קצרים ליום שני

susieada

New member
קצרים ליום שני

בוקר טוב. התחממות - גם בלב ובנפש!
יום נפלא לכולנו!

perach22

New member
בוקר אור ויום נפלא

אחרי יום מנוחה אתמול,
מתחיל את שבוע האימונים... מחכה לאחה"צ

בוקר אור, כייף לראותך
מה שלומך? איך את מרגישה?
עשינו אתמול אימון ריצה 45 דקות עם המון פיטפוטים, היה טוב לגוף וגם לנפש

susieada

New member
אחלה אימונים שטובים לגוף וגם לנפש!

איך אני מרגישה? חלשה מאוד, אך כבר לא חולה. בגלל התרופה החדשה ההמיגלובין שלי צנח וביום רביעי אקבל מנת דם לשפר את המצב. אני מאושרת שיש פתרון קל ומהיר! בנוסף לתפקוד יומיומי, יש לי את השחייה של החצי ישראמן (1.9ק"מ) ביום שישי בעוד שבוע וחצי, ולא יכולה בכלל להתאמן לקראתה.... אני עושה יוגה, פילאטיס, קצת טריינר ועוד יוגה - בעיקר מתיחות והפעלת שרירי ידיים.

המשך יום נפלא!

melon

New member
סופ-סוף סוגרת שבוע אימונים מלא

בשבוע מאתגר מבחינת לוחות זמנים.
לארוכה הגעתי נטולת אנרגיה והחלטתי : 18 ק"מ או שעתיים ריצה. מה שבא קודם.
בסוף יצא 18 ק"מ ב 1:59:00 .... יפה לי ....

היום הולכת לאסוף חבילה מ"אמריקה" שכוללת נעלי ריצה חדשות , קופסאת ג'ו טעם קרמל מלוח (להיט) וקופסאת ג'לי בינס אנרגיה שמאוד פופולרית אצלי בקבוצת ריצה - אז ננסה ....

[URL]http://www.runningwarehouse.com/Jelly_Belly_Sport_Beans_24-Pack/descpage-JBSB24.html[/URL]

יפה יפה

קרמל מלוח נשמע... מעניין... בטח הגיוני יותר משאר הטעמים שהמציאו. אני מחכה לג'ל המבורגר ובירה, עד אז, מוותרת.

melon

New member
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה על ג'ל

אבל טעים דוקא

perach22

New member
ת'אמת כל התעמים, לא מגרים אותי כללל...

גם לי היה אימון כייפי הערב, 8K ברחובות העיר, משם פילאטיס ולאחריו 30 בריכות, כבר ממש מרגישה שולטת בשחית חתירה, אם הנשימות והכל,
אבל נראה לי שאנסה להשתמש בסותם אף הזה, כי כנראה בסיבוב של הראש לקחת אויר נכנסים לי מים בנחיריים הגדולים שלי

איזה עוד אביזרים מומלצים לשיפור השחיה?
האם כל הספוגים והסנפירים לידיים כדאיים או שזה ממש למתחילים?
תודה על הייעוץ חינמי...

את מוציאה אוויר מהאף?

כי בעקרון אם את מוציאה אוויר לא אמורים להכנס מים.
כל האביזרים נועדו לשפר סגנון בכל הרמות, אם אין לך הדרכה אמיתית איך ולמה להשתמש בהם זה נשמע לי אישית מיותר.

perach22

New member
תודה גמדים

כן אני מוציאה אויר מהאף כשהראש בפנים ואז מסובבת לצד לשאוף אויר, בסיבוב עצמו לפעמים נכנסים קצת מים.
לכן חשבתי לרכוש אולי את האטב המיוחד לאף.
אין לי ממש הדרכה, אני מסתכלת בסרטונים שיש באינטרנט ומנסה לייסם, מאמינה שאם הייתי עושה את זה גרוע מאוד כבר הייתי מרגישה כאבים באיזה שהוא מקום.

tom696

New member
אביזרים

(ימים מאד עמוסים בקושי מספיקה להעיף מבט)
אביזרים שונים עוזרים לחזק אספקטים שונים בשחיה. מלבד סנפירים יש גם את הפולי (http://www.talisport.com/פולי-ts, לא מתחייבת על הספק, רק דוגמה) שעוזר לעבוד על יציבות ולגוון את האימונים.
בהצלחה.

למעלה