לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374133,741 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'יחסים שזקוקים לשבירת שגרה :)'
יחסים שזקוקים לשבירת שגרה :)
<< ההודעה הנוכחית
07/07/2009 | 19:19
7
104
אנחנו זוג צעיר (20 ו-24), אני בצבא והוא סיים לא מזמן, שנינו לא עובדים. ביחד כמעט שנתיים...ואיך לומר? השגרה קצת הורגת אותנו!

יש לשנינו הרבה דברים על הראש עכשיו, ונראה לי שהגיע הזמן לשבור שגרה.
אני מבקשת שתייעצו מה אפשר לעשות שאינו יקר? כלומר תיטו יותר לכיוון סופרלנד או שייט במרינה או אפילו לראות סרט ב-VIP בסינמה סיטי מאשר לכיוון צימרים...אני מחפשת משהו יחסית ספונטני, לא גדול..קליל, נחמד ומשחרר...(ורצוי מאוד במרכז...)

פשוט תזרקו רעיונות :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כמה רעיונות - '
כמה רעיונות -
07/07/2009 | 20:35
56
קחו טייק-אווי סיני ולכו עם שמיכה ויין לים.

טיול קמפינג נחמד באיזור המרכז (לצאת חמישי אחרה"ץ, לחזור בשישי בבוקר) -(יש מספיק פורומים של טיולים שיכולים לספק לכם מידע בנושא.

לכו לסופר, תקנו קבוקים, מדליקי פחמים, מרשמלו ושיפודי עץ - תעשו קומזיץ קטן באיזה גן ציבורי.

תזמינו כמה חברים, ותבשלו להם ארוחה גדולה ביחד. תשקיעו!

מלבד אלה, שאני באופן אישי די נהנה מהם, יש גם את כל הקלישאות המוכרות- לכו לסקי מים, לונהפארק, פיקניק, להשאר ערים כל הלילה, לעשות מרתון סרטי דיסני... לא חסרים דברים שמעוררים דינמיקה זוגית... אבל תכלס, תדאגי שיהיו לכם שיחות מעניינות תוך כדי.
סקס זה לא תחליף לשיחות, דבר שלמדתי מהקשרים האחרונים שלי.

צ'ירס.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הולכים...'
הולכים...
07/07/2009 | 20:40
2
53
לטיול בנמל ת"א, יושבים בבית קפה מול הים, נעים שם, רומנטי שם ומאוד יפה שם בעיניי. יש שם אווירה אחרת, בלב ת"א.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי :)'
אהבתי :)
08/07/2009 | 10:36
1
45
את באה? חח

באמת רעיון מעולה...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'חח כן'
חח כן
08/07/2009 | 11:29
27
אז, מתי אתה אוסף אותי?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ראית כמה רעיונות כבר יש לך?'
ראית כמה רעיונות כבר יש לך?
08/07/2009 | 01:18
52
מה לגבי טיול אחר הצהרים בנוה צדק ואחר כך ישיבה בחוף הים מול השקיעה, כולל נשיקות חיבוקים ודיבורים רומנטיים?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שבירת שיגרה'
שבירת שיגרה
08/07/2009 | 13:19
1
52
נמצאת בדברים הקטנים:
לצאת לטיול יד ביד, אפילו מסביב לשכונה,
לשכב באמצע פארק על הדשא,
לכתוב לו על החול בים שאת אוהבת אותו,
להפתיע אחד את השני במקום העבודה,
לכתוב לו פתק ולשים בתוך התיק, אפילו כמה...,
לומר לו מילה חדשה שהוא לא מכיר,
לנסות לצייר אותו ולהראות לו,
ללכת ביחד להצגה,
לנסות בגד חדש או מקום חדש או תנוחה חדשה בסקס,
לקחת מחשב נייד, וסרט בפנים, ואולי להכין עם זה נשנושים ולראות במקום לא שגרתי... (על גג של בניין? בים? ליסוע למקום מבודד ולשבת על הגג של הרכב?),
אפילו לשחק אמת או חובה באמצע ערב, סתם בשביל הכיף.

בהצלחה!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
14/07/2009 | 12:37
10

הודעות אחרונות

15:01 | 06.11.19 שחום נאה 41
12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ