לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3360633,606 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'הלבנונים האלה... היסטריים זאת לא מילה'
הלבנונים האלה... היסטריים זאת לא מילה
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2009 | 10:06
6
1
נו נו, מסתבר שההיסטריה העדכנית ביותר, הלוא היא שפעת החזירים המפוקפקת, הגיעה עד לבנון, שם התבקשו האזרחים להימנע מבירכת השלום המסורתית - דהיינו, להפסיק לחלק נשיקות בלחי האחד לשני.
היסטרי ומטופש לעניות דעתי, כל שכן שעדיין לא נפטר ולו לבנוני אחד מהמחלה.

השאלה שלי היא כזאת: אם הייתם מקבלים הוראה דומה מהשלטונות בישראל, האם הייתם באמת נמנעים מלנשק  זה את זה?
אני נמנעתי פעם מלנשק את בת זוגתי, אבל זה היה כשהייתה לי מחלת הנשיקה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אוקי'
אוקי
01/05/2009 | 01:48
1
אני מניח שאתה לא מומחה למחלה ולא יודע אם היא עוברת בנשיקה יותר מבדרך אחרת.
אז הם פוחדים. פאקינג צודקים! אנשים מתים! מה עדיף שקודם ימותו ואז יגידו תעשו ככה ואל תעשו ככה, כל אדיוט יכול להסיק מסקנות אחרי מקרה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אוי נו באמת'
אוי נו באמת
02/05/2009 | 05:51
2
כל העניין הוא שהם התבקשו . אף אחד לא אמר שנחקק איזה חוק שאוסר,
זה כמו שמשרד החוץ יתריע שלא ליסוע לחופשות בסיני, נראה לך היסטרי? לא! אף אחד לא מונע, פשוט מבקשים.
אם היה נחקק חוק וניתנת למשטרה פקודה לעצור אנשים מתנשקים אז אני מסכים לגמרי שזה מעבר
לכל פרופורציה אבל ככה בקטע של התרעה אז נראה לי לגיטימי.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כנס בבקשה'
כנס בבקשה
03/05/2009 | 02:21
1
"ביקשו... לא נורא"
נו באמת, כל מה שממשל מבקש , אמור להיות משהו רציני, לא משהו מטומטם כמו "אל תתנשקו כי יש חיידקים"

זה בערך כמו שבגלל המצב של המים "יבקשו" מאנשים להשתין על הדשא במקום להשכות אותו...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'נכנסתי'
נכנסתי
04/05/2009 | 07:13
אוקי נסכם בזה שממשלת לבנון מגוכחים שפעת חזירים זה לא רציני זה רק חיידקים ובואו נצחק על כל מי שמנסה למנוע מוות מראש.

נ.ב
תשלח לי הודעה בפרטי ותגיד לי מתי לצחוק מהדוגמא שלך.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' אחלה רעיון לדיון'
אחלה רעיון לדיון
05/05/2009 | 13:50
1
אני חושבת שהייתי נמנעת מלנשק זרים (מה שאני במילא לא עושה). אבל את בן זוגי, שאני יודעת איפה הוא נמצא ושברור לי שלא נמצא בסכנת הדבקה, לא הייתי נמנעת מלנשק.

עכשיו יבואו אלה שיגידו שאני תמימה
אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

21:20 | 26.06.19 לב אסיר תודה
18:39 | 23.06.19 לב אסיר תודה
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
00:37 | 29.05.19 לב אסיר תודה
00:19 | 27.05.19 לב אסיר תודה
20:33 | 20.05.19 danlevin1
18:33 | 20.05.19 לב אסיר תודה
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע
16:33 | 22.04.19 לב אסיר תודה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ