עונת המתנות והחגיגות

eynatg

New member
מתנות מתנות ??

איזו מתנה יפה ורומנטית אפשר לתת לגבר לכבוד שנה של חברות? תודה מראש, לכל מי שינסה לעזור!

Gorbzin

New member
יומולדת

מה קורה ? XD אני וחברה שלי , חצי שנה ביחד יש לה יומולדת , ב17 ו..רציתי לעשות לה משו מקורי יש לכם אולי רעיון , למתנה , ולמקום לקחת אותה , אני גר בחיפה בבוקר היא נוסעת כנראה לת"א עם חברה , כשהיא חוזרת אנחנו ניהיה כולם במסעדה ואז בחצות ככה , אני רוצה לקחת אותה ולעשות לה משהו שהיא לא תשכח להפוך את היום הזה להכי מדהים שאפשר בשבילה מממ .. יש הצעות רעיונות ? אין לי מושג לאן לקחת אותה אחר כך חחח וגם לא ממש , מה להביא לה

גליה251

New member
צריכה עזרה דחוףף

אהלן חברה, קוראים לי גליה ואני בת 18. אני וחבר שלי עוד מעט כבר שנתיים ביחד ואני רוצה לעשות לו משהו מיוחד. אין לי כרגע שום רעיון, אז אשמח אם תוכלו לעזור לי...

Fuck Me1

New member
עזרה דחוף - מתנהה

יש לחבר שלי יום הולדת עוד שבוע, ואני לא יודעת מה לקנות לו :( (אנחנו ביחד חודשיים וחצי) יש למישהו רעיונות?

shirly221

New member
"כמה" הצעות

ההצעה המתבקשת ביותר- למסגר תמונה של שניכם במסגרת יפה ועם צבע מיוחד לכתוב בצד איזו הקדשה יפה (על הזכוכית או על המסגרת עצמם)
אם נתת לו כבת תמונה בעבר את יכולה להכין אלבום קטן חמוד עם התמונות שלכם ביחד. לצד התמונות לכתוב את הנסיבות בהן צולמה התמונה/ לכתוב משהו מצחיק בנושא/ לכתוב משאלה או שאיפה עתידית... או סתם לכתוב סיפור דמיוני ולצרף את התמונות שלכם.
מתנה שהכנתי פעם לחבר ליום הולדת שלו: אפיתי עוגיות ושמתי אותם בצנצנת עוגיות מזכוכית שקניתי בחנות. את הצנצנצת עטפתי בצלופן וקשרתי עם סרט ממשי מלמעלה. יצא מ-ה-מ-ם!!! לזה צירפתי ספר עם מקומות מומלצים לטייל בהם ולאכול בהם. אמרתי לו שנהיה "מוכרחים" עכשיו לבקר ולנסות את כל המקומות...
את מכירה את מתנת חמשת החושים? זו מתנה שבה מופעלים כל חמשת החושים שלנו: הטעם, הריח, המישוש, הראיה והשמיעה. כל חוש יכול לקבל מתנות שונות. דוגמה: מתנה לחוש השמיע יכולה להיות דיסק, הזמנה להופעה, קונצרט וכד'.. את הכל ניתן לשים בקופסה יפה... אגב, ממתנה חמשת החושים אפשר להכין מתנה סקסית במיוחד.... חוש הראיה: סטרפטיז לחבר... חוש המישוש: מסג' ארוטי עם שמן ארומטי חוש הריח: קטורת או נרות ריחניים שיהיו בחד חוש הטעם: שוקולד, פונדו (מה זה טעים ומה זה סקסי... לטבול עם מקלות את הפירות בשוקולד.. יאמי) וכמובן איך לא... תותים עם קצפת. חוש השמיעה: מילות אהבה שתשמיעי לו, שיר שתשירי לו. אפשר להוריד מהאינטרנט שירים ארוטיים ולשים אותם ברקע. את יודעת למה אני מתכוונת.. כל אותם שירי ההתעלסות שמלווים את הזוגות מימי חיינו, צעירים חסרי מנוח ושות'.. מנגינה ששומעים בה הרבה סקסופון. ארוטי ביותר וגם יפה.
את יכולה להכין לו שוברים שיהיו כמו פנקס צ'קים. את יכולה לתת לו נניח עשרה שוברים והוא יוכל לממש אותם מתי שרק ירצה. דוגמה לשוברים: מסג' באמצע היום כשאני רוצה, וויתור על התור של שטיפת הכלים, סקס באותו הרגע, סרט לבחירתי, צפייה משותפת בכדורגל... בקיצור אפשר לחשוב על דברים שעושים לו טוב ולתרגם אותם לשוברים.
בוקסר עם הדפס נחמד. או חולצה עם הדפס נחמד שאת בוחרת. או אם כבר: חולצה + בוקסר. יש חנות בדיזנגוף בתל אביב, לא זוכרת את השם ולא את הכתובת המדוייקת, אבל הם עושים שם מלא הדפסים.. זה מה שעולה לי כרגע בראש.... אם תרצי כיוון אחר תגידי.. מזל טוב ובהצלחה!

מה התקציב ולכמה זמן פעילות?

אפשר לעשות יום כיף- לונה פארק\ספארי\טיול אתגרי אפשר ללכת לכיוון של ספא ופינוקים מהסוג הזה.

Fuck Me1

New member
אני לא רוצה

משהו שקשור לתחביבים ודברים כאלה סתם רוצה רעיונות בכללי

MAX D

New member
טיול קצר במושבה הגרמנית+ארוחה באחת

המסעדות ששם, דבר אחר- טיול בטיילת לואי ואפשר לשבת במיסעדה הסינית החדשה מתחת לפנורמה (על רחוב יפה נוף) רוצה עוד- אולי לחברי הפורום שלי יהיו רעיונות

לפי דעתי

ים ויםםםםםםםםםםםם וגם אפשר הממ פיקניק במקום קסום ונעים באווירה טובה תביא לפיקניק שוקולדים ויין ומתנה ושמיכה והממ בקשר למתנה הממ אני לא מכירה אותך מספיק טוב אבל אפשר לכתוב שיר או הקדשה כזו ברכה ואז על כרית או משו ואפשר גם המממ יומן שזה הרעיון הכי טוב.. יומן-ממתי שנפגשתם עד עכשיו שיהיה בו תמונות ועוד כמו הממ מן משטיפ כאלה אתה יודע "דוגמנית על" וכו.. ואפשר גם ים ללכת למסעדה טובה וגם לשבת על החול וגם עם אוטו. אני הייתי קונה משו קטן וחמוד כמו הממ משו שימושי הרי זה יומולדת אולי למחשב אם יש לה או פשוט להקדיש לה שיר ברדיו או משו כזה בהצלחה גדולה שבוע טוב נפש

למעלה