב עם כל המגרעות של האקס בהרחבה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי'
הטיפ שלי
20/06/2010 | 01:24
7
לקבוע הסכם עם חברה טובה שבכל פעם שאת מתגעגעת, את מתקשרת אליה ומדברת איתה כאילו זה היה הוא. התפקיד שלה הוא לדבר כל מיני שטויות בשמו שיצא הכי אדיוט ואז שתיכן צוחקות עליו ביחד...

מנסיון אישי (בעבר הרחוק מאוד...) - זה עובד
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איך זה עבד עבורי :)'
איך זה עבד עבורי :)
20/06/2010 | 04:48
1
13
זוהי תוכנית בת 5 שלבים שעבדה בשבילי מספר פעמים
שלב א' - התבייכנות בלתי פוסקת על מר גולרך באוזני כל מי שמוכן לשמוע, שלב הטחינה המילולית והעייפות הדומעת. יתרון - את מרזה, כי אין לך ראש וזמן לארוחות. חיסרון -את  אוכלת לכולם את הראש.
שלב ב' - שלב השדרוג - את נפלאה והוא אידיוט, על זה אין ויכוח, אלו מסקנות ועידת החקירה ההמונית בשלב הקודם,  אז זה הזמן לשדרג את עצמך לקראת מועמד מתאים יותר לחלוק עמו את חייך. השלב כולל סדר כפייתי בארון ובדירה, צפייה בכל הסדרות שלא היה לך זמן אליהן, קריאת ספרים, עלעול במגזיני אופנה, שופינג של הדברים שאת לא צריכה, אבל רוצה ומעלים לך את מצב הרוח. כמו כן - פדיקור, מספרה, מסאג' עם חברה בספא ושאר הנאות קטנות שלא צריך בשבילן גבר והוא אף מיותר למדי. יתרון-לא ברור? חיסרון - היזהרי מחור בתקציב, גם סידור הארון לפעמים הוא כמו שופינג, כי את מגלה ים דברים ששכחת על קיומם.
שלב ג' - girls rule - מארגנים כמה רווקות ונוסעים לנופש, ליעד הכי זול וטרופי במבצע ספונטני. אין כמו סטוץ עם דובר אנגלית עילגת שחושב שאת נפלאה וכותב לך מיילים אח"כ. יתרון - סיפור עסיסי בשביל החברות הלא זורמות שנשארו בארץ. חיסרון - מחלת מין אקזוטית?!
שלב ד' - נסיכת הקרח - את יוצאת לדייטים במהירות הבזק, ומכיוון שאת פסיכולוגית עדיין לא מכונה לקשר ולא מוכנה להיפתח וכו', את מחוסנת מפגיעות, ורק מבלה ומבלה ומתרשמת לחיובי מגדודי אל-אנא בחיבק שנופלים לרגלייך.
שלב ה' - את נרגעת והוכחת לעצמך שסטטיסטית, יש הרבה דגים בים. טוב לך לבד. את לא צריכה גבר בכלל. מה עשית עם הלוזר ההוא כל כך הרבה זמן? זה שלב שלוות הנפש שבו את לא משדרת נזקקות וחיפוש, אלא שלמה עם עצמך, שגברים, נשים ובעלי חיים אוהבים כל כך. הי, רגע, מי זה הבחור החדש? למה הוא נופל עלייך בכל פעם עם תירוצים מוזרים? טוב, הוא חמוד. בסדר, אני אלך איתו לסרט :)

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' אהבתי'
אהבתי
21/06/2010 | 11:58
1
לצפיה ב-'יש תוכנית גמילה 12 צעדים בדיוק כפי שנגמלים'
יש תוכנית גמילה 12 צעדים בדיוק כפי שנגמלים
20/06/2010 | 06:27
1
32
מאלכוהול. נטישה היא רגש חזק וקשה להתמודדות, במקום לשקוע ברחמים עצמיים בקשו מכל החברים לא לשקוע בשיחות על האקס אלא תבקשו מהם שיכירו לכם מישהו נחמד, תעשו מנוי לכמה אתרים רציניים וצאו לדייט כל יום, לכו לחוג שאתם הזנחתם או
תעשו משהו שונה מהשיגרה כגון לכו ללמוד סלסלה גם כיף גם תכירו מישהו מקסים. אתם אוהבים אמנות לכו לגלריות גם שם תכירו מישהו שאוהב את התחום שלכם.
איספו את כל המזכרות מהאקס שנטש ושימו במחסן הימנעו מלהאזין לשירים אהובים ולבקר במקומות שלכם, לכו למספרה שנו צבע שיער, עשו מסגים , סעו לחו"ל.
תעשו רשימה של בעד ונגד ותתפלאו עד כמה תורידו אותו מכס האלוהות (מיועד לבנים ובנות)
יש סרט בשם "השתחררות" וספר בשם זה שם מתואר כל תהליך הגמילה צעד אחר צעד מומלץ בחום ועושה את העבודה.
הרשימה הכי מצליחה ומשקמת כי אז נזכרים במריבות, בקמצנות...בעצבנות...בזה שבמיטה הוא לא משהו... שהוא נצלן אגואיסט וגם לא יודע לטפל משהו טוב אחרת לא היה נוטש בהצלחה וזיכרו כי הכי חשווך לפני הזריחה והטוב עדיים לפניכם...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי'
הטיפ שלי
20/06/2010 | 15:16
7
להכין רשימה של תכונות שליליות וחיוביות בקשר שלכם ובבן זוג...
אם נפרדתם סביר להניח שמהר מאוד תגלו שהמינוסים גוברים על הפלוסים
ומשם רק תתנחמו ותתחזקו כי השכל אינו משקר לעולם !
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התרופה שלי היא צחוק ענקי - קודם עליו, אח"כ על'
התרופה שלי היא צחוק ענקי - קודם עליו, אח"כ על
21/06/2010 | 10:22
9
עצמנו.
מתחילים בלקחת את הדברים הקטנים והמעצבנים שיש בו ומתחילים לגלגל עליו צחוקייה עם כמה חברות שהכירו אותו. יורדים על הכל אבל הכל... המראה, ההתנהגות, אופי.. מה שיש ובטח לא חסר.
חושבים על עצמנו יחד איתנו ומתחילים לצחוק קצת על עצמנו, בהתחלה חיוך, אח"כ גיוך, אח"כ צחוק רם ומתגלגל.
במקום לשקוע בדיכאון כותבים לעצמנו חמשיר - למה עכשיו אני פתוחה לצחוק ולאהוב
והכי חשוב, להתחיל לחייך במיידי, רצוי לכל עובר ושב
לא מפסיקים לחייך, המוח שלנו משחרר אנדורפינים, מצב הרוח עולה, הבאסה יורדת, ואנחנו באמת מרגישים יותר טוב

שיהיה לכם חיוך ויום מלא צחוק
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'בפעם האחרונה שהלב שלי נשבר...'
בפעם האחרונה שהלב שלי נשבר...
21/06/2010 | 12:03
21
בהתחלה בכיתי המון... גם לבד אבל גם לחברות ולידידים שלי. נפגשתי איתם כל יום למשך שעות ארוכות, גם ניתחתי את מה שקרה אבל גם ביליתי איתם\ן.

כתבתי לו מכתב ארוך עם כל מה שאני מרגישה, אבל לא שלחתי אותו. מדי פעם קראתי אותו מההתחלה והוספתי לו עוד רגשות.

כתבתי בלוג ובו ניתחתי בלי סוף את הקשר שהיה, את הפרידה ואת איך שאני מרגישה.

די במהירות הבנתי שהקשר שהיה היה גרוע מאוד עבורי מהמון סיבות אובייקטיביות (בעזת המראה שהציבו לי החברים, שעד אז לא ידעו מה קורה בקשר שלנו). ואז התחלתי לכעוס על האקס מאוד.

השלב הבא היה לכעוס על עצמי, שלא ראיתי כמה הקשר מזיק לי. שהסכמתי להישאר בתוך קשר כזה.

תוך כדי כל זה הקפדתי לצאת ה-מ-ו-ן עם חברות וידידים ובקבוצה. פתאום גברים התחילו איתי, וזה שיפר את הבטחון העצמי שלי. למדתי כמה אני חזקה ונהנתי מכל יום שעבר הרבה יותר מאשר בימים שעברו בתוך הזוגיות.

בלי ששמתי לב, כבר הכל היה מאחוריי ואני הייתי בקשר מלהיב חדש.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי '
הטיפ שלי
21/06/2010 | 12:18
10
יודעים בודאות שתחושת הכאב הינה טיבעית אך זמנית וניתן מקום גם לתחושה זו ולגלות כלפי עצמך הכואב חמלהאך לדעת כי אתה מבטיח לעצמך לפעול בנחישות למען שיקום ליבך ולטיפוחו.במסע זה למען שיקום הלב יש לתת את הדעת לפעולות של חיזוק והעצמה למען הגוף והנפש.ניתן להתחיל בכניסה על כנפי הדימיון למדיטציות של היתרווחות והרגעה בתוך הגוף והודיה לכל איבר ואיבר על עשית עבודתו התמידית באופן המיטבי ומובן מאליו , ללא היתחשבנות , להגיע לאיבר הלב ולאחזו בדימיון בשני ידיים לערסלו ולפנקו בדרך שעולה בדימיון , ולהטעינו באור בצבע שעולה , לחבר ולאחות את חלקיו ולראות את זה בדימיון כמצב מושלם ועשוי כהלכה , ניתן להמתיק בתהליך זה את טעמו של הלב להרוותו בדבש וממש לחוש בטעם פנימי כי המרירות והכאב מפנסים את מקומם למתיקות וצוף, לראות כיצד הלב מיתחדש ומתחייה ופעימותיו מתואמות בדיוק המירבי הרצוי, להודות בסיום המדיטציה ליקום ולבריאה על החסד , על ההיתחדשות היומיומית , ועל האפשרות לבחור בחיים של שמחה והנאה והבראה ועל האפשרות להיתרווח בנחת בתוך עצמנו בתוך ליבנו , ולחוש בטוחים ומוגנים ואהובים בחיק הבריאה.
במקביל לאפשר לעצמנו באופן פיזי מקום לזמן איכות בעיקר בטבע , שמשפר את מצב הרוח ולאפשר לגוף לחוות מראות וקולות חויות שתורמות לגוף ללב ולנשמה נחת ,ותחושת היתרחוות והנאה , מראות של זריחת בוקר , שקיעה בים , יופי הפריחה , דשא ירוק,זימזום בדבורים , ציוץ הציפורים , קולות מי נהר זורמים , הישתברות הגלים ,,,פרפרים בשדה  , מראות של הטבע החוגג סביבנו, היתמקדות במובן מאליו תרווה את הלב השבור נחת , היתמקדות בנשימות באויר הנקי הנכנס ומרווה בחיות ובאויר הדחוס שנינשף ומנשימה לנשימה קלות  ניכנסת לליבנו , ולזכור שעכשיו אתה קיים ולהודות על החיות הזו. ניתן להרשם לסדנאות היתפתחות אישית והעצמה אישית , דרך של צמיחה ולמידה ורכישת דעת מקלה על לב כואב ומטעינה בכוחות מחודשים .ולסיום , לאהוב את עצמך ולפרגן לעצמך , ולדעת כי אם אין אני לי מי לי .
וזה שיודע לאהוב את עצמו ולא נותן את כוחו הפנימי באחר , ליבו ירווה נחת ושמחה על כל הטוב שהוא יודע להרעיף בעצמו על עצמו .תודה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'פתרונות סוףףףףף '
פתרונות סוףףףףף
20/06/2010 | 22:49
7
16
הדרך היא פשוט להמשיך הלאה כל נקמה או דבר דומה משאיר אותך מאחורה הדרך הכי טובה היא להמשיך הלאה

יאלה צאו קצת לשאוף אוויר טוב בחוץ אולי לשתות קצת
לצאת אם חברים ללכת לארועי המונדיאל (ולא חייבים לאהוב כדורגל אלא רק בשביל האקשן )
או ללכת אפילו לחתונה (אפילו של חבר שלא ממש קשור רק בשביל האנדרנלין ולחשוב על דברים שמחים)
בהצלחה לכולם
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איכס מונדיאל :S'
איכס מונדיאל :S
20/06/2010 | 22:53
6
3
לא מבינה כדורגל..משחק כזה טיפשי..
ובכל זאת מכניס כל כך הרבה כסף...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לחשוב רק חיובי (תשובה)'
לחשוב רק חיובי (תשובה)
20/06/2010 | 23:01
5
56
גם אני לא אוהב כדורגל אבל אני אוהב את כל הרעש שמסביב לזה את האירעים השמחים שמסביב בירות חברה וכו' רעש אקשן
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אז למה לא לראות כדורסל?'
אז למה לא לראות כדורסל?
20/06/2010 | 23:06
4
6
ואין כזה שמח, אנשים שבוהים במסך וצועקים יואווווווווווו כמעטטטטט פנדלללל
שמח אתה יכול למצוא בפאבים עם תיירים מסטולים :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כי זה העונה עכשיו'
כי זה העונה עכשיו
20/06/2010 | 23:21
3
3
וחצמזה פאבים עם תיירים מסטולים זה נשמע בילוי לא רע וגם שמח שם תנסי
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'חחח רואים שאתה לא חובב כדורסל.. :)'
חחח רואים שאתה לא חובב כדורסל.. :)
20/06/2010 | 23:24
2
3
וניסיתי,שבוע שעבר,בכרתים,אני הייתי התיירים...
והיה מצחיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייק

ומלא אלכוהול חינם מהברמן

(וכשאני אומרת מלא-אני מתכוונת ל7 כוסות וודקה עם רדבול און דה האוס)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איזה כיף לך :)'
איזה כיף לך :)
21/06/2010 | 12:26
1
3
טובבבבב מקווה שהצלחת לחזור למלון בשלום ולא בטעות למקום אחר
ת'אמת פעם הייתי חולה על מכבי ת"א אבל עכשיו פחות אז יחסית אני כן אוהב כדורסל
אבל אצלינו בארץ נגמרה העונה רק מי שמתענין ב NBA יש עכשיו אחלה של סוף עונה
אז בהנאה לכולם
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
21/06/2010 | 23:08
5
זה היה התפקיד של ידיד שלי להיות שיכור עד כדי כך שהוא חזר למלון אחר..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'נו אז מי הזוכות???? '
נו אז מי הזוכות????
21/06/2010 | 18:22
1
7
בהצלחה לכל הבנות והבנים ושאף פעם לא ישבר לכם הלב
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' שזכיתי'
שזכיתי
21/06/2010 | 19:57
7
נזבר לי הלב איזה מאה אלף פעם, לפחות זייצא מזה משהו
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שני הטיפים הכי טובים שלי '
שני הטיפים הכי טובים שלי
22/06/2010 | 12:26
17
הנה שני הטיפים שעזרו לי להתגבר על פרידה קשה, מכוערת ונוראית שעברתי (ושלקח לי שנה להתגבר עליה):

1. שמים גומייה משרדית - אבל אחת כזו גדולה וכואבת - על פרק היד (ימין או שמאל - לא משנה), ובכל פעם שצצה מחשבה על האקס הטרי, מותחים רחוק - בלי רחמים - ומשחררים. זה יוצר אפקט פבלובי, שפשוט יגרום לשבורי הלב לפחד לחשוב על האקס וזה עובד כמו קסם! אמנם לוקח יום-יומיים עד שהעניין נטמע, אבל אחר כך, אם באמת מתמידים, זה מאוד עוזר.
2. הדבר השני הוא קצת יותר סטנדרטי ובכל זאת - מאוד מאוד מאוד עזר לי ללכת להתנדב בצער בעלי חיים. תחושת הנתינה למען אחרים (ספציפית יצורים נטושים וחסרי ישע יותר ממני) מילאה אותי בכוחות חדשים ונתנה לי פרספקטיבה אחרת. בנוסף, די עוזר שיש משהו למלא איתו את הזמן...

אחרי שיישמתי את השני העקרונות הנ"ל, הלב שלי נפתח לעולם מחדש, מצאתי עבודה חדשה, עברתי לתל אביב והכרתי את הנוכחי שלי, שכל האחרים (כולל האקס, כמובן וכמובן) מחווירים לידו.
תנסו - זה עובד!!!! איך אומרים בצבא? כללי הברזל האלה נכתבו בדם...

אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

15:01 | 06.11.19 שחום נאה 41
12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ