לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374133,741 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'סקר ליום שני'
סקר ליום שני
<< ההודעה הנוכחית
14/09/2009 | 10:36
33
198
והנושא הפעם:דייטים ראשונים.

לכמה דייטים ראשונים נראה לכם\ן שיצאתם\ן עד כה?

מהם חמשת הדברים שמומלץ לעשות בדייט ראשון?

מהם חמשת הדברים שאסור לעשות בדייט ראשון?

מה היה הדייט הראשון הכי מופלא שלכם\ן?

מה היה הדייט הראשון הכי הזוי?

נשיקה בדייט ראשון-כן או לא?

סקס בדייט ראשון- כן או לא?

איזה תובנות חשובות על דייט ראשון יש לכם\ן לחלוק עם האחרים\ות?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מממ...אני אענה :)'
מממ...אני אענה :)
14/09/2009 | 11:06
2
86
תשובה: כולל את אלו שהכרתי לפני ופשוט יצאנו כדייט?!בערך 15..עם השאר שהכרתי יצאתי בהתחלה כידידה..

1.להיות אמיתי וכנה
2.להיות רגועים
3.לחייך הרבה..
4.לשאול שאלות ולהתעניין בצד השני,שירגיש שהנוכחות שלו קיימת
5.להחמיא במידה,ורק אם יש למה להחמיא..=)

1.לא לאכול שום/בצל או כל דבר שגורם לריח מהפה..
2.לחשוף יותר מדי מידע על עצמך(תנו לבן זוג להכיר אתכם לאט לאט)
3.לשקר בכל מיני פרטים(חבל זה עלול להתגלה בסופו של דבר,וחוץ מזה תנו לצד השני להחליט אם להתאהב במי שאתם באמת..ולא בדמות שיצרתם)
4.לא להדבק או להמרח על הצד השני..לאט לאט..
5.לא לתת לצד השני לשלם עליכם..גם אם הוא מתעקש..זה לא מרשים במיוחד(אני בלי קשר לא נותנת שישלמו עלי..אבל אם כבר אז עדיף שזה יקרה אחרי הדייט הראשון..אלא אם הפרטנר ממש ממש מתעקש..וגם לי זה קרה )

חח שאלה קשה..הרוב דיי שיגרתיים..נפגשים,הולכים לסרט/מסעדה/בית קפה..מדברים ונפרדים עד לפגישה הבאה במידה ותיהיה..לא יותר מזה..ולא היה אחד יוצא מן הכלל..

חחח..לא מדברים על זה.. סתם..מישהו שפשוט נדבק ולא נתן לי ללכת..עזבו שהוא הגיע כאילו הוא הרגע סיים עם עבודות הביניין,הריח רע ועשה מלא פדיחות..זה היה רע.

לא..אבל זה די תלוי כי זה קרה לי פעם אחת..רק כי הדייט נמשך ממש הרבה זמן וכבר היה נראה כאילו אנחנו מכירים מלא זמן..אבל כדייט רגיל אני ממליצה בדייט השני-שלישי..שוב זה תלוי בזרימה של הדייט ובפתיחות שנוצרה..

חחח...נו מה נראה לכם? ברור שלא.. בדר"כ אם בחורה תשכבר בדייט הראשון הגבר יעריך אותה כקלה להשגה.. ולא ירצה ולא יחשוב על שום דבר רציני איתה..לי אישית זה לא יקרה עד שיתפתח רגש אבל לבחורות יותר זורמות ממני אני ממליצה פשוט לעשות את זה בשלב קצת יותר מתקדם,רק כדי שהגבר יפתח הערכה קודם..וכמובן יכבד..

להיות אתם,לחייך הרבה,לצחוק,להגיע מסודרים ונקיים,ולזכור..שאין שני לרושם ראשוני!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי, במיוחד את המשפט המסכם'
אהבתי, במיוחד את המשפט המסכם
15/09/2009 | 11:35
1
7
לצפיה ב-'עונה '
עונה
14/09/2009 | 15:11
8
39

לכמה דייטים ראשונים נראה לכם\\ן שיצאתם\\ן עד כה?

אני לא זוכרת הכי , אבל לא יותר מידי כי היה לי מערכות יחסים נראה לי אולי איזה 8.

1- להיות כנים אמיתים .
2- להנות ולא ללחץ מה הוא חושב.
3-להשקיע בעצמך לראות טוב ולהריח טוב.
4- לא לשקר ולנסות להיות מה שאת לא.
5-

1- להריח רע.
2- להיות לחוצים כול הזמן מה הוא חושב.
3- לנסות לנתח כול מילה של הבחור.
4- לגלות יותר מידי פרטים על עצמך.
5- לשקר.

מה היה הדייט הראשון הכי מופלא שלכם\\ן?

דייט אחד ראשון שאני זוכרת שהבחור שהכי האהבתי, היכרתי אותו בחתונה של אחותי.
היה לנו הרבה במשותף, הוא אירגון הכול נסענו לים שמיכה, נרות, מוזיקה , אוכל טוב.
ושיחה שזרמה בכייף:)

לא היה חסר לי כאלה בכלל, בחורים קמצנים בעיקר : 1 שביקש את הנענע ששתה לתה של מחר,2: בחור שבקופה של סרט
אמר שיש לו רק 25 שקלים וכו'

תלוי איך הדייט זרם , ומה רמת ההיכרות לפני.

לא מבחנתי סקס בדייט ראשון זה סטוץ לא היה המשך!
לא מכובד ולא היה המשך לא בעד!

איזה תובנות חשובות על דייט ראשון יש לכם\\ן לחלוק עם האחרים\\ות?

להיות אתם לא לפחד מה הוא חושב, לא לנתח כול מילה, לא להתבאס עם בחור לא מתקשר.
לזרום להנות ולהבין שגם הם דייט לא המשיך זה לא משהוא דפוק בי זה פשוט לא התאים.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ביקש את הנענע ששתה בתה? '
ביקש את הנענע ששתה בתה?
14/09/2009 | 19:21
23
לצפיה ב-'חחח'
חחח
14/09/2009 | 22:41
22
לי גם היה איזה אחד ששאלתי אותו : קפה או בירה? אז הוא אמר בואי גם וגם . הזמין כוס מים וגם לא הציע לשלם. חחחחחחחחחחחחחחחחחח  אני אומרת כאלה שישארו בבית  וישתו תה
נ.ב
לא אני לא נותנת שישלמו עלי אבל מכובד להציע.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אויי מה שמזכיר לי'
אויי מה שמזכיר לי
15/09/2009 | 09:32
2
33
היה לי דייט שלישי עם בחור..משהו מזעזע..
עזבו שכל הדייט הוא ניסה לגעת בי והעפתי לו תיד,בסוף כשהגיע החשבון הוצאתי אשראי (ואני תמיד שילמתי על עצמי,הוא בחיים לא שילם עלי ותמיד עשה פרצוף של איך אני לא מתביישת לא לתת לו לשלם.. ) ואז הוא אמר "תגידי את מוציאה אשראי כרמז עבה שישלמו עליך?!" כמעט לא הבאתי לו כאפה.. ואני תמיד הסתובבתי רק עם אשראי,הייתי המומה.
כשמה שהכי עצבן אותי בכל הסיפור שמהיום הראשון שהכרנו אמרתי לו שלוקח לי זמן ליפתח בפני אנשים,שאולי יהיה לו מוזר (בן 26) אבל אני מאוד שמרנית.. ואז באותו ערב הוא לא הפסיק לגעת בי וכל שנייה העפתי לו את הידיים עד שכבר התעצבנתי ואמרתי "תעוף ממני" והוא התעצבן ואמר (הייתי בשוק מטורף) "מה את משחקת אותה,איזה מן רוסיה את?!" תשמעו באותו הרגע היה לו מזל שהיו אנשים סביבי אחרת הייתי מעיפה לו מזה כאפה.. עזבו את זה שאני בכלל לא רוסיה חחח.... =]
בקיצור..הזוי
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה לא הזוי, זה אדם חצוף'
זה לא הזוי, זה אדם חצוף
15/09/2009 | 11:37
1
11
לצפיה ב-'לגמרי..'
לגמרי..
16/09/2009 | 16:42
5
לצפיה ב-' על הנענע'
על הנענע
15/09/2009 | 11:36
2
26
ובהחלט תובנה חשובה, על דייט שלא מצליח! את מצליחה לפעול על פיה?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כן!'
כן!
15/09/2009 | 18:15
1
18

כי אני לא הולכת לדייט עם צפיות מסויימות, אני הולכת לדייט במטרה להנות להכיר עוד אדם לטוב ולרע.
אני לא מתבאסת שלא הולך כי אני לא חושבת שבזבזתי את הזמן שלי , פגשתי אדם ראש אחר קו מחשבה אחרת .
ואם זה מצליח וממשיך אז בכייף , חשוב לי בדייט לדבר לנסות להכיר ולראות תחומי עניין.

היה דייט 1 שאני חשבתי שהיה המשך ולא היה, ונהפכו לא נפגעתי או חשבתי שמשהוא בי לא בסדר.
אמרתי לעצמי שלכול אדם מבחינת מראה זה היופי בעייני המתבונן וגם מבחינת אישיות יכול להיות שלא האהב וזה בסדר.
כי אני שלמה עם עצמי ואני יודעת מי אני , אני לא חייבת שכולם יאוהבו אותי ולהיות המשלמת !

שאני חוזרת מדייטים שהם סיוט אני לא מתבכיינת על זה אני פשוט צוחקת ואומרת היכרתי עוד סוג של אדם!
אבל אם בדייט הבן זוג לא יכבד אותי אני באותו שנייה כמה והולכת.
אני בחיים לא ברחתי מדייט כיבדתי את האדם שלצידי הקשבתי , ושראיתי שלא היה המשך שילמתי את חלקי אמרתי בצורה
בוגרת שהוא אדם מקסים אבל לא היה המשך שאני מאחלת לו בהצלחה וממשיכה אלה:)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד לך!'
כל הכבוד לך!
16/09/2009 | 07:14
3
לצפיה ב-'עונה...'
עונה...
14/09/2009 | 17:56
2
41
- המון, לא סופרת
- 1. להיראות טוב 2. להריח טוב 3. להפגין ביטחון עצמי 4. להיות עצמך (הצד הטוב שבך) 5. להבהיר בסוף הדייט אם ברצונך להגיע לפגישה שניה
- 1. לא ליצור מגע פיזי מופרז ומיותר (כנ"ל דיבורים שעלולים להתפרש מיניים) 2. לא להעיר על דברים שלא מצאו חן בעינייך (לבוש, ריח, תסרוקת ועוד) 3. לא להבריז 4. לא לשנות את עצמך כדי שירצה בך יותר 5. גם אם הפגישה היתה טובה לא להלהב יותר מדי באוזני הבחור
- הדייט הכי טוב שלי היה בגיל 16, פגשתי בחור שדווקא ראיתי הרבה בסביבה ולא חשבתי שיצא משהו, הוא הציע שנלך לדבר קצת בצד והשיחה פשוט זרמה, היינו בקשר שנתיים+ והיה מעולה.
- הדייט הכי הזוי היה עם החבר האחרון, תכננו להיפגש ולצאת לעיר, יום לפני שנינו הגענו למרכזית באותה שעה ונתקלנו אחד בשניה והייתה לנו שיחה מעולה לקראת הדייט שנקבע ליום שלמחרת
-אפשר נשיקה אבל קטנה של לילה טוב, להשאיר טעם של עוד
-סקס בדייט ראשון לא רצוי אלא אם בא לכם על סטוץ או יזיזות
-טיפ קטן לבנות, תדאגו להקדים ולתצפת על הבחור לפני שתיגשו אלי, אל תבריזו!, אם נראה שזה מתאים אז מצוין אם לא אז תחשבו על תירוץ ללכת מוקדם, אתן לא צריכות לסבול והוא לא צריך לצאת מושפל.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ללכת מוקדם לא ישפיל?'
ללכת מוקדם לא ישפיל?
15/09/2009 | 11:39
1
21
יש את אלה שדוגלים ב"ניפגש לחמש דקות ונראה אם רוצים להישאר עוד". מה את אומרת על זה?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מוקדם בשבילי זה מינימום שעה וחצי'
מוקדם בשבילי זה מינימום שעה וחצי
15/09/2009 | 16:14
3
לצפיה ב-'סקר קרוב לליבי '
סקר קרוב לליבי
14/09/2009 | 20:40
1
37
דייטים ראשונים

לכמה דייטים ראשונים נראה לכם\ן שיצאתם\ן עד כה?כמה עשרות

1.להריח טוב
2.להתלבש בבגדים שנוחים לנו
3. להגיע בזמן
4. לקחת אקסטרא כסף לכל מקרה
5.לבוא אופטימים

1.לשלוח ידיים לפני שמוודאים שלצד השני זה מתאים
2.להתנהג בגסות: לתקוע גרעפסים, לאכול ברעש וכו'
3.להבטיח להתקשר אם לא בטוחים/לא מעוניינים
4.לדבר בטלפון במשך כל הדייט
5.לשתוק כל הדייט

מה היה הדייט הראשון הכי מופלא שלכם\ן?אממ...לא כזה מופלא אבל יצאתי עם מישהו וכל הדייט הרגיש ממש ממש ממש טוב! כאילו הכרנו שנים.. השיחה קלחה, הוא התנהג מקסים, הייתה אווירה רומנטית.... בסוף הדיייט התנשקנו וטיפה יותרואיך שעליתי הוא התקשר לומר לי שנהנה ושזה שעשינו כל מיני דברים לא אומר שהוא לא רציני וכו'... אחרי זה המשכנו לצאת עוד תקופה, נפרדנו ואחרי שנה יצאנו שוב תקופה קצרה ונגמר!

מה היה הדייט הראשון הכי הזוי?קשה להחליט היה בחור ממש חתיך שיצאנו לדייט ראשון, חיפשנו במשך המון זמן חניה, הוא עצר בדרך לקנות לעצמו שתיה ולא הציע לי, המשכנו לחפש חניה ואז הוא התנצל ואמר שנשבר לו לחפש חניה ואם נוכל לקבוע דייט חדש. בסוף הוא התאדה (כמובן ..), בחור שנסע מביתו (כ 40 דק' נסיעה) כדי להפגש עימי, נסענו לאזור של בתי קפה שהסכמנו עליו, פיספס את הפניה, חזר חזרה לאותה נקודה והציע לשבת בפארק.. כשלא רציתי הוא החליט שהוא מוריד אותי בבית וסלמאת' לא לפני שהתנצל שהוא מתנהג בגסות!!!|אמבל|.... (התאדה)

נשיקה בדייט ראשון-כן או לא?כן, אם מתאים למה לא?

סקס בדייט ראשון- כן או לא?לא

איזה תובנות חשובות על דייט ראשון יש לכם\ן לחלוק עם האחרים\ות? לבוא בקטע של חוויה!, לא לקחת קשה כל דייט שלא הצליח כי ביננו, רוב הסיכויים שזה לא יצליח, במידה ולא מעוניינים בצד השני- לא לתת לו לשלם גם אם הוא מאוד רוצה..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'YYY...איזה סיפורים הזויים'
YYY...איזה סיפורים הזויים
15/09/2009 | 11:40
19
מעניין שנושא התשלום עולה בכל התש/ובות של הבנות, שקראתי עד כה...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'עונה עונה עונה'
עונה עונה עונה
14/09/2009 | 21:24
2
32
לכמה דייטים ראשונים נראה לכם\\ן שיצאתם\\ן עד כה?
נראה לי שמשהו כמו 14.

1) נקיון אסתטי הכולל: שיניים, שיער, בושם.
2) נימוס.
3) הקשבה.
4) לבוש הולם.
5) תמיד תמיד להציע להשתתף בתשלום.

1) ליצור מגע כשזה ברור שהצד השני לא מעוניין.
2) לרדת על הדייט שלך.
3) לפזול לכיוונים בחורות/בחורים אחרים.
4) לחשב את החשבון במדוייק עם מחשבון ולהגיד "כל אחד משלם את החלק שלו".
5) להגיע לא נקי אסטית.

מה היה הדייט הראשון הכי מופלא שלכם\\ן?
הדייט שלי עם החבר הראשון שלי, כן כן בגיל 16 וחצי.

וואו יש לי הרבה כאלה אבל הראשון היה בגיל 18 וחצי כשהבחור בא לי מסריח מריח של בצל מטוגן, אבל ממש ברמות של כאילו הוא עשה מקלחת בצל ושמן טיגון. וכששאלתי עם איזה בושם הוא משתמש הוא אמר לי "אני לא משתמש בבושם, אני מאמין בריחות גוף".

רק אם יש קליק מטורף.

NEVER!!!!

איזה תובנות חשובות על דייט ראשון יש לכם\\ן לחלוק עם האחרים\\ות?
תיהיו מנומסים! תתלבשו כמו שצריך.
מינימום כבוד, ואל תחשבו עם מחשבון.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ריחות הגוף?'
ריחות הגוף?
15/09/2009 | 11:41
1
6
לצפיה ב-'את מוזמנת להקיא. אבל אחריי'
את מוזמנת להקיא. אבל אחריי
15/09/2009 | 13:35
4
לצפיה ב-'עונה (:'
עונה (:
14/09/2009 | 22:36
4
33
1. אני חושבת שלכמה עשרות...
2. חמשת הדברים הממולצים: ריח, ביטחון, שיחרור, אסתטיקה (גם בלבוש) ולזרום כי סהכ מנסים להכיר פה מישהו לחיים, פליז בלי ראיונות עבודה למינהם..
3. מה אסור: להיות פרובקטיבים ייתר על המידה, משמע לא להיות קיצוני לכאן או לכאן.
4. הדיט הכי מופלא מתחלק ל2: מבחינת משיכה היה בחור מעלף שהיה לנו קליק מדהים והמשך הסיפור זוועתי וקורע לב (: מבחינת הדייט , כדייט מוצלח-  היה איזה בחור תל אביבי שממש השקיע בי בדייט והלכנו לאכול בים עם יין והכול.. באמת היה דייט מוצלח.
5. היה לי דיייט ראשון (עם החולניק) וזה היה הזוי למדי הבחור התחבר אלי ישר והיה חופשי איתי מאוד (בדיעבד אולי יותר מידי- הסוף ידוע ) היתה משיכה מטורפת, אך שימו לב הוא מוגדר כהזוי ולא כמוצלח .. מעניין למה. אולי כי היה יותר הזוי ממוצלח.
6. נשיקה בדייט הראשון? למה לא
7. סקס לעומת זאת לא
אני חושבת שמה שלמדתי שדיט ראשון בייחוד בליינד דייט נותן לנו מושג על הבן אדם, אם אנחנו באותו ראש שווה לתת צאנס שני. הרבה מבני זוגי היו בחורים שלא היו זיקוקים מטורפים בפגישה הראשונה עימם, וכן שווה לתת צאנס.. והרבה דיטים מצויינים נגמרו בהודעה לא ברורה ששולחת את הצד השני הלאה... קורה..  שווה לראות מה יש מעבר, ושווה להיות אנחנו עצמנו, כי זה לא ראיון עבודה , מדובר בחי האהבה שלנו...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה היה הזוי בפגישה?'
מה היה הזוי בפגישה?
15/09/2009 | 11:42
3
6
לצפיה ב-'הוא כיבכול'
הוא כיבכול
15/09/2009 | 15:51
2
21
נדלק עלי בטירוף מצד אחד ומצד שני היה אווט לחלוטין, נראה לי הוא היה תחת השפעה של משהו (בצחוק כן?) הוא לא מצא את הידים והרגלים והרשה לעצמו איך שנכסתי לאוטו לנשק אותי , הוא ממש שלא עזב אותי. אחכ שם אותי בבית וביקש לעלות לשרותים (?!!!??)  ממש היה כאלו מסטול. והוא לא , הוא דוגל ברפואה לא רק כמקצוע.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אפילו התיאור שלך מוזר'
אפילו התיאור שלך מוזר
16/09/2009 | 07:13
1
4
לצפיה ב-'כן יש לי בעיה עם העניין כנראה עדיין (:'
כן יש לי בעיה עם העניין כנראה עדיין (:
16/09/2009 | 09:48
11
אבל ברור שעדיף בלעדיו  (:
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תשובות.. ומקרים מעניינים שנתקלתי איתם'
תשובות.. ומקרים מעניינים שנתקלתי איתם
16/09/2009 | 11:51
5
38
* אני חושבת שמעל ל-15

1. הכי חשוב לדעתי- להיות מי שאתם, לא להגיע עם מסכה לא אמיתית או לשקר כדי לייפות את המצב. פשוט להיות מי שאתם לטוב או לרע
2. להתרכז יותר בלדבר, ולא במגע גופני. רק ככה תוכלו להכיר אחד את השנייה
3. תמיד להיות עם מסטיק או סוכריית מנטה בתיק או בכיס, זה מאוד מאוד חשוב בדייט ראשון הריח מהפה
4. להתבשם, דאודורנט, שיער, להשקיע קצת במראה החיצוני, לא אמרתי יותר מידיי אבל גם לא להגיע בפיגמה וכפכפים. זה אחריי הכל דייט ראשון
5. לזכור שלא משנה כמה יפה היא/הוא, הם בניי אדם בדיוק כמוך, לכן להיות רגוע כמה שאפשר. אם זה נועד להיות זה יהיה.

1. כל דבר הפוך ממה שכתבתי למעלה.
2. נראה לי תמיד בדייטים שהיו לי עם גברים, כמה זה מיותר היה מצידם להתרברב כמה כסף יש להם, אני לא בחורה שזה מה שמעניין אותה, ואם הם לא קלטו את זה עוד בשלב של לפניי הדייט, זה כבר הוריד לי מהם המון.
3. תמיד להתעניין בצד השני, לא תמיד מעניין לשמוע מה עברת, מה חווית, מה קרה לך. גם הצד השני רוצה קצת לדבר
4. להפוך את הדייט לדאבל דייט. כל הביישנים כאן, כמה שזה יותר נוח, זה עדיין לא הופך את זה לטוב. כי תמיד יהיה ליידכם זוג שאולי הכימיה תהיה טובה יותר, ואולי גם החברה שלך תמצא חן בעיניי הגברים יותר ממך או להפך. בקיצור אני לא ממליצה
5. להגיד לבחורה שתשלם גם, או להפך, להגיד לבחור שישלם הכל לבד.

עם הנוכחי.
הרגשנו כאילו הכרנו כבר מלפני שנים.. לא היה לחץ או שתיקה מביכה, בעצם לא הייתה אפילו דקה אחת של שתיקה! היה כל כך כיף!!

כאן יש סיפור משעשע ביותר..
הייתי בת 17 יצאתי עם גבר בן 29 (לא לשאול שאלות מיותרות. ונורא חשוב לזכור את הגילאים להמשך הסיפור!), יצאנו לפאב , ישבנו, הוא שאל אותי אם אני מתכוונת להזמין לאכול.. מאופן השאלה שלו הבנתי שאסור לי לענות "כן" אז עניתי "לא", גם ככה אני לא אוהבת לאכול לבד, אז נו בסדר.
הוא הזמין לעצמו לימונדה אם אני לא טועה, אני שתיתי בריזר.
הוא הסתכל על התפריט ואמר לי - את יודעת שהבריזר שלך עולה כפול מהלימונדה שלי? ניסיתי להעביר את היציאה המוזרה בצחוק..
אחרי כמה דק' הוא החליט מיוזמתו האישית להזמין ציפס .
הדייט לא הסתדר בכלל, הבחור היה נשמע לי כאילו הוא בן 17 ואני בת 29. הוא היה גר עם ההורים, סיפר לי שהרכב שהוא איתו הוא של ההורים. אמר לי שהוא לא עובד. בקיצור- לא הלך.
ואז הוא אמר לי בגמגום מטורף- אני אממ אני שנייה הולך, חכי לי פה טוב?
אמרתי לו- לאן? הוא אמר לי- שנייה אני בא.
אמרתי לו- חכה אני יבוא איתך מה אני יעשה פה לבד.
ביקשנו חשבון. נניח ויצא חשבון של 50.5 , הוא התמהמה בטירוף עם הארנק, וכבר הבנתי את הרמז. המלצרית הייתה מהמלצריות המעצבנות שעומדות על הראש ומחכות שנשלם, אחרי משהו כמו 5 שניות שראיתי שהוא ממשיך להתמהמה, הוצאתי את הארנק שלי, ואז הוא אמר- את רוצה לשלם? ובאותו רגע הרגשתי שזה נורא חצוף מצידו, מה גם שהוא בכלל לא מצא חן בעיניי גם ככה, אז לא תכננתי ללבוש את המכנסיים באותם רגעים ואמרתי לו- אני ישלם חצי ואתה חצי. אז הוא ענה לי- לא, את תשלמי על השתייה שלך וחצי מהציפס ואני על השתייה שלי וחצי מהציפס. - אמרתי לו- אוקיי... בראש שלי חשבתי רק על כמה אני הולכת להרוג את החברה שהכירה לי אותו.. לאחר ששילמנו הוא קם ללכת, שאלתי אותו מה עם הטיפ? הוא אמר לי- אני לא משלם טיפ. כאן כבר הסתכלתי עליו במבט פעור , כבר לא היה לי מה להגיד. הוצאתי שוב את הארנק, וכשהוא ראה שהוצאתי הוא אמר לי - טוב צריך 10 אחוז זה אומר (נניח, שוב- אני לא זוכרת סכומים) שצריך להשאיר 7 שקל. אז את תשאירי 3 וחצי ואני 3 וחצי. כאן הסתכלתי מסביב כדי לבדוק אם אף אחד לא שמע אותו. שמתי 10 שקל והמשכתי ללכת בעצבים . הוא רדף אחריי ושאל אם הכל בסדר, עניתי לו שהכל מצויין ושיקח אותי הביתה . הוא שאל אם אני לא רוצה לבוא אליו, הסתכלתי עליו והתפוצצתי מצחוק. (היה כבר מאוחר ולא היו אוטובוסים ולא היה בא לי לשלם 100 שקל על מונית הביתה, זה לא היה בעיר שלי הדייט) , ואז הוא אמר - טוב אני רק צריך לעשות משהו קודם.. הוא לקח אותי לאיזה סופר שכזה מול הפאב, והתחיל להסתכל שם על לא פחות מאשר מכונות ממתקים של טאז, וטוויטי ובובספוג.. כשהוא ראה אותי מסתכלת לעברו במבט של שוק מטורף הוא אמר לי- יש לי אוסף בבית.
באותם רגעים נשכתי את הלשון למרות שכל כך רציתי לצחוק עד בכי, תפסתי את המונית הראשונה שראיתי וב-ר-ח-ת-י במהירות הביתה.

כן ולא.
זה תלוי בדייט עצמו איך הוא מתנהל.

ממש לא.

בדייט ראשון תמיד שנאתי שהגבר ציפה ממני לשלם,
אומנם תמיד הצעתי לשלם, אני אף פעם לא מחכה שישלמו עליי, אבל אני כן מצפה לשמוע לפחות מהגבר- תני לי, אני ישלם.
אם לא הייתי שומעת את זה בדייט ראשון הייתי כבר יודעת שהבחור קמצן ושלא נסתדר לעולם.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אוי...הבטן...'
אוי...הבטן...
16/09/2009 | 16:02
4
27
כל הכבוד על קור הרוח!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מה עוד יכולתי לעשות?! חחח'
מה עוד יכולתי לעשות?! חחח
17/09/2009 | 00:15
3
23
למרות שבראש שלי חשבתי על כמה וכמה דברים , אבל אכן התאפקתי..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'נראה לי שהייתי עפה משם במונית'
נראה לי שהייתי עפה משם במונית
17/09/2009 | 12:45
2
10
לצפיה ב-'לבסוף זה מה שעשיתי.'
לבסוף זה מה שעשיתי.
17/09/2009 | 13:52
1
22
למזלי הצלחתי לברוח. לכי תדעי איזה עוד זוועות הוא היה מעביר אותי אם הייתי נשארת
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-''
17/09/2009 | 17:48
2
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
17/09/2009 | 13:18
29
*לא בטוח, נראה לי בסביבות ה10 דייטים..

*המלצות (מופנה לגברים בעיקר..):

1. לאסוף כמה שיותר מל"מ על הדייט הפוטנציאלי.. תמיד עדיף לפגוש את הבן אדם לפני ואם לא אז המינימום זה פייסבוק ומידע מחברים, מעולם לא יצאתי לבליינדייט.. בכל זאת, אתה הולך לבלות עם הבן אדם ערב שלם ו"ליפול כלכלית" אז לפחות תדע עם מי אתה יוצא..
2.להיות מצחיק
3.הרבה חיוכים, הרבה מבטים בעיניים.
4. לא להביא למצב ששותקים כל הדייט אבל רגעי השתיקה הם גם הכרחיים, לא להביא למצב שכל הדייט מסתכם רק בדיבורים. תמיד לנצל את רגעי השתיקה לאיזה מבט עם חיוך/ לגעת לדייט בשיער/ להחזיק ידיים..
5.לשלם בסוף. כל אחד שיעשה מה בא לו, מנסיון, זה תמיד יותר טוב, מונע התעסקויות מיותרות, חוץ מזה שאם בצעת את כל שאר השלבים כמו שצריך, אתה לא תרגיש שאתה סתם "זורק" את כספך..

מה לא לעשות:

יותר מדי דברים.. בגדול, הגבול בין דייט להיט לדייט עם פריק מוזר הוא מאוד דק.. בשביל להיות להיט אתה חייב להיות שונה. להתבלט בשטח, להראות בטחון, לרקוד, להוביל..האמת שאפילו כל מיני מוזרויות/סטיות מיוחדות שאתה חושף יכולות להיות חמודות אם הן נחשפות בזמן ובמיקום הנכון.. יחד עם זאת אתה חייב לשים לב שהבטחון שלך לא ייהפך לאובר בטחון עצמי על גבול עשיית הפאדיחות בשילוב עם חשיפת מוזרויות שרק יגרמו לך להראות פריק ולהכנס לרשימת הדייטים ההזויים..

נשיקה בדייט הראשון- חובה!

סקס בדייט הראשון- היום אני מתחיל להבין שזאת טעות..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/09/2009 | 15:36
24
אני חושב בערך עשרה.
צריך להיות טבעי ואמתי, להגיע מלים טובות, לעשות מעשים טובים, להתענין רגשית וליצור את המגע כדרך לבטוי אהבה.
אסור לצעוק, לדבר לא יפה, לזיף, לחשוף פרטים אינטימיים או לגעת באופן מוגזם.
הדייט הכי יפה שלי היה עם בחורה שהכרתי בחיפה, והתמזמזנו בערב מעל הנמל. כנראה גם הכי הזוי.
נשיקה - תלוי מה מרגישים וכמה אוהבים.
סקס לא רצוי בדייט ראשון, אבל לא נורא כי מותר לאנשים להנות.
צריך לפתח ענין רגשי משותף ולתת אהבה במעשים ודבורים טובים.

אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

15:01 | 06.11.19 שחום נאה 41
12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ