אוסף מתכונים לארוחות רומנטיות

../images/Emo214.gifאוסף מתכונים לארוחות רומנטיות ../images/Emo71.gif

יאלא, אני יודעת שיש פה בשלנים ובשלניות שאין עליהם
ולקראת המעבר אני מנסה להכין חוברת מתכונים בנוסף לכל ספרי הבישול שאמא שלי קנתה לי (היא מזה חיה באשליות
)- אז בואו נעשה שרשור של מתכונים ורעיונות לארוחות רומנטיות מבחינת מה להכין ואיך, איך לסדר את החדר/בית/דירה וכו'. נראה לי שרשור חובה בפורום של אהבה ורומנטיקה, לא

nate2000

New member
פטריות ממולאות בעשבי תיבול ופרמזן מגורדת

קונים פטריות שמפניון גדולות: מוציאים את הרגליים וחותכים לקוביות קטנות. מערבבים עם שמיר ופטרוזיליה ועם פרמזן ושמים 20 דקות בתנור. יוצא מאוד נחמד. בעיקרון את רוב המתכונים אני מוציאה מהאינטרנט. לצערי הרב אין לי זמן לבשל בגלל הלימודים, עבודה והבחינות.

ChilD SouL

New member
משהו שתמיד עובד.

לכסות את כולך עם קצפת, סירופ שוקולד ודובדבנים איפה שיש צורך [
] ולחכות לו במיטה. אחלה ארוחה.
ואם ביתר רצינות, שפכו מתכונים.

זכוכיות

New member
השולחן ערוך ../images/Emo9.gif

והוא אמור להגיע בעוד פחות מרבע שעה... בכל אופן, אני לא בשלנית מרהיבה במיוחד... אבל בארוחות כאלה נראה לי שיותר מרושם והמנות הפלצניות חשוב להכין דברים מהמרכיבים שבן הזוג הכי אוהב... את רוב המתכונים שלי, כמו נטע, אני מוצאת על הנט... כרגע על השולחן יש לזניה חלבית, סלט ירקות עם הרבה עשבי תיבול, כרוביות בציפוי פריך, בטטה אפויה... ושבלולי קינמון לקינוח
יצאו לי ממש הרבה שבלולים מהבצק אז בחלק קטנטן מהם גיוונתי ושמתי שוקולד למריחה/ דבש/ ריבה/ חמאת בוטנים והם נמצאים בתוך הקערה עם שאר שבלולי הקינמון, אני קוראת להם שבלולי הפתעה
בקיצור זה לא מי יודע מה מרשים, אבל אלה דברים שהוא אוהב... אם אתם רוצים מתכונים- גוגל... סתם, אפשר לבקש :)

ChilD SouL

New member
הצלחת לעורר בי תאבון...

אחרי שלא רציתי לאכול כלום כל היום. וואי. עכשיו בא לי על סלט גדול. יאמי.
תודה.

ס א ט י ן

New member
פסטה סלסה רוזה (להתאהב!!!!)

אחרי שתעשי לו את זה, לא יהיה גבר שיעמוד בפנייך. הבטחה:) לבשל פסטה, עדיף פטוצ'יני. לרוטב: לשים קצת שמן בסיר גדול להוסיף בצל קצוץ (לפי הטעם), לחכות שיצהיב קצת להוסיף שום קצוץ (גם לפי הטעם, אני מוסיפה בדרך כלל בין 3 ל4) להוסיף עגבניה חתוכה לקוביות קטנות לכל זה להוסיף 50 גרם חמאה אחרי שנמס ושהעגבניות מתרכחות- להוסיף חצי כוס וודקה, אפשר גם כוס שלמה. לחכות שהריח החזק של האלכוהול נחלש לזה להוסיף רסק עגבניות (או 1 או 2, תלוי אם אתם אוהבים להרגיש הרבה טעם של עגבניות או יותר טעם של שמנת) ולכל זה להוסיף שמנת לבישול (אם שמתם 2 רסק עגבניות כדי גם לשים 2 מיכלי שמנת) להוסיף מלח, פלפל ואגוז מוסקט לפי הטעם (תוסיפו הרבה אגוז מוסקט:)) אחרי שהרוטב חם וכל החומרים מעורבבים טוב תוסיפו את הפטוצ'יני ותערבבו בתוך הסיר, וישר לצלחת:)) אין על המנה הזאת. אפשר לאכול ממנה בלי סוף, וזה הכי מתאים לארוחה רומנטית:)

ס א ט י ן

New member
כי בכלליות פטוצ'יני הולך יותר עם רטבי שמנת...

אבל באמת שזה לא עד כדי כך משנה:)

בהחלט לא משנה ... ../images/Emo3.gif

הכנו היום עם ספגטי רגיל וזול (סטודנטים עניים
) , יצא יאמי יאמי . רק הייתה תקרית קטנה עם הוודקה שכמעט כל המטבח נשרף
נחלצנו מזה בשלום .

ס א ט י ן

New member
אה, כן- שכחתי להזכיר

אלכוהול יכול לגרום לשריפה קטנה, אז נא להזהר חחח שמחה שנהנתם:)

Now you tell me ?

זה היה ממש מצחיק . קרמבואית שופכת את הכוס וודקה פנימה ופתאום אני שומע קריאות שאני חייב לבוא במהרה . כשהגעתי - הרגשתי במסעדה סינית , להבת אש ענקית יצאה מהסיר . זה נרגע לאחר כ 30 שניות

למעלה