עונת המתנות והחגיגות

../images/Emo77.gifעונת המתנות והחגיגות../images/Emo77.gif

ברוכים הבאים כל החדשים
. אני משרשרת את ההודעות ביחד בכדי להקל עליכם למצוא את מה שאתם מחפשים. אתם מוזמנים לחפש בטאגליינס ובמאמרי הפורום- תמצאו שם למשל את שירשור 1 ואת שירשור 2. חיפוש בפורום יהיה מאוד יעיל, וכמובן שאתם מוזמנים לחפש\לשאול (מומלץ קודם לחפש
) בפורום ימי הולדת ומתנות.
כמובן שאשמח אם הגולשים יתנו הצעות נוספות בשביל שכולנו נרוויח מהשיתוף. חבל להשאיר רעיונות טובים בראש שלכם אם אפשר לעזור להפיץ את השמחה והרומנטיקה
.
ותהנו

../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif

../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

זכוכיות

New member
אני יכולה לספר מה אני הבאתי לחבר שלי ביום

ההולדת לפני כמה ימים, אבל זו מתנה שהותאמה לו אישית והיא לא תעזור כאן לאף אחד
בנוסף, כדי להבין את המתנה צריך להכיר אותו ואותנו... אני אנסה להסביר, כמה דברים שיש לדעת: 1. יש לנו כלבה, טריירית מדהימה ויפיפיה... עם פוני מרשים... ביני לבינו מתנהל באופן תמידי ויכוח בנוגע לפוני של הכלבה, הוא טוען שצריך לקצר לה אותו כי הוא מסתיר לה את העיניים וכי זה יראה יותר מסודר, ולדעתי הפוני קריטי(!!!) לכלבה הזאת, הוא חלק מהחמידות הסחבתית שלה. לאחרונה הויכוחים בנוגע לפוני נהיו תדירים יותר ויותר (כמובן שבצחוק וברוח טובה ) והוא ממש התחנן שאני אתן לו לקצר לה את הפוני, לפחות פעם אחת. 2. מתישהו כשתקופת ימי ההולדת התקרבה (אנחנו חוגגים בהפרש של חודש) כבר החלטנו שזה יהיה מיותר לקנות השנה מתנות אחד לשני כשאנחנו חוסכים אפילו בדברים שהם לא מותרות, אז זה היה בסדר מוסרית להתקמצן
3. חבר שלי הוא פריק של פנטזיה. קסם, מסתורין ויופי עושים לו את זה לחלוטין... הוא קורא, צופה וחושב פנטזיה בלי סוף, משחק משחקי תפקידים (מבוכים ודרקונים) באופן קבוע ומאוד מאוד אוהב אגדות. עכשיו כשסגרנו את כל זה, אולי יהיה ברור למה טרחתי בשביל הדבר המוזר הזה לקחתי תיבה ישנה שנמצאת בחדר שלי אצל ההורים כבר כמה שנים, ניקיתי ותיקנתי קלות והיא נראתה בדיוק כמו משהו שהוא ירצה לעצמו (כבר היתה לו "תיבת אוצר" בבית עם מלא מטבעות וכל מני תכשיטים ישנים או שבורים שלי, הוא חמוד ורומנטי כמו ילד קטן בנושא הזה... אבל התיבה שהיתה לו היא מקש, זו יפה יותר, מעץ עתיק עם מנהול יפיפה...). מילאתי אותה בממתקים (רציתי מטבעות שוקולד, אבל לא הצלחתי למצוא:( ) על נייר דמוי קלף ששרפתי בקצוות כתבתי את "סיפורה של סמוקוניה" (לכלבה קוראים סמוקי), מדובר בסיפור בחרוזים על ממלכה רחוקה שתושביה דאגו לה והיא דאגה להם בחזרה, ובכל שנה ב23 ליוני (יום ההולדת שלו) היה בה יום חג שבו התושבים יצאו לרחובות וטיפלו באדמה וכאלה (קצת כמו ט"ו בשבט שלנו
), והמלך יצא עם מגזמה מיוחדת וגזם את הגינה המלכותית... בקיצור ולעניין- הממלכה קרסה, שושלת המלכים (ששמם הוא עיוות קל של השם שלו :)) אבדה... בתיבה נמצאים גם זוג מספרים שקישטתי (בנייר כסף ואבנים וסרטים... חח...) שהם בעצם המגזמה... ובמגילה כתוב שרק בן שושלת אמיתית של מלכי סמוקוניה יוכל לגזום את הגינה ולהחזיר את האושר לעולם (כי הוא התייחס לגזירת הפוני כאילו מדובר בדבר החשוב ביותר בעולם). בכל אופן, הוא אהב את זה מאוד, והכלבה איבדה את הפוני שלה (זה דווקא לא נראה רע כמו שחשבתי :))

למה לא יעזור?

אני חושבת שזו דוגמה יפה מאוד לעד כמה מתנה מותאמת אישית עושה את כל ההבדל, מקורית ומיוחדת. אפשר ללמוד הרבה מהדוגמה שנתת, על דרך יפה לחשוב על מתנות מתאימות
.

למעלה